>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

KOHORTA

Status
Zamknięty.
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
Cleveland Indians - Baltimore Orioles
Typ Cleveland Indians
Kurs 1.80
Stawka 4/5

Z informacji które do mnie dochodzą od znajomego ze stanów , dzisiejsze spotkanie zakończyć musi się na korzyść dzisiejszych gospodarzy. Jako pitcher&#39;a gospodarze dzisiaj wystawiają Derka Lowe&#39;a który znakomicie spisuję się w pojedynkach naprzeciw Baltimore.Spotkanie wygrają gospodarze w 90 %. Można spróbować handicap -2.5 po kursie 3.50 - Stawkując 1/5 oraz -3.5 kurs 4.50 1/5
⛔


Statystyki zrobie pod koniec miesiąca

A na dzisiaj proponuje zagrać moich faworytów tej dyscypliny Chorwatów niepowinni mieć problemów z pokonaniem słabej ekipy Włoch która do spotkania podchodzić będzie osłabiona brakiem 2 kluczowych zawodników.

Water Polo:
WORLD : IO
Play Off:
Croatia v Italia
Typ : 1 @ 1.75
Stawka 2/5
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
Cytat: Napisał KOHORTA -&gt; Igrzyska olimpijskie - Kobiety 23:15 Angola K - USA K typ: USA -50.5 stawka: 3/5 Nitu na dziś
podawanie nierealnej linii powinno być rozliczone wg mnie inaczej - w danej chwili tak jak napisał Olo było w najlepszej opcji 53,5, a więc nie weszło
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
podawanie nierealnej linii powinno być rozliczone wg mnie inaczej - w danej chwili tak jak napisał Olo było w najlepszej opcji 53,5, a więc nie weszło


Ja zagrałem po normalnej lini jeżeli nie zdążyłeś to niestety nie jest mój problem


Croatia - Italy ✅✅✅
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
Jak miałem zdążyć skoro w momencie podawania przez Ciebie już tego nie było? to tak jakbym podał kurs sprzed 2 dni na jakieś spotkanie, gdzie kurs poleciał z 3.50 na 1.50....
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Czy Ty naprawdę czytać nie umiesz :?:

30-07-2012, 13:27 #11
KOHORTA



Dołączył: 27.04.2007
Skąd: z Twierdzy
Postów: 578
Reputacja: 28 Igrzyska olimpijskie - Kobiety
23:15 Angola K - USA K
typ: USA -50.5
stawka: 3/5

Nitu na dziś

Bo z tego co ja widzę to około 10 już większość buków miała linie rzędu 53.5.
54,5 Betsafe, Bwin

57,5 Bet365

53,5 ub Expekt

54 Tobet

Chodzi mi o linię 50.5

nie ma juz takiej wiec typ jest unreal w momencie podania

Jak miałem zdążyć skoro w momencie podawania przez Ciebie już tego nie było? to tak jakbym podał kurs sprzed 2 dni na jakieś spotkanie, gdzie kurs poleciał z 3.50 na 1.50....
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
TURKEY vs BELARUS
International, European Championship, Men
16:00
BELARUS +16.5
Expekt:1.90
Stawka 4/5

Kolejne spotkanie od Nitu mam nadzieje że teraz passa zła sie przełamie ja stawkuje tak jak stawkuje i polecam to również grającym ze mną.

✅ ✅ ✅
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
Piłka nożna. Czech Republic - Gambrinus Liga
Banik Ostrava - Viktoria Plzen
17:30
Typ: Viktoria Plzen
Kurs: 1.75
Expekt
Stawka 4/5

Nie rozumiem kursów jakie zostały ustalone przez analityków na zwycięstwo Viktori .Jestem pewny że powodem takich kursów jest poprzednie spotkanie przegrane u siebie 3-2 z Brnem.Była to głupia i niezasłużona porażka ale takie wypadki w piłce nożnej muszą być.Dzisiejszego dnia drużyna Plzen musi zdobyć całą pule 3 punktów.Posiadają najlepszą drużyne w lidze grają ładnie i są moim faworytem na zdobycie tytułu w tym sezonie.

Banik drużyna która uniknęła spadku sezon temu - podobna sytuacja będzie w tym sezonie.Zaczynają grać pierwsze mecze ładnie ale to niewystarczy nadal mają młody skład niektórzy zawodnicy opuścili zespół tóż przed rozpoczęciem rozgrywek i drużyna ta oscylować musi na graczach młodych z ubiegłego sezonu.

Tak więc sytuacja dnia dzisiejszego jest &quot;raczej&quot; pewna obie drużyny dzieli duża różnica klas,jeszcze idzie za tym fakt że ostatnie spotkanie nie zakończyło się po myśli Viktorii a niemożna tracić w tak głupi sposób punktów na drużynach które nie liczą się w walce o tytuł mistrzowski. Oczekuje poważnego podejścia oraz dużej motywacji gości z Pilzna i oczywiście ich zwycięstwa.
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
BOSNIA &amp; HERZEGOVINA vs GEORGIA
European Qualif Group D
20:00
Under 165.5 (poniżej)
Kurs 1.70 Betcity
Stawka 2/5

Sytuacja w obu teamach jest nijka atakujący poważniejsi są kontuzjowani niebędzie osób które powinny punktować mam nadzieje że linia zostanie niepokryta i po kiepskim meczu wygrają dzisiejsi gospodarze Bośniacy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
EUROPA: Liga Europejska - Kwalifikacje
Feyenoord - Sparta Praga
20:00
Typ:Feyenoord -1.5
Kurs 2.90
Betcity
Stawka 4/5


Znam bardzo dobrze sytuacje w czeskich klubach i w tym przypadku
musze powiedzieć że niema żadnego entuzjazmu z mojej strony by faworyzować drużynę Sparty.Według mnie jest skazana na pożarcie przez dzisiejszych rywali z holandii.Co prawda drużyna Sparty dobrze weszła w sezon ale do tej pory jeszcze nie zmierzyła się z nikim z wyższej półki (Dukla,Budejowice,Pribram czy też Admira)
Mają wciąż problem z obroną Pamicem na lewej obronie oraz Vidlićką który nie posiada tej pewności siebie która by była podporą nie do przejścia.

Co do drużyny Feyenoordu czyli dzisiejszych gospodarzy mają oni bardzo dobrze wyszkolonych zawodników w szczególności ofensywa będzie siała postrach w szeregach wcześniej wspomnianych przezemnie obrońców Sparty, którzy nie upilnują napadziorów i przez to stracą &quot;kilka&quot; bramek.

Drużyna Feyenoordu dość nieszczęśliwie odpadła z rozgrywek Ligi Mistrzów z Dynamem Kijów chociaż w dwumeczu to oni posiadali miażdżącą przewage (statystyki itp) , ale cóż taki jest sport nie zawsze wygrywa lepszy ,stąd całe piękno futbolu ????

Więc dla mnie faworytem numer jeden w tym dwumeczu jest drużyna Feyenoordu Rotterdam która niepowinna mieć problemów z wstrzeleniem się w mecz i wygraniem go więcej niż jedną bramką.Licze na pewne przekonujące zwycięstwo at home.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom