>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Iran (temat zbiorczy)

R 704,9K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Iran Pro League
Godzina: 12:30
Spotkanie: Sanat-Naft - Zob Ahan
Typ: remis
Kurs: 2,95
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Dzień świąteczny- oferta praktycznie żadna, zatem konieczność poszukiwania typu w jakichś bardzo egzotycznych ligach, które grają w tym dniu. Czternasta kolejka irańskiej Pro League, w której jedenasty w tabeli Sanat Naft Abadan podejmie szósty Zob Ahan Isfahan. Drużyny te w 13 meczach ligowych remisowały 5 i 6 razy. Goście, czyli Zob Ahan aż cztery z ostatnich pięciu spotkań zakończyła podziałem punktów i nie przegrała jeszcze meczu wyjazdowego. Gospodarze dla odmiany nie wygrali w tym sezonie jeszcze meczu na własnym boisku. Trzy z ostatnich pięciu meczów rozegranych między tymi drużynami w Abadanie zakończyło się podziałem punktów a także oba spotkania w poprzednim sezonie. Zatem, podobnie jak oceniają to niskimi kursami bukmacherzy typ na remis jest tutaj uzasadniony.
 
black-star 54,3K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Iran puchar
Godzina: 16:15
Spotkanie: Mes Rafsanjan - Peykan
Typ: Powyżej 3,5 bramek
Kurs: 5,00
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Mes Rafsanjan nie przegrał żadnego z ostatnich sześciu spotkań przed własnymi kibicami. Ogólnie są niepokonani od 11 spotkań, jednak faworytem dzisiaj są zaledwie nieznacznym. W czterech z ostatnich pięciu ich spotkań padło przynajmniej cztery bramki. Obydwie drużyny grały ze sobą w tym miesiącu już i wtedy padł wynik 2:2 na stadionie dzisiejszych gospodarzy. Przez niecałe dwa tygodnie nie zmieniło się wiele. Peykan wygrywa zaledwie dwa spotkania na ostatnie 10 wyjazdowych, a przegrywa aż 4. Ich dwa ostatnie mecze zakończyły się remisami 2:2. Myślę, że jako obydwie drużyny nie dbają ostatnio o solidna grę obronną dzisiaj może czterobramkowy wynik się powtórzyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +397
A 24,3K

antyks

Użytkownik
Paykan - Aluminium Arak (15:30)
Remis @2.4
DW: 0:0 @4.40
DW: 1:1 @4.70


Typ czysto statystyczny - Paykan to najczęściej remisująca drużyna z Persian League - aż 13 remisów na 25 meczów (u siebie 7 na 12), więc niski kurs nie dziwi. Aluminium w tym sezonie "tylko" 7 remisow na 25 meczów, ale h2h jest bezwzględne - 7 meczów bezpośrednich i same remisy - trzy razy 0:0 i cztery razy 1:1. Przyznam się że obstawiałem ten mecz już kilka razy i nigdy mnie nie zawiódł - w listopadzie Aluminium przerywało 0:1 do przerwy i dostali czerwoną kartkę w 45 minucie i mimo to strzelili na 1:1 i mecz zakończył się oczywiście remisem. Buki długo zwlekały z kursami i bałem się, że w ogóle ich nie wystawią, ale mecz jest już dostępny na wielu stronach.
 
Ostatnia edycja:
R 704,9K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Iran Pro League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Foolad - Peykan
Typ: remis
Kurs: 2,93
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Przedostatnia kolejka irańskiej ligi - wszystkie mecze o tej samej porze. W tym spotkają się dwie drużyny walczące o utrzymanie. Foolad po serii dziesięciu meczów bez wygranej w poprzedniej kolejce pokonał na własnym boisku 1:0 drużyne środka Zob Ahan i odskoczył od strefy spadkowej na trzy punkty. Goście- drużyna Peykan ma o jeden punkt więcej i tez musi z uwagą śledzić dół tabeli. Drużyny zwróciły moją uwagę tym, że pięć ostatnich spotkań miedzy nimi kończyło się podziałem punktów. W tym meczu remis zadowoli przede wszystkim drużynę gości, która utrzyma status quo w tabeli bowiem w ostatnim meczu zagra z walczącym o tytuł Esteghlal FC.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1126
bfred 380,4K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Iran Division 1
Godzina: 18:15
Spotkanie: Saipa - Naft Gachsaran
Typ: over 1,5 gola
Kurs: 1.70
Bukmacher: LVBET
Analiza: Coś ostatnio nie idzie....Ale moim zdaniem to jest ciekawy typ z dobrym kursem. Przedostatnia kolejka zaplecza ekstraklasy Iranu. Gra 5 drużyna tabeli z 11. Obie już mają byt zapewniony w następnym sezonie - ani nie spadli ani nie awansowali - typowe średniaki ligi. Gospodarze 46 pkt goście 40 oczek. Bilans bramkowy gospodarzy 31-25 a goście 31-24 no prawie identycznie. Jak na tę ligę to te drużyny sporo strzelają ale też i tracą. W ostatnich 5 meczach gospodarze zanotowali 4/5 dla over 1,5 gola a goście 3/5 przy czym to było dla 3 ostatnich spotkań więc jest powtarzalność. Dodatkowo goście w ostatnim meczu dostali 2 czerwone kartki więc będzie to jakieś osłabienie. Osobiście grałbym w kierunku gospodarzy widzi mi się jakieś 2-0 zobaczymy. Powodzenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1129
Do góry Bottom