>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Intragame

Status
Zamknięty.
P 0

paether

Użytkownik
Jako, że jest to mój pierwszy post to witam!
Bawiłem się kilka razy u nich w ruletkę na real money i nigdy nie było problemu z wypłaceniem kasy. Na koncie pojawiała się w przeciągu kilku dni.
 
R 0

rebmar

Użytkownik
2010-12-10 11:08:34 Data i godzina zlecenia wypłaty narazie cisza uwaga z tym kasynem bo tyle czekać na swoją kasę to przegięcie ????
 
R 0

rebmar

Użytkownik
zobaczymy do wtorku ???? wątpię żeby kasa była ale ok ???? mówisz sprawdzone ? hmm a nie jest śmieszne żebyś czekał na kasę 11 dni ? i do tego pisze jeszcze wpłacić może każdą metodą a wypłacić tylko na konto śmiech na sali na stronie tego nie napisali ......
kontakt z nimi fatalny , ten z forum co podaje się za servis ich coś tam działa ale to porażka , znajomy ma tam konto to pół roku temu nie było problemów wypłata 2-3 dni itd a teraz to moje zdanie o nich i tyle ....
 
P 6

poznan1986

Użytkownik
Akurat przyjemność grania w Intragame mam już od ponad pół roku,nigdy nie miałem z nimi problemów,owszem czasami trzeba czekac nawet ten tydzien na kase ale napewno nie jest to powodem chorych ambicji niektórych z tego forum,troche cierpliwosci zamiast bzdurnego pisania
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom