>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kalendarz Adwentowy forBET

forbet 67

forbet

Użytkownik
Ruszył nasz Kalendarz Adwentowy!

Przez cały grudzień codziennie na naszych graczy czekać będą ciekawe promocje. W tym miesiącu w bonusach i prezentach rozdamy milion złotych!
1 grudnia - płacimy za strzelone dzisiaj bramki Śląska Wrocław
Szczegóły na forBET
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
Dzisiaj dzień drugi Kalendarza Adwentowego forBET
2 grudnia - zakład bez ryzyka grając zdarzenie z meczu Plus Ligi PGE Skra Bełchatów - Espadon Szczecin

Szczegóły na forBet
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
Dzień trzeci Kalendarza Adwentowego forBET
3 grudnia - za poprawne wytypowanie całego podium dzisiejszego konkursu skoków bonus 200zł

Szczegóły na forBet w zakładce forSport
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
Piąty dzień Kalendarza Adwentowego forBET pod znakiem Ligi Mistrzów

5 grudnia
- ile bramek panie w dzisiejszych meczach Ligi Mistrzów? Do wygrania bonusy po 100zł

Szczegóły na forBet w zakładce forSport
 
K 51

kolo12

Użytkownik
Pytanie bo cos nie rozumiem : Swoje typy zostawiajcie w komentarzach poniżej, a jeśli okażą się one prawidłowe - spodziewajcie się kasy na Waszym koncie! Jak dodac ten komentarz? Bo jakis na stronie iforbet nie widze tej mozliwosci
 
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Pytanie bo cos nie rozumiem : Swoje typy zostawiajcie w komentarzach poniżej, a jeśli okażą się one prawidłowe - spodziewajcie się kasy na Waszym koncie! Jak dodac ten komentarz? Bo jakis na stronie iforbet nie widze tej mozliwosci
Wchodzisz w zakładkę FORSPORT i tam masz konkretne konkursy, mecze dnia, kalendarz adwentowy dzień 5 itd, wchodzisz w interesujący się konkurs i na dole masz Dodaj komentarz i tam wpisujesz odpowiedz na pytanie.
 
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Nie wiem też czy to nie jest powiązane czasami z Facebookiem, bo obok komentarza jest mój avek z FB, nie muszę być zalogowany nawet na forBET, żeby dodac komentarz jako ja.
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
Wyjątkowe Mikołajki w Kalendarzu Adwentowym forBET
Dzisiaj zwycięzcę wraz z osobą towarzyszącą wysyłamy na Sylwestra (3 noclegi) do 5* hotelu

6 grudnia - wygrywa wygrany kupon z najwyższym kursem!
Szczegóły na forBet w zakładce forSport
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
W siódmym dniu Kalendarza Adwentowego forBET bawimy się w typowanie najszybszego gola w Lidze Europy.
Dzisiaj aż dwie szanse na wygranie bonusów po 20 PLN

7 grudnia - Liga Europy: w których meczach najszybciej padną bramki
Szczegóły na forBet w zakładce forSport
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
Ósmy dzień Kalendarza Adwentowego forBET to podwajanie Waszych depozytów.
Dzisiaj dokonując wpłaty otrzymacie bonus 100% do kwoty 200 PLN

8 grudnia - podwajamy depozyty
Szczegóły na forBet w zakładce forSport
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
W 9 dniu Kalendarza Adwentowego forBET coś specjalnego dla fanów drużyn z Manchesteru

9 grudnia - do wygrania 10 koszulek Manchesteru City lub Manchesteru United
Szczegóły na forBet w zakładce forSport
 
es 217

es

Użytkownik
Odnośnie dnia wczorajszego i podwojenia depozytu, dlaczego obrót depozytem mam gotowy a z bonusu nie mogę korzystać?
&quot;BŁĄD
Gra z konta bonusowego będzie możliwa dopiero po spełnieniu warunków zapisanych w regulaminie&quot;
ps. połączenie się z waszym Live Chatem graniczy z cudem...
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Odnośnie dnia wczorajszego i podwojenia depozytu, dlaczego obrót depozytem mam gotowy a z bonusu nie mogę korzystać?
&quot;BŁĄD
Gra z konta bonusowego będzie możliwa dopiero po spełnieniu warunków zapisanych w regulaminie&quot;
ps. połączenie się z waszym Live Chatem graniczy z cudem...
Też tak miałem, okazało się że dopiero po tym jak wszystkie zakłady będą rozliczone to bonus się odblokuje...
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
W Kalendarzu Adwentowym forBET dzisiaj rozdajemy bonusy 20 PLN

11 grudnia - za kupony AKO z minimum 4 zdarzeniami przyznajemy bonusy 20 PLN
Szczegóły na forBet w zakładce forSport
 
Do góry Bottom