>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

IV runda PGE Ekstraligi

W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Jarek tak naprawde wygral ten mecz. Liczac punkty przedmeczowo nihuhu mi nie wychodzilo jak Motor ma wygrac. No wlasnie tak..
 
jajs 67,3K

jajs

Użytkownik
Prawda świetny mecz Hampela i niesamowite jego odrodzenie, bardzo miło było widzieć wreszcie świetne starty Jarka i jaki był szybki ale zarówno jak on mecz wygrał mecz Motorowi tak Dudek znowu kładzie mecz Toruniowi. Gość z GP, kreowany oczywiście obok nieobecnego Emila na lidera, ściągnięty za bardzo duże pieniądze znowu nic nie jedzie. O ile na dobrze sobie znanym torze w Gorzowie jakoś te dwa biegi w 6 startach wygrał tak dzisiaj padaka totalna, zero startów, zero prędkości i tej zadziorności za najlepszych czasów Patryka. Ogólnie cały Toruń klasycznie: równo i stabilnie ale tylko przeciętni z wyjątkiem o dziwo dziś Jacka, Lambert na początku zawodów także bez wyrazu, Przedpełski przespał bieg 13 bieg a 10 zawalił i mamy katastrofę. Patrząc na to co pojechał dzisiaj Woffinden i jakie problemy także ma Sparta zapowiada się gruba walka o 7 miejsce między Toruniem a Wrocławiem.
 
M 1,7K

Michu9210

Użytkownik
Co do typu na Jakobsena i Waszych ostatnich opinii.nie będę wszystkich cytował. Jakobsen, podobnie jak Krakowiak ma zagwarantowane minimum 2 starty, tak są dogadani z trenerem Slączką. Pomaga w tym z/z, bo mogą się pokazać bez presji z tyłu głowy, nie wyjdzie mi jeden bieg i nie pojadę. Także jeśli niektóre osoby nie mają wiedzy, to po prostu niech nie wprowadzają innych w błąd.
 
neutralny 475,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Co do typu na Jakobsena i Waszych ostatnich opinii.nie będę wszystkich cytował. Jakobsen, podobnie jak Krakowiak ma zagwarantowane minimum 2 starty, tak są dogadani z trenerem Slączką. Pomaga w tym z/z, bo mogą się pokazać bez presji z tyłu głowy, nie wyjdzie mi jeden bieg i nie pojadę. Także jeśli niektóre osoby nie mają wiedzy, to po prostu niech nie wprowadzają innych w błąd.
Jeśli posiadasz taką wiedzę i chcesz się z nią podzielić to pisz o tym przed meczem, nie po. Wielu już na forum było mądrych, którzy pokazywali się, jak już znali rezultat meczu i wypominali innym chybione analizy. Zachęcam do dyskusji przed meczem.
 
Sándor Tihanyi 44,5K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Jeśli posiadasz taką wiedzę i chcesz się z nią podzielić to pisz o tym przed meczem, nie po. Wielu już na forum było mądrych, którzy pokazywali się, jak już znali rezultat meczu i wypominali innym chybione analizy. Zachęcam do dyskusji przed meczem.
Neutralny ale akurat user Michu podał taki typ, jednak jak to forum ma w zwyczaju, gdy ktoś (np ja) miał do tego typu wątpliwości to oczywiście nie mogę wypowiedzieć swojego zdania tylko zostałem wskazany do tarcia chrzanu i że oczywiście wprowadzam w błąd:). Typ wszedł Michu rządzi szkoda tylko, że o informacjach kontraktowych nie pisał w analizie a po meczu. Szkoda, że ten sam Jakobsen mając dwa starty w ostatnim meczu u siebie zrobił 0 pkt. I o takim ryzyku mówiłem niż nazywanie typu lokatą:)

ale drogi Michu chyba sam przyznasz, że taka analiza mogła budzić wątpliwości

Fred Jakobsen powyżej 2,5 Sts@1,85
To chyba żart i lokata. Duńczyk już ostatnio pokazał, że umie jeździć na tym poziomie.
I jeszcze słówko do M Michu9210 to że ktoś dyskutuję na temat typu to nie wprowadza w błąd a tylko wyraża swoje zdanie. Zieloności. Raz jeszcze gratulację za dobry typ i piękna "lokatę" :)
 
neutralny 475,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Neutralny ale akurat user Michu podał taki typ, jednak jak to forum ma w zwyczaju, gdy ktoś (np ja) miał do tego typu wątpliwości to oczywiście nie mogę wypowiedzieć swojego zdania tylko zostałem wskazany do tarcia chrzanu i że oczywiście wprowadzam w błąd:). Typ wszedł Michu rządzi szkoda tylko, że o informacjach kontraktowych nie pisał w analizie a po meczu. Szkoda, że ten sam Jakobsen mając dwa starty w ostatnim meczu u siebie zrobił 0 pkt. I o takim ryzyku mówiłem niż nazywanie typu lokatą:)

ale drogi Michu chyba sam przyznasz, że taka analiza mogła budzić wątpliwości



I jeszcze słówko do M Michu9210 to że ktoś dyskutuję na temat typu to nie wprowadza w błąd a tylko wyraża swoje zdanie. Zieloności. Raz jeszcze gratulację za dobry typ i piękna "lokatę" :)
Wiem, że podał, ale jak sam zauważyłeś opisał szczegóły dopiero po trafionym becie i jeszcze wbił szpilkę innym userom, co według mnie nie do końca jest nam wszystkim potrzebne. Równie dobrze mogłem napisać po trafieniu wygranej Lublina, że to wszystko przewidziałem i Jarek Hampel dzwonił do mnie i zapewnił, że dziś w każdym biegu na pierwszym łuku wszyscy będą wąchać jego spaliny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +73
K 410

kita07041981

Użytkownik
Lyager +8.5 kurs 2.01 sts myślę że kurs poleci bo to jedyny prócz przyjemskiego zawodnik który nie zawodzi. Jeździł tam w zeszłym roku i zna dobrze tor. Myślę że 9-11pkt powinien zrobić.
Nielsen +6.5 kurs 1.7 sts ostatnio z Polonia ładnie pojechał i myślę że 7pky ze słabymi na wyjazdach Niemcami powinien uzbierać.
 
Do góry Bottom