>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Indonezja » Super Liga 2014

roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Indonezja » Super Liga 2014
Godzina:10:30
Spotkanie:persiba Bantul -PSM Makassar
1-3
Typ:2
Kurs:2.05
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Mecz odbędzie sie bez udziału publiczności,gdyż gospodarze zostali ukarani po ostatnim meczu u siebie z Persipam.Poza tym, że są w głębokim kryzysie finansowym,zawodnicy ostatnio protestowali domagając się swoich niewypłaconych wynagrodzeń i do treningu wrócili dopiero trzy dni temu. Drużyna gospodarzy ma zero nadziei na uniknięcie degradacji, więc brakuje im motywacji w tym meczu,podczas gdy goście walczą z Perseru o utrzymanie w lidze.Dla nich będzie to najłatwiejsze spotkanie z pozostałych sześciu meczy do końca sezonu,poza tym atmosfera na tym meczu będzie podobna dla PSM b jak gra w domu, ponieważ wszystkie ich mecze w tym sezonie odbyło się niemal w podobnych okolicznościach (nie grają w ich rodzinnym mieście, więc nie ma prawie w ogóle fanów).Sa oni również znacznie lepiej przygotowani w tym pojedynku i mają wyższym morale, ponieważ podzczas przerwy w rozgrywkach ich wynagrodzenia były wypłacane. Dobrą wiadomością jest też to, że wraca do zespołu australijski napastnik Baird , który był kontuzjowany przez kilka miesięcy i ma byc w podstawowym składzie na jutrzejszy mecz.Radzę zaryzykować bo jak dla mnie pewne zwycięstwo gości w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -INDONEZJA: Super Liga
Godzina:10:30
Spotkanie:persik Kediri-Arema
2-2
Typ:1X
Kurs:2.95
Bukmacher:Bwin
Analiza:
Ten mecz odbędzie się w Malang,co daje przewagę Aremie,ale z drugiej strony mają oni już zapewniony awans do pierwszej czworki i zagrają w tym meczu drugim składem.Arema ma pięć punktów przewagi na dwie kolejki przed końcem i nawet dwie porazki według mnie nie zrzucą jej z tej pozycji.Persik musi wygrać w tym meczu bo ma tylko dwa punkty przewagi nad strefą spadkową,ale o wygraną będzie trudno więc liczę ,że skupią się na defensywie i dowiozą chociaż remis w tym meczu.Ostatnie spotkania Persik Kediri to pięć zwycięstw z rzędu u siebie ,i sześć porażek pod rząd na wyjeżdzie.Trzynaście kolejek z rzędu nie zanotowali remisu i myślę,że dzisiaj ta passa dobiegnie końca.
 
makaveli23 235,6K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Indonezja Superliga
Godz. 8:30
Spotkanie: Persipura vs. Semen Padang
Typ: Semen Padang pierwsza polowa
Kurs: 6.50
Buk: bet365
Sytuacja jest prosta Semen Padang jest na fali, wygrywa ostatnie 3 mecze z rzędu i ma bilans 3-0-1, podczas gdy gospodarze graja w kratkę i maja bilans 2-0-2, z czego u siebie 2-0-0 no i na wyjeździe 0-0-2. U siebie jak pokazali na przestrzeni lat są ciezcy do pokonania, ale na poczatku sezonu nic nie jest nie mozliwe. Goscie maja w ataku nigeryjczyka O. Ikpefua 13/8 bramek, ktorego moga sie gospodarze przestraszyc. Ponadto jest tez bramkostrzelny pomocnik argentynczyk Vizcarra (24/10). Gospodarze rowniez maja w swoim skladzie obcokrajowcow. Trenuje ich brazylijczyk podczas gdy gosci trenuje Indonezyjczyk. Dlatego kursy tutaj sa wystawione jak są. Atut wlasnego boiska zapewne przeswiadczy o wygranej gospodarzy, ale ja licze na mala niespodzianke, Semen wygral 2 tygodnie mecz u siebie 1-0. Padang ma w historii sporo wygranych wyjazdowych po niezlych kursach, jak 6.5 czy 10.00 wiec nie widze powodu by nie sprobowac i tutaj.
 
