>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Korea Południowa - Korea National League

stefangitara 979

stefangitara

Użytkownik
Kursy na pierwszą kolejkę:

Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - National League
Data i godzina: 17.03.2018 r. 07:00
Spotkanie: Cheonan City FC - Changwon FC
Typ: Cheonan City FC
Kurs: 2.03
Bukmacher: Sbobet
Stawka: 2/10
FT 1-1 ⛔
Cheonan City w tym sezonie startuje z nadziejami na awans dalej niż do zeszłorocznych półfinałów - wzmocnieni przybyciem Hwang Wona z Seongnamu, Jung Hyun-sika oraz Oh Yoon-seoka z Ansan Greeners - widać było to już w meczu kontrolnym z Gyeongnamem, gdzie udało się zremisować 1-1 po całkiem przyzwoitej grze. Do tego do składu trafił również Park Ji-min - określany jednym z ważniejszych zawodników obecnego składu Cheonan. Changwon stracił w przerwie swojego ważnego pomocnika, Choi Myung-hee, przybyli do składu natomiast Son Ki-ryun oraz Cho Yang-ki - obydwaj defensorzy mają zapewnić lepszą grę z tyłu, chociaż na razie na wiele się to nie zdało - przed sezonem przegrali z Seoulem E-Land 1-5, a z Gyeongnamem 1-4. Spodziewam się, że na otwarcie Cheonan poradzi sobie z drużyną, która będzie miała spore problemy z walką o awans do play-offów. 3-0 na otwarcie to mój typ.
Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - National League
Data i godzina: 17.03.2018 r. 07:00
Spotkanie: Daejeon Korail FC - Busan Transportation Corporation FC
Typ: Busan Transportation Corporation FC +0.75
Kurs: 1.87
Bukmacher: Sbobet
Stawka: 1/10
FT 2-0 ⛔ - gol stracony w 90 + 3 przez Busan pozbawił nas zwrotu połowy stawki. Prawdą jednak jest, że Daejeon wygrywa wysoko zasłużenie, zmasakrowali zespół Busanu w dniu dzisiejszym, oddając 26 strzałów, z których 8 było celnych.
Upatruję szansy w tym spotkaniu na to, że Busan będzie w stanie urwać trochę punktów - Daejeon stracił praktycznie cały swój podstawowy środek pola - Lee Min-soo oraz Lee Jae-kwan przeszli do Gangwon FC, Park Jin-seob do Ansan Greeners - starali się to zastąpić Seol Tae-su oraz Kim Jun-ho, ale będzie to dość trudnym wyzwaniem. Busan z drugiej strony wzmocnił środek pola - z Gangwonu ściągnęli Kim Min-joona oraz An soo-mina, do obrony przyszedł też Lee-Tae-min. Kursy według mnie przeszacowane w stronę gości, jeśli mówimy o prawidłowym HC, to +0.5 @ 1.94 brzmi bardziej rozsądnie, szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwagę to, że Busan był w stanie zremisować przed sezonem z zespołem z K2, Busan I&#39;Park. Nie będę zaskoczony, jeśli spotkanie zakończy się 1-1.
Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - National League
Data i godzina: 17.03.2018 r. 07:00
Spotkanie: Gyeongju Korea Hydro &amp; Nuclear Power FC - Gangneung City Government FC
Typ: Gyeongju Korea Hydro &amp; Nuclear Power FC
Kurs: 1.55
Bukmacher: Sbobet
Stawka: 2/10
Typ: Gyeongju KHNP -1 AHC
Kurs: 2.05
Bukmacher: Sbobet
Stawka: 1/10
FT 3-2 ✅ (zwrot za AHC)
Gangneung jest w tym sezonie faworytem do zajęcia ostatniego miejsca w tabeli - skończyło się wypożyczenie Kim Dong-hyeona, Kim Romana, Choi Ho-joo z Pohang Steelers, postarali się o Lee Joong-seo oraz Kim Ji-soo z Gwangju, ale nadal będzie to za mało, by walczyć o awans do play-offów. Z drugiej strony mamy Gyeongju, które typowane jest jako faworyt do zdobycia tytułu mistrzowskiego - pozyskali Lim Seong-taeka z Suwon FC, Joo Han-seonga z Daegu, Shim Je-hyeoka z FC Seoul, Kwak Sung-chan z Ansan Greeners - to daje im najmocniejszą linię ataku w lidze. Nadmienię tylko, że przed sezonem potrafili wygrać z Bucheonem 4-0. Po zeszłorocznym sukcesie przyszedł czas na kolejne zwycięstwo w lidze - powinni rozpocząć sezon od wysokiej wygranej nad teoretycznie najgorszym zespołem National League. Spodziewam się 3-0.
Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - National League
Data i godzina: 17.03.2018 r. 07:00
Spotkanie: Mokpo City Government FC - Gimhae FC
Typ: Gimhae FC DNB
Kurs: 1.82
Bukmacher: Sbobet
Stawka: 4/10
FT 0-2 ✅
Mówi się, że to będzie ciężki sezon dla Mokpo - stracili głównego bramkarza, Park Wan-seona, obrońcę Lee in-ky oraz pomocnika Kim Kyeon-yeona - przed sezonem z Gyeongnamem przegrali tak jak Changwon 1-4 i mogą mieć spory problem z powtórzeniem zeszłorocznego 5 miejsca w tabeli. Gimhae ściągnęło praktycznie cały nowy skład - Jo Joo-younga oraz Jung Ho-mina z Gwangju, Yoon Tae-soo oraz Song Ki-woong z Suwonu, Hwang Joon-seoka oraz Choi Soo-hyuna z Daegu, Park Yo-hana oraz An Sang-mina z Gangwonu, Lee-Kwan-pyo z Gyeongnamu, Lee Joon-hyeoka z Jeju, Cha Kanga z Ansan Greeners, Han Eui-hyuka z Anyang, Lee Dong-ila z Busan I&#39;Park - pożegnali się z Nam Seung-woo, Jo Jung-hoo, Kim Min-joonem, Choi Sung-minem oraz Hwang Jin-sanem - spójrzmy jednak na mecze przedsezonowe Gimhae:
Gimhae FC 2 : 2 Soongsil University
Gimhae FC 1 : 0 Soongsil University
Gimhae FC 3 : 0 Dankook University
Gimhae FC 7 : 0 Chosun Univ.
Gimhae FC 6 : 1 Ulsan University
Gimhae FC 3 : 1 Incheon University
Gimhae FC 3 : 3 Dongguk University
Gimhae FC 6 : 0 Seoul National University
Gimhae FC 6 : 1 Jeonju University
Gimhae FC 6 : 0 Open Cyber
oraz nie można zapomnieć o 3-1 z Ansan Greeners. Najlepszy zakład jutrzejszego poranka, Gimhae tego meczu nie przegra - mój typ to 2-0 dla gości.
W-L-T 2-2-1 T: 10j P/L: 1,38j YTD: 13,8%
 
stefangitara 979

stefangitara

Użytkownik
Kursy na drugą kolejkę:

Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - National League
Data i godzina: 21.03.2018 r. 07:00
Spotkanie: Daejeon Korail - Gyeongju Korea Hydro &amp; Nuclear Power FC
Typ: Daejeon Korail +0.25
Kurs: 1.83
Bukmacher: 12bet
Stawka: 2/10
Przewidywany wynik: 1-1
FT - Void, mecz przełożony na jutro - po aktualizacji kursów ponowię typ.
FT 1-2⚽
Edit - typu nie ponowiłem, gdyż spóźniłem się z kursami.
W zeszłym tygodniu Gyeongju nie było dalekie od sensacyjnego remisu z Gangnenungiem - jeszcze na dziesięć minut przed końcem przy wyniku 3-2 mecz zwycięstwo gospodarzy nie było niczym pewnym - zagrali zdecydowanie poniżej moich oczekiwań, biorąc pod uwagę skład, jaki mają do dyspozycji. W meczu z Daejeonem postawiłbym ich w roli niewielkiego underdoga, a na pewno nie faworyta na -0.25. Korail w meczu z Busanem mógł się pobawić - próbowali strzelać z najróżniejszych pozycji, Busan miał tak naprawdę tylko jedną szansę, którą mógł zagrozić bramce Daejeonu. Martwi mnie fakt, że jutrzejsi gospodarze nie wygrali ani jednego spotkania z Gyeongju u siebie w ciągu ostatnich 4 lat - jutro spodziewam się kontynuacji tej passy i pewnie zakończy się na remisie - +0.25 wydaje się być dobrą opcją. Polecam też śledzenie tego spotkania live i w przypadku wczesnego prowadzenia gospodarzy można będzie próbować live asian DNB (od wyniku 0-1) na gospodarzy.
Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - National League
Data i godzina: 21.03.2018 r. 07:00
Spotkanie: Gangneung City Government FC - Gimhae FC
Typ: -
Przewidywany wynik: 2-2
FT 0-1 ⚽
Mecz pozostawiam bez typowania - Gimhae wygrało 2-0, chociaż gdyby nie dyspozycja bramkarza Mokpo, to mogło być zdecydowanie wyżej - on sam wybronił dwie sytuacje sam na sam. Gangneung gra bardzo ofensywnie, jak wcześniej pisałem, Gimhae też nie będzie starało się bronić niskiego wyniku - kurs na over to maksymalnie 1.98 na linię 2.75 - pozostawię bez zakładu, może live uda się coś wyłuskać przy bezbramkowych pierwszych 20-25 minutach.
Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - National League
Data i godzina: 21.03.2018 r. 11:00
Spotkanie: Busan Transportation Corporation FC - Cheonan City FC
Typ: Cheonan City FC
Kurs: 2.03
Bukmacher: 1xbet
Stawka: 3/10
Przewidywany wynik: 0-2
FT 1-2 ✅
Zakład kolejki - Busan, mimo moich wcześniejszych nadziei, nie będzie miał zbyt wiele do powiedzenia w większości spotkań, tak jak w zeszłym sezonie - brak Ahn Soo-Mina jeszcze bardziej na to będzie miał wpływ. Cheonan zagrał dobry mecz, byli zespołem częściej atakującym bramkę Changwonu - brakowało mimo wszystko skuteczności, bo aż 10 z 15 strzałów nie znalazło drogi w światło bramki Changwonu. Jeśli powtórzą (a według mnie tak) jakość gry z soboty, nie powinni mieć problemów z Busanem.
Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - National League
Data i godzina: 21.03.2018 r. 11:00
Spotkanie: Changwon FC - Mokpo City Government FC
Typ: Changwon FC -0.25
Kurs: 2.01
Bukmacher: 12bet
Stawka: 2/10
Przewidywany wynik: 2-1
FT 1-1 ⛔
Zakład nie tak mocno w stronę Changwonu, co przeciwko Mokpo, które zgodnie z oczekiwaniami zagrało w pierwszym meczu słabo i nic nie zapowiada tego, by w jutrzejszym miało być inaczej. Changwon powinien w tym spotkaniu zagrać ustawiony bardziej ofensywnie, w meczu z Cheonanem nastawiali się na kontrę - z Mokpo powinni prowadzić własną grę i zakończyć mecz zwycięstwem.
W-L-T 3-3-1 T: 15j P/L: 2,44j YTD: 16,3%
 
stefangitara 979

stefangitara

Użytkownik
W Korei, tak jak w Polsce, pogoda ma duże znaczenie przy obecnie rozgrywanych spotkaniach - pada śnieg, deszcz, jest zimno - dlatego spotkanie Daejeon Korail zostało przełożone na jutro. Na ligowej stronie w końcu pojawiły się skróty spotkań z pierwszej kolejki - jeśli ktoś jest zainteresowany, to n-league.net pozwala na zapoznanie się z tym, jak grają w National League.
Miałem więcej szczęścia niż rozumu z meczem Busan Transportation Corporation FC - Cheonan City FC - Cheonan zwycięską bramkę zdobywa w 90+4&#39;, strzelając obydwie bramki z rzutu karnego. W drugiej połowie Busan również miał swoją szansę z rzutu karnego, jednak strzał został obroniony przez Choi Ahn-seonga. Dla dzisiejszych gospodarzy mecz w sobotę będzie jeszcze cięższy - na sam koniec czerwoną kartką ukarany został obrońca Jo Jae-yong, jeden z najbardziej doświadczonych w kadrze..
Czekam jeszcze na jakieś informacje o meczu Changwonu - patrząc na statystyki, to mecz był wyrównany - niestety, strona KNL na ten temat milczy.
 
stefangitara 979

stefangitara

Użytkownik
Kursy na trzecią kolejkę:

Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - National League
Data i godzina: 31.03.2018 r. 08:00
Spotkanie: Cheonan City - Gyeongju Korea Hydro &amp; Nuclear Power FC
Typ: Cheonan City +0.25
Kurs: 1.84
Bukmacher: SBOBet
Stawka: 2/10
Przewidywany wynik: 2-1
FT 0-3 ⛔
Pierwsze ze spotkań w National League to mecz, w którym obecni mistrzowie, Gyeongju, podejmą trzecią drużynę zeszłego sezonu. Kluczowym problemem jest fakt, że KHNP grało w środę w pucharze 120 minut i udało im się dopiero po dogrywce pokonać Ulsan University 3-1, natomiast Cheonan w regulaminowym czasie pokonał Jeonju University 3-2 - te dodatkowe 30 minut może mieć kluczowe znaczenie w jutrzejszym spotkaniu.
Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - National League
Data i godzina: 31.03.2018 r. 08:00
Spotkanie: Gimhae FC - Daejeon Korail
Typ: Daejeon Korail +0.5
Kurs: 2.03
Bukmacher: 188bet
Stawka: 2/10
Przewidywany wynik: 1-1
FT 5-1 ⛔
Daejeon nie dość, że pokonał Gwangju w pucharze 3-1, to jeszcze spotyka się z Gimhae, które podobnie jak KHNP zagrało mecz, który trwał aż 120, chociaż akurat to spotkanie zakończyło się dopiero po rzutach karnych (wygranych przez Gimhae 5-3). Sęk w tym, że Chengju grało z drużyną z K3 i poziom, który zaprezentowali w tym spotkaniu, odbiegał lekko od tego, jaki został pokazany przez pozostałe drużyny z National League. Jutro kolejny raz będę doszukiwał się szansy na niespodziankę ze strony Daejeonu - w meczu z KHNP nie byli tak daleko remisu, w meczu z Korail ich czysty wynik z tyłu powinien zostać zakończony i Korail powinien być w stanie urwać jakieś punkty.
Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - National League
Data i godzina: 31.03.2018 r. 08:00
Spotkanie: Mokpo City Government FC - Gangneung City Government FC
Typ: Mokpo City Government FC -0.5
Kurs: 2.34
Bukmacher: SBOBet
Stawka: 3/10
Przewidywany wynik: 2-0
FT 1-0 ✅
Najlepszy zakład kolejki - w środę grałem na zwycięstwo Mokpo w pucharze, udało się bez większych problemów pokonać Jungnang 3-1, podczas gdy Gangneung musiał męczyć się w dogrywce z Pukyeongiem (non-league) - jutro ich seria bez wygranej w lidze powinna się przedłużyć, natomiast Mokpo powinno zaliczyć pierwsze zwycięstwo.
Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - National League
Data i godzina: 31.03.2018 r. 12:00
Spotkanie: Changwon FC - Busan Transportation Corporation FC
Typ: -
Przewidywany wynik: 1-1
FT 1-1 ⚽
Tutaj mecz pozostawiam bez gry - Changwon po dalekiej podróży na północ Korei wraca do siebie, by podjąć Busan, któremu udało się w przeciwieństwie do jutrzejszych przeciwników przejść do kolejnej rundy pucharu - należy jednak pamiętać, że różnica klas w przypadku obydwu przeciwników (FC Anyang a Chungju Citizen) pucharowych była bardzo duża. Mam nadzieję, że Busanowi uda się coś ugrać w tym spotkaniu, ale wolę je pozostawić bez zakładu - kurs na gospodarzy wydaje się być prawidłowy.
W-L-T 4-5-1 T: 22j P/L: 2,46j YTD: 11,1%
 
stefangitara 979

stefangitara

Użytkownik
Kursy na czwartą kolejkę:

Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - National League
Data i godzina: 06.04.2018 r. 12:00
Spotkanie: Busan Transportation Corporation FC - Mokpo City
Typ: -
Przewidywany wynik: 1-2
FT 2-2 ⚽
Busan w poprzedniej kolejce wymęczył remis z Changwonem - wymęczył to dobre stwierdzenie, bo wyrównać za pośrednictwem Kim Min-Juna udało się dopiero na 10 minut przed końcem regulaminowego czasu gry. Mokpo z kolei nie dawało większych szans Gangneungowi - po golu Jeon In-Hwana kontrolowali przebieg spotkania i dowieźli jednobramkowe prowadzenie - dodać trzeba, że przez całe spotkanie Gangneung oddał jedynie dwa strzały - obydwa niecelne. Na jutro myślałem długo nad tym, co tutaj zagrać - najpierw wydawało mi się, że warto próbować w stronę Mokpo, później w stronę overa - na sam koniec stwierdziłem, że zostawię ten mecz w spokoju - może się skończyć w każdą stronę.
Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - National League
Data i godzina: 06.04.2018 r. 12:00
Spotkanie: Changwon FC - Gyeongju Korea Hydro &amp; Nuclear Power FC
Typ: Gyeongju Korea Hydro &amp; Nuclear Power FC -1
Kurs: 2.06
Bukmacher: 188bet
Stawka: 2/10
Przewidywany wynik: 0-2
FT 0-1 ⚽
Powiedzieć, że Gyeongju w tym sezonie robi z przeciwnikami to, co chce, to powiedzieć za mało - wygrane spotkanie z Cheonanem tylko to potwierdza - grali pewnie, prowadzili grę od początku do końca i zostawili drużynę City bez większych nadziei. Changwon z kolei na razie wszystkie trzy mecze zagrał na remis 1-1 - z ostatnim remisem z Busanem na własne życzenie. Różnice między grą tych dwóch zespołów są tak duże, że muszę wziąć zwycięstwo gości z handicapem, jednak stawka pozostaje na standardowym poziomie.
Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - National League
Data i godzina: 06.04.2018 r. 12:30
Spotkanie: Gimhae FC - Cheonan City
Typ: -
Przewidywany wynik - 1-0
FT 1-0 ⚽
Tutaj widzimy jakiś hiper-optymizm w stronę Gimhae - jutro przekonamy się, czy słuszny - ja nie byłbym tego taki pewien - ok, udało się pokonać Daejeon 5-1 i wygrać wszystkie 3 spotkania, które do tej pory rozegrali, jednak Cheonan na pewno będzie niewygodnym przeciwnikiem dla Gimhae - w zeszłym sezonie wszystkie wygrane, które Gimhae zarejestrowało przeciwko Cheonanowi, nie przekroczyły różnicy 1 bramki - nie spodziewałbym się, by jutro miało być inaczej.
 
stefangitara 979

stefangitara

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - National League
Data i godzina: 07.04.2018 r. 08:00
Spotkanie: Daejeon Korail - Gangneung City Government FC
Typ: Daejeon Korail
Kurs: 2.15
Bukmacher: Sbobet
Stawka: 2/10
Przewidywany wynik: 2-1
FT 2-0 ✅
Kolejny raz typuję Daejeon - mam nadzieję, że tym razem gra nie posypie im się tak, jak w drugiej połowie przeciwko Gimhae, gdzie w 12 minut stracili 4 gole. Gangneung do tej pory nie zawodzi - typowałem ich jako drużynę na ostatnie miejsce w tabeli i na razie grają najgorzej - jasne, mecze z Mokpo, Gimhae i Gyeongju nie należały do najłatwiejszych, ale z Daejeonem na wyjeździe powinno być im równie ciężko.
W-L-T 5-5-2 T: 26j P/L: 4,76j YTD: 18,3%
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
stefangitara 979

stefangitara

Użytkownik
Kursy na piątą kolejkę:

Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - National League
Data i godzina: 13.04.2018 r. 12:00
Spotkanie: Busan Transportation Corporation FC - Gyeongju Korea Hydro &amp; Nuclear Power FC
Typ: -
Przewidywany wynik: 0-3
Kursy na zwycięstwo gości są niestety nieakceptowalne, żeby rekomendować pogranie na cokolwiek. Busan po dwóch porażkach z Cheonanem i Korailem na początku sezonu wywalczył dwa kolejne remisy, w drugim meczu będąc naprawdę niedalekim od sukcesu - KHNP nie powinno mieć aż takich problemów, ale wygrana gości po 1.35 mnie zdecydowanie odstrasza.
Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - National League
Data i godzina: 13.04.2018 r. 12:00
Spotkanie: Changwon FC - Gimhae FC
Typ: Changwon FC +1 AHC
Kurs: 1.84
Bukmacher: 12bet
Stawka: 2/10
Przewidywany wynik: 1-1
1-5 FT ⛔
Changwon może być w stanie urwać jutro punkty Gimhae - mecze między tymi zespołami praktycznie zawsze były bardzo bliskie, Gimhae w meczu z Cheonanem męczyło się niesamowicie, by w końcu wygrać po jedynym trafnym strzale w całym spotkaniu przez Park In-seona. Changwon wypadł lepiej, niż się spodziewałem, w starciu z KHNP i i spodziewam się, że jak Gyeongnam FC w K League, seria Gimhae zakończy się właśnie po 4 wygranych z rzędu.
W-L-T 5-6-2 T: 28j P/L: 2,76j YTD: 9,86%
 
Do góry Bottom