>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jakimi stawkami gracie ?

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Cześć !

Wiem, że to prywatna sprawa i dosyć niechętnie ujawniania przez forumowiczów, ale może ktoś, szczególnie ze stałych bywalców forum, ujawni jakimi gra stawkami ? Ma to o tyle znaczenie, że nowi gracze mogą mniej więcej określić właściwie swój budżet i dowiedzieć się jakimi stawkami się średnio gra. Z drugiej strony warto wiedzieć za ile ktoś gra jak np na czacie lub w typach lub w dziale tematycznym bardzo namawia do jakiegoś typu. Za ile tak naprawdę taki typ zagra sam ?

Ja jak grałem aktywnie jakieś kilka lat temu grałem z reguły stawką: 100zł . Jeśli byłem pewny typu dawałem 500zł lub 1000zł. Jak byłem mniej pewny to stawką 50zł. For fun grałem po 10zł. Ale w mojej karierze zdarzało się, że do bardzo długo analizowanych typów do jakich przygotowywałem się np. 2 miesiące grałem i stawkami po 2000zł czy nawet 4000zł.

Temat też zakładam z tego powodu, że jako nowicjusz często nabierałem się na słowa na tym forum, że ktoś gra mocno, a potem wychodziło, że dla niego mocno to 10zł :mad::ROFLMAO::mad:...... Jest też spora część fantastów/dzieci co podają typy a grają za kompletne grosze lub w ogóle wirtualnie... Dla każdego gracza dosyć istotne jest za ile ktoś gra typ z jednego powodu. Nic tak nie weryfikuje doskonałej analizy i typu jak zaangażowanie własnych środków. Bo nawet najpiękniejsze słowa bez czynu (czyli postawienia swoich własnych pieniędzy) nic tak naprawdę nie znaczą....
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A jaka to różnica? Dla jednego mocno to będzie 100zl , dla drugiego 1000zl, a dla innego 10000zl.
No jest różnica bo są jednak jakieś obiektywne kryteria. Bez względu na to czy zarabia się tysiące czy setki zł jest różnica między betem za 10zł a 1000zł.... Uważasz, że jak ktoś zarabia dużo to lubi wywalać kasę w błoto ? Absolutnie tak nie jest ! Mnie zawsze było żal każdej przegranej zł bez względu czy to było 10zł czy 1000zł. Stawka pokazuje jak ktoś wierzy w siłę typu... Prosiłem zresztą żeby ktoś się podzielił jakimi gra stawkami, a nie polemiką co do mojej prośby.
 
polon83 2,7K

polon83

Użytkownik
Sama kwestia wysokości granych stawek niewiele wnosi właśnie dlatego, że dla jednego np. 100zł to będzie dużo, a dla kogoś innego mało. W mojej ocenie wartościowsza byłaby informacja o wysokości stawki w odniesieniu do dysponowanego budżetu, czyli jaki procent budżetu jest stawiany. Bo stawiając np 100zł, dla kogoś kto ma budżet 1000zł to stawka wyniesie 10% budżetu, a dla kogoś kto ma budżet 5000zł, to będzie 2%. Jak widać, stawka ta sama, ale różnica w odniesieniu do budżetu już spora.

Stawka pokazuje jak ktoś wierzy w siłę typu...
Stawka ale w odniesieniu do wysokości budżetu. Ktoś ma budżet 100zł, a ktoś inny ma budżet 1000zł. Pierwszy z nich postawił 10zł, a drugi 100zł. Czy to oznacza że ten drugi bardziej wierzy w siłę typu bo postawił więcej? W odniesieniu do budżetu postawili tyle samo, czyli 10% swojego budżetu. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +184
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ok to można pisać zamiast stawek jakim gracie budżetem, a żeby było jeszcze dokładnie - jaki % środków przeznaczonych na budżet to wasze dochody z pracy ? No chyba, że ktoś zarabia wyłącznie na bukmacherce. Chodzi mi o to na ile wierzycie w swoją wiedzę na temat bukmacherki i za ile gracie. Pytanie głównie do stałych bywalców forum udzielających się praktycznie codziennie na czacie, w typach live i często w działach tematycznych.

Bo z całym szacunkiem dla tomcia (którego bardzo lubię) jak pisze, że marznie na chodniku sprzedając czosnek, a później podaje 30 typów na dzień to człowiek się zastanawia jak on gra ? To przykład jaskrawy, ale na przestrzeni lat takich osób na forum przewinęły się setki...
 
Do góry Bottom