>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IEM Cologne 2023

'Corek 218,4K

'Corek

Znawca - e-sport
Witam, startujemy z IEM Cologne!

Into the breach vs Ninjas in Pyjamas
Win NiP @ 1,50 pinnacle

Na początek idę w Szwedów. Oczywiście bez szaleństw bo jest to bo1 i dopiero startujemy, ale jak ktoś sobie narobi w tych jedynkach problemów na początku to później może już grać z nożem na gardle, więc nie ma mowy o odpuszczaniu jakimkolwiek. Nie tak dawno pisałem odnośnie nipu, iż mogą namieszać i tak też na pewno będzie. Pokazali świetnego csa w spotkaniu z Vitality ogrywając ich na dwóch mapach, wcześniej Complexity czy słabe ( na razie ) EG. Wcześniej wyniki nie zadowalające, ale z gry na prawdę można ich oglądać z przyjemnością, to nie jest ekipa, którą możemy stawiać kilka półek niżej od ścisłej topki bo pokazują z każdym meczem, że będą walczyć o najwyższe cele. Odnośnie itb to mało co wiemy. Wiaodmo jaki był ostatni okres przed wakacjami, świetnie się prezentowali. Obecnie dołączył bymas czy Neofrag i są to transfery jak najbardziej na plus, ale wszystko z czasem. Patrząc na ich ostatnie spotkania w nowym składzie...można zapytać dlaczego na NIP nie widzimy 1,20? Bo wyglądało to słabiutko. Uważam, że Szwedzi powoli wchodzą do grona "najlepszych" i będzie to z każdym tygodniem wyglądać coraz lepiej. Dziś nie widzę ich porażki z itb.

Fnatic vs Complexity
Complexity + 2.5 @ 1,60

Tutaj bardzo podobnie, ponieważ Complex widzieliśmy w ostatnich tygodniach w grze i mimo słabych wyników bo inaczej tego nazwać nie można, to ich gra na prawdę wyglądała przyzwoicie i powoli to będzie iść do przodu. COmplex potrafi zagrać dobry mecz a jeden z nich potrafi im to zepsuć...świetny przykład ostatnie spotkanie z Astralis...patrząc na wynik można pomyśleć łatwe 2:0 i owszem, ale Complexity miało pomysł tylko...no właśnie, JT na dwóch mapach robi 15-39 co jest czymś żenującym. Rating 0.57 i adr na poziomie 42. Wystarczy, aby nie odstawał od kolegów a na prawdę wynik był by na pewno nie tak bolący w oczy.
Transfer Dextera do fnatic to jak najbardziej świetny ruch, ale o nich nie zbyt możemy coś powiedzieć bo będzie to ich pierwsze oficjalne spotkanie w tym składzie. Jeśli nikt nie będzie odstawać w Compelx w tym negatywnym znaczeniu od ekipy to nie powinni mieć problemów z pokryciem hc. Próbuje.

Astralis vs Liquid
Over 25.5 @ 1,50

Tutaj bardzo prosto. Astralis nadal w kratkę, trzeba tam stabilności, ale nie wiem czy kiedyś ją zobaczymy. Prawda jest taka że device i blamef wygrywają im spotkania, gdyby nie tych dwóch to Panowie z Astralis zwycięstwa by nie posmakowali w 90% spotkaniach. Liquid zagrał słabo, niespodziewanie słabo bo przecież ogrywali Faze czy G2, więc szybką porażkę z Astralis mało co zapowiadało. Powtarzam i będę powtarzać to, że ruch z patsim w Liquid to świetne posunięcie i to możne w przyszłości na prawdę grać jak należy. Nie wierzę tutaj w znów tak słabe spotkanej w wykonaniu TL jak poprzednie i osobiście gram również ich zwycięstwo, ale tutaj zaproponuję over bo jak już mówiłem, blamef czy device powinni im kilka tych rund wygrać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2612
kns_esport 169,9K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Imperial win z Monte @ 2.35

Ide w stronę doga, brazole bardziej doświadczeni,, Monte skillowo o wiele lepsi, taktycznie już nie koniecznie
. Na pewno nie są to tacy stablini zawodnicy jak TOP. Mapa bo1. Monte ostanio 4 porażki pod rząd z bardziej
słabszymi rywalami. Imperial handi albo wygrana., ba czuje nawet dogrywki w kościach. Później pojawią się typy
na dalsze spotkania. Po ostatnich turniejach wiemy że polak krasnal dobrze prowadził i skillowo grał jak nie jeden
aimowiec. Jest też sdy który kariere przebył w NaVi, tutaj widzę brazoli.

Na pewno czekamy na mecz 9
 
Ostatnia edycja:
G 2,4K

groch1989

Użytkownik
Wiecie może, czy na tym turnieju również będzie dostępne do gry to, jaką mapę wybiorą zespoły? Całkiem przyjemnie się to obstawiało. Może ktoś już pisał o to do bukmacherów? Jutro sam popisze i może się uda chociaż na playoffy.
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Hej, na Betlciku jest misja na wygrany kupon z esportu, kiepsko sie znam, wiec pytam was. 3 typy zlacznym kursem 4.. jakies propozycje na czwartek ?
 
G 2,4K

groch1989

Użytkownik
Spróbuj betfan i betcris. Na pewno totalbet nie ma. Nie wiem jak STS ofertę mają spoko jak dobrze pamiętam na esport ale daleko mi do tego buka.
Pamiętam, że na majorze miał betfan oraz lvbet. Czasem dodawał też forbet, ale ostatnio to dodają perm bany po kursie 50.00 😄 na razie skontaktowałem się tylko z lvbet i napisali, żeby śledzić ofertę, bo być może takie zakłady się pojawią. W dzień napiszę do pozostałych, może któryś się skusi dodać tego typu zakłady. Chętnie bym się w takie coś pobawił.

STS nigdy tego nie dodawał. Jedynie betfan, lvbet i bodajże ostatnio totalbet to wrzucał. Może się uda i tym razem, żeby dodali.
 
'Corek 218,4K

'Corek

Znawca - e-sport
ITB vs Mongolz
Mongolz wygra mapę @ 1,50

Nie rozumiem takiego faworyzowania itb. Pisałem w poprzednim poście odnośnie tej ekipy i wczoraj tylko potwierdzili, że nie gra tam praktycznie nic, jeden wielki haos a pojedyncze rundy, które wpadają to tylko za sprawą indywidualności a nie zgrania ekipy. Już przed IEMem przegrywali z ekipami znacznie gorszymi niż Mongolz, które wczoraj zagrało na prawdę bardzo dobre spotkanie z Mouz. Stawiam tutaj na zespołowość i zgranie. ITB potrzebuje czasu i nie wiem czy będą dziś w stanie wygrać, uważam że są spore szanse na przeciwny wynik. Ja zabezpieczam się jedną mapą.

Astralis vs Apeks
Astralis win @ 1,60

Gram Astralis. Ciągnie to Device i blamef o czym już pisałem i uważam, że nadal to wystarczy. Apeks miało swoje pięć minut i moim zdaniem powoli będą stawać się ekipą z worka średniaków. Ograli dwa razy Liquid natomiast Apeks wygrało bo1 z BIG, które jest obecnie tragiczne. Również lekko bym faworyzował w tym spotkaniu Astralis a gdyby w ich grze było więcej regularności to na pewno kursy były by nie większe niż 1,40 ale to nadal to Astralis, które potrafi przegrać jak i wybrać z każdym. Dziś stawiam na ich zwycięstwo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2222
'Corek 218,4K

'Corek

Znawca - e-sport
OG vs Complexity
Complexity win @ 1,87 pinnacle

Pójdę w to Complexity, choć ta masówka mnie trochę martwi, ale nie będę żałować że nie pograłem. Przede wszystkim jeśli chodzi o kogoś, kto tutaj coś musi to na pewno jest to Complex. Na pewno fani OG nie będą zszokowani tymi wynikami w obecnej chwili, natomiast od Complexity już można czegoś wymagać a na pewno zwycięstwa w takim spotkaniu. Liczę tutaj na przełamanie ze strony Amerykanów. Jeśli ktoś może wygrać ten mecz dla OG to bez wątpienia jest to Nexa.
 
Ostatnia edycja:
kns_esport 169,9K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Zgadzam się z "corkiem, Complexity doświadczenie i kompletność. OG po przebudowie. Pisałem w innym temacie o formacji complex. Dla mnie ta drużyna ma potencjał, jeszcze jak dołączył Elige. Obydiwe drużyny czana seria. Na pewno zauważalne w ekipe OG, że po tych zmianach F1KU na prawdę jest bardzo silny, aimowo i agresywnie podchodzi. To taki stary F1KU jak za czasów gdzie grał w Polsce, bo nie ma co się oszukiwać wcześniej F1KU zgarniał bardzo słabe noty. Ganie ponad 2.5 mapy też jest dobrym wyjściem
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Liquid-Nine - 1 @1.55

E: Szacun 9ine

Liquid po zmianach zdecydowanie bardziej mi się podoba i widać, że ta drużyna nieco odżyła. Ostatnie mecze może nie były wybitne, ale mam wrażenie, że powinni się rozkręcać. Jeśli chodzi o polską formację to obejrzałem ich oba spotkania tutaj w Kolonii i nie wyglądało to najlepiej. Udało się wyrwać mecz z OG, ale z Fnatic zagrali bardzo mizernie. Hades próbował to ciągnąć, ale w pojedynkę nie da się wygrać meczu. Do tego Vertigo już przestało ostatnio być świątynią Polaków i coraz częściej są oni ogrywani na tej mapie.

Mongolz - Furia - Mongolz +8.5 @1.80

E: Szkoda, że zdecydowałem się tylko na hc bo ten kurs na Azjatów był kosmiczny a wygrali 2:0


Lubię grać przeciwko Furii, bo uważam, że jest to chyba najbardziej przeceniana drużyna w szeroko rozumianej czołówce. Wczoraj w ich meczu również można było skorzystać z roli underdoga w postaci Monte. Furia ostatni dobry turniej zagrała w kwietniu u siebie w Rio a takto jest to pasmo samych porażek nie licząc dwóch wygranych ze słabiutkimi Grayhound i Nouns. Kompromitacja na Majorze, słabiutki występ w Dallas. Tutaj po zmianach w kadrze wygląda już to ciut lepiej, ale nie sądzę, aby byli w stanie zdominować Azjatów którzy do tej pory pokazali się tu z bardzo dobrej strony.

Mongolz przejechało się po ITB chociaż ITB mam wrażenie, że przegrało by w tym momencie z każdym, ale pierwszy mecz Mongołów gdzie przegrali z Mouz po dogrywkach tylko potwierdza ich dobrą dyspozycję bo widzieliśmy co Mouz zrobiło z solidnym NIP-em w kolejnym meczu.

Dla mnie Azjaci spokojnie mogą ten mecz wygrać ale bezpiecznie wchodzę w handicap meczowy +8.5 rundy

------------------

Jeśli chodzi o wieczorne mecze to wydaje mi się, że kursy w meczu Apeks - OG trochę za bardzo faworyzują Apeks i do przemyślenia jest wygrana mapa OG. W drugim meczu NIP powinien sobie poradzić z Imperial, ale kursy 1,3-1.35 nie zachęcają. Szwedzka formacja gra w kratkę, potrafią każdemu napsuć sporo krwi, ale również zdarzają im się często wpadki. Po 1.50 bym brał, ale poniżej już chyba nie.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
'Corek 218,4K

'Corek

Znawca - e-sport
9INE wygra mapę + NiP win @ 2,15

Witam, jeśli chodzi o Polaków to warto było grać przeciwko nam, gdy buki spały kilka tygodni i faworyzowały polską formację, wtedy był okres gdzie można było grać przeciw nam. W chwili obecnej 1,5 na zwycięstwo TL jest jak najbardziej uzasadnione i zasłużenie są faworytami, ale nadal jest to bardzo nie stabilna drużyna. Ostatnie mecze słabiutkie, porażki z Astralis które również gra mocno w kratkę i ciągnie indywidualnościami, ostatnie spotkanie z BIG, gdzie udowodnili to że o stabilności to tam można na chwilę obecną zapolnieć, oddana mapa bodajże z 14-8, więc to nie wygląda kolorowo. Bardzo podobne kursy mamy na zwycięstwo TL i na wyrwanie mapy przez Polaków. Obecnie idę w drugą opcję, bo jak już mówiłem TL przeplata świetne rundy z tragicznymi i nie chce mi się wierzyć, że będą w stanie zagrać całe spotkanie na jednym poziomie i wybrać to w dwóch mapach, choć po drugiej stronie dziewiątki, które mogą same ten mecz szybko przegrać, ale ja widzę tutaj walkę z naszej strony. Prawda jest taka, że Liquid gra słabiutko i nasi również. Nikt nic nie pokazał tutaj i z możliwości win TL lub nasza mapa, wybieram to drugie.
Odnośnie spotkania Szwedów to idę bez zastanowienia ich zwycięstwo, kurs słabiutko ale w dubleku wygląda lepiej. NiP pokazał w ostatnich tygodniach, że zaczyna to wszystko grać i obecnie to nie ta półka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2221
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Monte - GamerLegion - 1 @ 1.45

Po Majorze gdzie obie drużyny pokazały się ze świetnej strony można było się spodziewać, że ciężko będzie zatrzymać najlepszych zawodników w składzie. I tak też się stało. Szeregi Monte opuścił Boros, a GL Siuhy oraz IM. Straty GL są dużo bardziej dotkliwe bo to własnie na tej dwójce opierała się gra tego zespołu. Siuhy świetnie prowadził a IM szalał aimowo. Oczywiście odejście Borosa to również ogromna strata dla Ukraińskiej formacji, ale tam zostali jeszcze zawodnicy którzy potrafią ciągnąć zespół jak DemQQ czy Woro2K. Zresztą Br0 który zajął miejsce po Jordańczyku również daje radę co pokazał w meczu z Furią mając najlepsze ADR

Monte pokazało się tu do tej pory z dobrej strony, wygrywajac oba mecze. Oczywiście pokonanie Imperial i dołującej ostatnio Furii nie jest jakimś super osiągnięciem jednak bądź co bądź Furia to uznanana marka a Imperial wczoraj było o krok od wywalenia z turnieju NIPu, więc te rezultaty trzeba szanować.

Teraz grają z GamerLegion które od Majora nie grało oficjalnego meczu, mając tutaj już zapewnione miejsce w fazie grupowej. Trzeba jednak sobie jasno powiedzieć że Volt oraz NeaLan to na pewno nie jest półka siuhego i IMa i moim zdaniem GL szybko pożegna się z tym turniejem. Oczywiście pierwszy mecz GL, nie wiemy jak się przygotowywali, co pokażą, ale ten skład personalny w ogóle do mnie nie przemawia


G2 - Astralis - 1 @1.72

Taki kurs na G2 mnie mocno zdziwił. Nie znając jeszcze kursów miałem odpuszczać ten mecz bo spodziewałem się jakiegoś 1.40 maks 1.50. Oddsmakerzy wyceniają to na 1.72 i ja to wezmę. Ja wiem, że G2 w ostatnim turnieju nie zachwyciło, ale czy Astralis wygląda lepiej? Ok, pokonali Liquid, pokonali jakimś cudem Apeks, ale te drużyny jednak nie przywiozły tutaj dobrej formy i już ich nie ma w turnieju. Poza tym gra Dunczykow mnie nie przekonuje, zagrają kilka rund świetnie by zaraz kilka fatalnie. W G2 w ostatnim turnieju pod formą był monesy. Jeśli tylko młody snajper wróci do swojej chociażby względnej dyspozycji to jestem tutaj spokojny o wynik. Myślę że G2 po słabszym występie na Blascie tutaj będzie mocno zmotywowane i skoncentrowane na zmazaniu plamy
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
'Corek 218,4K

'Corek

Znawca - e-sport
Monte vs GamerL
Monte win @ 1,42

Tutaj trzeba zagrać Monte. GamerLegion to już nie ta sama drużyna, wiaodmo kogo stracili a zastępstwa są...no widzimy wszyscy, że nie ten poziom. Monte udowadnia, że nadal trzymają fason i nadal są piekielnie groźni, zgranie, forma, rytm meczowy zdecydowanie po stronie Monte. Uważam, że bez większych problemów powinni sobie poradzić.

Astralis vs G2
G2 win @ 1,70

Już pisałem jakiś czas temu, że nie lubię grać G2 i nadal się źle czuje z tym, że na nich gram ale po prostu trzeba. Astralis to jeszcze nie jest "to" aby wygrywać z ścisła topką a już na pewno nie regularnie. Sporo o nich już mówiłem i nie będę zbędnie lać wody. Astralis mocno w kratkę, jeśli device i blamef nie są na swoim pozi1,70 GG bet omie to nie ma tam kto tego ciągnąć. G2 zagra swoje i powinni być górą.

Navi vs Mouz
Navi win @ 1,70 GGbet

Idę w stronę Navi. Wiaodmo, nowy skład i trzeba czasu, ale czy na pewno będziemy czekać nie wiaodmo jak długo? Oni już teraz są mocni, pokazali się bardzo dobrze w spotkaniu z Heroic, ograli BIG w dwóch mapach i G2 do zera, więc to nie jest żaden przypadek, dojd do perfekcji w komunikacji i Navi znów może górować, tylko ten Aleksi troszkę kłuje w oczy, choć widać że u boku Simpla ożył.
Natomiast Simple jak to Simple, ciągnie te wagony kto by nimi nie jechał, próbuje Navi, mimo tego że Mouz wcale źle nie wygląda.
Nie zgodzę się z tą grą na Mouz i uważam że te kursy to trochę mina.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1764
kns_esport 169,9K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Jestem zdziwiony wystawionymi kursami na ekipę G2. Ja wiem tam cały czas coś nie gra przez ostatnie chwile, ale na przebudowane Astralis ? Gdzie np ich jeden z najcenniejszych zawodników czyli blameF gra totalnie ponizej oczekiwań . Nadal nie można zapominać że jest tam Niko czy monesy Hunter i jks. Dla mnie win Francuzów to promocja po takim kursie a granie 2;0 to czysta okazja. W Astralis została tylko nazwa. Podjerzewam że trochę pograją w tym składzie, znowu nie będzie szło będzie jakieś słabsze ogniwo i dalej będą szukać jakiegos zawodnika z Danii. Co do dalszych meczów i spotkać napisze troszkę później .
 
Otrzymane punkty reputacji: +579
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Heroic - Mongolz handi+13.5 rundy - 2 @1.65 easy

Dobra mecz za chwilę więc króciutko. Na Heroic mamy 1.08 jakby grali z jakimś randomami. Azjaci byli o krok od wygranej z Mouz, potem przejechali się po ITB i wygrali z Furią. Taktycznie jeszcze trochę odstają, ale strzelecko naprawdę dają radę. Heroic to najlepsza drużyna na świecie, ale Mongolz robi systematyczne postępy i liczę, że nie dadzą się tutaj zdominować i zakręcą się koło 10 rund na mapach, a nie wykluczam, że może uda im się urwać jedną z nich, a jeśli tylko głowa dojedzie to spokojnie te hc powinni pokryć
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Cloud9 - 9nine - 1 @1.65

Oj będzie się śniło dziewiątkom wczorajsze spotkanie. Mieć 5 rund meczowych grając po CT na mirage, gdzie zarówno oni jak i ich rywal wolą właśnie tę stronę i nie zakończyć meczu? Oczywiście zdarzają się takie rzeczy w cs, ale naszym niestety zbyt często i zakładam, że to może ich słono kosztować.

Organizatorzy też nie byli łaskawi ustawiając ich mecz na 12:30, bo czasu na wymazanie z pamieci wczorajszego meczu, a przede wszystkim przygotowanie się do kolejnego mają sporo mniej niż ich rywale.

W składzie C9 w lecie zaszły dwie zmiany: za Nafanego i Bustera przyszli Electronic i Perfecto z Navi i ja to oceniam za świetny ruch. Wielka szkoda ze Axile nie dostał wizy na ten turniej i Buster dostał jeszcze jedną szansę, bo jest to nasjlabsze ogniwo chmurek co tylko wczoraj potwierdził. Wróci Axile to dla mnie C9 personalnie będzie wyglądać świetnie i mogą zdominować scenę csa

No właśnie wczorajszy mecz z Fnatic nie był idealny, ale był to pierwszy mecz po prawie dwóch miesiącach przerwy w nowym zestawieniu, z solidnym rywalem, a przegrany tylko po dogrywce na decydującej mapie. Zresztą kilka dni temu tutaj w Kolonii Fnatic mierzyło się z naszymi rodakami i wygrało gładko w dwóch mapach, więc też to może być jakiś wyznacznik

Stawiam na C9. Dla mnie personalnie to dużo lepsza ekipa która z każdym meczem powinna rosnąć. Nasi wczoraj mieli ogromną szansę której niewykorzystali, a grając dzisiaj o pozostanie w turnieju to może mocno siedzieć w głowie.

Mongolz - Gamer Legion - 1 @1.68

Byłem bardzo ciekaw jakie kursy wystawią buki na to spotkanie i jestem zawiedziony. Po cichu liczyłem, że dalej będą niedoceniać Azjatów i wystawia coś koło 2.70. Niestety oddsmakerzy tym razem odrobili lekcję i zdają sobie sprawę, że GL po zmianach to już nie to samo GL, a Mongołowie są bardzo groźni co tylko potwierdzili wczoraj z Heroic mając dwie rundy meczowe aby odprawić murowanych faworytów 2:0.

Obie te druzyny opisywalem wczoraj, wszystko się potwierdziło, więc nie będę się powtarzać.

Obawiam się tylko głowy Mongołów. Pierwszy raz grają jako faworyt na tak dużym turnieju i ciekawe jak sobie z tym poradzą, bo umiejętnościami na pewno przewyższają swojego dzisiejszego rywala.

Fnatic - Ence - Fnatic wygra mapę @1.55

Fnatic gra tutaj w Kolonii nadspodziewanie dobrze. Pokonali Complexity, 9nine w dwóch mapach i wreszcie wczoraj wygrali z C9. Nie spodziewałem się tego po tej ekipie, ale widać, że zmiany których dokonali w przerwie letniej im służą. Dexter i Afro świetnie się wkomponowali do zespołu i wygląda to obiecująco. Dzisiaj zagrają z Ence które po wczorajszym comebacku może dostać pozytywnego kopa, ale jednak patrząc na to jak do tej pory prezentują się obie drużyny nie sądzę aby Ence miało mieć tutaj gładką przeprawę.

Faze + Team Vitality wygrają @1.60

Kurs jak na dubla nie powala, ale ja to wezmę. Ani NIP ani tym bardziej OG mnie nie przekonują. NIP ma momenty dobrej gry ale często te spotkania są rwane i potrafią totalnie się posypać. OG to po prostu zupełnie w tym momencie nie ta półka co francuska ekipa i nie sądzę żeby mieli się tutaj postawić. Jeśli faworyci zagrają chociaż na swoim średnim poziomie to nie powinni mieć problemów
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
'Corek 218,4K

'Corek

Znawca - e-sport
Vitality vs OG
OG wygra mapę @ 2,30 aj ten anubis

Witam, ja dziś zaryzykuję w kilku spotkaniach. Zobaczymy jak Vitality wejdzie w to spotkanie, musili być w 100% od początku z pełną koncentracją bo mimo, iż OG po przebudowie to gdy złapią rytm to jest ciężko ich zatrzymać. Fiku gra świetnie, odżył i mega ofensywny kocur z niego, strzelecko tutaj nie ma jakiejś przepaści między Vitality a OG, duże znaczenie ma oczywiście zgranie, które jest po stronie Vita, ale ja tutaj liczę na tą nieprzewidywalności OG. Pokazali w ostatnich spotkaniach, że nie będą chłopcami do bicia i uważam, że stać ich dziś na mapę. Na pewno zwycięstwo Vitality po takim kursie to nieporozumienie.

GamerLegion vs Mongolz
GamerLegion win @ 2,25

Granie w stronę TheMongolz miało sens jak najbardziej w przypadku, gdy to nie oni byli faworytami, dziś już mamy zupełnie inną sytuację i ten kurs nie zachęca. GamerL po przebudowie i na pewno nie będzie to grać tak jak wcześniej, ale Mongolz to nie jest jakaś stabilna potęga, aby ich tak faworyzować, zaczyna się robić to co z dziewiątkami kilka tygodni temu. GamerL musi tutaj coś pokazać, póki co te ich rundy bardzo ostrożne, ale dziś wiedzą że dziś najlepsza okazja na zwycięstwo. Powalczyli na mapie z Vitality, którą spokojnie można było wziąć, ale przez dwie głupie indywidualne decyzję tak się nie stało. Głównie gram to że względu na kursy, na których dziś można skorzystać.

Faze vs NiP
Faze 2:0 @ 2,30
E: Polecam na live fazę, złapane po 2,10 teraz można jeszcze po 1,7 grać.

Trzeci mecz i znów podejmujemy ryzyko. Idę w łatwej zwycięstwo Faze, które nie pzoowki sobie na porażkę w pierwszym spotkaniu bo później grali by każdy mecz z nożem na gardle, ale tak jak NIP jeszcze chwilę temu zapowiadał się na to, że będą tutaj włączyć to teraz widać, że to nie jest jeszcze ich czas. Faze nie oddało mapy w ostatnich spotkaniach na blaście na Liquid i G2, dziś uważam że będzie podobnie bo rywal zdecydowanie półkę niżej na chwilę obecną. NIP tragicznie z Mouz i mimo zwycięstwa również tragicznie z Imperial. Dużo nieporozumień jest w NiP a takie błędy jakie oni do tej pory robili, nie mają prawa bytu z takim rywalem jakim jest Faze. Kardigan i spółka nie muszą tutaj zagrać niczego nadzwyczajnego, aby łatwo zamknąć to spotkanie. Idę w zwycięstwo w dwóch mapach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1878
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Navi-OG - 1 @1.45 Ggbet

Podaję już teraz bo na bank spadnie. Mecz o pozostanie w turnieju, Navi nie zachwyca ale z OG sobie poradzą. Obie drużyny ze sporymi zmianami, ale to Navi personalnie ma dużo lepszy skład. Pierwszy mecz grali z Mouz które wygląda tutaj bardzo dobrze I ta porażka mogła się przytrafić. OG nie postawi nawet w połowie tak wysoko poprzeczki.

Nie wiem czy jutro będzie czas więc dodatkowo myślę że do rozważenia wygrana mapa Mouz z Vitality. Chyba ten kurs na G2 z Faze tez za wysoki więc tutaj też bym coś szukał w stronę Niko i spółki. W meczu NIP z Astralis chyba szedłbym w kierunku Dunczykow. Może jutro cis skrobnę na temat tych meczów
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
'Corek 218,4K

'Corek

Znawca - e-sport
Szkoda naszych chłopaków bo zaważyły pojedyncze decyzję, wczoraj jak i dziś choć by mynia w kluczowych momentach, może jeszcze dożyjemy czasów, w których Polacy dorównają złotej piątce, ale moim zdaniem nie w tym składzie. Iem się rozkręca. Za jakiś czas podrzucę propozycję na dziś.
 
Do góry Bottom