>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Irlandia - Eirecom League 07

Status
Zamknięty.
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
wie ktos w jakim buku mozna stawiac w tej lidze under/over? bo przegladalem oferty roznych bukow i nie znalazlem tego a liga ta jest typowo underowa 3/4 spotkan konczy sie takimi wynikami... wiec gdzies by mozna sprobowac cos takiego zagrac?
np. w gamebookers ale kursy na undery sa jednak zawsze bardzo niskie
` majestic
 
beau 1

beau

Forum VIP
Dziś lider St Patrics podejmie u siebie Cobh Ramblers,którzy na wyjazdach sobie nie radzą i jak na razie przegrali wszystkie 3 mecze.Gospodarze przegrali tylko jedno spotkanie z Derry City,które chyba ma na nich patent bo kilka dni później wygrało z nimi w pucharze ale St Patrics są bardzo mocni po tych 2 porażkach pewnie wygrali z Finn Harps i utrzymali fotel lidera.Sądzę,że gospodarze są poza zasięgiem Cobh i wygrają z nimi.Kurs nie zachwyca ale mi taki wystarczy.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
UCD v Bohemians (handicap 1-0) 2 4.00 ⛔ 1-1

Spotkanie w ramach rozgywek Eircom Premier League 2008 pomoedzy University College Dublin FC, a Bohemians FC.Pojedynek rozpocznie sie o godzinie 19:45.Goscie dzisiejszego pojedynku zajmuja 9 pozycje, i po 8 rozegranych kolejkach zdobyli tylko 6 punktow - zanotowali 1 zwyciestwo i 3 remisy, 4 porazki.Ta wygrana i remisy byly odniesione ze slabymi zespolami - sredniakami ligowymi. Ale dzisiejszy rywal sredniakiem nie jest - druzyna Bohemians to obecnie vicelider ligi irlandzkiej. Na koncie maja 17pkt - 5 zwyciestw, 2 remisy i 1 porazka.Na wyjazdach Bohemians na 4 mecze 4 wygrane. Natomiast UCD u siebie zadnego zwyciestwa i jeden remis.
Jak dla mnie zwyciesca moze byc tylko jeden, druzyna Bohemians zmiecie UCD i odniesie wysokie zwyciestwo jako iż te druzyny dzieli tak wielka przepasc.
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik

Spotkanie:
Drogheda United - Finn Harps (0:1)
Typ: 1
Kurs: 2,30
Bukmacher:
Sportingbet

Analiza:
Bez wątpienia faworytem tego meczu są gospodarze, którzy jak dotychczas spisują się dobrze w lidze - ostatnie 6 meczy to 4 zwycięstwa i 2 porażki z tym, że te dwie porażki nie z byle jakimi drużynami bo na pewno lepszymi od Finn Harps. Sezon co prawda nie dawno się zaczął i dopiero liga zaczyna nabierać tempa, Drogheda jak na razie w 4 meczach rozegranych na własnym boisku 2 zwyciężyła i dwie przegrała przy bilansie bramek: 5:3. Były to dla nich dość ciężkie mecze więc nie można sie dziwić wyniku, lecz jednak ten mecz taki na pewno nie będzie.
Drużyna przyjezdnych w tym sezonie sprawuje się bardzo bardzo kiepsko - ostatnie sześć spotkań to jedno zwycięstwo, a następnie 5 porażek i to na dodatek w tych 6 meczach strzelili tylko jedną bramkę-właśnie w tym zwycięskim meczu(Finn Harps - UC Dublin 1:0); przerażająca jest postawa Harps w tym sezonie. Mogę również dodać, że spośród tych 5 przegranych meczy padły trzy wyniki 3:0(oczywiście na nie korzyść Finn Harps).Jeżeli chodzi o same spotkania na wyjeździe tej drużyny to jest tak: 0-0-4 -&gt; 1:9. Ale to wszystko jest tylko połową mojego zdecydowania na granie właśnie tego typu(Drogheda -1). Drugą połową jest Fakt, iż Goście zagrają bez 7-11 zawodników - w tym kilku z podstawowego składu. A Dlaczego 7-11 a nie np. 10-11 ? a no dlatego, że występ 4 zawodników stoi pod sporym znakiem zapytania czyli jest szansa aby zagrali. I jeszcze jednym dodatkiem do typu jest to, że Trener jest zawieszony na 4 spotkania, a więc w tym meczu go zabraknie drużynie i drużynę będzie prowadził Asystent. Dla gospodarzy powinna to być ogromna motywacja. Jeżeli chcą obronić tytuł to muszą cały sezon grać na 100% i wygrywać wszystko, a zwłaszcza mecze z takimi drużynami. Myślę, że będzie tutaj pewne zwycięstwo gospodarzy 3:0.
 
