>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

III Liga - [Sezon 2013/2014]

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Po pierwsze nie wiem po co podałeś 2 minuty przed meczem typ. I tak nikt nie zdąży z niego skorzystać ...
A po drugie jak będziesz odcinać rękę nagraj filmik i mi wyślij.
Chyba może pokazac już filmik jak tnie....

Wyniki są również na 90minut.pl
 
omerta 968

omerta

Użytkownik
Arka II Gdynia – Kotwica Kołobrzeg

W ten weekend pierwszy zespół Arki nie grał w rozgrywkach ligowych (odwołał swój mecz w Katowicach z powodu braków kadrowych spowodowanych przez powołania do reprezentacji U20 trzech młodzieżowców). Mowa o Michale Szromniku (bramkarz), Mateuszu Szwochu (pomocnik) i Michale Rzuchowskim (pomocnik). To trzej podstawowi zawodnicy u trenera Pawła Sikory. Jednak nie do końca był to wolny weekend, bowiem piłkarze w piątek zagrali towarzysko z Zawiszą Bydgoszcz (nieznaczna porażka 0-1), ale skład nie był tego dnia najmocniejszy.

Arka Gdynia (vs Zawisza Bydgoszcz, 06.09):
Dawid Kędra (70 Patryk Kamola) - Dawid Kubowicz (68 Przemysław Stolc), Tomasz Jarzębowski (65 Piotr Robakowski), Michał Marcjanik (46 Kamil Juraszek), Piotr Tomasik (68 Gláuber) - Adrian Budka, Marco Aurélio, Radosław Pruchnik (72 Piotr Pietkiewicz), Łukasz Jamróz (46 Michał Gałecki), Marcin Radzewicz (65 Paweł Wojowski) - Michał Szubert (72 Tomoki Fujikawa)

Zabrakło wspomnianej trójki (Szromnika, Szwocha i Rzuchowskiego), a także dwójki najlepszych napastników (Arkadiusza Aleksandra i Markusa da Silvy) oraz obrońcy Krzysztofa Sobieraj. Łącznie – sześciu podstawowych piłkarzy. Już od kilku dni było oczywiste, że w niedzielnym spotkaniu rezerw trener Grzegorz Witt dostanie kilku graczy z pierwszej drużyny. Kto to będzie? Brakuje klarownych informacji, ale można przypuszczać, że szanse dostanie Marco Aurelio, któryś z młodych bramkarzy, Marcjanik, Stolc, Glauber, Pietkiewicz, Gałecki, czy Wojowski. Pozostali nie wiadomo, ale być może będą niespodzianki.

Przeanalizowałem sobie kadrę Kotwicy i ich dotychczasowe „osiągnięcia” i nie ma mowy by w Gdyni mogli cokolwiek zdziałać. Zespół piłkarsko po prostu słaby, o czym świadczy jednak tabela (14. lokata) i ostatnie porażki z Drawą Drawsko Pomorskie (2-3) i Gwardią Koszalin (0-2). Wcześniej była też porażka w Szczecinie i bezbramkowy remis z Bałtykiem Gdynia. Jedyne zwycięstwo miało miejsce na własnym terenie z Chemikiem Police, ale to żaden sukces. Jestem przekonany, że rezerwy Arki wsparte zawodnikami z pierwszego składu poradzą sobie z Kotwicą.

Arka II Gdynia @ 2.25 (STS) Ps. Czy któraś z firm internetowych ma w swojej ofercie 3. ligę?
 
mazek 35

mazek

Użytkownik
III Liga Małopolsko - Świętokrzyska
Poroniec Poronin - Janina Libiąż
Beniaminek z Podhala rozpoczął sezon w dobrym stylu 3-1-2 i 10 pkt po sześciu kolejkach. Gospodarze dzisiejszego spotkania rozgrywają mecze głównie u &quot;siebie&quot;, co prawda nie na swoim macierzystym obiekcie, ale na murawie położonego nieopodal zakopiańskiego COSu. U siebie 3 zwycięstwa i jedna porażka na inaugruację 3-5 z Przebojem Wolbrom.
W kolejnych spotkaniach Porońcowi wiodło się lepiej - odprawili z kwitkiem Hutnik Kraków, Granat Skarżysko-Kamienna i Beskid Andrychów, a więc drużyny z górnej części tabeli.
Na dwóch z tych spotkań byłem, poronianie grają fajną, ofensywną piłke - bez kompromisów. W Poroninie za cel numer jeden stawia się przede wszystkim bezpieczne utrzymanie - a żeby się utrzymać z takimi rywalami jak Janina Libiąż trzeba zdobywać trzy punkty.
Drużyna gości rozpoczęła sezon przeciętnie - 5 pkt, 1-2-3, na wyjazdach 1-0-2, bramki 5-11.
Poniżej na poparcie typu na Poroniec, wyniki spotkań z drużynami, które starły się już z obiema ekipami:
Janina - Granat 1:3 Poroniec - Granat 3:2
Janina - Beskid 0:0 Poroniec - Beskid 3:1
Kursy spadają, jeszcze w czwartek było 1,9 na Poroniec, dziś już tylko 1,67 ale i tak uważam, że warto
Poroniec Poronin @1.67 STS
 