psychol32 445,2K

psychol32

Użytkownik
Nie chce mi się tworzyć nowego tematu więc tutaj daję gruby typ na dzisiaj w drugiej lidze indonezyjskiej.
Persika Karawang 8.50
Ostatnia kolejka i zwycięstwo daje im jakieś szanse na pozostanie w lidze. Ich rywal w walce o pozostanie Persik Kendal musi przegrać a gra z drużyną która walczy o awans do grupy finałowej. Więc jakaś szansa jest. Do tego Persika dzisiejszego rywala rozbiła w pierwszym meczu 4:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
psychol32 445,2K

psychol32

Użytkownik
Nie chce mi się tworzyć nowego tematu więc tutaj daję gruby typ na dzisiaj w drugiej lidze indonezyjskiej.
Persika Karawang 8.50 ✅✅✅
Ostatnia kolejka i zwycięstwo daje im jakieś szanse na pozostanie w lidze. Ich rywal w walce o pozostanie Persik Kendal musi przegrać a gra z drużyną która walczy o awans do grupy finałowej. Więc jakaś szansa jest. Do tego Persika dzisiejszego rywala rozbiła w pierwszym meczu 4:0
90 minuta kasa wypłacona :cash::cash::cash: :champagne::champagne::champagne:
Typ byłby w dziale live ale ban na ten dział więc pozdro dla modów
 
psychol32 445,2K

psychol32

Użytkownik
Pięknie doga ustrzeliłeś..ale analiza taka trochę naciągana...mimo wygranej spadają z ligi
Ślepy Ty czy co utrzymują się dzięki wygranej. Wygrali a Kendal przegrał i przeskakują ich o punkt.
Analiza jak na taką ligę i kurs to wystarczająca.
W fortunie można bylo grać na live, ale kurs był już niższy. 6.50 koło 60 minuty.
Dzięki!!!
Ja po kursie 9,50 i 10 zagrałem w sumie za 1300 zł
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
PS Tira - Persela
Typ: 1
Kurs: 1.75 ✅✅✅ 4-1
Spójrzmy na H2H tych drużyn, zawsze wygrywał gospodarz i zwyciężała zazwyczaj drużyna która potrzebowała punktów jak tlenu, tym razem jest podobnie, a drużyną która tych punktów potrzebuje jest jakby inaczej gospodarz. Obie drużyny są z tego samego miejsca, jednak mecze między nimi na derby nie wyglądają i wydaje mi się że dziś to nie ulegnie zmianie i punkty dopisze sobie gospodarz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Persipura - Bali United 1:0 ✅
Typ: 1
Kurs: 1,80 fortuna
Godzina 7:30
Bali United zagra bez 13 zawodników. Nałożyły sie urazy, kartki i wyjazdy na kadrę. Juz teraz na kadrę? Dokładnie tak ponieważ dzis Indonezją grała z Timorem Wschodnim. Persipura walczy o pozostanie w lidze, wiec nie mogą zwietrzyć takiej szansy na 3pkt. Powodzenia!
 
M 58

maxero

Użytkownik
Do znawców ligi:

2 - 3.90 bukmacher fortuna
Sriwijaya - Barito Putera
mecz
Czy to nie za wysoki kurs na drużynę, która jest wyżej w tabeli i wygrała ostatnie dwa spotkania H2H? Ma ktoś pojęcie co się za tym kryje?
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Do znawców ligi:

2 - 3.90 bukmacher fortuna
Sriwijaya - Barito Putera
mecz
Czy to nie za wysoki kurs na drużynę, która jest wyżej w tabeli i wygrała ostatnie dwa spotkania H2H? Ma ktoś pojęcie co się za tym kryje?
Co sie za tym kryje? Druzyny współpracują miedzy soba , wystarczy rzucic okiem na h2h. Do tego gospodarze jak tlenu potrzebuja punktów dla tego kursy sa jakie sa, ja mimo wszystko pobieram gospodarzy. Z fartem!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 5K

rosati

Użytkownik
Psms Medan - Persebaya over2. 5 1.48 i w obu połowach padnie bramka 1.43 1xbet. Obie drużyny skrajnie ofensywne, Psms praktycznie w każdym meczu u siebie robi overa 2.5 , w dodatku dochodzi fakt końca ligi i maja oni szanse na utrzymanie, wiec kalkulować nie będą, bo tylko zwycięstwo daje im dalsze szanse, rywale w dobrej formie od 4 meczy nie stracili punktów, patrząc na tabele wyjazdowa jest to najbardziej ofensywny zespół ligi. Z czystej statystki i rangi meczu wychodzi tu over2.5, a za dużo niższa stawkę dam overy 2.5 we wszystch meczach jutrzejszych w Indonezji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 5K

rosati

Użytkownik
PS Tira - Arema FC over2,5 1,60 1xbet i w obu polowach padnie bramka 1,61 1xbet. Spotkanie podobne do dzisiejszego, dlatego gram podonie, gospodarze walcza o utrzymanie, maja 3 punkty straty do bezpiecznej pozycji i dwa mecze mniej rozegrane, z bilansu bramkowego wynika ze sa strasznie ofensywna druzyna, szczegolnie biorac pod uwage mecze u siebie. Rywal na bezpiecznym miejscu, pewny utrzymania, od 5 meczy pokrywaja over2,5, kiepski bilans wyjazdowy bo 2/2/13 i slaba skutecznosc, pasuje ten mecz na czysta 1 dla gospodarzy, ale ja gram over, majac na uwadze wyniki w tej lidze i koncowa faze rozgrywek.
 
Do góry Bottom