F 0

fe2ka13

Użytkownik
w Eircom League są dwie ligi ta już wymieniona Premier Division, a druga to First Division, w First Division grają :

* ATHLONE TOWN
* DUNDALK F.C.
* KILDARE COUNTY F.C.
* LIMERICK 37 F.C.
* LONGFORD TOWN
* MONAGHAN UNITED F.C.
* SHELBOURNE F.C.
* SPORTING FINGAL
* WATERFORD UNITED
* WEXFORD YOUTHS F.C.


więc nie wiem albo wszystko w jednym temacie albo trzeba zrobić drugi dla First Division

jeśli ktoś będzie pisał w jednym temacie to estetycznie wyglądało by jeśli na początku dawał by nagłówek :zoltakartka:Premier Division or :zoltakartka:First Division tak żeby zbytnio nie namieszać

no a teraz trochę o meczach z tego weekendu

Bray Wanderers - Drogheda United #### 3.51 = 3.17 =1.95 09.05.2008

Cork City - Sligo Rovers #### 1.64 =3.37 = 4.85 09.05.2008

Galway United - Finn Harps #### 2.08 = 3.14 = 3.20 09.05.2008

St. Patrick&#39;s Athletic - UCD Dublin #### 1.39 = 3.87 = 7.29 09.05.2008

Shamrock Rovers - Derry City #### 2.44 = 3.06 = 2.66 09.05.2008

Cobh - Bohemians Dublin #### 3.66 = 3.18 = 1.90 10.05.2008

to może trochę o meczu
Bray Wanderers - Drogheda United mecz trudny do typowania , teoretycznie United jest lepszą drużyną ale między nimi jest zaledwie 2 pkt różnicy , w ostatnich meczach obie drużyny pokazują wielką klasę , więc ten mecz będzie na pewno zacięty , ten sezon może być zupełnym odzwierciedleniem sezonu poprzedniego gdzie Drogheda miała pierwsze miejsce

ładny kurs np: na bah jest na hadicap +1 dla Bray po kursie 1,70 można taki zagrać
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Mecz: Waterford – Wexford (0:1)
Typ: 1 ⛔
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet-at-home

Mecz w drugiej lidze Irlandzkiej między zespołami Waterford, a zespołem Wexford. Gospodarze zajmują 3 miejsce w tabeli co daje im rywalizacje w play off o awans do 1 ligi Irlandzkiej. Bilans ich przedstawia się następująco: 5-2-2 oraz 16-8 strzelonych i straconych bramek. U siebie grają bardzo dobrze, wygrali 4 razy i tylko raz zremisowali, mają tez bardzo dobry bilans w bramkach ponieważ stracili tylko 4 bramki oraz strzelili ich aż 14 w 5 meczach, co daje im prawie 3 bramki na mecz. Teraz kilka słów o dzisiejszych gościach z Wexford. Zajmują oni 7 pozycje z dorobkiem 9 pkt na koncie. Na wyjazdach radzą sobie źle, wygrali tylko 1 spotkanie, a 3 przegrali, strzelili tylko 3 bramki, natomiast 6 stracili. Jest to dopiero początek sezonu więc dużo nie można jeszcze napisać o formie tych drużyn. Na ostatnie 6 meczy gospodarze mają bilans 4-0-2, a goście 2-2-2. Te dwie drużyny spotkały się ze sobą już raz na boisku piłkarzy Waterfordu i padł wynik 3:0. Moim zdaniem dzisiejszy wynik powinien być podobny i być w granicach 2:0 lub 3:0.
Wynik: 1:0 ⛔
 