R 0

rychu_cmg

Użytkownik
III Liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska
Polonia Środa Wielkopolska – Cuiavia Inowrocław 1 1.30 STS
Polonia jest zdecydowanym faworytem spotkania z inowrocławskim zespołem. W dwóch ostatnich meczach poloniści zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Mają kilku zawodników potrafiących strzelić ze stałych fragmentów gry, co jest bardzo ważne bo Cuiavia będzie murowała dostęp do bramki i ograniczała się do szybkich kontrataków. Cuiavia to już nie ten zespół co w poprzednim sezonie. Z solidnych zawodników zostało tylko 4 piłkarzy.
GKS Dopiewo – Lech II Poznań 2 1.90 STS
Lider z Wronek jedzie do jednego z głównych kandydatów do spadku 16 w tabeli GKS-u Dopiewo. Miejscowi grają w tym sezonie na olbrzymiej ambicji, ale w ostatnich 3 meczach z zespołami z czołówki zdobyli 0 punktów, choć napędzili sporo strachu mocnej Wdzie Świecie
Notecianka Pakość – Unia Solec Kujawski 2 2.00 STS
Notecianka w tym sezonie zdobyła tylko jeden punkt i prezentuje fatalnie. Unia ma w swoim składzie kilku solidnych zawodników i po słabym początku łapie wiatr w żagle. Zespołowi z Solca będzie bardzo zależeć na wygranej ponieważ w ubiegłym tygodniu stracili punkty z Centrą. Trener Unii – Piotr Gruszka ma świetne rozpoznanie rywala i zna ich najlepszych zawodników z kadry Region’s CUP, którą prowadził
Grom Plewiska – Pogoń Mogilno 1 2.10 STS
Pogoń jedzie na mecz bez dwóch kontuzjowanych najlepszych obrońców i kapitana zespołu grającego jako defensywny pomocnik. W ostatnich meczach gra Pogoni w obronie wyglądała bardzo źle. Mecz będzie pojedynkiem napastników – Mateusza Klichowicza z Plewisk z Krzysztofem Szalem z Pogoni.
Można też grać na trochę większym ryzyku:
Unia Swarzędz – Start Warlubie 2 2,71 STS
Unia ma duży problem ze skutecznością . Warlubie to wioska przy granicy z województwem Pomoskim, gdzie miejscowa mleczarnia i kilku lokalnych sponsorów zbudowali jeden z najbogatszych zespołów III ligi tego sezonu. W ciągu kilku lat zespół awansował w B-klasy do III ligi, grają w nim zawodnicy ograni w III, II i później I ligowej Olimpii Grudziądz. Latem ze Sparty Brodnica przyszedł ich najlepszy napastnik Adrian Kural. Unia sporo bramek w tym sezonie zdobywała po stałych fragmentach.
Wda Świecie – Sokół Kleczew 2 3,31 STS
Sokół po fatalnym początku ligi poczynił kilka wzmocnień i wygrał 3 ostatnie spotkania. Wiosną Kleczew był rewelacją rozgrywek i przegrał awans do II ligi 1 punktem
 
regenerator 56

regenerator

Użytkownik
Witam.
Po dluzszej przerwie postanowilem sprobowac potypowac mecze nizszych lig polskich(3 liga) . Jak wiadomo w gre w zasadzie wchodzi tylko obstawianie u bukmachera naziemnego STS ,poniewaz Betsafe na ta chwile zrezygnowal z oferty na ten poziom rozgrywkowy ,a np Bet365 daje pojedyncze spotkania i to tez nie co weekend. Poniewaz STS ma pewne limity na nizsze ligi (min AKO3 i max 100 zl co jest do przeskoczenia stawiajac kilka tych samych kuponow ,no i rzecz najmniej mila zabiera podatek ale z tym nie wygramy a czasem mimo tego cos tam mozna wycisnac) .Bede sie staral podawac kilka propozycji co by byl jakis wybor do kombinowania,najwiecej typow bedzie z lig opolsko-slaskiej i lodzko-mazowieckiej. Jedziemy
3 liga Dolnoslasko-Lubuska
Zaglebie II -Katy Wr 1 kurs 1,4 STS ZWROT mecz przełożony
Jest to typ ktory dosyc fajnie pasuje na dorzutke do czegos innego z lepszym kursem ,poniewaz gram juz troche czasu nigdy nie osmiele sie napisac ze to jest pewne jak smierc bo takie haslo w moim slowniku bukmachera nie istnieje. Jednak patrzac na tabel i biorac pod uwage przerwe reprezentacyjna uwazam ze Zaglebie wzmocni druga druzyne kilkoma grajkami z jedynki i jak to juz mialo kilka razy miejce rozprawi sie z przeciwnikiem na wlasnym boisku dosyc pewnie.
Bilans spotkan domowych to 6-1-0 bramki 30-5
3 liga Podlasko-Warminsko-Mazurska
Sokol Ostroda-Warmia Garjewo 1 kurs 1,57 STS 3-1
Coz nie jest to moja liga ale akurat troszke o Sokole informacji posiadam. Pierwsz rzecz maja niesamowity obiekt jak na warunki 3 ligowe,mialem mozliwosc byc tam na jednym z meczow i wiem od miejscowych ze druzyna tez jest niczego sobie(mnie co prawda na kolana ich gra nie powalila ale tamte zawody wygrali pewnie 2-0 z MKS Korsze). Znawcy z Ostrody mowili o checi awansu tej ekipy do 2 ligi wiec ide tym tropem i gram na druzyne z ambicjami (kaska tez jest) ktora mierzy sie z 17 ekipa ligi do tego nalezy dodac ze goscie jak do tej pory zdolali zremisowac zaledwie jeden mecz na wyjezdzie a pozostale 4 przegrali.
3 liga Opolsko-Slaska (grupa poludnie)
Lesnica-Czarni Otmochow 1 kurs 1,75 STS 1-0
No i jest moja ulubiona liga opolsko-slaska,a z niej wybralem meczyk dwoch druzyn z opolszczyzny Lesnica druzyna ktora gra juz kilka ladnych sezonow na tym szczeblu rozgrywkowym i Czarni beniaminek . Lesnica w chwili obecnej znajduje sie na 5 miejscu z 1 punktem straty do 4 premiowanego awansem do grupy mistrzowskiej(w pozniejszym etapie rozgrywek 4 pierwsze zespoly z grupy poludniowej i polnocnej wlacza o miejsce dajace mozliwosc gry w barazach o 2 lige) miejsca. Otmuchow jak na beniaminka przystalo gra w kratke raz potrafi wygrac na Pawlowicach innym razem przegrywa z niezbyt sila Przyszloscia Rogow,cel Czrnych jest prosty utrzymanie i na bank nie poloza sie na boisku w Lesnicy i nie beda czekac na najnizszy wymiar kary,jednak Lesnica ten mecz powinna wygrac by myslec o awansie do grupy mistrzowskiej.
p.s. przepraszam za brak polskich znaków ale gdy pisałem typy korzystałem z drugiego komputera który takowych nie posiada. W ciągu najbliższych dwóch dni postaram się podać jeszcze kilka typów. pozdrawiam
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Lech II zmierzy się z Polonią Leszno. Rezerwy Kolejorza są liderem, Polonia zajmuję 7 miejsce i po dobrym początku sezonu przyszły gorsze wyniki. W Lesznie wróciło 3 zawodników z Kobylina, gdzie spadli z hukiem z 4 ligi, gra dwóch juniorów 94 w pierwszym składzie oraz ludzie z okolic. Nie widzę szans na punkty Polonii, a na dodatek w Lechu zagra kilka osób z pierwszego zespołu: W zamian za to zawodnicy Kolejorza, którzy na swoim koncie mają mniej minut spędzonych na boisku, wystąpią w meczu rezerw. Lech II w sobotę podejmie we Wronkach Polonię Leszno. O tym, kto dokładnie zagra w tym spotkaniu, trenerzy Kolejorza poinformują w piątek.

Typowa peffka, 10/10

Lech II Poznań @ 1.67 for Soltys ✅ Ciekawe, czy Soltys podziękuje?

