>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

III Liga - Sezon [2018/2019]

Status
Zamknięty.
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
KKS Kalisz - Sokół Kleczew
Witam na weejwee polecam grać na drużynę z Kalisza , w tej chwili na e toto kurs 1,73 ale będzie spadać . Drużyna z Kalisza jeden z głównych faworytów do awansu ( wg mnie najpoważniejszy) świetnie zaczęli rundę rewanżowa z kompletem pkt i mają lidera , w Kaliszu gdzie piłkarze najlepsi zarabiaja ponad 10 k na msc jest ogromne ciśnienie na awans przez sponsora i miasto i ogromny budżet jak na tą ligę w Polsce , zespół z Kleczewa to typowy średniak tej lidze i ich wyniki i miejsce w tabeli jest altulanoe trochę na wyrost i gdyby się dalo dałbym nawet wygrana z handi gospodarzy
W Stezycy też zarabiają po 10 kola i co z tego ?maja od razu awansowac?typu nie negocjuje ale argument doprawdy wysmienity!
 
M 439

michax100

Użytkownik
W Stezycy też zarabiają po 10 kola i co z tego ?maja od razu awansowac?typu nie negocjuje ale argument doprawdy wysmienity!
Wiem ale w kaliszu glosniej mowia o awansie ( cel na 3 lata to 1liga) a ta pipidowa stezyca nie wiem czy licencje by otrzymali i to klub ktory bedzie istnial dopoki gminie sie nie znudzi wydawanie kasy
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Otrzymają licencję va bank ,ja nie u siebie to gdzieś gdzieś pobliżu by grali .Jak.dla mnie 2 równorzędne ekipy zadecydują detale .Za dużej przewagi nad sobą nie powinni mieć na koniec sezonu ;)
 
M 439

michax100

Użytkownik
Otrzymają licencję va bank ,ja nie u siebie to gdzieś gdzieś pobliżu by grali .Jak.dla mnie 2 równorzędne ekipy zadecydują detale .Za dużej przewagi nad sobą nie powinni mieć na koniec sezonu ;)
Może i tak będzie się że ja jestem z południowej Wlkp to życzę ekipie KKS awans bo kibicowsko i jako duże miasto niech oni tam grają i jutro KKS , redunia i lech2 można grać ;)
 
maarcin14 812,1K

maarcin14

Użytkownik
Daleszyce - Kraśnik (III liga , grupa IV) - 2 - @2.00 ⛔ 0:0 , mnóstwo nie wykorzystanych akcji przez Stal , w tym karny , poprzeczka , słupek ..

Stal jedzie do Daleszyc po 3 punkty . Oglądałem cały mecz Stali w Świdniku oraz pierwszą połowę z Oświęcimiem , w Świdniku gra niezła , ale brak klarownych sytuacji , a ostatnio udało się zdobyć gola na początku meczu co nie co uspokoiło grę , choć Oświęcim był bliski wyrównania . Stal to jednal solidna ekipa , znam ją dobrze , a ich dzisiejszy rywal zamyka stawkę . Spartakus dwa mecze na wiosnę , 2 porażki , 0 zdobytych goli , 3 stracone . W całym sezonie ta drużyna zdobyła tylko 13 goli , a Stal 31 , a więc 2,5 razy więcej . Typuję wygraną Kraśnika .
Oświęcim - Motor Lublin (III liga , grupa IV) - 2 - @1.37 ✅ 0:1

Soła przedostatnia w tabeli , na wiosnę remis i wspomniana porażka z Kraśnikiem , co prawda dość pechowa , przyjeżdza do nich Motor , który ma jasny cel , wygrywać w każdym meczu . Dodatkowo Motor chce zrewanżować się za porażkę 6:0 z tamtego sezonu . Typuję Motor .
Świdnik - Ostrowiec (III liga , grupa IV) - X2 - @1.44 ✅ 2:2

Do Świdnika przyjeżdża KSZO , który ma większy apetyt niż 7 miejsce w tabeli . Avia w pierwszym wiosennym meczu bezbramkowy remis z Kraśnikiem , potem porażka na Arenie . Oglądałem mecz ze Stalą, 0 sytuacji z ich strony . KSZO na wiosnę wygrana z Radzyniem i porażka w Jaśkowicach , typuję remis lub KSZO .
 
maarcin14 812,1K

maarcin14

Użytkownik


Stal Kraśnik - Czarni Połaniec - 1 - @1.50



Do Kraśnika przyjeżdza drużyna Czarnych Połaniec , która obecnie zajmuje przedostatnie miesjce w tabeli , i wszystko wskazuje na to że Czarni są jednym z najpoważniejszych kandydatów do spadku . Ostatnie 5 meczów Czarnych to 4 porażki i jeden remis . Stal Kraśnik u siebie wygrała 6 z 11 spotkań , bilans bramkowy spotkań domowych 21:9 . Typuję wygraną Stali .



Motor Lublin - Wisła Puławy - 1 - @1.50



Na Arenę Lublin zawita Wisła Puławy . Obie drużyny przed sezonem zapowiadały walkę o awans , ale raczej Puławianie te zamiary muszą przełożyć na następny rok . Natomiast Motor na wiosnę wygrał wszystkie 5 spotkań , i zrobi wszystko , by dziś o 20 dopisać sobie kolejne 3 oczka . Typuję wygraną Motoru , który jest na Arenie niesamowicie mocny .



Podhale Nowy Targ - Avia Świdnik - 1 - @1.30



Stal Rzeszów - Spartakus Daleszyce - 1 - @1.15



 



Kursy z Fortuny , łączne AKO @3.36
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Wiślanie Jaśkowice 1.75 STS   2-0

Wiślanie Jaśkowice do przerwy 2.4 Forbet   1-0



Hutnik zagra w Skawinie w zestawieniu młodzieżowym. Z 18 piłkarzy powołanych na mecz, aż 15 to zawodnicy urodzeni w latach 1998 - 2000. Po raz pierwszy w tym sezonie w meczu ligowym nie wystąpi lider i kapitan Hutnika Krzysztof Świątek.



Dla gospodarzy ostatni dzwonek aby się włączyć do walki o utrzymanie. Jeśli dziś nie wygrają, to praktycznie mogą pogodzić się ze spadkiem. Gościom w tym momencie zależy głównie na Pro Junior System. Ranking ten tworzy się na podstawie minut spędzonych na boisku przez młodzieżowych zawodników (wychowankowie punktują podwójnie), a PZPN przygotował dla III-ligowców solidną zachętę. Klub, który wygra klasyfikację, otrzyma 400 tys. zł. Drugi - 300 tys., trzeci - 200 tys., czwarty - 100 tys. zł. Hutnik w tym momencie jest drugi z niewielką przewagą nad trzecią Wólczanką, i z realną szansą na dogonienie pierwszego Radzynia Podlaskiego. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik


@1,85 w STS??? 



Od wczorajszego popołudnia wisi @1,75 jak byk.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
cytat z dnia 29 maja 2019 15:23 przez jozzy22

Mecz chyba dopiero w weekend wiec pewnie się pojawi no chyba ze to "info" sprawi inaczej
już dawno się pojawiły mecze wszystkie a tego brak ;)
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik


Chemik? Po co grać drużynę, która co prawda wygrała ostatnie dwa mecze ale spadła do 4ligi i o nic już nie walczy?

W trzecich ligach w sytuacjach 'must win' jest:

Kluczbork (który musi wygrać i liczyć na porażkę Gać),

Wisła Sandomierz (wygra i nie oglądając się na nikogo utrzymuje się),

Podlasie i Wiślanie - tu każda drużyna musi wygrać i liczyć na potknięcie Wisły.

Więc myślę w tych meczach warto coś grać, a nie w spotkaniach o pietruszkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
cytat z dnia 6 czerwca 2019 14:53 przez zksstal

Chemik? Po co grać drużynę, która co prawda wygrała ostatnie dwa mecze ale spadła do 4ligi i o nic już nie walczy?

W trzecich ligach w sytuacjach 'must win' jest:

Kluczbork (który musi wygrać i liczyć na porażkę Gać),

Wisła Sandomierz (wygra i nie oglądając się na nikogo utrzymuje się),

Podlasie i Wiślanie - tu każda drużyna musi wygrać i liczyć na potknięcie Wisły.

Więc myślę w tych meczach warto coś grać, a nie w spotkaniach o pietruszkę.
Chemik nie warto po marnym kursie,tak jak mecze które podałeś bo nie wiadomo jakimi składa mi wyjdą i  kursy słabe,można coś lepszego wychaczyc ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom