>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Kanały sportowe - piłka nożna

seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Czołem e-ziomeczki!
Kwestią kilku dni jest wykupienie przeze mnie TV w UPC. Mam do wyboru dwa pakiety (Select [106 kanałów] i Max [156 kanałów]). Celem nadrzędnym są oczywiście kanały sportowe pokazujące piłeczkę nożną. I teraz pojawia się pytanie do Was - czy na poniższych kanałach pokazywane są mecze często-gęsto? Nie ukrywam, że najlepiej gdy pokazywane byłyby live ale wiadomo, że w środku tygodnia też jest dobrze obejrzeć powtórkę.
Eleven // Eleven Sports // Eleven Extra // TVP Sport // Polsat Sport // Polsat Sport Ekstra // Polsat Sport News // Eurosport 1 // Eurosport 2 // SportKlub
Interesuje mnie piłka międzynarodowa (reprezentacje, LM, Liga Europejska), ligi europejskie i polska.
Dzięki za pomoc!
 
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Na Elevenach na weekend masz mecze praktycznie cały czas, mają prawa między innymi do ligi hiszpańskiej, włoskiej, francuskiej i od tego sezonu również do bundesligi, Polsat z tego co się orientuje ma prawa do meczy eliminacyjnych reprezentacji, Puchar Polski, Puchar Włoch, naszej 1 ligi i Superpucharu, lige rosyjską, czeską, holenderską, chińską, ukraińską i indyjską, ale nie wiem jak jest z transmisjami, bo nie posiadam Polsatu, na Eurosporcie jest nasza ekstraklasa, ale tylko dwa mecze z kolejki, piątkowy i poniedziałkowy, wszystkie spotkania Ekstraklasy lecą na Canal+, NC+ ma również prawa do ligi angielskiej oraz Ligi Mistrzów i Europy (ostatni sezon). Od przyszłego roku LM i LE przechodzą do Polsatu. Dodatkowo jeden wybrany mecz LM będzie pokazywany na TVP w środy. Osobiście mam NC+ i Eleveny, na tą chwilę dla mnie optymalna opcja.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Na Elevenach na weekend masz mecze praktycznie cały czas, mają prawa między innymi do ligi hiszpańskiej, włoskiej, francuskiej i od tego sezonu również do bundesligi, Polsat z tego co się orientuje ma prawa do meczy eliminacyjnych reprezentacji, Puchar Polski, Puchar Włoch, naszej 1 ligi i Superpucharu, lige rosyjską, czeską, holenderską, chińską, ukraińską i indyjską, ale nie wiem jak jest z transmisjami, bo nie posiadam Polsatu, na Eurosporcie jest nasza ekstraklasa, ale tylko dwa mecze z kolejki, piątkowy i poniedziałkowy, wszystkie spotkania Ekstraklasy lecą na Canal+, NC+ ma również prawa do ligi angielskiej oraz Ligi Mistrzów i Europy (ostatni sezon). Od przyszłego roku LM i LE przechodzą do Polsatu. Dodatkowo jeden wybrany mecz LM będzie pokazywany na TVP w środy. Osobiście mam NC+ i Eleveny, na tą chwilę dla mnie optymalna opcja.
Eleven ma jeszcze prawa do belgijskiej, szkockiej, championship, 2 bundesligi, PA, brazylijskiej i El MS w Amer Pld. Polsat od nastepnego sezonu przejmuje cala LM i LE. Hmm zrobia specjalny kanal osobno platny, zaczna sie pay per viev, jak to u Solorza. Co dobre to mecze beda o 19 i 21 wiec dziennie bedzie mozna dwa na live zobaczyc. Reasumujac majac Eleven ii Polsat nie masz tylko polskiej i angielskiej ktore jeszcze ma cannal+.
Oczywiscie prawa sa plynne.....Eleven ma do tego sezonu hiszpanska, wloska i francuska. Ciekawe czy cannal+ zawalczy o te prawa, u nich z kasa coraz gorzej, a Eleven....maja rozmach skurwesy...
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Siemano
Pewnie lekko nie na temat, ale spróbuję tu zapytać.
Kumpel pojechał do Niemiec w delegację. Jutro mecz Polaków.
Ponoć na telefonie nie działa apka TVP Sport bo jest poza granicami kraju. W jaki sposób od może pooglądać mecz. Ma tylko niemiecką TV na hotelu
 
Do góry Bottom