>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Iran I liga 2013

elano07 1K

elano07

Użytkownik
Zob Ahan - Pas-Hamedan 1 1,75 100=175 bet365
Zob Ahan, klub utytułowany (2 puchary, 3 wicemistrz Iranu, finalista Azjatyckeij LM). Jednak, ten rok jest bardzo nieudany (14 miejsce walidze) i ten mecz dla gospodarzy jest meczem o życie. Zespół mógł nawet spaść ale uratowała go fanatyczna seria 4 zwycięstwa i 2 porażki. Zespół będzie się mierzył z 3 z 3 zespolem 2 ligi Pas-Hamedan który walczy od kilku lat o Wejsce do 1 ligi ale z mizernym skutkiem. Nie chce mi się więcej rozpisywać bo mam mało czasu ale wydaje mi się ze ostanie mecze gospodarzy dały im sile ze mogę nadal utrzymać się w lidze dlatego tutaj stawiam na 1
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Pas Hamedan - Zob Ahan over 2,5 2,20 100=220 bet365
Jest to drugi mecz pomiędzy tymi zespołami Pas Hamedan,( 2 poziom rozgrywkowy). W pierwszym meczu goście przegrywali już 4-0 ale udało im się strzelić 2 bramki w ostatnich 20 minutach co dało im jeszcze nadzieje na odrobienie strat u siebie, na pewno zaatakują od pierwszych minut. Zob Ahan jest w komfortowej sytacji wystarczy Bronic wyniku ale wydaje mi się ze nie będzie to łatwe bo mecze na wyjeździe są bardzo trudne, jeśli będą chcieli się tylko Bronic to mogą mieć problem ponieważ napór przeciwnika będzie bardzo Duzy, Upatruje tutaj over gdyż nie wydaje mi się że Zob Ahan nie będzie w stanie stracić żadnej bramki, i tak ze nie spróbują kilka ataków pod pole karne rywala.
 
C 54

cp-company

Użytkownik
Esteghlal-Fajr
typ X2
Kurs 1,67
Goście są obecnie na 15, spadkowej pozycji ze stratą trzech punktów do bezpiecznego miejsca. Gospodarze mała przewaga nad strefą ale to zawsze przewaga także bez spiny. Forma podobna w ostatnich spotkaniach. Ostatni raz grali ze sobą we wrześniu zeszłego roku i Fajr wygrał u siebie 2:1. Dzisiaj nie powinien polec.
 
Do góry Bottom