R 0

rzesza7

Użytkownik
Eircom Premier &amp; Eircom 1. Division
Shelbourne Dublin - Monaghan United (0:1)
Zdarzenie: Piłka nożna Irlandia 2
Typ: 1
Kurs: 1.27
Spotkanie Irlandia 1. Division pomiędzy Shelbourne Dublin a Monaghan United. 13krotny mistrz Irlandii Shelbourne występuje w First Division ponieważ Irlandzka federacja piłkarska FAI nie przyznała Shelbourne Dublin licencji na grę w Premier Division w sezonie 2007 z powodów finansowych. Ale działacze chcą jak najszybciej powrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej i znów walczyć o najwyższe cele i są na dobrej drodze ponieważ po 11 kolejkach prowadzą w tabeli z dorobkiem punktowym 24pkt, notując bilans 7-3-1 a w bramkach 22:5. Forma Shelsów jest ostatnio bardzo wysoka :
Shelbourne FC - Kildare County 5:0
Dundalk FC - Shelbourne FC 1:3
Limerick FC - Shelbourne FC 0:3
Shelbourne FC Waterford United 2:0
Szczególnie optymistycznie nastawia wyjazdowe zwycięstwo nad bezpośrednim rywalem w walce o awans Dundalk.
Monaghan ma na swoim koncie 11pkt i znajdują się na 8 pozycji. Na wyjazdach kompletnie sobie nie radzą , 0-1:5 a stosunek ogólny bramek jest tragiczny 6:21, więc choć ostatnio zanotowali dwa remisy i nieco poprawili grę nie wydaje mi się aby mogliby w Dublinie coś zdziałać.
Monaghan United - Dundalk FC 0:0
Limerick FC - Monaghan United 2:2
Kildare County - Monaghan United 4:0
Waterford United - Monaghan United 5:0

Shelbourne choć występuje w 2 lidze to nadal jest to wielki klub w Irlandii, mają dobrą pake i nie mogą się bawić tylko jak najszybciej zapewnić sobie awans, tym bardziej że problemów finansowych już nie ma.
Jedynie co trochę odstrasza to zwycięstwo Monaghan z 21.03 u siebie z Shelsami ale co tam, mecz meczowi nie równy ...
&quot;Biało Czerwoni&quot; obecnie w każdej formacji świetnie się prezentuje i jak dla mnie powinni spokojnie wygrać różnicą dwóch bramek.
 
R 0

rzesza7

Użytkownik
Dundalk - Longford
TYP:1
Kurs: 1.55
Buk:bwin
Dzisiaj w Ireland First DIvision dojdzie do bardzo ciekawego spotkania pomiędzy 2 w tabeli Dundalk i 5 Longford. Gospodarze tego spotkania grają doskonale u siebie. W ostatnich pięciu meczach u siebie wygrali az 4 razy i raz przegrali z aktualnym liderem Sheolburne. Strzelają mnóstwo bramek na wlasnym stadionie. W ostatnich 4 meczach strzelili aż 13 bramek w tym gromiąc Kildare County 6-0. Mają motywację aby wygrać ten mecz poniewaz zrównali sie z Sheolburne w punktach i mogą juz jutro powrócic na fotel lidera. W bezposrednich pojedynkach w tym sezonie miedzy tymi zespolami bilans korzystny jest rowniez dla Dundalk który wygral na wyjezdzie z Longford 2-1. Jutrzejsi goście są średnią druzyna z srodka tabeli. W 11 meczach zgromadzili 13 punktów i grają slabo na wyjazdach. W ostatnich pieciu meczach nie wygrali ani razu. Moim zdaniem jest to idealny rywal dla swietnie spisujacego sie Dundalk. Strzelają mało bramek. Ich bilans bramkowy to 16-13 natomiast Dundalk to 21-7. Tutaj widać znaczącą różnicę. Moim zdaniem Longford nie bedzie sie jutro mogło przeciwstawic swietnemu Dundalk i odniesie kolejną porazke na wyjezdzie. Ciekawy mecz się zapowiada.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Derry City - UCD Dublin
Under 2,5 # 1,55 # 9/10 ⛔

Liga irlandzka charakteryzuje się tym że pada w niej mało goli, jest to niezwykle underowa liga i właśnie trzeba szukac w niej underów bo często one się zdarzają. Derry City w chwili obecnej zajmuje wysokie trzecie miejsce i zgromadziło 20 punktów, 5 zwycięstw - 5 remisów - 1 przegrana. Na własnym boisku Derry wygrywało trzykrotnie i dwukrotnie mecz kończyło wynikiem remisowym. Na pięc spotkań na własnym stadionie, ten zespół zanotował 4 undery czyli 80 %. Teraz czas na ich dzisiejszych rywali, drużyna UCD Dublin plasuję się na 10 miejscu z dorobkiem 8 &quot;oczek&quot;. Wygrali oni tylko jedno spotkanie, pięc przegrali i pięc zremisowali. Na wyjazdach UCD ma bilans 1-3-2 więc nie najgorzej potrafią zdobywac punkty na wyjazdach. Na 6 rozegranych meczów na terenie rywali, 6 zakończyło się underami czyli imponująca statystyka, 100%. Co prawda ostatni mecz między tymi ekipami zakończył się gradem goli, padł wynik 3:2 dla Derry to trzy wcześniejsze zakończyły się małą ilością goli, 0:0, 1:1 oraz wygrana UCD 1:0. W tym meczu wszystko wskazuje na under 2,5 i to jest mój typ na to spotkanie.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Bohemians Dublin - Galway United
typ:1 ✅
kurs: 1.36 BWIN.com

Dziś w 12 kolejce irlandzkiej Premier Division spotkają się ze sobą drugi w tabeli Bohemians Dublin i zamykającym tabele Galway United. Jak dla mnie jest to pewniak dnia. Za gospodarzami przemawiają wszystkie argumenty: atut własnego boiska, ostatnie dwa wygrane mecze co pokazuje ze są w formie, oraz niewątpliwie to że stan wygranych meczy między tymi zespołami jest zdecydowanie na korzyść drużyny z Dublinu. Od 2000r Bohemians przegrali z nimi tylko raz i 2 razy był remis. Goście natomiast wystarczy spojrzeć na tabele grają fatalnie wygrywając jak dotąd tylko jeden mecz. Dla mnie bardzo pewny typ.


Shamrock Rovers - Drogheda United
typ: under2,5 ✅
kurs:1,52 Jetbull

Idąc myślą kolegi Sutka że Irlandzka liga jest bardzo underowa postanowiłem zaryzykować wbrew sobie i wybrałem tak mi się wydaje dosyć pewny mecz który zgodnie z planem i statystykami powinien zakończyć sie jakimś skromnym wynikiem. Shamrock Rovers plasujący się na ósmej pozycji w tabeli będzie podejmował piąty Drogheda United. Obie drużyny są bardzo underowe. Na ostatnie 10 meczy w których brali udział gospodarze padło aż 9 underów natomiast u gości 6 cztyli dosyć średni wynik. Lecz to co mnie przekonało to wyniki bezpośrednich potyczek między tymi drużynami na przestrzeni lat kiedy to o wiele częściej nie została przekroczona linia 2,5 bramki. Ciekawa propozycja.

Sligo Rovers - St. Patrick&#39;s Athletic
typ: 2 ✅
kurs:2.30 BWIN.com

To dziś moja ostatnia propozycja z ligi irlandzkiej. Lider tabeli St. Patrick&#39;s Athletic przyjeżdża alby zmiażdżyć czwartą Sligo Rovers. Jak na lidera przystało nie ma mowy o jakimkolwiek błędzie musi on zdobywać punkty gdyż konkurencja nie śpi i już czuje na plecach oddech drugiego w tabeli Bohemians Dublin który traci do niego tylko 2 pkt. Sligo Rovers gra można powiedzieć w &quot;kratkę&quot; bardziej z akcentem na wygrane, natomiast St. Patrick&#39;s zaliczył ostatnio 2 remisy co musiało wpłynąć dopingująco na jego piłkarzy. Jeśli chodzi o historię meczy między tymi zespołami nie ma żadnych wątpliwości ze górą są piłkarze modlący sie do patrona swej drużyny (jak i kraju). St. Patrick&#39;s Athletic wygrał 4/4 spotkania jakie odbyły się ostatnimi czasy między tymi klubami
Bray Wanderers - Cork City X lub under 2,5 ⛔
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam , Osobiście wybrałem również na analizę te spotkanie jednak z mojej analizy wynikła tutaj czysta 1 Gospodarze są w formie i nie wyobrażam sobie aby dzisiejszą potyczkę z UCD przegrało lub zremisowało w grę wchodzą tylko i wyłącznie 3pkt. Derry ma silną obroną o czym świadczy najmniej straconych bramek w lidze egzekwo z 2 innymi drużynami. UCD ma straconych aż 11 i strzelonych zaledwie 7. Więc wszystko wskazuje na Derry.
Mój typ : 1 ✅
 
kucharz_tm 7

kucharz_tm

Użytkownik
Bray Wanderers - Cork City
x/x
5.00
bwin

Dzisiaj z racji tego, że bardzo słaba oferta, i teoretycznie żadnej mecz nie jest w miarę pewny, spróbuje zagrać spotkanie z większym kursem. Wybrałem mecz z ligi irlandzkiej, który rozpocznie się o godzinie 20.45.
Bray jest obecnie na 6 pozycji, a Cork oczko niżej, na 7. W dotychczasowych 12 pojedynkach obu ekip, tylko 2 razy wygrali gospodarze, 5 razy udało się gościom wywieźć 3 punkty, ale aż 5 razy obie drużyny podzieliły się punktami. Wielce prawdopodobnie, że tak może być i dzisiaj. Jeśli spojrzeć na formę tych drużyn, to w ostatnich meczach jest podobna. gospodarze wygrali 4 z 6 ostatnich pojedynków. Po razie zremisowali i przegrali. Zdobywając 13 punktów. Goście zanotowali również dobry bilans, 3-0-3. Jak widać od 6 meczów nie zremisowali więc wydaje mi się , że to jest własnie taki mecz na remis. Gospodarze są w minimalnie lepszej formie, są tez wyżej w tabeli ale tylko o jedną lokatę, natomiast goście bardzo rzadko z Bray przegrywają. Na 12 spotkań tylko 2 razy. Dlatego uważam, że ten mecz powinien być zacięty, ale nie licze na wiele bramek. Myślę, że może zakończyć się wynikiem 0-0, dlatego mój typ na to spotkanie to x/x ⛔
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Finn Harps - Bohemians Dublin 2
Typ:2 ✅
kurs:1,84
buk:Fortuna
Już jutro tj. 24 czerwca dzień po Dniu Ojca późnym wieczorem na stadion dziesiątego w tabeli Finn Harps przyjeżdża lider tabeli z miasta stołecznego Dublina. Bohemians po czternastu kolejkach gromadzi na swym koncie 33 punkty i wyprzedza tylko o dwa oczka drugi zespół Św. Patryka. Finn Harps ma tych punktów jedenaście a jego poczynania w tym sezonie prezentują się następująco: trzy mecze wygrane dwa remisy i dziewięć porażek. Bohemians maja obecnie najlepszą formę w Irlandii nie przegrali od pięciu spotkań. Gospodarze graja fatalnie przegrywają nawet z zespołami plasującymi się niżej od nich. Bohemians świetnie się czują na wyjazdach o czym świadczą wyniki np 0-1 z St. Patricks. W bezpośrednich spotkaniach między tymi drużynami prawie zawsze górowali gracze z Dublina i co ważne kurs zawsze był zadowalający gdyż oscylował w okolicach ~1.8.
Edit: Najnowsze info że drużyna Finn Harps ma problemy z kontuzjami i dzis nie zagra aż SIEDMIU zawodników z pierwszego składu.
 
matejo 9

matejo

Użytkownik
Spotkanie: Shamrock Rovers - Cobh Ramblers
Typ:1⛔⛔⛔ 0:0

Analiza:
Już jutro rozpocznie sie spotkanie Irlandzkiej Premier Division: Shamrock Rovers v Cobh Ramblers. Faworytem są gospodarze którzy zajmują 8 pozycje z dorobkiem 18 punktów, goscie są na 11 pozycji - 9 punktów. Gospodarze na własym terenie maja nastepujacy bilans: 2W:4D:2L, goście na wyjazdach - 1W:0D:7L. W drużynie Shamrock nie wystąpią kontuzjowani John Martin i Robbie Creevy, a takze zawieszony Barry Ferguson. Pat Scully uspokaja: &quot;Jest dużo lepiej niż masowe szkody mieliśmy do niedawna&quot;. W ostatniej kolejce Rovers wygrali z Galway United (3:1), dzięki czemu przełamali złą passe bez zwycięstwa. Teraz trener liczy na &quot;poprawe z imprezy&quot;, liczy na podobną gre swoich piłkarzy przeciwko Ramblers. Goście są ostatnio w fatalnej formie i ostatnia potyczka przypieczetowała passe 3 porażek z rzędu. Obie ekipy spotkały sie juz na przeciw siebie i górą była druzyna Cobh Rambers, teraz licze na odegranie sie druzyny Rovers która jest ostatnio w lepszej dyspozycji.

Cobh: J McCarthy; Carey, Guthrie, McCarthy B, J Meade; O&#39;Shea, J Kearney, Kearney, Lally, Cummins, O&#39;Reilly.
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
Spotkanie: Sporting Fingal - Monaghan United
Typ: x2
Kurs: 1,96
Bukmacher: Bet-at-gome
Analiza:
Spotkanie 2 ligi irlandzkiej, gospodarze zajmują obecnie 4 miejsce ekipa gości plasuje się na 6 miejscu...zapowiada się więc bardzo ciekawy mecz, typ argumentuję formą z ostatnich meczy...
Sporting nie gra rewelacji aczkolwiek jest to solidna drużyna:
27/06-08 1. Liga Shelbourne vs. Sporting Fingal 1:1&lt;/SPAN&gt; 19/06-08 1. Liga Sporting Fingal vs. Kildare 2:2&lt;/SPAN&gt; 06/06-08 FAI Ford Cup Sporting Fingal vs. Cobh Ramblers 2:0&lt;/SPAN&gt;

Jak widzimy wygrana w pucharze a ostatnio 2 ligowe remisy, Monaghan jest w dużo lepszej dyspozycji:
27/06-08 1. Liga Monaghan vs. Longford Town 1:0&lt;/SPAN&gt; 24/06-08 FAI Ford Cup UC Dublin vs. Monaghan 0:1&lt;/SPAN&gt; 20/06-08 1. Liga Wexford Youths vs. Monaghan 1:2&lt;/SPAN&gt; 06/06-08 FAI Ford Cup Monaghan vs. UC Dublin 0:0&lt;/SPAN&gt;
Remis w pucharze a potem 3 przekonujące wygrane potwierdzają to, że jutro ekipa gości przyjedzie walczyć o kolejne 3 pkt...atut własnego boiska może nie wystarczyć ekipie Sportingu, sądzę, że mecz zakończy się remisem, będzie do dobry mecz, a zwycięzcę ciężko wytypować, dlatego stawiam remis ze wskazaniem na ekipę gości którzy pokazują na prawde rewelacyjną formę, :wink:
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Spotkanie: Shamrock Rovers v Cobh Ramblers (handicap 0:1) ⛔
typ 1
kurs 2.75
bukmacher: bet365
analiza:
Spotkanie w ramach rozgrywek 17 kolejki irlandzkiej ekstraklasy pomiedzy Shamrock Rovers, a Cobh Ramblers.
Gospodarze pojedynku to typowy sredniak, zajmuja 8 pozycje z dorobkiem 18 punktow.
Dotychczas wygrali 4 spotkania, 6 zremisowali i 5 przegrali. U siebie 2-4-2 wiec tez nie za dobrze. Ale moga ta statystyke poprawic bowiem graja z przedostatnia druzyna ligi - Cobh Ramblers w 16 mecz zdobyli zaledwie 9pkt. Zaliczyli 2 wygrane, 3 remisy i az 11 porazek. Na korzysc gospodarzy przemawia takze fakt ze druzyna gosci na wyjazdach prezentuje sie tragicznie, 1-0-7 - tak wiec raczej nic nie stoi na przeszkodzie druzynie Shamrock aby wysoko wygrala to spotkanie pokrywajac handicap.
 
mmaaciek 0

mmaaciek

Użytkownik
▶ 11.07.08 Finn Harps vs. Cork City 2 @ 1,7 Interwetten 7/10✅✅✅0:1

W ostatnim czasie Cork City idzie jak burza :W-W-W-W-W-W. Sześć zwycięstw z rzędu wygląda imponująco , widać , że chłopaki wzięli sie do odrabiania strat do ścisłej czołówki i sa juz bardzo blisko , bowiem strata do prowadzącego St. Patricks wynosi 5 punktów .
Kolejnym rywalem na drodze Cork będzie Finn Harps, które zajmuje 9 pozycję i ostatnio nie miało za dobrej passy :L-W-L-L-L-L. Widać , że spuścili z tonu , co w potyczce z Cork nie wróży im nic dobrego .
Dodatkowo w tym typie utwierdził mnie bilans H2H który wygląda następująco:2-3-15 na korzyść Cork, które ostatni raz uległo gospodarzom 97 roku więc było to bardzo dawno , bo jedenaście lat temu ????
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
Finn Harps-Cork 2 kursy 1.60-1.71

Moja analiza to tego meczu jest w typach dnia, pisalem ja szybko poniewaz podejrzewalem ze ktos moze mnie wyprzedzic piszac tylko o statystykach. W kazdym razie Finn Harps zupelnie bez formy o czym swiadczy porazka z St.PAths 5:1. Sytuacja kadrowa wyglada fatalnie , nie zagaraja srodkowi oborncy Declan Boyle i Stuart Malcolm ,boczny obornca Cornelius Gallagher i napastnik Gary Beckett . Do treningow powrocili defensywnie usposobieni
Jonathan Minnock i Aaron Labonte lecz w dzisiejszym meczu raczej nie powinni sie pokazac z powodu brakow kondycyjnych. Generalnie sledzac newsy na temat dzisiejszego meczu odnisoelm wrazenie ze i trener i pilkarze przygotowuja kibicow finn harps na mozliwosc porazki i to byc moze wysokiej. Z drugiej strony sytuacja Croku wyglada wrecz cukierkowo: 6 wygranych z rzedu , w zeszlym tygodniu piekny come back z 0:2 na 3:2, morale wysokie, a przede wszystkim pelny sklad do dyspozycji trenera. Jezeli ten mecz skonczy sie innym rezultatem niz zwyciestwo Corku zdziwie i to bardzo
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
Kildare County- Fc Dundalk 2 kursy 1.75-1.85

Mecz drugoligowy. Generalnie druzyna Kildare ze skladem nie ma problemow, trener John Ryan liczy ze na dzisiejszy mecz do skladu wroca mu napastnik Philip Gorman i lewy pomocnik Barry Clancy. Jedynym i powaznym problemem druzyny County jest forma: Limerick 0:4 na wyjezdzie, u siebie 1:2 z Waterford. Zawodnicy graja slabo ,ostatnie miejsce w tabeli trener musi sciaga do skladu 4 nowych zawodnikow-nie wrozy to sukcesow. Dundalk ktore mimo ostatniego kryzysu nadal walczy o awans, jakby podnioslo sie z kolan. Nie trzeba ukrywac ze pomogl w tym karny podyktowany w 90 min meczu z Athlone. Byly klotnie w druzynie o miejsce w 11, byly porazki. Wyglada na to ze wszystko powoli sie uspokaja i wraca do normy. Wazne jest to Dundalk zagra dzisiaj w najsilniejszym skladzie, brak kontuzji czy wykluczen . Nalezy rowniez pamietac ze u siebie Dundalk kompletnie rozbilo przeciwnika 6:0. Jest to moze mniej pewny typ niz poprzedni ale mysle ze jezeli Dundal faktycznie pokonalo kryzys to powinni jechac po 3 pkt
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
To jeszcze ja wkleję moją analizę dotyczącą tego meczu ????
Spotkanie: Kildare County - FC Dundalk
Typ: 2
Kurs: 1.60
Bukmacher: http://www.bet-at-home.com/start.aspx
Analiza:
Dziś postaram się przeanalizować mecz pomiędzy Kildare a Dundalkiem. Zacznę od tego, że obok Derry City jest to największy pewniak dnia dzisiejszego w mojej opinii. Kurs 1.60 nie jest zły, a pewność typu określiłbym na 99 %, ponieważ nigdy nie określam na 100 ???? Przede wszystkim dziś placu boju stanie ostatnia drużyna i pierwsza, które w tabeli dzieli aż 24 punkty, co jest dużym wynikiem, jak na 16 kolejek ligowych. Tutaj atut własnego boiska na pewno nie pomoże graczom Kildare. Dundalk jest drużyną dwa razy lepszą, ponieważ w ostatnich 5 meczach Kildare zdobyło 5 punktów, a Dundalk 10. Gdy spojrzymy na ilość punktów Kildare u siebie pokaże się nam 7, co przy graczach Dundalk jest wynikiem bardzo mizernym, gdyż oni tylko na wyjeździe zdobyli 15, co jest o 3 większym od całego dorobku Kildare. Ponadto obie ekipy w ostatnich dwóch latach spotykały się siedmiokrotnie, tylko raz wygrało Kildare i był tylko jeden remis, a Dundalk wygrało aż pięciokrotnie, dlatego właśnie murowanym faworytem są gracze Dundalk. Polecam ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom