>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Japonia - J-League 2

Status
Zamknięty.
J 0

jaras09

Użytkownik
Spotkanie : Ehime FC - Fagiano Okayama 18 lipca godz. 12:00
Typ : Poniżej 2.5 bramek
kurs: 1,85
Bukmacher: Bwin

Analiza:

Spotkanie J-League 2 pomiędzy Ehime a Fagiano Okayama. Drużyna gości zamyka tabele , gospodarze 4 oczka wyżej. Gospodarze to faworyt spotkania jednak trzeba to podkreślić , że zabraknie 3 kluczowych zawodników Aono(1G), Yoshikawy i co najważniejsze bez Uchimury. Uchimura to zawodnik , który jak dotąd strzelił 12 bramek dla Ehime, jest on kluczowym zawodnikiem , ponieważ dzięki jego bramką Ehime zdobywało punkty, Shuichi Akai , który ma 6 trafień dzisiaj zagra jednak brak z przodu Uchimury może dużo znaczyć. Goście raczej sobie nie postrzelają a będą bronić jak najkorzystniejszego rezultatu a remis bezbramkowy to dla niech dobry wynik. Goście z przodu maja kohei Nishino jednak to nie jest zawodnik , który dużo strzela 4 bramki w 26 meczach mówią same za siebie a to jest najlepszy strzelec tej drużyny w obecnym sezonie. Dlatego gram under 2.5 bramek.

0:0 ✅
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Fagiano Okayama - Tokyo Verdy

Sezon w drugiej lidze Japonii , Powoli dobiega końca Tokyo Verdy ma jeszcze matematyczne szansę aby dostać się do tej &#39;&#39;trójcy&#39;&#39; która walczy o awans jednak takie spotkania jak dzisiejsze musi wygrywać , Tokyo lokuje się na dzień dzisiejszy na 6 miejscu w tabeli tracą do trzeciego miejsca 8oczek , Dzisiejsza potyczka jest dla Tokyo o przysłowiowe &#39;&#39;6pkt&#39;&#39; ponieważ w przypadku porażki bądź remisu ich sytuacja znacznie się komplikuje , ich rywal zajmuje 16 miejsce w tabelii z zaledwie 21pkt. na koncie i szczerze mówiąć wątpie aby mogli zagrozić Verdy które w swoich szeregach ma znakomitego napastnika Masahi Oguro który zdobył dla tej drużyny w tym sezonie aż 20 bramek :!: bez niego atak Tokyo byłby znacznie osłabiony i jeżeli będzie dziś w dobrej formie uważam że może strzelić rywalą przynajmniej 2 bramki , oglądając skrót spotkania można dostrzec z jaką łatwością ten zawodnik radzi sobie na boisku, Typuje zwycięstwo gości po kursie 1,72.

Inne typy z J-League 2. :
Shonan - Mito - 2 @@ 3,20 bwin
Sagan Tosu - Kofu - 2 @@ 2,50 Bwin
 
mlody-8934 3

mlody-8934

Użytkownik
Sagan Tosu vs Ventforet Kofu

Tak jak wspomniał powyżej Doberman sezon w drugiej lidze japońskiej powoli dobiega końca i czas na pierwsze rozstrzygnięcia. Gospodarze nie mają już szans na miejsce w pierwszej trójce, które gwarantuje awans do 1 ligi. Natomiast szansę na tę pozycję ma Kofu, które obecnie jest wiceliderem tabeli tracąc oczko do Cerezo Osaki. Do końca sezonu pozostały 3 kolejki i walka na pewno będzie zacięta, gdyż o prawo awansu walczą 4 zespoły : Cerezo Osaka, Kofu, Sendai, Shonan. Największe szanse daje tym dwóm pierwszym ekipom i moim zdaniem walka o najniższe miejsce na podium rozegra się pomiędzy Sendai i Shonan. Tosu przed własną publicznością zwyciężyło sześciokrotnie, 5 razy zostało pokonane i czterokrotnie dzieliło się punktami z rywalem. Jak nie trudno wyliczyć, w sumie daje nam to 22 oczka co nie jest rewelacją. Natomiast Kofu w meczach wyjazdowych spisuje się bardzo przyzwoicie. Aż 8 razy wywozili 3 punkty ze stadionu rywala, pięciokrotnie remisowali i doznali zaledwie 3 porażek co już jest dobrym rezulatatem. Gospodarze przegrali na tym stadionie przed dwoma kolejkami 3 : 1 z Mito. Kofu zanotowało 3 zwycięstwa z rzędu i moim zdaniem będą ciągnąć tę serię do końca sezonu, gdyż brama do 1 ligi stoi do nich otworem...


 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
J League 2 dobiega końca więc trzeba złapać kursy ;)
Consadole Sapporo - Cerezo Osaka 2 @@ 2,10 Bwin. 3,5/10 ✅ ✅

Już dziś dojdzie o godzinie 12:00 dojdzie do ciekawego spotkania pomiędzy Sapporo które lokuje się 6 lokacie i gra o przysłowiową &#39;&#39;Marchewkę&#39;&#39; a liderem rozgrywek Cerezo Osaka drużyna która zdominowała ligę , Jak to często bywa w takich meczach Sapporo powinno pamiętać o jednym do &#39;&#39;lidera trzeba mieć szacunek&#39;&#39; grają niesamowicie skutecznie zdobyli już w lidze 85 trafień , 24 trafień zaliczył najlepszy zawodnik ligi 20-letni Shinji Kagawa. Osaka jest najlepiej grającym zespołem na wyjazdach zdobyło na nich aż 41 pkt. Dzisiejsze spotkanie to powinna być tylko formalność.
Ventforet Kofu - Mito Hollyhock 1 @@ 1,55 Bwin 4/10 ✅ ✅

Gospodarze tego spotkania to znakomicie poukładany zespól zajmujący miejsce 3 , Oznaczające grę w barażach jednak dzisiejsze spotkanie muszą wygrać jeżeli chcą utrzymać trzecią lokatę. Na własnym terenie grają niezwykle dobrze zdobywając już 42 pkt. Najlepszym strzelcem z 15 trafieniami jest Brazylijczyk Maranhao jeżeli jego forma dziś będzie zwyżkowa co można było ostatnio zobaczyć o wynik jestem spokojny.

I Love Japan $$$$$$$$$$
 
djkruko 80,6K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
na dzis:

Okayama - Verdy Tokyo 1.6 1x
Kofu - Jokohama FC 1.4 1
Sendai - Kusatsu 1.55 1
Shonan - Sagan Tosu 1.29 1x

Może ktoś się odnieść do ww spotkań i powiedzieć jak by typował
Z góry dzięki nara
 
typer303 0

typer303

Użytkownik
na dzis:

Okayama - Verdy Tokyo 1.6 1x
Kofu - Jokohama FC 1.4 1
Sendai - Kusatsu 1.55 1
Shonan - Sagan Tosu 1.29 1x

Może ktoś się odnieść do ww spotkań i powiedzieć jak by typował
Z góry dzięki nara
Typ na Okoyame ma szanse powodzenia.Verdy Tokyo o nic już nie walczy.Ostatnie mecze pokazują że już myślą bardziej o nowym sezonie natomiast Okoyama tak jakby ostatnio zaczęła grać lepiej.Załapali rytm.Czy na zwycięstwo to wystarczy....ale typ z podpórką powinien wejść.

Kofu-Yokohama FC nie będe się rozpisywał Kofu musi wygrać,jest lepsze o dwie klasy po prostu i walczy ciągle o awans.

Sendai-Kusatsu ten mecz odpuściłbym,obie drużyny mają formę.Może paść każdy wynik.Niby Sendai powinno bardziej zależeć bo przecież ciągle walczą o awans ale osobiście bym odpuścił.

Shonan-Sagan podobnie jak wyżej.Obie drużyny wygrywają mecz za meczem.
Ale tutaj typ z podpórką myślę że wejdzie.

powodzenia
 
S 0

szczepcio80

Użytkownik
No ja akurat puściłem dwa typy które też podałeś czyli Kofu i Shonan z podpórką.
Myslę, że powinny wejść bez problemu tyle, że zawsze może być jakieś ale...
Trzymajmy kciuki
 
djkruko 80,6K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
właśnie się zastanawiam między Kofu a Sendai taki tripelek z tamtymi dwoma
Ale jak sendai straci punkty to te dwie drużyny zbliżą się do niej, Kofu i Shonan
Bardziej sie obawialem Kofu poniewaz maja kilka zwycięstw z rzędu i może się przytrafić to samo co wczoraj na meczu Irlandia 1 Shamrock - Cork (1:2)
I yokohama walczy o utrzymanie, wygrała nawet ostatnio
Przeciwnik Sendai Thespa moze i wygrywa ale z przeciwnikami ze Srodka tabeli, którzy jak patrze też leją na wszystko jak tokio verdy, więc jeszcze się zastanawiam między tymi dwoma
 
S 0

szczepcio80

Użytkownik
Właśnie tego też się boję tym bardziej, że mi właśnie Shamrock zawalił fajny kuponik i oby dziś nie było powtórki z rozrywki.
Napisz pózniej co puściłeś.
 
djkruko 80,6K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
mi też zawalił 300 poszły
a fajnie mi siadł w tym kuponie queens park, gosciu doradził zebym posłal na wba bo to pewniak, ja posłałem na qpr i nie zawiodlem sie, jeszcze mi odradzil bristol rovers, a oni wygrali 3:1
Piszcie co byście wysłałi
Kofu - Yokohama czy
Sendai - Thespa
???
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom