>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

II zlot Forum Bukmacherskie

kanas 400

kanas

"Gram grubo"
W zeszłym roku żałowałęm że nie zauważyłem info o zjeździe. W tym roku na 99.9% go nie odpuszcze. Chociaż kawałek drogi mam z Elbląga ale to nic nie szkodzi ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Dla kazdego znajdzie sie miejsce ????
Byle by sie nie okazalo ze te deklaracje sa pisane &quot;zeby bylo&quot; (mysle kazdy wie o co mi chodzi ;) )
 
P 0

pogromca-z-lbn

Użytkownik
Się wie, jestem już przekonany, lubię poznawać nowych ludzi. Może mnie tylko zatrzymać III wojna światowa czy inne tego typu kataklizmy:razz:.

Pozdrawiam
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Się wie, jestem już przekonany, lubię poznawać nowych ludzi. Może mnie tylko zatrzymać III wojna światowa czy inne tego typu kataklizmy:razz:.

Pozdrawiam
Rok temu też tak kilku mówiło.

A w postanowieniu wytrwali tylko najlepsi.
 
P 0

pogromca-z-lbn

Użytkownik
Olo 13 wiem o co chodzi, też tak miałem i nie przeczę wkurzało mnie to. Zresztą z tego co zrozumiałem to rezerwację robi jedna osoba do której wpłacamy pieniądze?

I jedno pytanie z ciekawości, ile osób było rok temu?
 
simons 646

simons

Forum VIP
jakby ktos mnie przypadkiem zabral lub jechal z mazur to i ja bym wpadl ;)
W profilu masz Gdansk, a ekipa polnoc na pewno ruszy wiec mozna sie dolaczyc ????
W zeszlym roku bylo tak ze rezerwacje zlozyl Organizator :p Marcin i wplacalismy jemu sianko ????
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Osób było około 25-30 także było miło, a z tego co mi wiadomo to spodziewane było więcej, ale Ci, którzy nie byli mogą żałować i wbijać w tym roku.
Mnie raczej nie będzie, ale polecam przyjazd, można spotkać fajnych ludzi, zjeść kiełbaskę z grilla a&#39;la Nikifor i napić się piwka.
Polecam.
 
half 4

half

Użytkownik
Kurcze trochę daleko 220km. W tym terminie prawdopodobnie wyruszam do Niemiec i dlatego też raczej się nie pojawię chociaż bardzo bym chciał ^^
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
łoo jak zauważyłem to ciuchcią z Elbląga do Przysuchej jedzie się 12,5 godziny. To już pewnie ładnie &quot;zrobiony&quot; przyjadę, mam nadzieje że ktoś z północnej ekipy wybierze się ciuchcią =] Co do ośrodka, zajrzyjcie ludzie na ich stronę internetową, wygląda to super. Boisko do piłeczki, siatki, jak kto lubi to i deskorolkę czy też rolki może wziąć bo mają skate park. Fajnie by było, jak by jakiś turniej pokerowy udało się zorganizować :&gt; Obczaiłem też ich bar i balety, co do baru ceny niesamowicie niskie, a jak ktoś będzie chciał się wybrać na balety, to są dwa kluby, jeden (tam gdzie bar) utrzymany w klimacie rocka, a drugi nazywa się &quot;fabryka mocy&quot; i muszę powiedzieć że nawet ładnie to wygląda. Więc wpadajcie ludzie, bo zapowiada się udany weekend.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Byłem w tej miejscowości 2lata temu. Fajne miejsce, na pewno nudzić się nie można, boiska do siatki, do nogi, fajne jeziorko i małe balety, na których można się wyszaleć z jakąś białogłową ;) Ośrodek od miasteczka jest oddalony jakieś 2,5-3km ale w najważniejsze można się spokojnie zaopatrzyć w barze na ośrodku ;)
Dobrej zabawy
 
P 0

pavlinho

Gość
350 klocków z Legnicy. Daleko. W sumie mógłbym wpaść i zabrać ze sobą max. 2 osoby po drodze Fiatem Uno ????
 
Do góry Bottom