>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Jeton Wallet - opinie

A 34,3K

ar0nek

Użytkownik
Bo to
Oni nie mają wirtualnej karty. Mają coś co się nazywa JetonCash ale gdzie tym można płacić to nie wiem, jeszcze się nie spotkałem z płatnością tym nigdzie. Ten Jeton to bubel jednym słowem, 2 dni trzeba w ogóle czekać na przelew na konto
Jeton cash to wirtualna karta której dane podajesz przy płatności kartą na allegro bądź innym sklepie online
 
G 9,6K

gzjjr

Użytkownik
Bo to

Jeton cash to wirtualna karta której dane podajesz przy płatności kartą na allegro bądź innym sklepie online
No właśnie ze nie. Nie spróbowałeś a się wypowiadasz. Przelej sobie na ten JetonCash i zobaczysz jaka to karta

JetonCash to jest taki voucher którym można płacić nie wiadomo nawet gdzie
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
z jeton gift card mozna zrobic to samo co z paysafecard i innymi kartami podarunkowymi, sprzedac powyzej wartosci nominalnej. wystarczy w google wpisac. przelew z jetona idzie jeden dzien od momentu akceptacji. przeciez to sepa jest...

 
adik1992 427,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Jest jakis szybszy sposob wyplaty niz na konto bankowe?

Ile wam szła wypłata z 1xbet na jeton bo zlecilem 2k do wypłaty i 15 min i jeszcze w trakcie weryfikacji.

Na Eco było odrazu.

Ed. 1xbet odrzucili pierwszą wypłatę bo chcą zrzut ekranu z depozytu z Jeton. Miał ktoś tak?
 
Ostatnia edycja:
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Jest jakis szybszy sposob wyplaty niz na konto bankowe?

Ile wam szła wypłata z 1xbet na jeton bo zlecilem 2k do wypłaty i 15 min i jeszcze w trakcie weryfikacji.

Na Eco było odrazu.

Ed. 1xbet odrzucili pierwszą wypłatę bo chcą zrzut ekranu z depozytu z Jeton. Miał ktoś tak?
z jeton możesz na revolut i potem wypłacić kartą z bankomatu

z jeton na konto bankowe/revolut (48 h roboczych)

na eco idzie w 15 min - ale to eco którego już nie ma u ruskich
 
G 9,6K

gzjjr

Użytkownik
z jeton gift card mozna zrobic to samo co z paysafecard i innymi kartami podarunkowymi, sprzedac powyzej wartosci nominalnej. wystarczy w google wpisac. przelew z jetona idzie jeden dzien od momentu akceptacji. przeciez to sepa jest...

Gdzie można sprzedać ich gifta bo nie mogę znaleźć?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Gdzie można sprzedać ich gifta bo nie mogę znaleźć?
na allegro, ebayu, olx i innych portalach aukcyjnych. tam znajdziesz ludzi, ktorzy nie wiedza gdzie mozna to kupic taniej. juz jakis czas sa w necie portale sprzedajace gift karty i nie bedzie z tego interesu zycia... mozesz sobie sprawdzic w jakich krajach jeton jest niedostepny i ludziom z tych krajow probowac to sprzedawac, zeby mogli sobie w kasynie pograc czy cos. kwestia rynku i potrzeb na rynku.
 
adik1992 427,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Czy wypłaty bezpośrednio na konto bankowe są bezpieczne? Żaden bank nie będzie się czepiał? Chodzi mi o kwoty 3-5 tyś tygodniowo.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Czy wypłaty bezpośrednio na konto bankowe są bezpieczne? Żaden bank nie będzie się czepiał? Chodzi mi o kwoty 3-5 tyś tygodniowo.
No powiem Ci, ze to tak srednio bardzo. Jezeli kasa jest z gry u nielegalnych bukow to ja bym nie ryzykowal takich przelewow na konto bankowe. I nie chodzi tu tylko o jetona ale o kazdy inny portfel.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Czy wypłaty bezpośrednio na konto bankowe są bezpieczne? Żaden bank nie będzie się czepiał? Chodzi mi o kwoty 3-5 tyś tygodniowo.
moim zdaniem zły pomysł, lepiej na revolut i wypłacać bankomatem
druga opcja wpłacać na betsafe/betsson zrobić 1 obrót 1.01 i wypłacić na ecopayz - tam jest karta to można wypłacić z niewielką prowizją bądź traktować ją jako płatniczą
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
adik1992 427,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
moim zdaniem zły pomysł, lepiej na revolut i wypłacać bankomatem
druga opcja wpłacać na betsafe/betsson zrobić 1 obrót 1.01 i wypłacić na ecopayz - tam jest karta to można wypłacić z niewielką prowizją bądź traktować ją jako płatniczą
Jak wplacam jetonem do betsafe to mogę wypłacić większe sumy tylko na jeton. Na Eco mogę wypłacić tylko tyle ile wplacilem przez Eco.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Jak wplacam jetonem do betsafe to mogę wypłacić większe sumy tylko na jeton. Na Eco mogę wypłacić tylko tyle ile wplacilem przez Eco.
Próbowałeś wpłacić Jeton, zrobić obrót po 1.01 kwoty. Po czym wpłacić ecopayz min. kwotę zrobić obrót 1.01 i zlecić wypłatę? W betsafe wypłaty zleca automat, także nie powinno być z tym problemu jak np. w marathonbet bo tam akurat tak jak mówisz % liczą to ile wpłacisz jaką metodą - akurat po usunięciu ecopayz od nich można wszystko Jeton pchać - ale to marginalna sprawa jak przypuszczam.
 
Do góry Bottom