Buk naziemny: STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
T 1,9K

telich

Użytkownik
nadal nie wiemy jakim cudem pograles w stsie za 1000zl solowke z tej ligi ???
haaahahahahahahaha, to jest dobreeee, nie ma szans pograc solowki z tej ligi, gram te ligi co weekend, ostatnio bylem to 3 mecze trzeba miec, tez sie zastanawiam jak to sie stalo ze nie dosc ze przyjeli za 2 tys to co lepsze, ze singla loooool, zdjecie kuponu poprosimy, to tylko wtedy uwierzymy :p
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
nadal nie wiemy jakim cudem pograles w stsie za 1000zl solowke z tej ligi ???
Przecież Ci odpisałem tutaj na forum, że rano odbiłem się od pani z komputerkiem i powiedziała mi o tym, o czym Ty napisałeś. Post był na forum ponad 2 dni, więc go na pewno przeczytałeś, a dziś kolejny raz o tym piszesz :eek: Jak mogłem w nocy zagrać w naziemnym buku(nie przez internet) Kupon na necie jak kleiłem przyjęło, więc już napisałem &#39;&#39;pograne&#39;&#39;

haaahahahahahahaha, to jest dobreeee, nie ma szans pograc solowki z tej ligi, gram te ligi co weekend, ostatnio bylem to 3 mecze trzeba miec, tez sie zastanawiam jak to sie stalo ze nie dosc ze przyjeli za 2 tys to co lepsze, ze singla loooool, zdjecie kuponu poprosimy, to tylko wtedy uwierzymy :p
Kolejny kolega o marnym poziomie intelektualnym. Twój przyjaciel Soltysiao napisał Ci o zasadzie AKO i ilości meczów na kuponie.


Nie ważne, że się nie dało...Ważne, że stawka zapałkowa się zgadza.
Za paczkę zapałek ~24 grosze pograne.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Przecież Ci odpisałem tutaj na forum, że rano odbiłem się od pani z komputerkiem i powiedziała mi o tym, o czym Ty napisałeś. Post był na forum ponad 2 dni, więc go na pewno przeczytałeś, a dziś kolejny raz o tym piszesz Jak mogłem w nocy zagrać w naziemnym buku(nie przez internet) Kupon na necie jak kleiłem przyjęło, więc już napisałem &#39;&#39;pograne&#39;&#39;
widocznie pousuwali bo nic nie widzialem. pokaz ten kupon ktory poszedl na necie za 1000
 
F 26

facepalm

Użytkownik
Pograł to na kuponie w ako 3 i mógł dodać 2x 1.01, takie to cięzkie do zrozumienia ? Szkoda że mod usunął wcześniejszą dyskusję. Panie przypierdalający się - STS bierze taką kwote na 3 lige w 95%, z tym że Pani w punkcie musi najpierw uzyskać zgodę działu bukmacherskiego.
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
no wiec pytam po raz setny bo co dopisek POGRANE (skoro nie pograles) jeszcze po takiej wyimaginowanej stawce
Pisałem w postach, które zostały usunięte, że stronka przyjęła taki kupon i z rana po otwarciu punktu bym już to zagrał, a dostałem taką informację o jakiej napisałeś.
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Przecież Ci odpisałem tutaj na forum, że rano odbiłem się od pani z komputerkiem i powiedziała mi o tym, o czym Ty napisałeś. Post był na forum ponad 2 dni, więc go na pewno przeczytałeś, a dziś kolejny raz o tym piszesz :eek: Jak mogłem w nocy zagrać w naziemnym buku(nie przez internet) Kupon na necie jak kleiłem przyjęło, więc już napisałem &#39;&#39;pograne&#39;&#39;



Kolejny kolega o marnym poziomie intelektualnym. Twój przyjaciel Soltysiao napisał Ci o zasadzie AKO i ilości meczów na kuponie.




Za paczkę zapałek ~24 grosze pograne.
Nie kretynie, ja akurat znam zasady, bo jakbym ***** przed napisaniem mojego postu zauwazyl te posty, ktore moderatorzy usuneli, to w zadnym wypadku nie przyczepilbym sie do Ciebie, bo nie mialbym prawa, usuneli, wiec zastanowilo mnie to jak mozna zagrac singla za takie siano, wiedzac jakie sa reguly gry...
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Pisałem w postach, które zostały usunięte, że stronka przyjęła taki kupon i z rana po otwarciu punktu bym już to zagrał, a dostałem taką informację o jakiej napisałeś.
A po drugie dlaczego usuneli Twoje posty, co Ty musiales w nich wypisywac ze to zrobili? Moze najlepiej niech jakis mod sie wypowie na ten temat, to bedziemy wszyscy wdzieczni i zakonczymy te jalowa dyskusje
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom