>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jeton Wallet - Wypłata

D 0

dzaro23

Użytkownik
Witam serdecznie, jak o użytkownicy Jeton Wallet wiecie, że kiedyś było można wysyłać / wypłacać za pomocą trustly i kasa pojawiała się migiem na koncie, a teraz gdy wycofali trustly z metod wypłaty czy macie może jakis sposób na szybkie wypłacanie pieniędzy z Jeton? Pilna sprawa i się spieszy, wiem ze jak wysle to jutro będzie chodzi mi czy jest jakieś obejście/sposób żeby to zrobić na szybkości? 😁
 
H 81,9K

hagi84

Użytkownik
dzieki i majac glowna walute pln tego euro nie da sie przelac na jakis inny fintech?
Jedynie pozostaje znow euro zamienic na pln ?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
H 81,9K

hagi84

Użytkownik
ze zlotowek to wiem jak wyplacac, leje zlotowki na Zen na polski IBAN
Tyle, ze teraz znalazlem pare bukow z softem, ktory mnie interesuje (klony jungli) i tam by moc jetonem grac to trzeba walute Euro i lac Euro i mysle jak to obejsc by jak najmniej tracic
Ta gielda na jetonie troche zabiera, ale jak ma buk dac to najwyzej te roznice kursowe pojda w koszta
Danio tam pisal, zeby lac euro na karte euro, tyle, ze ja mam biala karte i vipa i to zapewne karta w pln
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
ze zlotowek to wiem jak wyplacac, leje zlotowki na Zen na polski IBAN
Tyle, ze teraz znalazlem pare bukow z softem, ktory mnie interesuje (klony jungli) i tam by moc jetonem grac to trzeba walute Euro i lac Euro i mysle jak to obejsc by jak najmniej tracic
Ta gielda na jetonie troche zabiera, ale jak ma buk dac to najwyzej te roznice kursowe pojda w koszta
Danio tam pisal, zeby lac euro na karte euro, tyle, ze ja mam biala karte i vipa i to zapewne karta w pln
Ty chcesz euro na zł wymieniać? Najkorzystniej wychodzi wypłata euro z buka i jeton kartą w euro z Bankomatu PKO BP lub mielenium. Białą kartę i vipa gdzie? w Jeton? Jeton wydaje karty z Litwy niemożliwe, żeby tam była karta w zł? U nich waluta to euro a bank co wydaje karty to Contis bank FX Rate 4.4441 - po takim kursie euro wymieniali jak się z bankomatu PKO BP wypłacało plus 17zł za wypłatę (w millenium bank chyba tego nie ma) i standardowa opłata 0.5% wartości transakcji. Wybierasz "bez przewalutowania" przy wypłacie i wtedy kurs jest lepszy.

 
H 81,9K

hagi84

Użytkownik
sorki kurde, zakrecilem sie kompletnie
Mam biala karte w Zen do wyplaty zlotowek
W sumie widze teraz, ze jakas karte pomaranczowa Jeton mam, to pewnie w Euro wiec moglbym w sumie od razu z karty Jeton wyplacac Euro
Zapomnialem kompletnie o tej karcie, dzieki :)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
spoko, ja niedawno zamiast karty jeton wziąłem kartę muchbetter zrobiłem ~1800 kroków w jedną stronę xD obie wyglądają podobnie a że ja do bankomatu chodzę w nocy xD to zamknięty był (przy oddziale banku bankomat). Wsadziłem kartę do czytnika i drzwi się otworzyły, dopiero przy próbie wypłaty z bankomatu okazało się, że karta nieważna xD tak czy siak "chipem" od muchbetter można otwierać drzwi do banków chociaż karta jest nieaktualna xD
 
Do góry Bottom