>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Puchar Gagarina 2021!

Status
Zamknięty.
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
A juz myślałem ze w kibicowaniu Loko jestem osamotniony z kolegą sunxl sunxl ;), ale widze że nie :). Ale kibicowanie to jedna rzecz bo osobiscie to lata juz, ale podstawy do awansu i dobra gra to druga rzecz. W tym roku sa podstawy do tego by wojskowych wywalić z drabiniki. Juz nawet w Rosji są opinie, że to seria godna finału a zachodu na pewno i nie jest to takie pewne ze dalej pójdzie CSKA ( jak zwykle ostatnimi laty). Cała seria to wyrównana gra obu druzyn, jednym dopisywało szczeście , jednym nie( nie chciałem napisać, że drugim dopisywały gwizdki :) ). Mysle, ze Nikitin nie spodziewał sie takiego oporu i dobrej gry Loko. Co do szcześcia,. lub pecha to mam nadzieje, że Lokomotiv wyczerpał juz serie strzałów minimalnie nietrafionych lub w słupki i poprzeczki, bo było troche tego( szczególnie w meczu 3 i 5). W ostatnim meczu była spora presja na Loko i dało sie to zobaczyć w grze, było sporo nerwowosci i niedokładności a CSKA mogło sobie pozwolic na ewentualny bład i gre na pograniczu faulu, co zresztą robili ale sedziowie i tak nie gwizdneli wszystkiego ale zeby byc sprawiedliwym to chyba dwóch fauli Loko tez nie zagwizdali ( no zasada zeby dac grac na tym etapie musi byc, ale tez bez przesady). Ale jest wiele pozytywów w grze Loko. Najbardziej podoba mi sie formacja Ilienko-Ivanov-Belyayew, to onie najbardziej rozrywaja obrone wojskowych zmuszajac ich do fauli lub do utraty sil na reszte meczu, liderzy jak Pulkkinen, Tkaczov, Korszkov, Kraskovski plus niebieska robia swoje coagnac wynik. Najbardziej wkurza mnie jednak Lander, bo nie dosc, że pozytku z niego narazie zadnego to jeszcze wdaje sie w niepotrzebne przepychanki i dyskusje z graczami wojskowych i czasem zrobi cos głupiego przez co czesto laduje na ławce kar ( chyba najczescie ze wszystkich zawodnikow Loko w tej serii)i sa problemy . CSKA mimo odpływu wielu liderów i czapy płac ma ogromny potencjał, przyznam ze przed sezonem wydawało mi sie ze nie beda tak wysoko, a jednak Nikitin wie jak pracowac ze zdolnymi graczami, fakt wymaga to czasu. Ale starczy juz bo znow wychodzi mi laborat a miałem w kolku zadaniach napisac. Dzis tez chciałem pograc remis jak wiekszość kolegów wyzej ale jeżeli Lokomotiv nie przegra 1 tercji i nie bedzie głupich fauli ( choc boje sie o gwizdanie) to sa w stanie w 2 i 3 tercji podkrecic tempo i ograc konie w RT. Warunek ciezki do spełnienia bo wojsko docisnie srube w 1 tercji i ją trzeba przetrwać, ale tez bedzie na nich ciazyc wieksza prosja niz np w poprzednim meczu. Obie ekipy znaja swoje mocne i słabe strony, zobaczymy mysle ze hokej ostrozny ale z dobrym tempem, zdecyduje wieksza precyzja, łut szczęscia i dyspozycja dnia( oby pasy nie pokazywały kto tu rządzi i pozwoliły grac otwarty hokej). Nie lubie jak wyjdzie mi laborat, choc wczoraj cztery linie i d... wiec nie ma reguły. Dzis mimo ze to siódmy mecz jak zawsze wszystko za Loko, bo chyba nikt ode mnie nie spodziewał sie innego typu i troche ryzykownie ( nie grajcie jesli nie czujecie bo to trudny do typowania mecz i nic pewnego nie jest, kazda ilosc bramek i kazdy wynik mozliwy)

Lokomotiv RT kurs 3,45 fortuna w hicie dnia
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Z ważniejszych newsów na szybko: Pewne, że Admirał Władywostok wraca do KHL w przyszłym sezonie. Kunlun RedStar prawdopodobnie kolejny sezon rozegra w Mytiszczach, a Spartak negocjuje z władzami Megasport Arena w Moskwie możliwość rozgrywania sezonu właśnie tam. Jest to hala na której gra ekipa Dynama z Moskwy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +108
sunxl 2M

sunxl

Typer
a Spartak negocjuje z władzami Megasport Arena w Moskwie możliwość rozgrywania sezonu właśnie tam. Jest to hala na której gra ekipa Dynama z Moskwy.
Młodzieżowe Dynamo? Bo seniorzy od stycznia 2019 na kompleksie VTB Arena występują, a jest to połączona hala ze stadionem piłkarskim, gdzie za oknami mecze rozgrywa piłkarska sekcja Dynama. W sumie ciekawy zabieg, trochę od CSKA Spartak by się oderwał, może znaleźli przyczynę szybkiego 4:0 z CSKA w play-off :D
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Fantastyczne info z Admirałem, a ja po krótkiej przerwie od wpisów na forum pogram dzisiaj długoterminowo w fortunie na finał: CSKA - AK Bars za @2.40. (Zagrane w ako, że awansuje CSKA i AK Bars) Gra drużyny z Kazania mi bardzo imponuje i podoba się od początku PO, a mam też zagrane AK Bars wygra PO, ale to jeszcze zakład zagrany przed fazą PO. Odnośnie CSKA, to w sumie nie mam wielu argumentów sportowych. Bardzo żałuję, że Loko nie wygrało, a na 7 meczów mogę się pochwalić, że grałem ml 3 razy i 3 razy weszło :) ale skoro CSKA przeszło Loko, to wydaje mi się, że i SKA przejdą. Bezproblemowa wygrana serii SKA z Dynamem ze stolicy raczej w moim odczuciu wynikała bardziej z niemocy Dynama (które mnie mocno rozczarowało), a nie turbo siły SKA.
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
sunxl 2M

sunxl

Typer
Fantastyczne info z Admirałem, a ja po krótkiej przerwie od wpisów na forum pogram dzisiaj długoterminowo w fortunie na finał: CSKA - AK Bars za @2.40. (Zagrane w ako, że awansuje CSKA i AK Bars) Gra drużyny z Kazania mi bardzo imponuje i podoba się od początku PO, a mam też zagrane AK Bars wygra PO, ale to jeszcze zakład zagrany przed fazą PO. Odnośnie CSKA, to w sumie nie mam wielu argumentów sportowych. Bardzo żałuję, że Loko nie wygrało, a na 7 meczów mogę się pochwalić, że grałem ml 3 razy i 3 razy weszło :) ale skoro CSKA przeszło Loko, to wydaje mi się, że i SKA przejdą. Bezproblemowa wygrana serii SKA z Dynamem ze stolicy raczej w moim odczuciu wynikała bardziej z niemocy Dynama (które mnie mocno rozczarowało), a nie turbo siły SKA.
Powodzenia! Ja przed rozpoczęciem sezonu mam pograny finał Bars Kazań z SKA St. Petersburg po kursie @6.00 w Betclic i o ile ze wschodem po siedmiu miesiącach jestem dalej spokojny, tak myślałem, że CSKA będzie nieco słabsze i to SKA jednak zgarnie koronę zachodu. Kontry się nie opłaca robić, więc pozostaje kibicować, oby Avangard nam nie przeszkodził :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
sunxl 2M

sunxl

Typer
Rozpoczynamy finały konferencji! W Fortunie pojawił się AKO Boost ode mnie na dwa dni zmagań:

CSKA Moskwa vs SKA St. Petersburg: 1ml ✅
Bars Kazań vs Avangard Omsk: 1 ml ❌
AKO BOOST @2.85 Fortuna ❌


Długo się zastanawiałem, jak ta wymagająca seria dla CSKA z Lokomotivem Jarosław może wpłynąć na dzisiejszy mecz, ale jednak 4 dni odpoczynku to sporo i mam nadzieję, że siły zregenerowane. Trzeba przyznać, że stołeczni przede wszystkim na własnej hali wznosili się na bardzo dobry poziom i skrzętnie wykorzystywali błędy przeciwnika. SKA nieco skorzystało ze słabszej dyspozycji Dynama, choć ja ich nie lekceważę i mogą z tej pary awansować do końcowego finału. Dzisiaj jednak kibicuje CSKA i mam nadzieję, że dobrze rozpoczną serię, co jest bardzo ważne w tak wyrównanej parze.

Bars Kazań to dla mnie główny faworyt po Gagarina i dwa razy 4:0 z Torpedo i Saławat Jułajew robi wrażenie. Jutro przeciwnik na najwyższym poziomie w konferencji wschodniej, który ma swoje ogromne atuty szczególnie w PP i tutaj będzie klucz do awansu: unikanie gry w osłabieniu. Gospodarze bardzo rzadko siadali na ławce kar, co było jednym z powodów szybkiego 4:0 w zielonych derbach, ale zobaczymy jak to będzie z Jastrzębiami, które z każdym kolejnym meczem po blamażu 1:7 z Lisami rośli w górę. Tutaj jednak ponownie stawiam na faworytów i mam nadzieję, że nie stracą na samym początku przewagi własnej tafli.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +307
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
✅ CSKA ML & Poniżej 5,5 bramek @2,05 5/10 Betsson

Tegoroczne playoffy (i nie tylko) niejednokrotnie pokazały, że najbezpieczniej stawiać na faworytów. Podejrzewam, że CSKA nie pozwoli sobie na popełnienie błędów na które pozwoliło sobie moskiewskie Dynamo i maksymalnie utrudni Wojskowym z Petersburga awans. Przejrzałem sobie przebieg playoffów od sezonu 2011/2012 i o ile do rozgrywek 14/15 górował zespół z Petersburga to w ostatnich czterech sezonach z serii zwycięsko wychodzili Stołeczni (w sezonie 16/17 zespoły nie spotkały się w playoffach). W sezonie 18/19 doszło do spotkania nr 7, które wygrało CSKA i wszystkie domowe mecze tej serii zostały wygrane przez gospodarzy. Poza tym zerknąłem sobie na wyniki w ostatnich dwudziestu spotkaniach między Wojskowymi, żeby sprawdzić jak ma się u nich sprawa z underami / overami. 18 z 20 bezpośrednich spotkań zakończyło się underem 5,5 natomiast tylko dwukrotnie padło więcej niż pięć bramek.

✅ Dla ryzykantów: CSKA wygra do zera @5,80 1/10 Unibet

Przy okazji dorzucę zakład długoterminowy na uczestników finału. Oszczędzę sobie opisu, ponieważ nikogo nie zaskoczę swoimi typami. Zamieszczam z "kronikarskiego obowiązku".

Awans CSKA i Kazania @2,51 4/10 Betsson
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +660
verno 722,4K

verno

Znawca - Hokej
Nie ma co tu już dodawać bo przedmówcy swoje napisali, generalnie to 1>2 także jedynie co to wrzucę swoją propozycje typów. GL
CSKA Moskwa vs SKA St. Petersburg
CSKA over 2.5 @2.13
SKA under 25.5 celnego strzału @1.75

za drobne CSKA wygra wszystkie tercje @12.302/3 close :D
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +441
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
W cwiercfinałch im wiecej pisałem tym wychodziło to gorzej. Loko odpadło bo dobrej serii i troche cisnienie zeszło.
Mamy w czworce po dwie najlepsze ekipy obu konferencji i jak widac czapka płac niewiele zmieniła w układzie sił. No moze troche ale nie tytaj teraz o tym. Z całej czwórki najdłuzej na mistrza czeka Avangard, bodajże 17 lat bo pozostałe ekipy nie dawno zdobywały Gagarina, wiec moze trzeba życzyc Avangardowi mistrza?. Nie odkryje ameryki jak powiem, że licze na finał CSKA-Kazań ale nie zdziwi mnie jak bedzie to SKA-Avangard.
W dzisiejszym meczu mysle, że CSKA wyciagneła wnioski z pierwszego przegranego meczu z Loko, gdzie po serii ze Spartakiem zetkneli z druzyna która jezdziła szybko na łyzwach, miała agresywne tempo akcji oraz równe cztery formacje. sadze ze przez to CSKA jeszcze bardziej moga sie przygotwac na gre z SKA i dzis tego nie wypusci z typu najblizszy jestem temu, co podał kolega sunxl sunxl bo sam mam to pograne plus Frolunda

Ako CSKA ml+Kazan ml kurs 2,85 zakład specjalny fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +163
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Kazań-Omsk
X2 1,84
Wczoraj dość jednostronne widowisko w Moskwie. Dziś zagram trochę pod prąd pewnie ale w końcu postawiłem na Avangard jako zwycięzce pucharu natomiast ta para jest bardzo wyrównana i pamiętam mecze tych drużyn z zasadniczego i bilans 2-2. Omsk dwukrotni zbił Barsy 3-0 a Kazań się zreważnował. Kazań ma dłuższą ławkę i bardziej wyrównane formację , a po drugiej stronie być może większe indywidualności jak Boucher Ilya Tolchi czy Zernov. Dużą role odgrywają bramkarze. Po stronie Jastrzębi Hrubec a u gospodarzy chyba zagadka lecz mają mocną dwójkę. Kazań 8-0 w PO i grają świetnie i dodatkowo przeszkody to mieli dość łatwe. Salavat z meczu na meczu mniej sił i zakończyło się szybko. Avangard rywali miał trudniejszych i trafiły się lepsze gorsze momenty jak 1-7 Lecz po tym spotkaniu zagrali dwa bardzo dobre i pożegnali Metallurg. Ak bars ostatni mecz 23 i trochę z tego rytmu mogli wypaść a dziś przyjeżdża rywal mocniejszy niz Torpedo i Salavat. Spodziewam się wyrównanego spotkania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +347
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ AK Bars ML @1,57 7/10 Betsson

Dzisiaj ponownie idę w kierunku gospodarzy. Tym razem bez zakładu kombinowanego z O/U ponieważ nie potrafię wytypować ile bramek może dzisiaj paść. Myślę, że będzie coś w granicach 3-5, ale nie zdziwi mnie sześć lub więcej. Zamiast tego zwiększam stawkę. Stawiam na Kazań ponieważ ekipa Barsów wygląda w tym ezonie bardzo, bardzo dobrze. Zarówno w rozgrywkach zasadniczych jak i w fazie pucharowej. Nie umniejszając chłopakom z Avangardu skład Kazania jest trochę głębszy, a Kvartalnov ma o wiele większe doświadczenie w play offach niż Hartley. Oczywiście Kanadyjczyk zdobył Puchar Stanleya z Avs, ale Rosja, a USA to dwie różne ligi. W poprzednim sezonie (tym rozegranym do końca) Omsk wyeliminował Kazań w pierwszej rundzie w czterech meczach, ale Kazań to już zupełnie odmieniona drużyna i Ci, którzy zostali w zespole na pewno pamiętają o tamtej porażce.

Ponownie zakład dla lubiących większe emocje: ❌ AK Bars Kazań -1,5 @2,80 2/10 Betsson
 
Ostatnia edycja:
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Kazań bez Da Costy, a to może mieć wpływ na poczynania ofensywne, zwłaszcza w PP. Ja sobie odpuściłem pierwszą rundę, chociaż teraz żałuję bo wczorajsza pierwsza myśl to było CSKA z ujemnym handi..

// No i Omsk dwie bramki praktycznie identyczne, obie w zasadzie z niczego.. a Kazań traci na 1-2 1.40 przed końcem i marnuje 50 sekund bez ściągnięcia bramkarza, mając 2x krążek w strefie Omska. Znów różnica w myśli szkoleniowej? Hartley myślę że zagrałby 6 na 5 od razu po straceniu gola.
 
Ostatnia edycja:
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
CSKA-SKA
CSKA przedział goli 2-3 1,97 fortuna
Dziś krótko bo święta. Cska w pierwszym spotkaniu pewnie pokonało SKA. Złamany kij i później niemrawo w obronie i 2-0 a cska takich okazji nie wypuszcza. Mecze pomiędzy tymi drużynami raczej underowe a w dodatku teraz czas PO. Drużyna Nikitina gra bardzo dobrze a SKA narazie się nie przebudziło i myślę , że Cska te 2 gole strzeli bo Mamin Okulov Shalunov i inni dobrze wyglądają.
Zdrowych i Wesołych Świąt!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +358
sunxl 2M

sunxl

Typer
Bez większego opisu próbuje to samo co ostatnio, tym razem bez boosta:

CSKA Moskwa vs SKA St. Petersburg: 1ml @1.51
Bars Kazań vs Avangard Omsk: 1 ml @1.58
AKO @2.39 Fortuna


SKA powalczy o zwycięstwa, ale chyba we własnej hali, w Moskwie ciężko im będzie zremisować stan serii, a jeżeli chodzi o Bars liczę na rehabilitację, przez większy czas byli lepszym zespołem na lodzie, zabrakło niewiele do dogrywki. Wnioski już wczoraj wyciągnięte.

Wesołych i zdrowych Świąt! :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +240
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Pójdę dziś za przeczuciem z pierwszego meczu, chociaż dwa razy ten sam scenariusz może być trudny do osiągnięcia. Ale przewaga CSKA wydaje mi się dość wyraźna, jeżeli nie stracą przez osłabienia, to SKA może mieć problem, a zaliczka dwóch wygranych przed meczami w St. Petersburgu byłaby jak najbardziej pożądana. Dodatkowo bramki w trzeciej tercji, które kilka razy udało się już trafić.

CSKA (-1) @2,30 (2-0) ✅
>1,5 gola w 3 tercji @2,16
(1)❌(szkoda że Soshnikov nie trafił w krążek praktycznie na pustą już bramkę 10 min przed końcem. A CSKA mogło to wygrać znacznie wyżej.)

Kursy Fortuna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +140
sunxl 2M

sunxl

Typer
Końcowe zwycięstwo Bars zamyka mi dubla, ale w BETFAN udało się stworzyć ciekawego singla na dzisiejsze zmagania w Kazaniu, może ktoś będzie chciał spróbować:

Bars Kazań vs Avangard Omsk: wygrana Bars Kazań + Nigel Dawes powyżej 0.5 punktu w kanadyjce (RT)
Singiel @3.50 BETFAN


Liczę na wyciągnięcie wniosków przez gospodarzy. Dla mnie będzie sporą niespodzianką jeżeli Jastrzębie ze stolicy Tatarstanu wyjadą z zaliczką 0:2, dlatego też pełnie skupienie Bars na wygranej. Jednym z liderów jest naturalnie Nigel Dawes, który swoim doświadczeniem może pomóc w trudnych chwilach swojego klubu. Wykorzystywanie okazji w PP będzie kluczem i oby tak się stało po stronie faworytów poniedziałkowego starcia.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ AK Bars Kazań ML & Poniżej 5,5 @2,15 4/10 Betsson
❌ Dokładny wynik w I tercji 1:0 @4,10 2/10 Betsson


W drugim spotkaniu w Kazaniu będę konsekwentnie trzymał się Barsów. Poprzedni mecz zakończył się porażką, ale Kazań nie odstawał ani trochę od Avanagardu, a bramki dla Jastrzębi padły w dość nieszczęśliwych dla gospodarzy okolicznościach. Obie po strzałach z krańca tercji i obie po rykoszetach od obrońców Kazania. Moim zdaniem Kazań miał więcej dogodnych sytuacji, ale niewiarygodnie dobrą robotę odwalił Hrubec i to on uratował Avangard od porażki. Jeśli golkiper dzisiaj zagra tak samo jak ostatnio to zarząd powinien go obsypać złotem. Podejrzewam, że Barsy wyjdą dzisiaj jeszcze bardziej skupieni i zorganizowani i postarają się o przewagę już od początku spotkania później starając się kontrolować mecz. Na ile to się uda? Zobaczymy po ostatnim gwizdku.

80,07
 
Ostatnia edycja:
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja moze trche offtopowo. CSKA oczywiscie pograne i czekam za zwyciestwem Kazania, tak jak wieszosc .Ale ma równiez tripla z trzech spotkań złozonego z kilku lig

Kazan z x ⛔ + Klagenfurt z x ✅+ Frolunda z x✅ kurs ako 2,92 fortuna⛔

Co do Kazania to nie bede sie rozpisywał przy bramkach jednak popełnine błedy, Raideborn tez druga połozył . W Austrii Klagenfurt, swietnie dyponowny z dobrym rosterem maja w planie wejsc na tron znów i sa na najlepszej drodze prowadzac 3-1 w serii z Salzburgiem, dzis mysle ze koncza serie.
Szwedzkiej Frolundy nie trzeba nikomu przedstawiac. Moze nie konieczne chcieli znalezc sie w pre PO ale by zdobyc mistrza trzeba wygrac ze wszystkimi, roster mocny, długa ławka i wiele talentów, dzis mysle ze to wygraja w regulaminowym.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Do składu Barsów wraca Da Costa, siła ofensywna wzrośnie, gospodarze pod lekką presją, bo porażka dziś może skomplikować im plan na całą serię. Ale potencjału mają na tyle, że spróbuję zakładu:

Kazań RT i -6.5 bramki @2.19 (0-2, RT i under jest..) ❌

>1,5 g w 3 tercji @2,03
(1, oni się nigdy nie nauczą kiedy ściągać bramkarzy) ❌
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom