>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2015 - Criterium du Dauphine (07.06-14.06)

Status
Zamknięty.
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Jesli chodzi o mlodszego z Francuzow, to dopiero wchodzi do czolowki swiatowego kolarstwa. Jednak pokazuje, ze niedlugo na klasykach moze naprawde odgrywac znaczaca role. Fajnie pokazal sie na klasykach belgijskich, gdzie przegrywal tylko z Valverde. Jednak moim zdaniem jutro przyjedzie za Gallopinem, gdyz jest slabszy w gorach. Podjazd Col d&#39;Allos (14 km, 5,5% sredniego nachylenia) oraz podjazd na mete (6,2 km, 6,5%) moga okazac sie za trudne dla niego, jesli kolarze przymierzajacy sie do generalki beda walczyc o uzyskanie przewagi. Sadze, ze calkiem realne jest zabranie sie w ucieczke Tony&#39;ego co powinno zalatwic sprawe. Jesli jednak nawet nie bedzie w odjezdzie to powinien dojechac wyzej niz Alaphilippe
merytoryczny argument przeciwko http://www.procyclingstats.com/race/Amgen_Tour_of_California_2015_Stage_7_Mt_Baldy
i tak sobie dodam ,że to jedna z bardziej hardkorowych górek w całym WT w tym roku, oczywiście patrząc na wspinaczkę ,która zaczyna się od jakiegos 85km aż do 120 ???? oczywiście z różnymi wypłaszczeniami, a to było tylko 3 tygodnie temu, a patrząc na to ,że Młody raczej na TdF nie zawita, to Dauphinee jest jego startem docelowym na tą część sezonu a Galopin bardzo pasywny ;) tam gdzie reklamowali Jaroński z Wyrzykowskim ,że jechał Galopin, to to nie był Galopin , Galopin jechał cały czas z tyłu peletonu i tam też skończył tak aby wyprowadzić Cie z błędu podkreślając merytoryczne aspekty Twojej wypowiedzi. Ale oczywiście każdy gra jak chce i powodzenia ????
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
merytoryczny argument przeciwko http://www.procyclingstats.com/race/Amgen_Tour_of_California_2015_Stage_7_Mt_Baldy
i tak sobie dodam ,że to jedna z bardziej hardkorowych górek w całym WT w tym roku, oczywiście patrząc na wspinaczkę ,która zaczyna się od jakiegos 85km aż do 120 ???? oczywiście z różnymi wypłaszczeniami, a to było tylko 3 tygodnie temu, a patrząc na to ,że Młody raczej na TdF nie zawita, to Dauphinee jest jego startem docelowym na tą część sezonu a Galopin bardzo pasywny ;) tam gdzie reklamowali Jaroński z Wyrzykowskim ,że jechał Galopin, to to nie był Galopin , Galopin jechał cały czas z tyłu peletonu i tam też skończył tak aby wyprowadzić Cie z błędu podkreślając merytoryczne aspekty Twojej wypowiedzi. Ale oczywiście każdy gra jak chce i powodzenia ????
Mimo wszystko sadze, ze wiekszym wyznacznikiem byloby chocby Paryz-Nicea, gdzie jechali obaj. Tam na tych bardziej gorzystych etapach Alaphilippe odstawal mimo wszystko sporo. Co do owego etapu, ktory wklejasz. Przyjazd 47 sekund przed Saganem swiadczy, ze zwyczajnie bylo slabe tempo albo gora nie byla taka straszna. Stwierdzam to jednak po samych wynikach, bo owym wyscigiem nie interesowalem sie. Zaden z nich nie jest wybitnym goralem, wyzej cenie jednak umiejetnosci Gallopina, dlatego uwazam ze warto zagrac wlasnie w jego strone. Jaki bedzie tego efekt, jutrzejszy etap pokaze.
Widze, ze za zadanie przyjales sobie obecnie odniesienie w wiekszosci postow do mojej osoby. Prosze bardzo, o ile beda to w miare sensowne wypowiedzi, a przede wszystkim beda trzymaly poziom pewnej kultury, to ja jestem chetny na dyskusje.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ja oglądałem tamten wyścig i ten etap i szczerze mówiąc nie brałbym tego pod uwagę. Tam były niezłe cuda, zaczynając od tego że profil na pewno nie był taki jak na obrazkach, było tam dużo lżej. Poza tym Henao na siłę chciał odpalić Juliana i odcięło mu prąd a później nie miał już kto gonić bo Gesink się nie kwapił i potem się mocno rozjechało towarzystwo.
Co do typu nie mam zdania, jak rzeczywiście Julian nie jedzie TdF to będzie wyżej jutro, choć ostatnio były pogłoski że ma jechać na Tourze.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jutro ten najbardziej lajtowy etap spośród górskich wspinaczek. Wygra ktoś o dużej dynamice typu Martin, Valverde albo Purito. Oczywiście jak będzie im się chciało.
Mathias Frank - Vincenzo Nibali 1 @ 1,70 Betsafe ⛔ ??-2 wow Nibali

Ten typ jest dość jasny, Nibali zszedł niedawno z wysokości i łapie powoli formę, dość ostentacyjnie dzisiaj odpuścił walkę na ostatnim podjeździe i sądzę że tak będzie do końca wyścigu, widać że ma moc ale nie chce tego pokazać na Dofine. Frank natomiast dzisiaj wyglądał mocno, na mecie był minutę wcześniej niż Nibali i wydaje mi się że jutro będzie tak samo że Włoch odpuści rywalizację na ostatnich km i typ spokojnie wejdzie.
 
suckout 692

suckout

Użytkownik
Romain Bardet - Benat Intxausti / 2.62 / bet365 ✅ 6 - 4

Przed kolarzami najtrudniejszy etap tego wyścigu, dużo się dzieje, jutro również powinno być bardzo ciekawie.
Intxausti do tej pory jedzie dobry wyścig, na obu górskich etapach był w ścisłej czołówce, trzymając się największych tego wyścigu. Niby dzisiaj Valverde skoczył wysoko w klasyfikacji generalnej, ale myślę, że Benat będzie jechać dalej na siebie, również jest wysoko w generalce. Na 5 etapie Alejandro strzeli wcześnie, dziś też nie próbował nawet walczyć na ostatnim podjeździe z resztą ucieczki, nie zdziwię się jak jutro poniesie straty. Wczoraj Intxausti pomimo kłopotów lidera jechał swoje i jutro też tak powinno być.
Bardet dziś leżał, niby nie wyglądało to tak groźnie, ale może się to jutro odbić na jego postawie. Przed Francuzem bardzo ciężki etap i takie zdarzenia nie pomagają. Kurs fajny i uważam, że warto spróbować.
Tak wyglądał Romain po dzisiejszym etapie:
https://pbs.twimg.com/media/CHTbJvnWcAANCRf.jpg:large
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Rui Costa - Vincenzo Nibali 2 @ 1,83 bet365 ⛔ 7 - 24 Nibali pajacuje przed TdF.
Mialem nie ruszac etapu 7, jednak po zastanowieniu doszedlem do wniosku, ze granie na Wlocha w tej parze to nie jest najgorszy pomysl. Nibali moze nie ma jeszcze szczytu formy. Moze na 5 etapie troche blefowal? Przedwczoraj jak i wczoraj dojechali obok siebie. Co prawda tam kolo 5 sekund lepszy byl Portugalczyk. Jednak w sumie to nic dziwnego, jest duzo szybszy na finiszu od Rekina z Messyny. Jutro jednak mamy &quot;krolewski&quot; etap Dauphine, ktory prawdopodobnie rozstrzygnie losy zwyciestwa. Nibali jedzie w zoltej koszulce i bedzie chcial ja utrzymac. Kolarz Lampre co prawda jest drugi, jednak uwazam ze to bedzie zbyt trudny etap. Mimo calej sympatii do Rui Costy, to zdecydowanie lepiej radzi sobie na latwiejszych, lekko gorzystych etapach. Na tych prawdziwych gorskich, gdzie zaczyna sie robic bardzo stromo, zostaje jednak w tyle. Nie trzeba nikogo przekonywac, kto lepiej radzi sobie w gorach. Nibaliemu w pelnej formie dorownac moga obecnie jedynie Kintana, Krzychu i Alberto. Ta czworka moim zdaniem jest polke wyzej od calej reszty peletonu. Jestem zdania, ze jutro Nibali utrzyma pozycje lidera i wygra Dauphine w tym roku.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Bety jakie oferuje buk na etap 7 ze lepiej byłoby rzucić moneta niż to grać jednak ja spróbuje zagrać w stronę bliźniaków coś
Adam Yates vs George Bennett - Adam Yates 1.57 bet365✅
Simon Yates vs Daniel Martin - Simon Yates 1.53 bet365✅
Ako: 2.41 bet 365✅
Taki duble sobie zrobiłem i uważam że ma spore szanse , zaczynając od pierwszej z par Adam trochę rozczarowuje myślałem ze będzie lepiej jeździł na Delfinacie jest to kolarz o bardzo dużym potencjale , który w zeszłym sezonach jadąc z najlepszymi pokroju Chris Froome potrafił zaatakować z takiej grupki i wygrać etap także papiery do jazdy po górach to on ma . Co do drugiego z Australijczyków 2-3,strzelba co do ważności? Adam to strzelba numer 2 , zawsze warto zagrać na nr 2 Oriki niż pustaków z Jumbo. Atutem tego typu jest to ze gdyby zostali oddelegowani do pomocy liderem to brat Adama lepiej się spisuje wiec teoretycznie mógłby utrzymać się wyżej od Bennetta w czołówce . Wczoraj Yates pokonał go o minutę mam nadzieje ze dziś będzie tak samo.
Co do drugiego z typów Simon Yates jak i Daniel Martin kręcą się na tych gorskich etapach blisko siebie jednak to Yates wygrywał 2 razy i to on jedzie dobry sezon natomiast Martin bardzo pechowy widać ze to nie jest jego najwyższą forma aczkolwiek dobra jednak uważam ze Yates jest z formą półkę wyżej i pokazywał to pokonując Martina raz o 20 sekund i raz o 15 liczę ze dziś będzie podobnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Kto wygra Dauphine 2015?

Chris Froome 2,75 bet365 ✅✅✅--- nie ma co dzisiaj ostatni etap , ostatnia wspinaczka na metę i widać ,że Froome jest mega zmotywowany aby wygrać ten wyścig. Grając ten typ trzeba zadać sobie inne pytanie. Czy Chris Froome jest w stanie odrobić 19 sekund do Tidżeja? Moim zdaniem jak najbardziej tak. Przy zalożeniu ,że Froome będzie przynajmniej 3 a Tidżej 4 to w praktyce musiałby na trasie odrobić już tylko 15 sekund, myślę ,że 15 sekund jest w stanie nadrobić i chętnie to zagram ponieważ kurs jest zawyżony zwłaszcza patrząc na H2H etapowe obu zawodników gdzie kurs na Froome&#39;a 1,33

Etap 8- dzisiaj etapowo polecam kolejny dubelek

Louis Meintjes vs Pierre Rolland 1 1,40⛔
Romain Bardet vs Andrew Talansky 1 1,50✅

ako 2,1 bet365⛔

Kursy być może nie powalają na kolana jednak ja chętnie pobieram z myślą ,że powinno być dobrze.

Pierwszy typ to para uciekinierów z wczorajszego etapu Meintjes lepiej wytrzymał królewski etap przyjeżdżając na metę 3 natomiast Rolland druga dziesiątka i 1,5 minuty straty. Kolarz z RPA to zawodnik Quebeki ,zespoły z drugiego szeregu i myślę ,że nie odpuści również dziś, natomiast Rolland jak widać na załączonym obrazku szuka jeszcze formy przed TdF i nie wiadomo czy zdąży znaleźć:wink: stawiam na zawodnika Quebeki ,który na tym wyścigu już dwa razy pokazywał się z dobrej strony na górskich etapach przyjeżdzając wyżej od Francuza z Europcaru.

Drugi typ to natomiast pojedynek liderów ekipy AG2R oraz Cannondale. Bardet przedwczoraj upadł , wczoraj miał kryzys i w pewnym momencie znajdował się około 20 sekund z Talanskym, złapał jednak drugi oddech zmobilizował się do walki i przyjechał 20 sekund przed Talanskym, świadczy to o ogromnej motywacji tego kolarza, zaciętości i sile. Talanskiemu brakuje tego nie tylko wczoraj ale też przez cały sezon jakoś tak nie przekonuje do siebie, dlatego chętnie położę pieniądza na francuza ,który imponuje walecznością i nie odpuszcza.
 
psm 921

psm

Użytkownik
Nie gram bo bida na kontach ostatnio ale wydaje mi się że krzysio dziś nie da rady,nie jest to jakiś mega trudny podjazd żeby TJ (w całkiem dobrej formie) dał się zgubić.Pewnie Froom poszarpie,poszarpie,popilnują się nawzajem a odjedzie np Martin i wygra i puscilem sobie Irlandczyka za grosze,O!
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Mathias Frank - Wilco Kelderman 2 @ 1,781 Pinnacle
Rowniez spodobala mi sie ta para. Frank moim zdaniem jest to kolarz duzo slabszy w gorach niz Wilco. Moim zdaniem to troche inna polka. Dla Szwajcara miejsca w TOP20 to jest jego wyznacznik umiejetnosci i szczerze watpie, czy jest w stanie kiedykolwiek wskoczyc na ten poziom wyzej. Kelderman to wciaz mlodziezowiec, ktory caly czas sie rozwija. Ostatni sezon byl dla niego przelomowym. 7 miejsce w Giro czy 4 wlasnie w Criterium du Dauphine pokazuja, ze ma potencjal. W tym roku chocby 9 miejsce w Katalonii. Teoretycznie obaj sa liderami swoich druzyn. Frankowi z tej pozycji moze zrzucic jednak Kolumbijczyk Pantano. Jesli bedzie jechal lepiej to prawdopodobnie zespol jemu podrzuci czesc pomocnikow. Wracajac jednak do pary Frank - Kelderman to przewaga kolarza IAM bedzie TTT. Sadze, ze jednak kolo 30 sekund moga nadrobic nawet nad Jumbo. Patrzac jednak na profil etapow i okres przygotowan to uwazam, ze Holender jest jak najbardziej w stanie odrobic, a nawet jeszcze nadrobic sporo. Kurs duzo lepszy jak w calorocznym, chociaz moim zdaniem, nawet tamten kurs jest warty gry.
Mathias Frank - Wilco Kelderman 2 @ 1,781 Pinnacle ✅ DNF - 22
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom