>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kontakt telefoniczny.

Z 2

zamotasuplany

Użytkownik
Witam. Mam mały problem. Chciałem skontaktować się z Gamebookers telefonicznie, jednak gdy wpisuje odpowiedni numer (00 800 2000 828 ) dostaję informację, że nie ma takiego numeru.. Ktoś wie jak temu zaradzić?
 
ester 87

ester

Użytkownik
Witam. Mam mały problem. Chciałem skontaktować się z Gamebookers telefonicznie, jednak gdy wpisuje odpowiedni numer (00 800 2000 828 ) dostaję informację, że nie ma takiego numeru.. Ktoś wie jak temu zaradzić?
Z tego co pamiętam trzeba dzwonić ze stacjonarnego. Komórki nie obsługują numerów 0-800.
 
Z 2

zamotasuplany

Użytkownik
&quot;We need to speak with you to validate your account. Please call us back from the number you have registered with us. This is a standard procedure and will take not more than 5 minutes of your time. &quot; Takiego maila dostałem, zarejestrowałem tam komórkę, bo stacjonarnego nie posiadam.. Prosiłem aby zadzwonili do mnie jednak jak twierdzą nie mogą się dodzwonić..
 
ester 87

ester

Użytkownik
&quot;We need to speak with you to validate your account. Please call us back from the number you have registered with us. This is a standard procedure and will take not more than 5 minutes of your time. &quot; Takiego maila dostałem, zarejestrowałem tam komórkę, bo stacjonarnego nie posiadam.. Prosiłem aby zadzwonili do mnie jednak jak twierdzą nie mogą się dodzwonić..
Może źle podałeś numer? Bez na przykład kierunkowego do Polski? Prawidłowy zapis to chyba 048(lub +48 )xxx xxx xxx. Bez żadnych zer po kierunkowym. Poza tym czemu nie zadzwonisz ze stacjonarnego?
 
Do góry Bottom