>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

KHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
xael 83

xael

Użytkownik
MVD - CSKA 1 @ 3,50 ✅

Dziś o godzinie 15:00 dojdzie do bardzo ciekawego meczu w KHL.O punkty walczyc będą dwa zespoły z Tarasov Division.
Miejscowy Tver będzie podejmowac aktualnego lidera tej dywizji CSKA. W tym sezonie te drużyny spotkały sie już 2 razy i 2 razy lepszy okazal się zespół z Moskwy wygrywajac kolejno 3:1 i 4:1. CSKA juz pewny awans do fazy PLAY-OFF , Tver ciągle walczy , narazie poza strefa dającą szanse gry o
Puchar Gagarina. MVD plasuje się na 18 pozycji i do tej strefy szesnastu najlepszych drużyn traci zaledwie 4 pkty. W tym sezonie zespół z Bałaszychy już pokazał że potrafi grac bardzo dobry hokej. Dowodem jest m.in passa 10 wygranych oraz zwycięstwa z najlepszymi zespołami KHL takimi jak Magnitogorsk czy Altant Mityshi. Teraz po raz trzeci staną przeciwko CSKA. Wydaje mi się że teraz jest najlepszy czas na rewanż za tamte dwie porażki. Dodatkowym atutem jest własna publicznośc. Zawodnicy jak najbardziej potrafią się zmobilizowac na takie mecze , zwłaszcza że faza PLAY - OFF jest ciągle w ich zasięgu. Teraz gdy zostało już tylko 8 kolejek do końca , drużyna MVD Tver musi wygrywac !!. Licze również na dobra skutecznośc MVD i dobra postawę kanadyjskiego bramkarza Garnetta który zastopuje zespół z Moskwy. Mam nadzieje , że MVD znowu zacznie wygrywac zaczynając na CSKA i na CSKA kończąc bo w ostatniej kolejce te dużyny spotkają się ze soba po raz ostatni - czwarty


Komentarz :
no i pięknie siadło , niby skromnie 2:0 ale należało im się , jeszcze taka rada naprawde teraz polecam stawiac na Tver w tych ostatnich kolejkach bo na Play-Off ich jak najbardzije stac
 
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
@Vader napisał w 1 poście tego tematu, aczkolwiek lekko nie po polsku...

Szesnaście najlepszych zespołów awansuje do playoffs. Podział zwycięzców jest od 1 do 4, na podstawie ich kolejności w stosunku do siebie (np. w NHL), i innych dwanaście są rozstawieni od 5 do 16 oparty na rankingu, niezależnie od ich podziału. W dwóch pierwszych rund Playoff będzie rywalizacja do z pięciu zwycięstw w serii, a dwóch ostatnich rund będzie najlepsze w serii siedmiu. Po każdej rundzie, w górę pozostałych rozstawionych będą zawsze w połączeniu z najniższym pozostałych rozstawionych.
dlatego pytanko moje, 1 druzyna jak rozumiem gra z 16, 2 z 15 itd. ? a reszta już sezon z glowy ?

btw @krycha18 - skąd bierzesz taką tabulinkę ?

btw na dzisiaj bardzo ładnie wygląda dubelek Minsk O4.5 +
Ryga )4.5 =&gt; ako 2.17, myslalem również o takim samym overku
MVD ale kurs już jest badzo niski, dlatego też odpuściłem to spotkanie.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie pamiętam skąd brałem to info. Ale prawdopodobnie stąd.
Tutaj jest in English:
During the regular season, each team will play fifty-six games: four games against each of the teams in their own division and two games against each of the other teams. The sixteen top-ranked teams will receive playoff berths. The division winners are seeded 1 through 4, based on their ranking relative to one another (like in the NHL), and the other twelve are seeded 5 through 16 based on ranking, regardless of their division.The top seed plays the sixteenth seed, the second plays the fifteenth, and so on. The first two playoff rounds will be best-of-five series, and the final two rounds will be best-of-seven series.After each round, the top remaining seed will always be paired against the lowest remaining seed. The league champion will be awarded the Gagarin Cup.
The Gagarin Cup is the trophy presented to the winner of the KHL playoffs, and is named after cosmonaut Yuri Gagarin the first human in space.The Cup was supposedly named after Gagarin because the last possible game of the inaugural KHL season would take place on April 12th, the anniversary date of Gagarin&#39;s flight. After the end of the KHL&#39;s regular season, sixteen teams will participate in the playoffs. The 1/8 and quarter-finals will be a best of five series, and the semi-finals and finals will be a best of seven series. The winner of the final best-of-seven series receives the Gagarin Cup.
It has been reported that the Cup weighs 18kg (40 lbs) making it heavier than the NHL&#39;s Stanley Cup.
Jak widać Trofeum jest cięższe niż Puchar Stanleya. Wszystko musi być większe, lepsze itd. ????
A tabelkę ma stąd:
www.stats.betradar.com/statistics/livescorecc/?matchid=855635&amp;language=pl
Tam możesz sobie do woli zmieniać inne kraje itd.
Edit: link działa. Tylko jak Wam się otworzy to usuńcie http// i będzie działać.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Dynamo Moskwa -Metallurg Novokuzneck 2 6.80
Jak dla mnie można zagrać i zaryzykować za małą stawkę np max 10pln,Dynamo w kryzysie 3 porażki z rzędu,w tym 2 z raczej słabymi drużynami tj Topredo,Neftochimik.Goście też raczej kiepsko tylko 2 wygrane w ostatnich 5 meczach ale też 3 porażki tylko 1 bramką i to z zespołami z góry tabeli(SKA 0-1,Yaroslav 1-2,Spartak 1-2).Oba teamy grają typowo defensywny hokej ,w KHL zbliża się koniec sezonu więc różne wyniki mogą padać.Ostatnio mistrz i lider UFA przegrał u siebie z ostatnim w tabeli Khimikiem 3-5 ,kurs 10,50 był na ten mecz.
 
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
dzięki @Vader
ale zmień na pierwszej stronie opis gdyż:
The first two playoff rounds will be best-of-five series, and the final two rounds will be best-of-seven series.
co za tym idzie po pierwsze 5 spotkań ( do trzech wygranych) oraz 7 spotkań ( do 4rech wygranych ), a tam jest napisane tak jak wkleiłem:
W dwóch pierwszych rund Playoff będzie rywalizacja do z pięciu zwycięstw w serii, a dwóch ostatnich rund będzie najlepsze w serii siedmiu.
co pewnie będzie wprowadzać w błąd...
pozdr,

Vader // Poprawiłem ;)
A tamtemu powiedź, że nie aż taki sierota to tłumaczył.
 
seba1987 5

seba1987

Użytkownik
Spotkanie: HC Barys Astana - AK Bars Kazan
Typ: 1
Kurs :3,8
Bukmacher : bet-at-home.com
Analiza : Mecz Rosyjskiego Play -off pomiedzy druzynami, ktore spotkaly sie juz 2 razy i to gora byli gracze z Kazana , lecz grali oni przed wlasna publicznoscia i dwukrotnie pokonali gospodarzy tego meczu 4:2 mysle ze gospodarze nie pokazali wszystkiego czego potrafia i nie powiedzieli jeszcze ostatniego slowa w tym meczu i u siebie postaraja sie na czesciowe odrobienie strat i wyrownanie wyniku play-off. Rowniez kurs jest bardzo ciekawy poniewaz 3,8 na gospodarzy ktorzy znakomicie radza sobie u siebie co pokazuje historia spotkan ostatnich 3 meczy przed pojedynkiem z Kazaniem :
26/02-09 Superliga HC Barys Astana vs. Vitiaz Chehov 6:4
25/02-09 Superliga HC Barys Astana vs. Torpedo Nizhny Novgorod 5:2
23/02-09 Superliga HC Barys Astana vs. Neftekhimik 6:5

Natomiast w tym meczu mysle ze druzyna Kazania nie bedzie juz tak mocna jak u siebie a gospodarze przed wlasna publicznoscia pokaza , ze nie przypadkiem sa w pierwszej lidze i beda walczyc bardzo mocno o zwyciestwo. W lidze rowniez goscie radzili sobie o wiele lepiej niz gospodarze wygrywajac 7:0 i 3:0 dlatego wydaje sie ze druzyna Kazania ma dobry patent na druzyne gospodarzy lecz kazdy mit musi byc obalony i mysle ze tak jak atalanta z bolonia ostatnio tak teraz zlamie Historie Astana z Kazaniem .

⛔ 1:1
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
A ja zagram jutro na:
Lada Togliatti - CSKA Moscow 2 Zagram na CSKA bo uwazam ze jest Hokejowo duzo mocniejsze od Lady. Generalnie nie znam sie na KHL bo gram w NHL, ale do zagrania zachecilo mnie trafienie dzis dwoch spotkan, Dynama Moscwa i Khimika (ten pierwszy to jakis cud na Wisla byl ???? ). Czasem sobie cos zagram z rosyjskiej ligi, i tak przed PO widzialem ze Lada jest bardzo defensywna druzyna, prawie nic nie strzela i prawie nic nie traci...Mimo wszystko sadze iz stoleczna druzyna jest raz ze silniejsza, dwa napewno finansowo mocniejsza no i wiadomo ze stolicy! w rywalizacji o ile sie nie myle jest 1-1, CSKA gralo przed PO bardzo ladnie i sadze ze 1-1 wynika iz troche zlekcewarzyli przeciwnika, ale stawil mocniejszy opor nie moglo sie wydawac. Jednak nie wyobrazam sobie dalszej rundy bez CSKA Moscwa! ????
pozdrawiam.
 
6 1

666marcin

Użytkownik
Rosja sezon 2008/2009
Neftehimik Niznekamsk - Lokomotiv Yaroslavl
typ; 2
Kurs: 1.85
Bukmacher : Bet at home

Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tego spotkania sa goscie.Mysle,ze Lokomotiv Yaroslavl jest o wiele lepsza druzyna i bez problemu pokona Neftehimik Niznekamsk.We wczorajszym starciu wygrali z ta druzyna 3:0.Forma gosci jest o wiele lepsza w ostatnich 6 spotkaniach wygrali 5 spotkan i 1 przegrali.Gospodarze w ostatnich 6 spotkaniach wygrali 3 spotkania i 3 przegrali.Mysle,ze w tym meczu mozna by sie pokusic o typ z handicapem,ale ja dla wiekszej pewnosci gram typ bez handicapa.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Noi Ufa za burtą , pierwsza ofiara play-off , a Omsk kaleczył niesamowicie sezon zasadniczy , a myślę , że nie jedną niespodziankę jeszcze wykręcą.Cały urok play off
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Lada Togliatti - CSKA Moscow- 2 (1:2)
(0:2) (1:0) (0:0)
Zagram na CSKA bo uwazam ze jest Hokejowo duzo mocniejsze od Lady. Generalnie nie znam sie na KHL bo gram w NHL, ale do zagrania zachecilo mnie trafienie dzis dwoch spotkan, Dynama Moscwa i Khimika (ten pierwszy to jakis cud na Wisla byl ). Czasem sobie cos zagram z rosyjskiej ligi, i tak przed PO widzialem ze Lada jest bardzo defensywna druzyna, prawie nic nie strzela i prawie nic nie traci...Mimo wszystko sadze iz stoleczna druzyna jest raz ze silniejsza, dwa napewno finansowo mocniejsza no i wiadomo ze stolicy! w rywalizacji o ile sie nie myle jest 2-1, CSKA gralo przed PO bardzo ladnie i sadze ze 2-1 wynika iz troche zlekcewarzyli przeciwnika, ale stawil mocniejszy opor nie moglo sie wydawac. Jednak nie wyobrazam sobie dalszej rundy bez CSKA Moscwa!
Analiza ta sama bo w sumie nic wielkiego sie nie zmienilo, prucz tego ze mamy 2-1 dla Lady, uwazam ze Dzis CSKA wygra, bo jest to ostatni gwizdek jesli chca grac dalej! Pojedynki sa nie zmiernie wyrownane, sadze ze moze tu pasc remis ja jednak uwazam ze bedziemy mieli WIN AWAY po FT dla druzyny z Moskwy!
pozdrawiam.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Rosja 2009
2009-03-08 15:00, Continental Hockey League - Play-off, Rosja
CSKA Moskwa ( -1.5 AH ) - Lada Togliatti
Typ: 1
Kurs: 2,2
Buk: Betsson
Dzisiaj o godzinie 15 czasu Polskiego dojdzie do finałowego meczu 1 rundy PO pomiędzy CSKA Moskwa i Ladą. Jak pisałem że to finałowy mecz to oznacza że w PO jest 202 a gra się do 3 zwycięstw. Mój typ na ten mecz to zwycięstwo CSKA co najmniej dwoma golami. CSKA Moskwa była zdecydowanym faworytem tych PO ale porażka w pierwszym meczu bardzo utrudniła im ten awans. Zrobiło się 2-1 dla Lady i mecz w Togliatti. CSKA wiedziała że nie może przegrać i już w pierwszej tercji praktycznie zapewniła sobie zwycięstwo, wygrała ostatecznie 2-1. CSKA dzisiaj powinna wyjść w najmocniejszym składzie i bardzo skoncentrowana. Jest to decydujący dla Nich mecz być może najważniejszy w sezonie bo porażka na tym szczeblu będzie wielkim zawodem. Moskwa dysponuje o wiele lepszym hokejem tylko nie umieją tego wykorzystać na lodzie. Dzisiaj powinni wyjśc tak zdeterminowani że nie zostawią wątpliwości kto jest lepszy. CSKA w tym sezonie u Siebie wygrała z Ladą 3-2 a na wyjeździe 3-1. Ogólnie CSKA u Siebie wygrała 17 meczy i 8 przegrała. Myślę że dzisiaj wygra 3 bramkami.
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Togliatti zagra to co przynosi im sukcesy wiec defensywa defensywa a kurs na -1,5 troche nie warty ryzyka Samo zwyciestwo CSKA nie jest takie pewnie Lepszy remis w pierwszej tercji, Tak ogólnie to jest temat KHL
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
nie powiedziałbym ;p CSKA powinna zagrać od początku offem a na pewno nie chcą podzielić losów Ufy i dzisiaj powinni wygrać wysoko ale zobaczymy;p
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
CSKA Moscow - Lada Togliatti 1 (3:1)
(1:0) (2:1) (0:0)
Zgadzam sie ze CSKA ruszy do ataku, ale Lada to specyficzny zespol, graja w obronie bardzo dobrze. O czym swiadczy walka z CSKA duze lepszym i Bogatszym klubem niz Lada. Pojedynki tych druzyn w PO konczyly sie do tej pory wygrana na &quot;styk&quot;. Sadze ze dzis zobaczymy podobne widowisko. I mysle ze CSKA dzis wygra! Ale nie jestem pewien czy handicapem! Ja osobiscie proponuje CSKA na czysto, kurs 1.7 nie jest jeszcze taki zly jak na hokej!. Moj typ CSKA 60&#39;
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
CSKA Moscow - Dynamo Moscow 2 (1:2)

(1:2) (0:0) (0:0)
Dzis bardzo ciekawy mecz z Playoff w KHL pomiedzy druzynami z Moskwy. CSKA bedzie podejmowac na wlasnym lodzie Dynamo, na wlasnym? Mecz derbowy wiec lod praktycznie nie ma znaczenia, kibicow bedzie duzo z obu stron. Mecz derbowy rzadzi sie innymi prawami, dlatego kazdy moze wygrac. Co mnie przekounje do Dynama to to iz rozprawili sie 3-0 gladko w pierwszej rundzie. Natomiast CSKA meczylo sie z Lada, ktora gra defensywnie na calej lini, dzis Dynamo napewno tak nie zagra...Bedzie atakowalo od pierwszych minut, bo jest bardziej wypoczete od CSKA, ponadto Dynamo jest lepszym zespolem i to znacznie...Co mnie nie pokoji to fakt iz Dynamo gralo ostani raz tydzien temu i moze &quot;nie czuc&quot; gry...NIe mniej jednak kurs 2.35 na Dynamo zacheca, tym bardziej ze CSKA wygrywalo w tym sezonie juz wszystkie mecze z Dynamem! Moj typ to Dynamo Moscow 60&#39;
pozdrawiam.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Atlant Mytishi - Metallurg Magnitogorsk 1 (2:1)
Jutro bardzo ciekawy pojedynek dwoch znakomity druzyn KHL. Atlant bedzie podejmowal na wlasnym lodzie Metallurg. Moim faworytem jest Atlant i tak tez zagram! Oba zespoly cechuje znakomita gra w ataku. Oba zespoly tak samo uporaly sie w swoich pierwszych parach po 3-0, jednak bardziej okazale wygladaly zwyciestwa Atlanty, moze i dlatego ze przeciwnik slabszy...Nie mniej jednak, sa to Play Off a to oznacza ze nie ma tu slabszych tylko sami najlepsi. W takich parach jak ta i na tym etapie, trzeba wygrywac na wlasnym lodzie, kto tego nie robi ten zazwyczaj odpada. Dlatego sadze ze jutro gospodarze odniosa skromne zwyciestwo. Zespoly bez specjalnych kontuzji, pelna sila ognia! Kurs bardzo przyzwoity 2.0! Moj typ Atlant Mytishi 60&#39;
Hehe No nie chcialo sie wygrac chlopakom w 60&#39; ???? mialo byc skromne 2:1 dla Atlant ale w 60&#39;.
No nic moze nastepnym razem... ????

