>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kolarstwo 2015 - Tour de France (04.07-26.07)

Status
Zamknięty.
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Vincenzo Nibali v Alejandro Valverde
Typ: Vincenzo Nibali @ 2.00 Paddy Power ⛔

Typ podaję tylko pro forma, bo limity na to w Paddy są jednocyfrowe, no ale pomijając limit, to wydaje się, że nie ma lepszego betu na dziś. Nibali odżył w trzecim tygodniu, wczoraj dołożył Valverde 2:26, a przecież finałowa górka nie była, jak się okazało, zbyt wymagająca, albo tempo grupy nie było mocne, skoro raz po raz niektórzy odpadali, a potem dołączali do niej. Na Alpe d’Huez nie będzie już takich cyrków, bo tam od początku nie ma się gdzie schować, jak już ktoś odpadnie to na dobre. Niespodziewanie Nibalemu objawiła się realna szansa na podium, traci tylko 1:19 do Valverde, Hiszpan pokazał już wczoraj objawy słabości, albo inaczej, po prostu w prawdziwych górach nie ma czego szukać z najlepszymi. W tym kontekście nadrobienie tej minuty z haczykiem wydaje się całkiem prawdopodobne. Zwłaszcza z pomocą Astany, która będzie dzisiaj wypruwać żyły dla lidera. Movistar może być skonfundowany, grą na 2 fortepiany, a chyba jednak nie są tak mocni, przynajmniej wczoraj na to nie wyglądało. Po tym co działo się wcześniej w tym Tourze, to podium w Paryżu byłoby kapitalnym wynikiem.

Settled on the top 3 in the final General Classification
Typ: Vincenzo Nibali @ 3.75 ⛔

W nawiązaniu do powyższego.

King of the Mountains Classification 2015
Typ: Romain Bardet @ 4.33 ⛔

Ryzyk fizyk, ale nie żaden kosmos. Bardet dzisiaj założy koszulkę w grochy, ciężko będzie ją utrzymać, ale szanse moim zdaniem są. Klasyfikacja wygląda tak: Bardet 90pkt, Froome 87pkt, Purito 78pkt. Dzisiaj dwie premie poza kategorią, w tym meta na Alpe d’Huez liczona podwójnie (2x25pkt), czyli w sumie 75pkt do zdobycia. Spodziewam się, że Froome będzie miał co innego na głowie, a nie jakieś grochy, jak się przy okazji przydarzy to czemu nie, ale żeby wypruwać żyły na każdej premii to wątpię, pewnie będzie chciał zaoszczędzić energii na finałową wspinaczkę, bo prawdopodobnie znowu może być bez swoich pomagierów. Dlatego spodziewam się, że Bardet z Purito zabiorą się w ucieczkę na pierwszej premii Croix de Fer, wspinaczka nie jest specjalnie stroma (średnio 5.2%), ale swoją kategorię zawdzięcza głównie długości podjazdu (29km), oczywiście są momenty nawet 8%, ale np. ostatnie 10km to niezbyt wymagające 4%, więc jak najbardziej do zrobienia. No więc jeśli Bardet by wygrał tą pierwszą premię, a Froome nie zapunktował, to Francuzowi wystarczyłoby przyjechać na metę w top5 żeby utrzymać koszulę, a gdyby Froome skończył np. na 2 miejscu to nawet top8 go ratuje. Jeśli Bardetowi coś jeszcze zostało w baku, to moim zdaniem nie będzie to żadna mission impossible .

Kursy z Paddy Power

Tour De France 2015 - 20. etap
How many points will be awarded to Joaquim Rodriguez (ESP) on the 1st climb? Typ: Over 15,5 @ 2.30 bwin ⛔

Premia punktowana 25-20-16, więc top3 na szczycie spełnia typ. Myślę, że Purito się jeszcze raz szarpnie i załapie się do ucieczki przed premią Croix de Fer , podjazd długi, ale niezbyt wymagający, więc chyba jeszcze do przełknięcia dla Hiszpana. Potem może sobie już spłynąć spokojnie i czekać na Pola Elizejskie, bo Alpe d’Huez nie dla niego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Michele Scarponi - Warren Barguill 1 @ 1,769 Pinnacle ⛔ szkoda tego defektu Nibalego wszystko inaczej by się ułożyło
Warren już na oparach jedzie, w sumie tylko w Pirenejach jechał na pełnym baku, a w etapach przejściowych do Alp też już nie wyglądał. Scarponi za to złapał formę razem ze swoim liderem Nibalim. Wczoraj Scarponi 8 minut straty, Barguill 15 minut. Czy dzisiaj będzie podobnie? nie wiem, ale wiem jedno dzisiaj taktyka Nibalego może być nieco inna i Scarponi może jeszcze dłużej popracować niż wczoraj. Ze stawką nie szaleję ale warty typ.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Do teraz nie rozumiem po co Contadorowi było to Giro. Od wielu lat nie da sie wygrac tych dwoch wyscigow. To nie lata 70te czy 80te, teraz decyduja detale. Na TDF widizmy jakies 70% tego co contador mógł miec.
To jest presja sponsora. Niewazne jak o nas mowia (szalency) wazne ze o nas mowia.

Bylo jasne ze zaplaci za te wygrana z giro, gdzie kazdy liczacy sie kolarz olal, ale Contador i tak by nie wygral z Froomem i Quintana, nawet jaby nie startowal w giro. A tak skupil na sobie uwage mediow i o to SaXo Tinkoff chodzi
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Nie wiem co o tym myslec bo jednak Nibali mnie dzis mocno rozczarowal - ja wiem ze defekt nie zdarzyl sie w szczesliwym momencie ale mimo wszystko strata byla w pewnym momencie 15-20 sek a jednak wydawalo mi sie ze byl troche po wczorajszym ujechany ...
Juz nie mowie zeby walczyc z Quintana na etapie ale grupe Froome mogl spokojnie dojsc i sprobowac powalczyc z Valverde ktory badz co badz pojechal dzis bardzo solidnie
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
To jest presja sponsora. Niewazne jak o nas mowia (szalency) wazne ze o nas mowia.
Bylo jasne ze zaplaci za te wygrana z giro, gdzie kazdy liczacy sie kolarz olal, ale Contador i tak by nie wygral z Froomem i Quintana, nawet jaby nie startowal w giro. A tak skupil na sobie uwage mediow i o to SaXo Tinkoff chodzi
Tutaj Cie poniosło. Contador to najbardziej utytułowany jezeli chodzi o wielkie Toury kolarz w peletonie i w zasadzie odliczając koksownicze wygrane Lance&#39;a to od czasow Pantaniego czy Induraina. Gdy jest w formie to nie chowa sie jak Quintana tylko potrafi atakowac juz na poczatku podjazdow. Prawdopodobnie gdyby Froome, Nibali czy Quintana wygrali Giro to z TDF by sie wycofali w czasie jego trwania albo skonczyli by kolo 10-15miejsca.
Nie wiem czego Quintana oczekiwal atakując jakies 7km przed metą na ostatnim podjezdzie w wyscigu, ze odrobi 2;40?. Wystarczyło postawic wszystko na jedna karte, rozkrecic mega tempo na wczesniejszym podjezdzie, odjechac chociaz na jakies 30s tyle a potem juz walczyc do upadłego.
Niestety ale tegoroczny wyscig zakonczył sie na pierwszym górskim etapie, a prawda jest taka, ze jak sie chce emocji to trzeba czekac na Vuelte bo one sa tam. Od 2012 roku TDF jest nudny jak flaki olejem.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Moze i by skonczyli. Bo najwazniejszy jest tour i tam njlepsi szykuja szczyt formy
I wlasnie dlatego ostatni raz Contador wygral Tour w 2009 wtedy nikt do niego nie mial startu a teraz to juz dziadek jest, bez szans z Froomem a co do Quintany to nie wiem bo roznie jezdzi nic nie wiadomo po nim
Odczepial Quintane moze ale na jakichs pipidowach, w tourze jeszcze chyba nigdy z nim nie wygral, nawet na pojedynczych ciezkich etapach gorskich
 
suckout 692

suckout

Użytkownik
Davide Cimolai - Daniel Oss / 1.75 / betsson ✅ 19 - 57
Jutro kończymy z TDF i czeka nas prestiżowy sprint w Paryżu. Mało mieliśmy do tej pory okazji do tego, by oglądać najszybszych kolarzy w akcji, więc nie mamy zbyt dużej próbki ich możliwości. Stawiam tutaj na Cimolai, na 3 wcześniejszych etapach, gdzie mieliśmy finisz z peletonu, Włoch był 3 razy na 9 miejscu. Oss ani razu nie próbował włączyć się do rywalizacji na takich końcówkach (22, 93, 84), w BMC coś tam próbował GvA, ale ze średnim skutkiem. Wątpię, by Daniel był jutro w stanie powalczyć o dobra lokatę, o ile w ogóle będzie się zaginał na mecie. Wyżej na ten moment stawiam akcje Cimolai, jeżeli chodzi o sprint.
 
R 225

rover

Użytkownik
Na jutro gram typy wóz albo przewóz. Nie pozostało mi nic innego jak zaryzykować. Wybrałem sobie typy na Alexandra Kristoffa. Norweg mimo tego, że od początku TDF mu nie szło jedzie dalej. Na ostatnim etapie w którym był sprint z grupy finiszował na podium. Musi czuć się dobrze bo w przeciwnym razie nie marnowałby zdrowia i jechania 3 tygodnia touru dla Fun&#39;u tylko przygotowywałby się już spokojnie do Vuelty lub jesiennych klasyków. Co do jego przeciwników Sagan - Piękna wizja zwycięstwa zielonej koszulki na polach elizejskich, ale mocno przejechane góry i może już nie mieć nogi. Cavendish został bez Renshawa, Martina i Kwiatkowskiego więc słabo to widze. Jedynie Greipel wydaje się być poważnym i mocniejszym sprinterem od norwega ale być może się pogubi. Degenkolb jest przez Kristoffa do pokonania.
Typ: Wygra etap Alexandar Kristoff @ 8.0 Bet365
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
Andre Greipel - Mark Cavendish 2 @ 2.55 Betsson
Zdecydowanie zawyżony kurs. Greipel ma za sobą świetny wyścig, wygrał 3 etapy i rzeczywiście był na płaskich etapach bardzo szybki, ale pamiętajmy, że nie widzieliśmy rywalizacji sprinterów od kilku etapów. Cavendish póki co tylko z jednym etapowym tryumfem, ale moim zdaniem była to kwestia złego wyboru miejsca rozpoczęcia sprintu a nie braku szybkości. Cavendish lubi wygrywać w Paryżu i także jutro będzie dla Greipela głównym konkurentem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Jedno jest pewne bo niektorzy pisza ze &#39;Krychu pokazal ludzka twarz, slabosc, zeby ludzie nie krzyczeli bo tyle wygrywa&#39;
Bzdura kompletna
Po prostu pojechal tak, zeby minimalnie wygrac, odpuscil kiedy mogl, gdyby tracil dwie minuty przed ostatnim etapem gorskim to by byla powtorka z etapu 10 czy tego pamietnego z Wigginsem w 2012 gdzie wraz z Portem dolozyliby wszystkim ile trzeba
Sky o kilometry, lata swietlne wyprzedza peleton i tak bedzie przez najblizsze 20 lat. Takie pieniadze jakie sa w tym teamie, najlepsi trenerzy, management, szkolenie, sprzet i generalnie polityka, klimat wokol kolarstwa
Tak ze nie ma sie co podpalac, ze nie ma dominacji, za rok wszyscy objada Frooma. Jak ten sie skonczy to kupia/wyprodukuja kolejnego zwyciezce Touru. Kandydatow nie brakuje, chocby bracia Yates czy Joseph Dombrowski, ale przyszlego zwyciezcy Touru nie musimy jeszcze nawet znac.
Tak ze to co pisza na rowery.org itp (tutaj o dziwo nie) to kompletne nieporozumienie, Krychu stracil poltorej minuty cy tam iles bo mogl i sobie odpuscil na koniec. Gdy jest 5 km do mety ciezko stracic 4 minuty
Ale i Sky nie jest perfekcyjne. Ten konflikt Wiggins - Froome chocby to jakies nieporozumienie, nie wiem ktory zawalil ale to zenada i dziecinada. Przez moment myslalem ze to ustawka na potrzeby mediow, zeby jeszcze nakrecac atmosfere (mogliby sie jeszcze np umowic na jakas walke na ringu i sprzedac prawa do niej i np dochod puscic na cele charytatywne, spokojnie kilka milionow by zarobili)
Doping. Na tym to raczej wpadal pan Contador czy Astana jest notorycznymi dopingowiczami, nie mowiac o np Riisie. W sky jest czysciej. Zresztadoping jesli nie szkodzi zdrowiu powinien byc dozwolony i teraz na pewno nie jest to co za czasow Virenque, Ricco, Armstronga, Riisa czy Ricardo Ricco. Wiec ci zawodnicy z obecnego peletonu przezyja w spokoju dluuuugie lata, nie bedzie naglych smierci o 3 rano w hotelu w wieku 32 lat (Vandenbroucke?, Jose Maria Jimenesz? tamten to dopiero ladowal).
To jest tez tak ze za duze pieniadze sky ma do stracenia zeby ladowac sie w jakis glupi doping wiec polityka antydopingowa bedzie najostrzejsza. Zawsze moze sie jakis idiota wylamac i brac poza ale to juz nie wina teamu. W astanie doping jest instytucjonalny, w sky na to bardziej uwazaja ;) Taka moda jaka sie nakrecila na sport w UK, nikt nie pozwoli zeby zarznac kure przynoszaca zlote jajo. W zalozeniu sky mialo byc promocja brytyjskiego kolarstwa i firmy oferujacej platna telewizje na rynku wloskim i brytyjskim, efekty juz dawno przerosly oczekiwania, sukces przyszedl szybciej i teraz ino patrzec jak do gazety wyjda zdjecia jakichs orgii kierownictwa, zawodnikow czy trenerow bo sa powody do swietowania
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Alejandro Valverde - Vincenzo Nibali 2,30 Unibet ✅
Bardzo krótko: dziś płaski etap, więc to nie dla nich dzień. Co mieli zrobić to już zrobili. Wjadą na metę pewnie w czołówce peletonu. Przejrzałem wcześniejsze sprinty, kto wcześniej przejeżdżał linię mety i różnie to bywało. Kurs moim zdaniem za wysoki, dla przykładu u Williama jest po 1,83. Szanse na wejście są po ok 50% ale po takim kursie chętnie zaryzykuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
C 445

cristovao

Użytkownik
Po Armstrongu już nikt nie wierzy w czystość tego sportu, może i Froome wybierze się za kilka lat do Winfrey na mały wywiadzik (a nie, może w Sky mają coś podobnego) i wszystkie te zachwyty prysną jak bańka mydlana i zapewne tak będzie, Sky to potęga i kasa więc są osiem kroków przed resztą w peletonie jeżeli chodzi o doping.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Napewno ale jesli maja cos co nie jest zabronione obecnymi przepisami to jaki problem widzisz.
I jak mowie to nie jest szkodliwe dla zdrowia wiec powinno byc zabronione. PRzepisy sa tak ostre ze lyk ppsi moze zdyskwalifikowac i wszyscy beda wieszali psy ze koksiarz.
Jesli w innych dyscyplinach wzieliby sie na powaznie za walke z dopingiem to taki nazwiska jak Leo Messi, Rafael Nadal i cala czolowka hiszpanska wlacznie z kolarzami nie istnieliby w sporcie
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
@bykuwodzu

Mysle ze za bardzo gloryfiujesz SKY oczerniajac jednoczesnie innych.
Nie wiesz tego czy tam jest czysto czy nie a piszesz z pelnym przekonaniem. To ze jest duza kasa o niczym nie swiadzcy na 100% i nie daje gwarancji no chyba tylko tego ze latwiej mozna cos przykryc czy cos wykorzystac ...

Ja staram sie ogladajac kolarstwo i inne dyscypliny sportowe nie myslec o tym bo wszystko by stracilo sens jesli kazdego w kazdym przypadku podejrzewalbym o doping. Jasne jest dla mnie ze wszyscy cos tam biora i niech tak zostanei bez rozstrzasania czy ten bierze wiecej i mocniej czy mniej.

Na koniec napisze ze kilka lat temu mialem okazje dobrze poznac sponsora i trenera pewnej grupy mlodych kolarzy na poziomie regionalnym i jakie bylo moje zdziwienie jak sie z czasem dowiadywalem ze nawet tam nie chodzi tylko o rekraacje i chec rywalizacji w formie zabawy ...
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Greipel - Sagan 1 1.45 bwin ✅ Lekko. Sagan nie ma startu do TOP3 na takich etapach.
Kurs słaby, ale powinno być dobrze. Sagan powinien być ujechany po tych atakach w 3 tygodniu. Nie sądzę, by bił się o wygraną, raczej miejsce w 5.
Wygra Greipel albo Cav, reszty nie widzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
@bykuwodzu
Mysle ze za bardzo gloryfiujesz SKY oczerniajac jednoczesnie innych.
Nie wiesz tego czy tam jest czysto czy nie a piszesz z pelnym przekonaniem. To ze jest duza kasa o niczym nie swiadzcy na 100% i nie daje gwarancji no chyba tylko tego ze latwiej mozna cos przykryc czy cos wykorzystac ...
Ja staram sie ogladajac kolarstwo i inne dyscypliny sportowe nie myslec o tym bo wszystko by stracilo sens jesli kazdego w kazdym przypadku podejrzewalbym o doping. Jasne jest dla mnie ze wszyscy cos tam biora i niech tak zostanei bez rozstrzasania czy ten bierze wiecej i mocniej czy mniej.
Na koniec napisze ze kilka lat temu mialem okazje dobrze poznac sponsora i trenera pewnej grupy mlodych kolarzy na poziomie regionalnym i jakie bylo moje zdziwienie jak sie z czasem dowiadywalem ze nawet tam nie chodzi tylko o rekraacje i chec rywalizacji w formie zabawy ...
Oczywiscie koksuja juz nawet w amatorach. Tam latwiej bo mniej testow
Cala Astana, Lionel Messi, Rafael Nadal, wprost oskarzam o doping, moge wszedzie powtorzyc
Na tym poziomie kazdy korzysta z czego sie da i granica sie zaciera. Sky nawet jak nie bedzie mialo najlepszych zawodnikow to ich kupi, taki Quintana to kwestia pieniedzy jakie mu zaoferuja ale wystarcza im &#39;swoi&#39; ktorzy dobrze jada. To dlatego mowie ze do sky nie ma startu nikt na najblizsze lata, chyba ze Rupert Murdoch zemrze i zaczna cos zmieniac wycofac sie ze sponsorowania itp.
A tak to sa podwojne zasieki: finansowy i sportowy bo na najwyzszym poziomie sportowym tez tam wszystko stoi. Wiec ciezko bedzie. Nic na horyzoncie nie widac
Aha i nawet jakby zamknac skoszarowac wszystkich, podawac tylko oficjalne jedzenie i picie wszystkim przez rok, to i tak sky wygra bo ma najlepszych mozgow od strategii, trenerow itp
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ostatni etap. Faworytem zdaje się być Greipel który jako jeden z nielicznych ma do dyspozycji swój pociąg. Nie mniej dla takiego Cavendisha paradoksalnie brak pomocników może wyjść z korzyścią, bo to co Etixx odstawiał na rozprowadzeniach to się w głowie nie mieściło i nie dziwne że Mark tak słabo spisywał się dotychczas na finiszach. Poza tą dwójką Degenkolb, Kristoff i być może Sagan, choć ten ostatni zapłaci za te szarże w 3 tygodniu w ucieczkach i nogi mogą na finiszu być już twarde.
Z typów w pre nie ruszam nic, szykuję się na live i liczę na błędy bukmacherów, jak takowe będą to podam w dziale ;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Klasyfikacja Generalna
Nario Quintana - Thibaut Pinot 1 @ 1,45 Bwin ✅✅✅

Quintana z Nibalim po @1,4 a Pinotem po @1,45 fuck logic. Nario inny poziom niż Pinot w ogólnym rozrachunku jeśli chodzi jazdę po górach. Szanse i opinie o zawodnikach przedstawiłem w 1 poście więc po prostu gram. Czasówka drużynowa dla Movistaru i Quintany, czasówka indywidualna na remis. Bruki na remis ze wskazaniem na Quintanę ze względu na drużynę.
Romain Bardet - Rafał Majka 1 @ 1,37 Betsafe ✅✅✅
Grałem wcześniej po @1,42 ale podaję aktualny kurs. Sprawa w tym typie jest bardzo prosta. Lider drużyny kontra gregario di lusso. Całe AG2R podporządkowane pod Bardeta, wolnym elektronem jest Peraud ale on z kolei nie jest w takiej formie by poliderować drużynie na Tourze. Bardet budował formę pod ten wyścig i widać tendencję wzrostową jeśli chodzi o formę. Majka całkowicie na smyczy Alberto, ma mieć 2 szanse na etap ale wydaje mi się że nic z tego. W górach będzie pracował dla lidera, a w 1 tygodniu ma jechać bardzo spokojnie i odpuszczać etapy. Wiadomo że dla Contadora lepiej żeby Majka przed górami miał dużą stratę w generalce bo można go wysyłać w razie co jako stację przekaźnikową a jeśli byłby wysoko w KG to takiej opcji nie będzie.

Polak w TOP10? NIE @ 1,33 Bwin ✅✅✅

Kwiatkowski nie ma żadnych szans na dychę, w wysokich górach dostanie baty od najlepszych górali. Majka z kolei tak jak pisałem wyżej, inne zadania na ten wyścig, poza tym gdyby nawet jechał na KG to i tak o dychę było by niezmiernie ciężko. Reszta nieistotna.
Co do Contadora to w pełni zgadzam się z przedmówcą. Jako ciekawostkę dodam jeśli wygra Tour w tym roku to jako jedyny wygra 3 wielki Tour z rzędu. 2014 Vuelta, 2015 Giro, 2015 Tour.
Dlatego też pograłem na Hiszpana w KG.
Alberto Contador wygra Tour de France @ 5,47 Pinnacle ⛔⛔⛔
Vamos Alberto!
Typy długoterminowe z pozytywnym zakończeniem. Ani przez chwilę nie było zagrożenie że 3 powyższe H2H nie skończą się wygraną. Szkoda ostatniego, ale zdecydowanie zabrakło paliwa Contadorowi. Jak widać na żywym organizmie niemożliwe jest w dzisiejszych czasach wygrać Giro+Tour.
Pierwszy wyścig od niedawna kiedy papierowi tygrysi zajęli te miejsca które mieli zająć. Pomijam już kolejność czy różnice czasowe, ale TOP4 zawodników jest w TOP5 wyścigu. Niespodzianką był Valverde, choć irytował mnie podczas wyścigu, chłodnym okiem po wyścigu można powiedzieć że na przestrzeni całego sezonu zasłużył na to miejsce i niech będzie to jego zwieńczenie kariery.
Dziękuję za aktywność w dziale, teraz czas na Tour de Balon!! ???? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
suckout 692

suckout

Użytkownik
Klasyfikacja Generalna
Romain Bardet - Tejay Van Garderen / 2.37 / pinnacle ✅ 9 - DNF
Van Garderen pokazał się na Critérium du Dauphiné w znakomitej jak na jego formie do końca walcząc z Froomem o wygranie całego wyścigu, którą to walkę ostatecznie minimalnie przegrał. Taka dyspozycja przyszła moim zdanie zdecydowanie za szybko i patrząc na bohaterów Dofine z poprzednich lat, nie wytrzymywali oni trudów TDF przez 3 tygodnie. Bardet na CD nieźle i widać, że forma idzie w górę, 6 w generalce, przed rokiem w tym wyścigu był 5, a to dobry prognostyk, bo potem w TDF poradził sobie bardzo dobrze i teraz też tak powinno być. Wiadomo, że w czasówce przewaga leży po stronie kolarza z USA, ale że jest ona krótka w tym roku i na samym początku zmagać zawodników, to będzie działało na korzyść Francuza, który mam nadzieję dołoży mu w górach, albo na zjazdach, co pokazał w pięknym stylu wygrywając 5 etap na Dauphiné. Rok temu na koniec Van Garderen był lepszy o 2s, teraz powinno być zgoła inaczej. Po takim kursie aż szkoda nie zagrać.
Mathias Frank - Daniel Navarro / 2.37 / bet365 ⛔ 8 - 66
gram jeszcze taką parę, potem pewnie coś jeszcze naskrobie
zysk jest, więc nie ma co narzekać :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom