>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja II Liga - Dyskusja, Typy, Newsy, Zakłady Długoterminowe - w sezonie 2023/2024

B 0

Boltron

Użytkownik
Dla mnie dzisiejszy mecz jest szczerze powiedziawszy loterią.

Ale postawiłem 1/+1.5 po kursie 1.91 (teraz już spadł sporo). Jednak tak jak wyżej - może być remis. Ale może być i porażka Pogoni z tego względu, że GKSowi przydadzą się punkty a Pogoń przypieczętuje sobie awans z Chojniczanką w sobotę o lepszej porze + będzie czas na fetę ;)
Byłbym ostrożny z graniem dzisiejszego meczu. Prędzej przeczuwam tu spory over w okolicach nawet 5-6 goli.

Szkoda, że tutaj nie podzieliłem się typami z ubiegłego tygodnia. Jak będę w domu to powrzucam kupony oraz napiszę typy na nadchodzącą kolejkę. Ale pisałem wcześniej, że warto inwestować w Kotwicę Kołobrzeg, Polonię Bytom i Hutnik Kraków. Kurs 16 z trzech spotkań można byłoby ustrzelić. Te dwa ostatnie to najładniej grające zespoły które przyjechały do Siedlec.
Zamiast Radunii - to Stalowa Wola będzie 4 zespołem który wejdzie z baraży oraz... Chojniczanka. KKS Kalisz jednak nie chce drugiej ligi w tym sezonie.

Co do Pogoni - tam nie wiem czy będzie się dobrze działo. Komuna 2.0 można rzec. Szkoda, bo gdyby było ogarnięcie to w Siedlcach regularnie byłyby eventy piłkarskie typu mecze młodzieżówek reprezentacji. Baza treningowa jest spora i godna pozazdroszczenia. Ale co z tego? Dużo by pisać.

Pod stadionem tak samo. Ale jak ludzie stoją w kolejce po 30 osób do jednej bramki wówczas gdy druga jest wolna i nie powie o tym ani ochrona ani kibice tego nie widzą to... szkoda gadać.

Duże pieniądze od sponsorów oraz miasta. Dzięki czemu Pogoń stać na 1 ligę.
IKSDWÓJKA
 

Załączniki

N 18,3K

norbertb

Użytkownik
Zgodnie z tym co pisałem. Postawiłem sobie tylko dla smaku za punkty FKP oraz jako kibic Pogoni Siedlce - wygraną Pogoni Siedlce + over 1.5 goli. Gdybym nie był tym kibicem - absolutnie bym tego nie grał. Zagrałem również za drobną gotówkę spory over bramkowy po wysokim kursie i było warto.

Tu mógł być każdy wynik. Z punktu marketingowego - z leksza kryminałem byłoby fetowanie w dzisiejszy poniedziałek. Mecz o awans będzie o całkiem spoko porze która nawet została zaplanowana pod to fetowanie jaką jest sobota o 12:45 ;) Można sobie potem cały weekend poświętować :)
Mało tego - kolejnym plusem będzie też sprzedaż biletów na mecz. Ponownie stadion będzie zapełniony po uszy. A to już kolejne dodatkowe pieniądze. Bo tak to kto by przyszedł? PS: Można byłoby dorobić dodatkowe trybuny.
Drugim zdaniem w poprzednim poście miałem też wspomnieć o dodatkowych trybunach. A w tym meczu niestety szkoda tych kibiców którzy zamiast na trybunach - oglądali go na stojąco ;) nie wiem czy bilety były czy nie, ale... no tym razem pewnie nauczeni organizacją kibice zapewne szybciej wykupią bilety na ten mecz.
Zresztą o awans nie ma się co zbytnio martwić.

Wracając do meczu... no kurczę ten mecz mi dał multum znaków zapytania. Przecież takie GKS Jastrzębie jak zdobyło 2 gole na wyjeździe to było już ogromnym sukcesem. Chyba jednokrotnie to się udało? Jeden gol to sukces. A tutaj... 4? ;)
Ale właśnie - jednak patrząc na słabe punkty Pogoni a dobre Jastrzębia tak jak i odwrotnie - wiadomym był worek goli.
Tu tylko mogło być zlekceważenie rywala. Przy 3:3 minutę przed piłkarze powinni przerywać akcję faulem już na połowie boiska a tymczasem nikt się nie kwapił na przerwanie (nikt nie chciał być antybohaterem po tym faulu) tylko dopiero już niemal stało się to pod linią autu z czego powstał niebezpieczny rzut wolny i gol numer 4.
W końcu brak Titasa. Ale Nowaka też trochę zabrakło. Nic dziwnego - pierwszy gol był zdobyty strzałem życia. Drugi z kontry. A szkoda, bo wie jak wykończyć akcję których niestety w tym meczu brakowało. Rozegranie poniekąd szwankowało. Zawodnik meczu Krystian Miś bezdyskusyjnie.
Szkoda, że nie jestem analitykiem w sztabie Pogoni Siedlce. Pasjonuję się tym - a zbyt wiele z trybun nie podpowiem. Jedynie mogę pisać analizy na forum. Ale o wszystkim nie napiszę, bo to mija się z celem i sensem aby nie ułatwiać zbytnio przeciwnikom tajników gry gospodarzy ;)

Parę dni przed przedostatnią kolejką podam swoje typy + analizę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +450
B 0

Boltron

Użytkownik
100% racji masz Norbet, analiza meczu była trafna, ale typ był zły bo powinna wejść X2 (w żargonie bukmacherskim w takich meczach XD). Zabawne jest to, że stadion jest dosłownie w drugiej części mojego miasta, a i tak słyszałem "fajerwerki", race, "hulaj dusza Boga nie ma".

Zwykły sprzedajny mecz, już idąc za ciosem można pokusić się o porażkę Pogoni w następnym meczu na wyjeździe, a u siebie z Chojniczanką, znowu WIELKA FETA. Ogólnie podsumowując to będzie to ZGNIŁA WISIENKA NA TORCIE.

Pozdrawiam i powodzenia!
 
N 18,3K

norbertb

Użytkownik
Niestety - sprzedaż meczów była, jest i będzie. Rozmiar kary? Tak jak w Kościołach - co najwyżej przeniesienie do innej parafii. Tutaj beknąłby zapewne Titas gdyby coś się wydało tak jak to miało miejsce w 3 lidze gdzie tylko paru piłkarzy zwolniono z klubu.
Takie rzeczy idzie łatwo zauważyć. Też zauważyłem podejrzanie niski kurs. Mimo, iż przed meczem był 1.47 tak po bramce na 1:0 był... 1.25. Niewiele, bardzo niewiele spadł jak na drużynę która wygrała jedynie na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz. No ale z takiego obrotu spraw - jest zadowolony bukmacher oraz klub.
Kiedyś się sam w to bawiłem. Ale to za czasów jak się było studentem. Trzeba mieć do tego czas i cierpliwość. Siedzieć na live i wyłapywać podejrzane kursy nieanalogiczne do typu... a potem cyk bukmacher daje limity no i niestety koniec gry. Jedynie trzeba biec do bukmachera naziemnego i liczyć na dobrą wolę bukmachera (tego który nie jest w stacjonarnym, a ten który przyjmuje zakład w komputerze) za 1500zł (co by w podatek nie wejść). Teraz już się pracuje w IT to pieniądze przychodzą łatwiej ;)
Ja tam czułem, żeby nie tykać tego meczu. W sobotę na 100% będzie awans. Nie wierzę, że Pogoń przegra z Chojnicami. Co najwyżej... ale wszystkie ALE napiszę parę dni przed meczem aby nie zapeszyć :)
Myślałem B Boltron , że byłeś na meczu ;) ale zawsze można obejrzeć w TV :)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
GKS Jastrzębie

Informujemy, że dzięki staraniom władz naszego Klubu, spotkanie ostatniej kolejki sezonu 2023/2024, w którym zmierzymy się z ŁKS-em II Łódź, zostanie rozegrane na Stadionie Miejskim w Jastrzębiu-Zdroju! Mecz odbędzie się 25 maja i rozpocznie się o godzinie 14:00.
ŁKS już nie gra o nic. Awans im nie grozi podobnie jak spadek. GKS walczy o utrzymanie, zobaczymy jak potoczy się najbliższa kolejka, lecz jeśli będą potrzebować punktów w meczu z ŁKS-em to polecam śledzić kursy.
 
tarki_16 219,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
GKS Jastrzębie



ŁKS już nie gra o nic. Awans im nie grozi podobnie jak spadek. GKS walczy o utrzymanie, zobaczymy jak potoczy się najbliższa kolejka, lecz jeśli będą potrzebować punktów w meczu z ŁKS-em to polecam śledzić kursy.
Spadek im nie grozi, ponieważ już spadli :) Chyba, że coś się zmieniło, że 1 drużyna gra w 1 lidze, a rezerwy mogą grać szczebel niżej...
 
N 18,3K

norbertb

Użytkownik
Ciekawe co by było gdyby ŁKS Łódź spadł w następnym sezonie z I ligi a ŁKS Łódź grał w 2 lidze rezerwami? :D

GKS Jastrzębie



ŁKS już nie gra o nic. Awans im nie grozi podobnie jak spadek. GKS walczy o utrzymanie, zobaczymy jak potoczy się najbliższa kolejka, lecz jeśli będą potrzebować punktów w meczu z ŁKS-em to polecam śledzić kursy.
Nie wiem czy jest taka zasada, że im wyższe miejsce w tabeli - tym wyższe pieniądze? Coś kiedyś o takiej zasadzie raz usłyszałem, ale nie weryfikowałem tego na podstawie źródeł. Jak to jest?
 
luque 2,7K

luque

Użytkownik
Tak kiedyś było w grze football manager, że zawsze na koniec sezonu dostawało się kasę z federacji za dane miejsce w tabeli. Im wyżej tym więcej , ile w tym prawdy to trudno ocenić ale musi być coś w tym bo pozycja w tabeli ma przecież też wpływ na ilość meczy w TV itp. Także koniec końców im wyżej tym więcej kasy
 
N 18,3K

norbertb

Użytkownik
Takie moje analizy na szybko:

Radunia Stężyca - Stal Stalowa Wola 2 2.75


Tu myślę nie trzeba wiele dodawać. Radunia o nic nie grająca odda bez problemu zwycięstwo Stalowej Woli.

GKS Jastrzębie - Wisła Puławy X 3.60

Rozum podpowiada 1, serce podpowiada 2... dam tu iXa. Trochę typ nobet, ale obiecałem dać wszystkie typy to dam wszystkie.

Lech Poznań II - Sandecja Nowy Sącz 1 1.80

Grać póki ciepłe... Sandecja nie gra o nic a Lech Poznań II ma zamiar zostać w 2 lidze. A żeby to zrobił - musi wygrać.

Pogoń Siedlce - Chojniczanka 1 2.25

Chojniczanka gra fajny, ofensywny futbol. Z kolei Pogoń u siebie gdyby nie 2 ostatnie mecze - wzór w dziedzinie defensywy. Dlatego ciężko mi tu typować. Zawsze gram na Pogoń, bo na przestrzeni sezonu to była świetna inwestycja. Mam nadzieję, że awans zostanie przyklepany w Siedlcach, ale obawiam się, że jednak awans może być przyklepany w Puławach. A baaardzo bym chciał jedynki, lecz dla mnie ten mecz którego akurat nie zagram.

Olimpia Grudziądz - KKS Kalisz 1 2.25

KKS Kalisz ewidentnie odpuszcza drugą ligę. Olimpia to bierze.

Olimpia Elbląg - Polonia Bytom 2 2.45

Polonia Bytom po takim kursie to istne value. Można śmiało pobierać.

Zagłębie II Lubin - ŁKS Łódź 1 2.40

Oba zespoły grają o nic. Zagłębie aby lepiej się ulokować w tabeli - weźmie to. Ewentualnie może być X.

Skra Częstochowa - Stomil Olsztyn X 3.50 (ewentualnie X2 1.80)

Tutaj widzę niespodziankę. Oraz wyczuwam od zera do jeden goli. Oba zespoły grają defensywny futbol. Z tej racji, iż w Częstochowie są kłopoty finansowe - tak i Stomil może wygrać mecz tym 0-1. Albo remis 0-0 lub widzę tu maaax 1-1. Ale to małe szanse na ten 1-1.

Kotwica Kołobrzeg - Hutnik Kraków 2 3.60 (ewentualnie X2 1.80)

Ewentualnie X2, ale polecam 2. Hutnik wie jak się gra w piłkę. Kołobrzeg gdy Jonathan nie zatrybi - artyleria nie zagra nic. Hutnik jest zorganizowanym teamem i może cieszyć się ze zwycięstwa.

Czyli do kuponu polecałbym Stal Stalową Wolę, Lech Poznań II, Olimpię Grudziądz, Polonię Bytom, i Hutnik Kraków. Fajne AKO wychodzi. Powodzenia!

Edit komentarz
:
Hehe... z Lechem Poznań spodziewałem się, że będzie mało goli - ale, że nie wygrają? To ciekawe. Pewnie spaść ma Wisła Puławy (brak głównego sponsora) + Radunia Stężyca (tak samo kurek na 2 ligę został im wstrzymany), temu "spadkowiczów" już poznaliśmy przed tą kolejką. O tą teorię oprę następne typy. Gdybym oparł w tej kolejce o ten pogląd swoje typy - inaczej typowałbym Olimpię Grudziądz oraz Lecha Poznań II które w tej kolejce nie zostały utrafione. Pogoń Siedlce wiedziałem, że wygra w Puławach a nie u siebie z Chojnicami. Ale jako kibic nie mogłem grać inaczej. No a Kotwica Kołobrzeg? Jak widać - Jonathan zatrybił no i wyszło jak wyszło. Szczerze powiedziawszy co on robi w takim klubie? Pojęcia nie mam. Spokojnie ma papiery na Ekstraklasę.

Widzimy się w ostatniej kolejce!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +808
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
w jakim buku te kursy? gdzie Stal z kursem 2,75 godzinę temu? od kilku godzin większość wywaliła ten mecz lub zeszła z kursem do poziomu 1,75
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Musiało sporo osób pocisnąć Stalówkę, bo inaczej nie widzę powodu dlaczego ten mecz byłby zdjęty przez buki..

Na live 2:0 do Stalówki, więc nie ma się co dziwić, dostali licencje w przeciwieństwie do Radunii
 
N 18,3K

norbertb

Użytkownik
w jakim buku te kursy?
Fortuna.

gdzie Stal z kursem 2,75 godzinę temu?
U wielu bukmacherów.

od kilku godzin większość wywaliła ten mecz lub zeszła z kursem do poziomu 1,75
Właśnie widzę na oddsportal https://www.oddsportal.com/football/poland/division-2/stezyca-stal-stalowa-wola-YgCjafzJ/#1X2;2 , że faktycznie kurs poleciał bardzo konkretnie. Jeszcze na Betfan lub etoto dało się złapać kurs był powyżej 2,00 o tej godzinie w której pisałeś post.

Pewnie trochę osób z forum zagrało mój typ, że kurs aż tak nagle poleciał ;)
 
N 18,3K

norbertb

Użytkownik
Ponownie szybkie analizy. Przepraszam za swój brak czasu. To i tak luźna dyskusja jak i ostatnia kolejka. Trochę się u mnie dzieje. Zresztą - jutro ostatnia kolejka :)

Chojniczanka - Olimpia Elbląg X 3.95

Ciężko zobaczyć Chojnice w barażach. Wątpię aby tym razem ze słabym rywalem jak to było ostatnimi razy wymęczyli te 1:0. Zakrawa o remis.

Hutnik Kraków - Olimpia Grudziądz 1 2.25

Oj... trudny mecz. Szczerze powiedziawszy Olimpia gra pasywny na wyjeździe futbol (bez urazy - bo jednak skuteczny). No i też Olimpia gra o utrzymanie (pytanie, czy z Radunią spadnie ktoś jeszcze? Ponoć skowronki ćwierkają, że w Skrze Częstochowa i Wiśle Puławy jest nie za dobrze?). Natomiast to Hutnik zasłużył na baraże. Mam nadzieję, że tenże ofensywny team rozklepie Grudziądz.

KKS Kalisz - Skra Częstochowa 2 3.55 (ewentualnie X2 1.80)

Oj, Kalisz nie gra fajnej piłki. Skra również na wyjeździe trochę nie tego, ale z takim Kaliszem oraz na lidera umieją się spiąć.

ŁKS Łódź - GKS Jastrzębie 1 4.20 (ewentualnie 1X 2.38)

Hehe. GKS Jastrzębie pewne utrzymania patrząc na inne wyniki. ŁKS Łódź II "u siebie" zagra o nic. I pewno wygra. Wskazany wysoki over (4 gole minimum tu widzę).

Polonia Bytom - Lech Poznań II 1 1.65

O matko bosko. Tu też widzę 4 bramki. Oba zespoły lubią w overy. Nie muszę tłumaczyć jaką drużyną są gospodarze oraz jaką goście. Spokojna jedynka.

Sandecja Nowy Sącz - Kotwica Kołobrzeg 1 4.00

Nie, Kotwica tam nie jedzie wygrać. Po co? Oba zespoły mają gwarant w tabeli - jedna spadek a druga awans. Sandecja ma lepszych juniorów od Kotwicy. Temu takie value tu widzę.

Stal Stalowa Wola - Zagłębie Lubin II 1 1.45

Co może pójść nie tak? Stalowa Wola u siebie silny team grający o baraże, a młode Zagłębie Lubin II raczej już jedzie tam na wycieczkę z przedmeczowym mottem nawet i myślę podyktowanym przez trenera gości - "fajnie było, nie bijemy się o utrzymanie do ostatniej kolejki jak sezon temu".

Stomil Olsztyn - Radunia Stężyca X 3.95

Ojej... jedna drużyna spadła, druga pewnie też... takie mecze wywołują we mnie współczucie gdzie obie drużyny muszą grać o nic. Dla mnie ten mecz to jedna wielka loteria. Temu dam X.

Wisła Puławy - Pogoń Siedlce 2 2.60

Na pohybel wszystkim tym którzy twierdzą, że tu będzie remis. Moim zdaniem Pogoń ten mecz wygra a Puławy mogą się absolutnie nie martwić tym, że się utrzymają. Bo się utrzymają :)
Nawet nie wiem czemu, ale może tu być wynik... 0:4 dla Pogoni.
Tak - lubię drużynę z Puław i życzę im jak najmocniej utrzymania. Od 2 lat byłem w Puławach na meczu Pogoni, lecz teraz odpuszczę z racji obecności w innym miejscu. Mogli zrobić w niedzielę II ligę zamiast w sobotę - wtedy byłbym obecny. Ale będą je na spokojnie mieć w kontekście sportowym - tak jak mam nadzieję i w przypadku finansowym.

Trochę suprajsów będzie w tej lidze według moich predykcji, co?

edit komentarz: Chryste Panie, ale słabo wytypowane...
Gdyby nie fakt, że usilnie widziałem ten Hutnik w barażach - typowałbym całkiem inaczej. Chojniczanka jedynką, Olimpia Grudziądz dwójką. Jedynie byłem przekonany co do Skry - grali fajnie a Kalisz sobie na luzaku wbił im bramki. Z ŁKSem też skopałem temat i to równo.
A największy żal mam do Stomilu... gdybym wiedział, że Stomil całkiem przejdzie obok meczu - dałbym na Radunię. Ale niestety - za wcześnie podałem typ.
Oczywiście mądry po szkodzie. Chociaż jak zwykle grając single - wychodzimy na swoje.
Szkoda, że DW nie trafiłem po kursie 61.00 0:4 Pogoni Siedlce. Były emocje, i za grosze mogły wpaść dobre pieniądze.
Widzimy się w następnym sezonie. Może będę coś podawał po pewnym czasie z 1 ligi. O ile uda mi się rozszyfrować, bo tam serio dominuje pasywny oraz trudny do rozszyfrowania styl gry.

Do zobaczenia !
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +660
K 73K

krzepki89

Użytkownik
bo to ze ktos to weźmie w regulaminowym to watpie , na pewno beda gdzies dogrywki, nawet mozliwe ze w kazdym meczu . Kiedyś rozmawiałem z kolegą , który grał w 2 lidze etc, wiele meczów, to mówił zawsze ze tam wszystko na styku podobny poziom, i czasem decyduja detale i tam jest tabela tak spłaszczona ze wygrywasz dwa mecze i jesteś w barażach, przegrywasz dwa i strefa spadkowa. do tego dochodzą kluby które nie chca awansować wyzej etc. czesc z nich grała w sb kolejny mecz za 4 dni i potem w perspektywie kolejny , a jada juz na oparach :)
 
Do góry Bottom