>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jaka przeglądarka?

princeas 11

princeas

Użytkownik
Czeka mnie reinstalka windy i chcę się poradzić, jaką przeglądarkę zainstalować?
Swego czasu używałem IE7, całkiem fajnie się sprawowała, ale podczas ostatniej reinstalki coś się nie chciała zainstalować. Załadowałem więc Operę, która nie jest zła, ale denerwuje mnie to, że zżera za dużo pamięci i przy dłuższym korzystaniu zamula internet i cały komputer.
Zastanawiam się zatem nad powrotem do IE albo do spróbowania GChrome. Firefuck odpada, miałem przez poł dnia i szlag mnie trafiał:]
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
spróbuj może Safari , duzo dobrego slyszalem , a czego firefox odpada ?? jak dla mnie nie ma lepszej przegladarki
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Mozilla Firefox. Wygodna. Brak zastrzeżeń.
IE 6,7 zdecydowanie odradzam. 8 nie testowałem.
Opera może być.
Więcej przeglądarek nie używałem.
 
babyboy 0

babyboy

Użytkownik
Google również polecam,ale zdarzają się błędy,szczególnie na stronach z Flashem np.Betsson.
A tak to dla mnie numer 1 to Mozilla.
 
P 0

pacibum

Użytkownik
Opera 10 Beta.
Ja osobiście siedze na operze 10 od wersji alpha i tam były jeszcze z nią małe problemy ale od czasu bety ani razu mi sie nie zawiesiła.
Co do &quot;zjadania&quot; masy ramu to zależy ile masz kart otwartych. Mi przy 4 zjada 200 MB (mi to nie przeszkadza używałem jej na kompie który miał 512 MB z XP i dobrze działała)
Zamulanie internetu - czy ja wiem czy ona zamula ? Ale na to ci nie powiem bo nie widze tego (przy internecie 15 MB/s to nawet IE jest szybkie).
✅Zalety Opery:
- speed dial - ustawiasz kilka stron na które często wchodzisz, a potem gdy klikasz nowa karta to wyświetlają ci się one i wybierasz jedną z nich
- brak problemów z flashem czy java
- wybór skórek i ustawienia wszystkiego tak jak ci sie podoba
- no i ten silnik przeglądarki który szybko ładuje strony który został użyty dopiero w operze 10
⛔Wady:
- mało popularna przez co nie które strony czasmi nie chodzą (na przykładać kiedyć betfair,ale teraz chodzi xD

Odnosząc się do przedmówców testowałem dużo przeglądarek i jak według ranking przeglądarek jest taki
1. Opera 10 beta/alpha
2. Safari - Również polecam jak dla mnie podobna do Opery jednak jeśli obawiałeś się o ram to nie polecam. Posiada speed diala i inne fajne funkcje. No i ten wygląd.
3. Firefox 3 - wszystko z nim jest wporządku strony się szybko wczytują wszyscy go znają więc wszyskie strony na nim chodzą. Znam go bo używałem go do Quake live. Jednak trochę mnie irytował wyglądem jak przesiadłem się na niego po operze 9.xx
4.IE 7,8 - jak dla mnie przeglądarka jak przeglądarka niczym się nie wyróżnia, niczym nie zaskakuje poza tym, że jest jak polskie drogi. Dziura na dziurze i jeszcze na nich dziura.
5.Według mnie najgorsza Google Chrome. Pierwsze jak o niej usłyszałem odrazu zainstalowałem, pomyślałem nawet nawet, ale pachnie mi to straszną komercją i boje się do tej pory, że jeżelibym jej używał to nie długo jakbym otwierał konserwe albo lodówkę to widziałbym reklamy google. No i pozatym ta umowa licencyjna Licencja Chrome mówi, że Google ma nieograniczone czasowo, ogólnoświatowe, nieodwołalne prawo do reprodukcji, adaptacji, modyfikowania, tłumaczenia, publikowania i tłumaczenia każdej treści, którą użytkownik wysyła lub wyświetla za pomocą przeglądarki.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
zainstalowalem Chrome i nie narzekam. jedynie co mnie wkurza, to to, ze nie moge skrótów typu Ctrl+B stosować
 
P 0

pavlinho

Gość
zainstalowalem Chrome i nie narzekam. jedynie co mnie wkurza, to to, ze nie moge skrótów typu Ctrl+B stosować
Jak nie możesz? Mi wszystkie skróty chodzą CTRL + N, T, L, O, W bez problemowo.
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
firefox polecam, smigam na niej od kilku lat i nie zawodzi mnie, safari jest niezla, malo korzystalem, ale byla calkiem spoko
z czystym sumieniem polecam firefox
 
blizu89 8

blizu89

Użytkownik
Firefox to dla mnie zdecydowanie No1.
Bardzo wazne jest dla mnie bezpieczenstwo, a nie np. wyglad itd.
Mozliwosc pobrania tysiecy wtyczek. Polecam.
 
koper 29

koper

Użytkownik
Fani Opery czy Firefoxa?
Czy używacie Opery jako waszej domyślnej przeglądarki? Czy może Firefox?

Ja jestem fanem Opery: ✅
 
V 256

vernix

Użytkownik
Mam IE 8 i Firefox&#39;a. Z pierwszej wcale nie korzystam. Firefox dlatego, że oferuje stabilność i w miarę niski pobór pamięci oraz wtyczka Adblock Plus. Strony szybciej się wczytują i głowa nie boli od nadmiaru flash&#39;a ????
 
T 9

theart

Użytkownik
Teraz tylko Chrome. Dotąd byłem fanem FF, jednak wersja 3.6 to muł, często dochodzi do 500MB zasobów i przy 15 zakładkach mocno dyszy. W momencie gdy otworzyłem Chrome to byłem w szoku, niesamowity wzrost prędkości a wtyczki ma wszystkie te co były dla FF. Widać google chce przejąć każdy rynek.
 
Do góry Bottom