pozdrawiam.
 
shen 408

shen

Użytkownik
AK Bars Kazan-Avangard Omsk 2ML 2,70
Drużyna Jaromira Jagra Avangard Omsk prowadzi w serii z Barsem Kazan 1-0,wczoraj wygrali na wyjeżdzie w Kazaniu 2-0.Avangard Omsk w pierwszej rundzie Play off wyeliminował mistrza Rosji i najlepszy zespół w sezonie zasadniczym tj Salavat Ufa wygrywając w serii 3-1,będąc w każdym meczu zdecydowanie lepszym zespołem.Drużyna Barsu Kazan ograła dość łatwo w pierwszej rundzie kazachski Barys Astana 3-0.Widziałem pierwsze spotkanie obu zespołów w PO.Całe spotkanie atakowali gracze gospodarzy,ale nie znależli sposobu na pokonanie golkipera gości,nawet grając w przewadze nie stanowili poważnego zagrożenia pod bramką drużyny Avangarda,drużyny która bardzo mądrze rozbijała ataki gospodarzy,grała swoje,unikała głupich kar i generalnie prezentowała się o wiele lepiej niż faworyzowani gospodarze.Dziś na pewno ich taktyka będzie podobna,bardzo prawdopodobny też jest remis bo goście na pewno nie zaatakują,tylko będą czekać cierpliwie na swoją szanse.:-D
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Atlant Mytishi - Metallurg Magnitogorsk X2 (3:4)
(1:0) (1:3) (1:1)

Dzis kolejny mecz pomiedzy ekipami Atlant a Metallurg, analiza sie nie zmienia, jendka dzis typuje X2 (moj bukmacher nie daje mi ML ) ???? kurs 1,85 bardzo fajny a wynik prawdopodobny. Metallurg stawil mocniejszy opor niz myslalem, co prawda Atlant wczoraj wygral, to dzis sprobuje na Magnitogorsk! typuje Jedno bramkowe zwyciestwo gosci.
pozdrawiam.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Avangard OMSK - AK Bars Kazan 2 (4:2)
(1:1)(2:1)(1:0)
Dzis kolejny mecz pomiedzy Avangard OMSK a druzyna z Kazania. W rundzie zasadniczej Kazan zajal drugie miejsce w lidze, natomiast Avangarda kaleczyla sezon ze cudem zalapala sie na ostatnie miejsce promujace dre w PlayOff. Trzeba przyznac ze chlopaki z OMSK trafili z forma na PO. Moim zdaniem jednak dzis Bars jako druzyna lepsza, wygra. W rywalizacji mam 1-1 pierwszy mecz WIN AWAY OMSKa potem po dogrywce Bars. Mysle ze dzis wyciagna wniozski i postaraja sie wygrac jeden z meczy wyjazdowych zeby ostatecznie wykonczyc przeciwnika w Kazaniu. Mam na mysli dzis dwu bramkowe zwyciestwo gosci. Kurs 2.3 Kusi! Moj typ AK Bars Kazan 60&#39;
Dwie bramki byly tylko nie w te strone ???? Ogolnie szkoda Kazania poniewaz dwa razy wychodzil na prowadzenie, ale co z tego, to jest hokej... ????

pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom