>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jeton Wallet - opinie

Tofik22 5,6K

Tofik22

Użytkownik
Panowie wpłacała ktoś w ostatnim czasie na Jetona przez przelewy24? Mam problem z ich kontem bankowym pomożecie?
 
K 0

karl223

Użytkownik
mam zatwierdzoną wypłatę z jetona w środę 8.05 a kasy na revolut nie ma. Ile średnio się czeka? Wcześniej zawsze to było na następny dzień…
 
Tofik22 5,6K

Tofik22

Użytkownik
Miał ktoś kiedyś taka sytuacje że wpłacal kasę przez przelewy24 na jetona i pieniądze wyszły z p24 a na jeton nie ma ? Walczę z nimi już drugi dzień i nic rozwiązują ten problem i nic
 
W 0

walkeroo

Użytkownik
Witam zawsze normalnie wplacalem przez jetona a teraz jak sie loguje u bukmachera i chce wplacic to wyskakuje komunikat " Access is denied" co jest?:)
 
L.MORETTI 52,5K

L.MORETTI

Użytkownik
mam zatwierdzoną wypłatę z jetona w środę 8.05 a kasy na revolut nie ma. Ile średnio się czeka? Wcześniej zawsze to było na następny dzień…
Musisz mieć napisac na jeton "APPROVED" i od tego czasu czekasz do 48h, jeżeli nie wypłacałeś poniższą metodą.
Schemat wypłat z jeton na revolut jest prosty - sam tak robię i nawet przy wypłatach większych po pare/naście k nie ma znaczenia, a wypłacam często - wypłaca się na revoluta z jeton (jeśli chcesz mieć kasę na drugi dzień) np. w poniedziałek/wtorek/środę/czwartek do godziny 8, max 9 rano (w piątek już nie ma co, bo będzie dopiero w poniedziałek). Wtedy czekasz równe 24h, bo na Revolut przychodzi Ci następnego dnia o godzinie 8-11, wtedy jest księgowanie. Potwierdzenie przez jeton masz o około 17-18.
Ten schemat wychwyciłem już w tamtym roku. Nigdy nie wypłacam popołudniu, bo czas oczekiwania jest około 48h.

Mi to osobiście brakuje EcoPayz na bukach, bo tam sprawa była jeszcze prostsza - karta taka jak na revolut. Wypłata na EcoPayz od ruskich w 15 minut i już można śmigać do bankomatu😉 A znowu żeby wypłacić z Jeton przez kartę to trzeba zlecić przelew wewnątrz jeton na karte, co trwa do 24h.

Jak macie jakieś pytania dotyczące Jeton itd. śmiało pisać i pytać, bo przez ostatnie 5 lat przerobiłem z nimi każdy możliwy temat😉
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Ja wypłacam od ruskich w krypto na kartę z giełdy Bybit i kasę mam w 3 minuty. Jeton to jest dramat, system mają jak w 2005 roku. Wypłata wewnątrz z salda na kartę Jeton która trwa 24h to jest już totalna żenada
 
Do góry Bottom