>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

IO Tokio 2020: Koszykówka (25.07 - 8.08.2021)

R 791,9K

rjastrzab

Typer Miesiaca
Francja - USA
Typ: powyżej 171,5 pkt
Kurs 1,58
Typ: USA powyżej 92, 5 pkt
Kurs 1,62
Betfan

Typ czysto statystyczny w oparciu o poprzednie występy obu ekip. Francuzi kolejno zdobyli 90 pkt ze Słowenią, 84 pkt z Włochami, 79 z Iranem, 97 z Czechami i 83 z USA. Stany Zjednoczone 97 pkt z Australią, 95 z Hiszpanią, 119 z Czechami, 120 z Iranem, i tylko 76 w przegranym meczu z Francja. Zakładając, że Francja średnio zdobywa około 80 punktów, a USA ponad 90 to łączna linia 171 jak dla mnie osiągalna. Bliżej mi jednak do typu na over 92,5 punktu USA. Ich zdobycze punktowe z wyjątkiem przegranej właśnie z Francuzami wszystkie pokrywają linię punktową. Dodałbym do tego mocną chęć rewanżu Amerykanów to przewiduję pokaźna zdobycz punktową po ich stronie i przekonywujące zwycięstwo.
 
Ostatnia edycja:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
USA - Francja
typ: poniżej 182,5 pkt
@1.52 FORTUNA
Jak wiadomo finały rządzą się swoimi prawami a jeszcze tym bardziej finał Igrzysk Olimpijskich. Dochodzi do tego stres i wystarczy, że ręka lekko zadrży i rzut już nietrafiony. Obydwie drużyny już mierzyły się na obecnych IO w pierwszym grupowym pojedynku i górą wtedy byli Francuzi 83:76, co daje w sumie jedyne 159 pkt. Wątpię aby dziś w nocy w finale padł równie niski under ale nie zdziwiłbym się gdyby obydwie ekipy nie zdobyły łącznie 170 pkt. Jednak wstawiam tutaj moim zdaniem dość bezpieczny under 182,5 pkt. Jeśli chodzi o mecze Francuzów to w ani jednym ich pojedynku na Igrzyskach nie padł over 182,5. Jeśli chodzi o drużynę USA to over ten został przekroczony tylko z dwoma outsiderami w grupie, czyli z Iranem i Czechami. Zarówno w ćwierćfinale jak i w półfinale z udziałem Amerykanów padał under 182,5 pkt i dziś również stawiam, że będzie tak samo.
 
Ostatnia edycja:
L 1,6M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
USA - FRANCJA, USA handi punktowe -12.5, 1.83, Fortuna

Kolejny finał Francuzów na tych IO, jednak tutaj zadanie wydaje się być najtrudniejsze, w zasadzie bardzo mało prawdopodobne do zrealizowania .USA to dominator na skale światową jeśli chodzi o koszykówkę. Kiedy najlepsi zawodnicy tej reprezentacji grają na swoim optymalnym poziomie, to są w stanie rozpracować każdego rywala. Sama pora jest także bardziej sprzyjająca pod USA, dla ktorych te godziny to typowe godziny meczów m. in. NBA. Spodziewam się przewagi USA w wielu płaszczyznach i wygranej tej ekipy różnicą minimum 13 punktów.
 
L 1,6M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
USA - JAPONIA, poniżej 157.5 pkt, kurs 1.69, Fortuna

Dawno nie widziałem tak nierówno zapowiadającego się finału na IO. W zasadzie nikogo nie interesuje tutaj oczywista na papierze wygrana USA, ale to jaką różnicą punktową zakończy się ta wygrana. Kobieca żeńska USA dominuje w swojej dziedzinie, co pokazała bezproblemowym awansem do finału i pokonaniem po drodze m. in. Japonki. Teraz dochodzi do drugiego spotkania tych Pań i w zasadzie myślę, że scenariusz będzie bliźniaczo podobny i że wynik koncowy zamknie się w proponowanym przeze mnie underze punktowym. USA ma zdecydowanie większe umiejętności, nie wspominając już o doświadczeniu w trudnych meczach. Myślę, że sensacji nie będzie i skończy się wygraną minimum 15-20 pkt.
 
Ostatnia edycja:
kacper091097 260,9K

kacper091097

Typer Ligi Mistrzów
USA - Francja
typ: poniżej 179,5 pkt
@1.69
Fortuna
Przed nami przedostatni mecz w koszykówce mężczyzn na tym tunieju, ale bez wątpienia ten ważniejszy czyli finał. Nie spodziewam się tutaj wielkiej kanonady. Wynik punktowy powinien być co prawda wyższy niż w starciu sprzed kilkunastu dni, ale nie aż tak. Nie zdziwię się jeśli padnie około 170-175 punktów. Faworyci czyli Amerykanie jeżeli nie przekroczą bariery 90 punktów (a myślę, że mimo wysokich wyników punktowych ostatnio może być im o to ciężko), to i cały under bez większych problemów powinien zostać pokryty. Wiadomo zawsze w typach na under zawsze jest ryzyko związane z ewentualną dogrywką, ale wziąłem to pod uwagę, bo tutaj się jej nie spodziewam.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom