>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

IO Tokio 2020: Lekkoatletyka (30.07 - 08.08)

Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Kursy na Ratcliffe i Tavernier obcięte już do 1,35 więc pewnie mocno u kolegi wyżej pograne, będę obserwował i życzę dużych wygranych.

Ja z kolei proponuję zakład Anita Włodarczyk zdobędzie złoty medal IO w rzucie młotem.

Kurs 2,25 ( Betclic )

Finał rzutu młotem kobiet jutro 03.08 o godz. 13:35 czasu polskiego. Jeszcze kilka dni temu można było złapać kursy, w spokojnej okolicy 4. Co się zmieniło ? Wiemy jakim kosmicznym wynikiem, w tym sezonie może pochwalić się DeAnna Price, jako druga kobieta w historii dyscypliny, w czerwcu tego roku przekroczyła granicę 80m ( 80,31 ). Pierwszą a zarazem rekordzistką świata jest oczywiście nasza podwójna, złota medalistka olimpijska z Londynu i Rio de Janeiro - Anita Włodarczyk. Polka broni tytułu, polka się rozkręca, polka przygotowała wszystko pod Igrzyska. W eliminacjach, już w pierwszej próbie rzuciła młotem na odległość 76,99m. i spokojnie awansowała do finału. Główna rywalka do złotego medalu Price nie uzyskała finałowego minimum ( 73,50 ) ale z dziewiątym wynikiem ( 72,55 ) zakwalifikowała się do finału. Docierają informacje że amerykanka od trzech tygodni zmaga się z kontuzją z stopy i może nie być w pełni sił podczas wtorkowych zawodów. Anita Włodarczyk zna smak sukcesu, nie sparaliżuje jej trema i w moich oczach sięgnie jutro po złoto.

Bez problemu zagracie Tavernier po 1,9 w sieci (ruski i klony plus ub)
 
Dr House 114,6K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Nowicki-Winkler 1---1,90
Nowicki-Kokhan 1---1,40
Fajdek-Winkler 1---1,55
Kokhan-Bigot 1---1,55
Miller-Pronkin 1---1,42
Rotich-Murphy 1---1,28
Dobek-Tuka 1---1,30

fortuna

W młocie po głowie chodzi mi cały czas zwycięstwo Nowickiego. Bardzo pewny rzut kwalifikacyjny,do tego na treningach z tego co się dowiedziałem młot latał w okolice 81,50m. Fajdek najgorsze chyba ma za sobą,ale teraz kluczowe będzie ustawienie sobie konkursu,co da trochę luzu i pewności. Jak sobie z tym poradzi zobaczymy,ale sądzę że razem z Wojtkiem uplasują się na dwóch pierwszych miejscach. Groźny będzie Winkler ale jemu nie daje jutro więcej niż 79m. O podium powalczy też Kokhan i jego typuje jako zwycięzcę w parze z Bigotem. Miller znajdzie się w top 8 a Pronkina powinien zakończyć swój udział w konkursie po trzech rzutach. W biegu na 800 m stawiam na faworytów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1056
N 999

Nairoq

Użytkownik
Nowicki 1-3 1.45 fortuna
W eliminacjach rzucił z marszu prawie 80 m jak dla mnie to on zgarnie złoto

200m
Knighton 1-3 1.42 fortuna
Lyles 1-3 1.28 fortuna
Dr Grasse 1-3 1.23 fortuna
Holloway 1 1.18 fortuna

Ta trójka zdecydowanie przewyższa całą resztę
Na podbitkę dodaje niesamowicie pewnego siebie Hollowaya
Gość jest prawdziwą torpedą na tych płotkach
 
Otrzymane punkty reputacji: +174
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Dzieciobój M
Kaun- Scantling 2✅
Siedmiobój K
Schafer- Kunz 2✅
Ako: 5.46 S sts✅✅✅


No to jest błąd, takie ako w fortunie to ponad 3.
Po pierwsze Scantling to w tym roku top2 w dziecoboju z wynikiem 1227, Niemiec nie startowal w oficjalnych zawodach w 2021, a poprzednim roku to 14 miejsce łacznie i pkt - 1167. Jakies nieporozumienie taka para, chociaz sie nie znam na tym.

Kunz to nr 1 w tym roku z wynikiem ponad 1200, Niemca Schafer w tamtym roku poprzedni start i tylko 1138. Jak to mozliwe, ze takie pary sa ?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +118
parias__93 15,3K

parias__93

Użytkownik
Dzisiejszy młot kobiet przewidziany jak należy, nasza dominatorka, Anita Włodarczyk pokazała moc i możemy cieszyć się ze złota...oraz zarobionych pieniędzy.

Próbuję dalej, dyscyplina ta sama tyle że u mężczyzn.

Wojciech Nowicki zdobędzie złoty medal IO

Kurs 4,35 ( Betfan ) ✅ ✅ ✅

Eliminacje, pierwszy rzut 79,78m. pewny awans do finału. Wojciech jest bardzo opanowanym, spokojnym wręcz zawodnikiem i myślę, że tu będzie przewaga nad resztą. W tym roku kilka prób ponad 80m. , co ważne wygrany w lipcu Memoriał im. Kamili Skolimowskiej z wynikiem 81,36m. Dwóch głównych rywali Nowickiego to oczywiście Paweł Fajdek oraz amerykanin Rudy Winkler. Myślę że konkurs będzie bardziej wyrównany niż u kobiet ale z końcowym zwycięstwem Polaka, według mnie lepiej wytrzymującego presję, znającego już smak medalu Olimpijskiego ( brąz w Rio w 2016r. ) , Wojciecha Nowickiego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +534
S 54,5K

spider-official

Użytkownik
Nowicki-Winkler 1---1,90
Nowicki-Kokhan 1---1,40
Fajdek-Winkler 1---1,55
Kokhan-Bigot 1---1,55
Miller-Pronkin 1---1,42
Rotich-Murphy 1---1,28
Dobek-Tuka 1---1,30

fortuna

W młocie po głowie chodzi mi cały czas zwycięstwo Nowickiego. Bardzo pewny rzut kwalifikacyjny,do tego na treningach z tego co się dowiedziałem młot latał w okolice 81,50m. Fajdek najgorsze chyba ma za sobą,ale teraz kluczowe będzie ustawienie sobie konkursu,co da trochę luzu i pewności. Jak sobie z tym poradzi zobaczymy,ale sądzę że razem z Wojtkiem uplasują się na dwóch pierwszych miejscach. Groźny będzie Winkler ale jemu nie daje jutro więcej niż 79m. O podium powalczy też Kokhan i jego typuje jako zwycięzcę w parze z Bigotem. Miller znajdzie się w top 8 a Pronkina powinien zakończyć swój udział w konkursie po trzech rzutach. W biegu na 800 m stawiam na faworytów.
Brawo 7/7 a ten burak który skrytykował Twoje typy niech zamilknie na wiek. Czy to nie był przypadkiem @ Znany jako Tyrion77 Znany jako Tyrion77
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Dzieciobój M
Kaun- Scantling 2
Siedmiobój K
Schafer- Kunz 2
Ako: 5.46 S sts


No to jest błąd, takie ako w fortunie to ponad 3.
Po pierwsze Scantling to w tym roku top2 w dziecoboju z wynikiem 1227, Niemiec nie startowal w oficjalnych zawodach w 2021, a poprzednim roku to 14 miejsce łacznie i pkt - 1167. Jakies nieporozumienie taka para, chociaz sie nie znam na tym.

Kunz to nr 1 w tym roku z wynikiem ponad 1200, Niemca Schafer w tamtym roku poprzedni start i tylko 1138. Jak to mozliwe, ze takie pary sa ?
Masz może wyniki po dzisiejszym dniu ?
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Chód M 20km
Mizinov- Takahashi 2 2.07 F fortuna✅


Buki kompletnie nie mają pojęcia o tej dyscyplinie, zresztą tak samo jak ja, ale potrafie analizować. Najlepiej o tym świadczy, że u jednych jest na top3 Japończyka ponad 3 kurs, u innych prawie 6.

Po pierwsze Takahashi co roku jest w topce zawodników, a dla Rosjanina to bedzie debiut na IO. Japonczyk bedzie u siebie, Rosjanin wiekszosc zawodów przeszedl w Rosjii. Najlepszy wynik Rosjanina to 1:18:32. Wiecie, że od paru lat Takahashi regularnie spokojnie taki czas osiąga?

2015 - 1:18:03
2016 - 1:18:26
2017 - 1:18:18
2018 - 1:17:28
2019 - 1:18:02
2020 - 1:18:29
2021 - 1:18:04

Ten czas Rosjanina to jego rekord z 2019 roku, w 2021 osiagał 1:18:45.Gospodarz, bardziej doswiadczony, lepsze wyniki i jest stawiany w roli gorszego ? Ja to biore
Kusi mnie jeszcze Wang top4 po 1.80 ⛔w tym roku najszybciej chodził, no i zawody w Azjii.

Nie chce mi się szukac nowego tematu, pisze z telefonu, warto jeszcze:

Wspinaczka M
Mawem M top3 1.80 E efortuna⛔


Francuz zdeklasował rywali w kwalifikacjach. Po pierwsze wspinaczka składa się z 3 części- szybkościowa, bouldering i na prowadzenie. Kazdy zdobywa pkt w poszczególnych i na koniec wszystkie trzy są liczone razem. Do rzeczy dlaczego ja taki typ.

Ogolnie to jest debiut takiej formy na IO, wiec naprawde mozna fajne typy.
W szybkosciowej konkurencji w kwalifikacjach liczyli się tylko trzej zawodnicy- reszta byla poza zasiegiem.
Mawem B.
Mawem M.
Narasaki
Ja mam taka wiadomosci, ze Mawem B, brat Mikela, ktorego proponuje w top3 zostal kontuzjowany podczas kwalifikacji i nie bedzie go w finale, wiec autmatycznie konkurencje szybkoscia wygra albo Francuz albo Japonczyk, tam roznica byla 1 sekundy miedzy nimi.

W kolejnej czesci - boulderingu zdecydowanie wygrał Mawem Mikel i to juz mu zapewniło kwalifikacje.

Do ostatniej czesci tak mi sie wydaje podszedl juz na luzie ( majac w glowie kontuzje swojego brata) i tam zajął 11 miejsce. To i tak mu dało pewne zwyciestwo w kwalifikacjach, bo reszta albo jest dobra w jednej czesci to w drugiej juz zupelnie nie ogarnia.
Co jest wazne w tej czesci? 5 zawodnikow, ktorzy byli przed Francuzem nie zakwalifikowali sie do finalu top8, wiec autmatycznie Mawem jest 6, zakaldajac, ze nie odpuscil juz tego.

Takie wyniki spokojnie daja mu top3 i nie ma innej opcji. Najwieksza gwiazda wspinaczki powiedział tak o tej formie:
„Format łączony to tragedia dla naszego sportu”, widac Francuzowi bardzo dobrze w tym idzie bo jest w kazdym aspekcie dobry.

Narasaki- Ondra 1 1.67 F fortuna✅

Ta najwieksza gwiazda, o ktorej powiedzialem to wlasnie Czech i gram przeciwko niemu. Sprawdzilem sobie dlaczego tak powiedzial. Ondra w ogole nie radzi sobie z czescia szybkoscią- w kwalifikacjach miejsce 18, turnieje przed IO - 52 miejsce, 64 miejsce ;)
Japonczyk to gospodarz, glowny faworyt razem z Francuzem, w kazdej z tych konkurencji byl regularny, moze poza ostatnia, ale tam mogl odpuscic, no i mamy handicap, ze pare miejsce do gory na starcie :)

Lopez- Mawem B. 1 1.30 S sts✅

Taka lokata w stsie jak ktos chce. Organizatorzy powiedzieli, ze kontuzjowany Mawem bedzie w finale sklasyfikowany jako 8, nikt inny z kwalifkacji nie wystapi. Hiszpan wystarczy, ze wyjdzie jutro :)

Dla zabawy:
Ondra top3 - Nie 3.15 F fortuna✅
Juz napisalem o Czechy, nie lubi tego formatu i krytykuje bo nie jest szybkosciowem.
Duffy top3 2.40 F fortuna⛔
Bardzo regularny, kazda konturencja to top3, top2 i top5 z tych co beda w finale.
Mawem M wygra 4.80 E efortuna⛔
Czemu nie skoro wygral kwalifikacje, a z szybkosciowych z Japonczykiem tylko minimalnie przegrał.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +285
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
wiem że takie wyniki są dostępne, ale nie mogę znaleźć punktacji całościowej po dzisiejszym dniu, a sumować mi się nie chce ;)


na tej stronie jest tez ranking 7 boju kobiet jakby kogos interesowal ranking.

Gdzie , Ty widzisz moja krytyke typów house ??
Mój wpis wyżej dotyczy tego, ze w sieci jest Tavernier po 1,9 i tyczy się infa, że na ziemi spadło do 1,35
Więc przypadkiem to nie byłem ja :))
to kto napisal "bonus" wstawke o kupowaniu typow i odmowie ze strony dr house i komentarz, ze jego aktualne typy to jest dramat? ;) pewnie moderator to usunal... w przyrodzie nic nie ginie admin pewnie ma "loga" tematu jakby ktos na sile chcial udowodnic, ze tak bylo ;) juz kilkanascie lat temu takie rzeczy mozna bylo wyciagnac ;)
 
Dr House 114,6K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
...to kto napisal "bonus" wstawke o kupowaniu typow i odmowie ze strony dr house i komentarz, ze jego aktualne typy to jest dramat? ;) pewnie moderator to usunal... w przyrodzie nic nie ginie admin pewnie ma "loga" tematu jakby ktos na sile chcial udowodnic, ze tak bylo ;) juz kilkanascie lat temu takie rzeczy mozna bylo wyciagnac..."

Ciekawy temat, nie kojarzę takiego wpisu ale szczerze mam to w dup.e! Nic nie kupuje,nic nie sprzedaje...

Walsh-Kovacs 1---1,90 znów kosmiczny poziom ale ostatecznie to Kovacs zgarnia srebro
Romani-Otterdahl 1---1,65
totalbet

Absolutnie nie ujmuje tutaj Amerykaninowi,ale raz że męczył bułę w kwalach to dalej idę ze swoją strategią że Amerykanie są groźni ale u siebie (choć nie wszyscy). Kovacs nie miał okazji w tym roku zmierzyć się z najlepszymi i siedział w USA. Walsh startował w Europie i z dobrymi wynikami je wygrywał. Crouser jest poza zasięgiem ale srebro padnie łupem Nowozelandczyka.
Drugi typ to zwycięstwo Romaniego z Otterdahlem. Obaj Panowie nie jeździli po świecie,ale oglądając w kwalach Brazylijczyka widzę tu większą moc. Jak dla mnie Otterdahl nie pchnie 21m. co dla Romaniego nie powinno być problemem.

Edit:
Śpieszmy się łapać kursy, tak szybko maleją o_O
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +46
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Dziecioboj Tyczka M
Moloney- Wiesiołek 2 2.38 S sts


Paweł w wywiadzie przed IO powiedział tak:
„W tym momencie moją ulubiona dyscypliną zrobił się skok o tyczce, bo zaczynam tam trochę latać.”

2021- Paweł 5.00, Moloney 4.60

Tutaj powinny byc troszke inne kursy, wiec do gry.
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Forrest Gump @ Dr House ja Was serdecznie przepraszam , faktycznie widze , ze jakis mój wpis został usunięty i ja faktycznie chciałem od House rok temu kupić typy z lekkim wyprzedzeniem oraz małym komentarzem - więc to musiałem być ja...... Zwłaszcza, że wczoraj ostro "świetowałem olimpiadę" i istnieje taka opcja, że w stanie w jakim się znajdowałem napisałem jakies bzdury i głupoty .

Naprawdę obu Panów przepraszam - Forrest , masz rację to musiałem być ja - dobrze zauważyłeś i zasłużyłem zdecydowanie na opierdziel.

House - bardzo przepraszam , że w Ciebie (nawet nieświadomy) zwatpliłem . Uczciwie musze napisać, ze jesteś jak dla mnie zdecydowanie jednym z lepszych typerów forum i jeśli cokolwiek głupiego napisałem to głupi jestem tylko i wyłącznie ja . Naprawdę !!

Nie trzeba niczego sprawdzać ani wyciagac przyznaję się do winy zdecydowanie .......choć serio wpisu nie pamiętam (ale może i dobrze 0,7 whisky to czasem zbyt wiele - choć to żadne usprawiedliwienie).

Zdecydowanie moja wina i nie ma co do tego żadnych wątpliwości.
House masz na priv przeprosiny z "bonusem" skoro cos o bounsach bredziłem .

PoZdro
 
0 4,8K

00dedicated00

Użytkownik
Barlo123 ale fart z tym Takahasim bo Mizinov na 12km miał już przewagę ponad 1:30 ale z tego co widze dostal czwarte ostrzezenie i został wykluczony :)

Jednak trzeba mieć sporo szczęścia w tej bukmacherce :)
 
Do góry Bottom