>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

III Liga - Sezon [2015/2016]

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Chętnie poznam więcej argumentów, ponieważ Mostki tak świetne radzili sobie choćby w zeszłym sezonie i nagle chcą spaść ?. Wycofał się sponsor czy coś ?...
Jeśli mogę, to dodam od siebie, że w poprzednim sezonie, Mostki wygrały grupę dol-lub.
Nie przystąpili nawet do baraży na czym skorzystał Gryf, który poleci z 2 ligi, a oglądając ich grę w poprzednim sezonie, to był mocny zespół i to nawet bardzo - spokojnie moim zdaniem weszliby do 2 ligi.

Plotkę tą również słyszałem, jednak przed typem powstrzymuje mnie to, że Lubsko to bardzo słaba ekipa, ostatnie miejsce w tabeli.

A w ostatniej kolejce Formacja gra ze Ślęzą Wrocław i moim zdaniem tutaj przegra, spójrzmy na tabelę:



I teraz mamy tak.
Dwa ostatnie spotkania ekipy z Mostek to właśnie Lubsko oraz Ślęza Wrocław.

Natomiast Piast Żmigród zagra z Górnikiem Wałbrzych - mocny rywal, walczy o powrót do 2 ligi oraz &quot;zagra&quot; z Brzegiem Dolnym, gdzie dostanie darmowe 3 punkty.

Zatem jak widać Mostki muszą wygrać dwa spotkania, żeby zostać w lidze. Dzisiaj mogą wygrać, a potem odpuścić, chociaż jak Żmigród wygra z Górnikiem, co będzie trudne to nie będzie trzeba nic odpuszczać, bo Piast zrobi swoje ;).

Po tej kolejce się rozjaśni, jeśli Piast przegra lub zremisuje, a Formacja wygra, to w ostatniej kolejce gram Formacja vs Ślęza na Ślęze.

W teorii spaść może jeszcze Śląsk II, tylko 4 punkty przewagi, jednak spotkania ze słabszymi ekipami:

Karkonosze Jelenia Góra oraz Piast Karnin, ale tutaj zdobycie jednego punktu rozwiąże sprawę. Zwłaszcza, że nie wierzę w 6 punktów dla Formacji i Piasta w ostatnich 2 spotkaniach.


EDIT:
Formacja Mostki vs Budowlani Lubsko 8:2 , bez niespodzianki
 
macio106 152,2K

macio106

Znawca - MMA
GKS Przodkowo - Wierzyca Pelplin ✅ 3-0
Typ: 1 /Kursów jeszcze nie ma, ale nawet jak będzie 1.10 to grać. Na fortunie było 1.15

Obecnie w 3 lidze pomorskiej jest u góry ciasno mega. Pierwsze miejsce zajmuje Vineta Wolin z 67 pkt, drugie jest Przodkowo z 66 pkt. Każdy o tym wie że na Przodkowie ciśnienie jest ogromne pieniądze wydane w ten zespól muszą jutro eksplodować. Oni mają awansować i tyle, obozy profesjonalna murawa. Murkam tak sypie hajsem że szkoda gadać. Ekipa z Wolina ma tyle punktów tylko dzięki najlepszemu strzelcowi Nagórskiemu, jak on się jutro zatnie może być rożnie. Grają z Kaszubią, która już de facto spadła, ale to jest zespól, który potrafi walczy i napsuć krwi tym najlepszym. GKS natomiast u siebie podejmuje już zdegradowaną Wierzyce, która jako tako była słaba przez cały sezon, ona nie sprawiała problemów największym. Pokonywała tych z dołu, ale z największymi grała słabo. Jutro wszystkie mecze o 16, ale to Przodkowo ma presję jak 150. Zobaczcie na skład GKS-u Stasiak, Czoska, Kotłowski. Toż to są zawodnicy spokojnie na I ligę.

Nie ma innej opcji jutro Przodkowo wygrywa i to wysoko, i czeka na wieści z wyspy. Ciśnienie na wiosce ogromne, a murawa przepiękna:



 
blizu89 8

blizu89

Użytkownik
Tak jak pisał Robson1416 szykowałem się do spotkania Formacja-Ślęża. Niestety dopiero teraz przeczytałem następującą rzecz.

Jak poinformował prezes Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Andrzej Padewski, wynik meczu Formacja Port 2000 – Budowlani Lubsko został zweryfikowany jako walkower 0:3 na korzyść gości. Powód to gra nieuprawnionego zawodnika w zespole gospodarzy (nieopłacona kara za żółte kartki). Przypomnijmy, na boisku Formacja zwyciężyła 8:2.
Cały misterny plan...
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Tak jak pisał Robson1416 szykowałem się do spotkania Formacja-Ślęża. Niestety dopiero teraz przeczytałem następującą rzecz.


Cały misterny plan...
O widzisz ;), można było załatwić ewentualną porażkę w inny sposób ;), oczywiście nie znamy przyczyny błędu, ale w obecnej sytuacji , aż dziwne ;)
Zagłębie II Lubin ma 1 punkt więcej , ale gra z Górnikiem Wałbrzych - Górnik musi wygrać, żeby awansować.
Chociaż Formacja ma lepszy bilans także remis też wchodzi w grę. To nie polecam grać tego już ;).
 
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik
GKS Przodkowo - Wierzyca Pelplin
Typ: 1 /Kursów jeszcze nie ma, ale nawet jak będzie 1.10 to grać.

Obecnie w 3 lidze pomorskiej jest u góry ciasno mega. Pierwsze miejsce zajmuje Vineta Wolin z 67 pkt, drugie jest Przodkowo z 66 pkt. Każdy o tym wie że na Przodkowie ciśnienie jest ogromne pieniądze wydane w ten zespól muszą jutro eksplodować. Oni mają awansować i tyle, obozy profesjonalna murawa. Murkam tak sypie hajsem że szkoda gadać. Ekipa z Wolina ma tyle punktów tylko dzięki najlepszemu strzelcowi Nagórskiemu, jak on się jutro zatnie może być rożnie. Grają z Kaszubią, która już de facto spadła, ale to jest zespól, który potrafi walczy i napsuć krwi tym najlepszym. GKS natomiast u siebie podejmuje już zdegradowaną Wierzyce, która jako tako była słaba przez cały sezon, ona nie sprawiała problemów największym. Pokonywała tych z dołu, ale z największymi grała słabo. Jutro wszystkie mecze o 16, ale to Przodkowo ma presję jak 150. Zobaczcie na skład GKS-u Stasiak, Czoska, Kotłowski. Toż to są zawodnicy spokojnie na I ligę.

Nie ma innej opcji jutro Przodkowo wygrywa i to wysoko, i czeka na wieści z wyspy. Ciśnienie na wiosce ogromne, a murawa przepiękna:




Macio106&gt;&gt;&gt; Też siedzę w tej lidze, ale ja słyszałem, ze Przodkowo zbytnio nie pcha się na II ligę. Na wiosnę często zaczęli tracić punkty, a pod koniec sezonu już szczególnie. Dlatego roztrwonili taką przewagę punktową i dali się dogonić Vinecie. Inna sprawa, czy Wolin chce do II ligi. Wszystko tutaj jest niewiadomą.
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Turza @2.20 B365 i naziemne. ✅ 3:0
W Slezy nie ma siana i sami mlodziezowcy sciagnieci. W Turzy sianko jest, bo przyszli Radler i Pawlusinski z Rakowa. Warto bardzo. Polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom