>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Luźna dyskusja I Liga - Dyskusja, Typy, Newsy, Zakłady Długoterminowe - w sezonie 2022/2023

Status
Zamknięty.
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
SKRA Częstochowa - Wisła Kraków

Wisła Kraków odkąd wróciła po przerwie zimowej bije wszystkich na głowę, 5 meczów i 5 zwycięstwo. Ostatnio może trochę szczęśliwie ale wygrali z GKS Tychy po rzucie karnym w doliczonym czasie gry widać, że ta Wisła gra do ostatniego gwizdka sędziego. Dziś podejmują drużynę z Częstochowy, która gra na boisku GIEKSA Arena w Bełchatowie. Ostatnio SKRA 2 zwycięstwa z rzędu 1:0 z Podbeskiedzie BB i 1:0 z Zagłębiem Sosnowiec no ale kto nie wygrywa z Zagłębiem ostatnio...
Wisła Kraków często pokrywa overy jeśli chodzi o rzuty rożne nie inaczej było ostatnio gdzie sami z Tychami zdobyli 11 rożnych, z Katowicami 9 rożnych, z Odrą Opole 10 rożnych czy z Resovią 8 rożnych. Widać, że jest to maszynka do nabijania rożnych.
Liczę na zwycięstwo Wisły, która widać, że jest w mocnym gazie i będą walczyć o bezpośredni awans do Ekstraklasy.

Wisła + powyżej 10,5 rzutów rożnych 2,78​
 
tenis_de_mesa 1,3M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Górnik Łęczna - Chojniczanka Chojnice
Typ: 1X + Chojniczanka over 2.5 żk @2,45 (fortuna)

O Górniku pisałem przy okazji meczu z Arką Gdynia, że zespół ten osiąga wyniki zdecydowanie poniżej swoich możliwości, w Gdyni Górnik wygrał 1:0 i tym sposobem oddalił się od strefy spadkowej w której znajduje się Chojniczanka. Górnik w tym momencie zajmuje 12. miejsce i ma 5 pkt przewagi nad czerwoną strefą, goscie z Chojnic są na przedostatniej pozycji i jest to zespół który najgorzej w lidze wygląda na wyjazdach. Zespół trenera Brede w delegacjach zdobył zaledwie 4 punkty w 11 próbach. Górnik po wygranej w Gdyni mocno slomplikowalby sobie sprawę przegrywając dzisiaj z Chojniczanką, ale nic na to nie wskazuje. Dokładam kartki przyjezdnych, którzy czy to u sobie czy na wyjeździe średnia mają właśnie w okolicy 3 żółtych kartek. Są jedna z najostrzej grających druzyn z zaplecza Ekstraklasy. Sędziuje Pan Szczech który lubi sięgać po kartki, więc powinno być dobrze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +512
tenis_de_mesa 1,3M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
GKS Katowice - Resovia Rzeszów
Typ: X2 @1,98 (unibet)

Miałem już dzisiaj nic nie ruszać, ale kursy spadają na Katowice więc spróbuję pójść pod prąd. GieKSa jest na bezpiecznej 10. pozycji, dzisiaj osłabiona brakiem dwóch obrońców - Michała Kołodziejskiego (16 meczów w tym sezonie) oraz Marcina Wasielwskiego (23), fatalna passa, zawodnicy trenera Góraka ostatni mecz wygrali 5. listopada przy Bukowej z Chojniczanką, od tego meczu minęło bardzo dużo czasu, a gra popularnej "GieKSy" nie poprawia się. Można powiedzieć, że dzisiaj rywal na przełamanie idealny, ale czy na pewno? Resovia w końcu odżyła, wygrzebała się ze strefy spadkowej, plasuje się na 14. pozycji ale nadal czuje na plecach oddech strefy spadkowej, mimo tego na wiosnę wygląda to dużo lepiej, wkalkulowane porażki z wyżej notowanymi zespołami z Gdyni i Krakowa, remis w Nowym Sączu oraz wygrane z Gornikiem Łęczna oraz w ostatniej kolejce z Odrą Opole. Ale nie tylko katowiczanie dzisiaj osłabieni, w Resovii nadal brak podstawowego bramkarza Pindrocha, zastąpi go tak jak w ostatniej kolejce Paweł Łakota, który zachował w tym meczu czyste konto, większym zmartwieniem będzie na pewno brak najlepszego strzelca Antonika która musi dzisiaj pauzować za nadmiar żółtych kartek.

Oba zespoły spotkały się ze sobą pięciokrotnie i aż 4x padł remis, raz i to w ostatnim meczu na jesień w Rzeszowie wygrał GKS Katowiece 1:0.
Potencjał obu zespołów zbliżony, nie wiem więc skąd to faworyzowanie gospodarzy, podział punktów bardzo prawdopodobny, stawka lekka, ale mam wrażenie, że podopieczni trenera Hajdo dzisiaj jakieś punkty z Bukowej wywiozą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +439
tenis_de_mesa 1,3M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Ruch Chorzów - ŁKS Łódź
Typ: ŁKS under 2.5 RR do przerwy @1,55 (Superbet)

Jest też w fortunie po kursie 1,52.
Łodzianie w 9 na 11 meczów wyjazdowych tego sezonu notowali poniżej trzech rzutów różnych w pierwszej połowie. Dzisiaj uważam, że również ta linia nie zostanie przekroczona.
Ruch jest na drugim miejscu, ŁKS jest liderem, moim zdaniem ŁKS nie otworzy się w tym meczu szybko, raczej przyjmie gospodarzy na własnej połowie i będzie się starał groźnie kontrować. Typ oczywiście do ako albo dubla, ale myślę, że warto. Poniżej poszczególne mecze wyjazdowe i w nawiasie rzuty różne do przerwy ŁKSu.
  • Puszcza (1)
  • Skra (1)
  • Katowice (1)
  • Odra Opole (2)
  • Resovia (4)
  • Wisła (3)
  • Podbeskidzie (2)
  • Chojniczanka (1)
  • Stal Rzeszów (2)
  • Chrobry (0)
  • GKS Tychy (1)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +513
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Wczoraj poznaliśmy dokładne terminy meczów barażowych o awans do PKO Ekstraklasy.

Mecze 1/2 finału zostaną rozegrane we wtorek 6 czerwca o godz. 18:00 i 20:45.
Spotkanie finałowe odbędzie się w niedzielę 11 czerwca o godz. 18:00. Gospodarzem zawsze będzie zespół zajmujący wyższe miejsce w tabeli.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +282
tenis_de_mesa 1,3M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Wisła Kraków - Chrobry Głogów
Typ: Wisła Kraków (4:1)
ŁKS Łódź - Chojniczanka Chojnice
Typ: ŁKS Łódź (2:1)

@2,35 (fortuna) / @2,21 (unibet)

Przede wszystkim idę na tą kolejke w w/w dubel sobotnio/niedzielny.
Wisła Kraków w sobotnie popołudnie podejmować będzie Chrobrego, drużyna prowadzona przez Radosława Sobolewskiego rozgrywa kapitalną wiosnę w której jeszcze nie straciła punktów, chociaż akurat z tego powodu lekko ręką mi zadrżała bo wiadomo, że ta passa kiedyś musi się skończyć, ale za chwilę wyjaśnię dlaczego jeszcze nie dzisiaj. Chrobry na jesień (kiedy wówczas rozgrywał super rundę) ograł Wisłe 2:0, niestety od tego momentu wiele się zmieniło i Chrobry bardzo słabo punktuje, bilans 1-1-4 nie napawa optymizmem, efektem tego jest spadek na 8. miejsce. Tak jak powiedziałem, Wisła jest w zupełnie innym położeniu, Biała Gwiazda na wiosnę goni czołówkę i już bardzo blisko jest TOP2, wczoraj przegrał Ruch więc szansa by zbliżyć się na jeden punkt wydaje się znakomita. Jeszcze na jedną sytacje wróciłem uwagę, póki co krakowianie mierzą się z zespołami z niższych regionów ligi (Skra, Tychy, Katowice, Odra, Resovia) na uwagę zasługuje głównie wygrana w Gdyni, ale te najtrudniejsze mecze dopiero przed zespołem Sobolewskiego (Ruch, ŁKS, Termalica), dlatego trzeba punktować z zespołami w teorii słabszymi.
W jednej jak i drugiej drużynie nikt nie pauzuje za kartki.

Przenosimy się na niedzielny mecz "do rosołku" w Łodzi, gdzie lider podejmować będzie ostatnia drużynę w lidze. Na przekór zasady nie graj pierwszego z ostatnim, to jednak łodzianie mają wszystkie argumenty by zgarnąć komplet punktów. Chojniczanka ma duże problemy w defensywie i na wyjazdach razem z Chrobrym stracili najwięcej bramek w lidze, a przecież na przeciw najlepsza drużyna w lidze, nie tylko jako lider, ale także najlepiej grająca drużyna u siebie (27 pkt, 22-11 gole). Podobnie jak w spotkaniu Wisły z Chobrym są rachunki do wyrównania, na jesień w Chojnicach to gospodarze byli górą (1:0). W obecnych dyspozycjach ciężko będzie ekipie trenera Brede urwać punkty Łódzkiemu Klubowi Sportowemu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1207
M 73K

Mitre

Znawca - Snooker
Motor Lublin - Śląsk II Wrocław
(dziś, godz. 17)

Typ: 1
Kurs. 1.65

[wynik: 3:0]


Dobry kurs na Motor: 1) rezerwy Śląska są na ostatnim miejscu, 2) kibole Motoru i Śląska mają zgodę, a że Motor bije się o baraże, nie zdziwię się, jesli fanatycy Śląska rzekli swym piłkarzom, żeby ci nie walczyli nawet o remis, ułatwiając jeszcze sprawę gospodarzom - choć ci i czysto sportowo mają wszystkie argumenty po swojej stronie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1706
tenis_de_mesa 1,3M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice
Typ: over 4.5 żk @1,48 (8)
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Rzeszów
Typ: Stal over 4.5 RR @1,71 (6)

@2,53 (fortuna)

Po meczu w Łodzi który mam nadzieję zakonczy się wygraną gospodarzy, mamy dzisiaj jeszcze dwa pojedynki, w których pograne mam w/w statystyki. Zacznijmy od meczu w Sosnowcu. Zaglebie niebezpiecznie zbliża się do czerwonej strefy, już zaledwie zostały trzy punkty zapasu, Puszcza natomiast po świetnej jesieni na wiosnę spuściła z tonu, ale nadal znajduje się na miejscu barażowym, nie wiem tak na prawdę co ta Puszcza będzie chciała zrobić z tym faktem na koniec sezonu, ale fakty na razie są takie, że nadal się liczą. Zagłębie u siebie ze średnia 2.5 żk na mecz, Puszcza to już prawie 3 kartki na mecz wyjazdowy, dodajmy do tego jeszcze sędziego Sulikowskiego ze średnia prawie 6 żółtych kartek na zapleczu EKS. Jeszcze wspomnę h2h, na jesień w Niepołomicach 0:0 ale kartek było 7, sezon wcześniej 6 żóltek i czerwona kartka, a w Sosnowcu 7 żk. Wszystko wskazuje na kartki w tym meczu, dlatego też obieram taki kierunek.

Na zakończenie piłkarskiej niedzieli w Bielsku TSP podejmować będzie rzeszowską Stal. Właściwie musiałbym powielać to co zawsze pisze przy okazji meczów Stali w tym sezonie. Maszynka do rogów, zespół który wykonał ich najwięcej w lidze, 7.58 cornera w delegacjach robi wrażenie. Dzisiaj dobry kurs na pięć RR bo rywal mocny, ale przecież Stal niezależnie od rywala z którym gra nabija ich masę, ostatnio w Łodzi aż 8, w Chorzowie 6, w Gdyni 10. (Wymieniłem silnych rywali Stali.)
Jest również linia niżej, choć ja bym ewentualnie szedł w drugą stronę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +756
Psychosocial 872,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
ŁKS Łódź-Chojniczanka Chojnice TYP 1 kurs 1,62 5/10 g.12.40 2:1 WIN

PS: Spotyka się lider z czerwoną latarnią i od razu może się zapalić światełko ale wydaje mi się że tu nie może być mowy o sensacji.

Wkleję za "lksfans" trochę fajnych info, (za to też dziękowało mi wielu z was po ostatniej analizie na Waterford-Finn Harps bo bez niej nie zagralibyście typu a przynajmniej tak pisaliście) być może się przydadzą:

Trener ŁKS Kazimierz Moskal:

– Oczywiście po poprzedniej przerwie, gdy wybraliśmy się na sparing do Płocka, obiecałem sobie, że więcej takiego błędu nie popełnię. I w przerwie poświęcimy ten czas na pracę, a nie granie sparingów. W taki sposób jak to było jesienią. Zawodnicy, którzy mniej grali w pierwszej drużynie, dostali w weekend szansę gry w drugiej drużynie. Natomiast pozostali normalnie pracowali. Wracamy do rywalizacji i ja mam takie przekonanie, że wychodzimy na ostatnią prostą w tej lidze. Będą to bardzo ważne dni i tygodnie, które przed nami. Chciałbym żeby wszyscy mieli tego świadomość i żeby wszyscy, którym na sercu leży dobro tego klubu, jeszcze więcej z siebie dali. Żeby więcej wykazali zaangażowania i koncentracji. Oczywiście myślę tutaj przede wszystkim o zawodnikach, bo na nich to się wszystko skupia. Chciałbym, aby jedyny temat, który przewijał się w szatni to był kolejny rywal. Ale też oczekuję od siebie i od trenerów, żeby zrobić wszystko, aby ten zespół był jak najlepiej przygotowany do tych spotkań, które nam pozostały. Zarówno pod względem taktycznym jak i fizycznym. Myślę również o tym, aby wszyscy pracownicy, którzy mają nawet – wydawałoby się mały wpływ na to co dzieje się na boisku, też wykazali się jeszcze większą chęcią i zaangażowaniem, aby pomóc tej drużynie jak najlepiej się przygotować i stworzyć jak najbardziej optymalne do tego warunki. Na koniec chciałbym wspomnieć oczywiście o kibicach. Liczymy na ich wsparcie bardzo mocno. Sami mogliśmy się przekonać na własnej skórze jak to wsparcie działa w takich momentach – jak chociażby widzieliśmy w trakcie ostatniego meczu w Gliwicach z Ruchem. Bardzo na to liczymy. Nie apelujemy tutaj o jakieś dodatkowe pieniądze od właściciela, tylko apeluję o to, żeby wszyscy zrobili tyle ile mogą, aby zespół mógł dobrze funkcjonować i żeby optymalnie się przygotować do każdego kolejnego meczu.
– Zawsze możemy mówić, że gdybyśmy wygrali w Chojnicach to byśmy mieli trzy punkty więcej, bo jest to zespół, który jest teraz na samym dole. Zrobiliśmy tyle punktów jesienią ile mogliśmy. Teraz jest runda rewanżowa i nie traktujemy tego w żaden wyjątkowy sposób. Każdy punkt w najbliższych meczach będzie ważył więcej niż jesienią w obecnej sytuacji. Takiego meczu się spodziewamy. Oczywiście chcemy zrobić wszystko, aby rozstrzygnąć go na własną korzyść.
– Nasz zespół dobrze funkcjonuje. Chcę żeby on funkcjonował tak samo przez kolejnych 10 meczów. Nie chcę żebyśmy stracili czujność, bo to że jesteśmy na pierwszym miejscu i zremisowaliśmy z Ruchem bardzo ważny mecz na wyjeździe, to nie znaczy, że możemy sobie pomyśleć, że najcięższe mecze są za nami, bo uważam, że najcięższe mecze są przed nami.


A teraz już bezpośrednie wypowiedzi przedmeczowe:

Kazimierz Moskal (trener ŁKS): – Śledzimy na bieżąco poczynania naszych najbliższych rywali. Nie przywiązywałbym wagi do sparingów. Jedno co mogę powiedzieć to podzieliłem się tą opinią z zespołem – w moim przekonaniu będzie to bardziej niewygodny rywal w defensywie, niż dwaj nasi poprzedni rywale w meczach domowych – Stal Rzeszów i Chrobry Głogów. Wydaje mi się, że te dwa ostatnie zespoły grały trochę bardziej odważniej do przodu. Chojnice są zespołem, który broni się przed spadkiem i mocniej zabezpieczają swoją połowę. Z tego powodu spodziewam się takiego bardziej wymagającego meczu z naszej strony. Wiadomo, że ten atak pozycyjny wymaga dużej cierpliwości i dużych umiejętności indywidualnych. Więc tak powoli przestrzegałem swoich zawodników, żeby znowu nie wpaść w taką pułapkę, że przyjeżdża ostatni zespołów w tabeli i będzie łatwo.

Artemijus Tutyškinas (obrońca ŁKS):Na papierze na pewno jesteśmy faworytem, ale na boisku różne rzeczy się dzieją. To jest piłka nożna. To, że Chojniczanka jest na ostatnim miejscu to nie oznacza, że nam się podłożą. Musimy wywalczyć o zwycięstwo i na pewno nie będzie łatwo, bo walczymy o awans, a Chojniczanka o utrzymanie. Każdy ma swoje cele. W jesiennym meczu nie wywieźliśmy trzech punktów, w sumie ani jednego. Nie przebiegał ten mecz po naszej myśli. W pierwszej połowie straciliśmy bramkę, potem pamiętam, że była sytuacja, że strzałem Pirulo z połowy boiska. Moim zdaniem była wtedy bramka, ale nie została uznana. Może to zmieniłoby przebieg spotkania i wszystko inaczej by się potoczyło, ale to już jest za nami. Teraz walczymy o kolejne punkty. Nie spodziewam się, że Chojniczanka będzie kontrolować to spotkanie, my będziemy starali się narzucić swój styl gry. Oni będą szukać swoich szans ze stałych fragmentów gry, lub z wyjść do kontrataku. Nie powinniśmy zlekceważyć rywala i po prostu musimy robić swoje na boisku. Jestem pozytywnej myśli.

Michał Mokrzycki (pomocnik ŁKS):Nie poruszaliśmy w ogóle tematu tego poprzedniego meczu w Chojnicach. Myślę, że podchodzimy do tego tak samo jak do każdego innego – nieważne czy przegraliśmy czy wygraliśmy pierwszy mecz. Nasze podejście jest wciąż takie same. Chcemy wyjść i zgarniać trzy punkty. Popracowaliśmy ciężej w trakcie przerwy na kadrę. Podbudowaliśmy trochę siły i motoryki. Mieliśmy też dwa dni wolnego. Jesteśmy spragnieni tego meczu, bo ostatnio graliśmy dwa tygodnie temu. Brakuje tej adrenaliny meczowej.

Reasumując w zespole Łódzkiego Klubu Sportowego nie zobaczymy na boisku Mieszka Lorenca. Pod znakiem zapytania stoi występ Mateusza Kowalczyka, który ma problemy z kostką.

W Chojniczance aktualnie żaden z zawodników nie narzeka na problemy zdrowotne. Do gry wprowadzany jest już obrońca Damian Byrtek, który zagrał w drugiej połowie ostatniego ligowego meczu rezerw Chojniczanki z Borowiakiem Czersk.

Pzdr/Psycho..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3950
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/1. Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Chrobry Głogów vs Sandecja Nowy Sącz
Typ: powyżej 7.5 kartek (czerwona=2)
Kurs: 3.60✅️
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Gospodarze to zespół, który w poprzednich latach ocierał się o miejsca, gwarantujące walkę o awans do Ekstraklasy. Ta kampania również jest udana w wykonaniu Chrobrego.
Na ten moment to 8. pozycja, ale strata do miejsc play-off wynosi jedynie 4 punkty. Niestety ostatnia dyspozycja nie jest najlepsza i klub z Głogowa nie sięgnął po zwycięstwo od połowy lutego. Niedawna rywalizacja z Wisłą w Krakowie pokazała, jak dużo brakuje podopiecznym Marka Gołębiewskiego do czołówki. Kiedy jak nie dzisiaj się przełamać, ponieważ na obiekt faworyta zawita Sandecja. Przyjezdni znajdują się w sporym kryzysie i miejsce w tabeli potwierdza sytuację gości. Jest to przedostatnia pozycja, ze stratą 2 oczek do Skry Częstochowa. No właśnie, weekendowa potyczka z tym rywalem nie przyniosła nawet remisu, co stawia zespół z Nowego Sącza w trudnym położeniu. Potrzebne są kolejne punkty, aby marzyć o utrzymaniu się na zapleczu polskiej Ekstraklasy. Czy stać outsidera na dobry wynik?

Jedni i drudzy w ostatnim czasie nie zachwycają formą i spodziewam się typowego meczu walki. Nie pozostało mi nic innego, jak zaproponować kartki. Pobieram sobie linię 7.5 upomnień. Zdaję sobie sprawę, że jest ona wysoka, ale nikt tutaj nogi nie odstawi i każdy z zespołów zrobi wszystko, aby się przełamać. Zerknijmy na statystyki:
  • Chrobry Głogów w ostatnich 5 spotkaniach oglądał 5, 4, 1, 6, 3 kartek
  • Sandecja Nowy Sącz w ostatnich 5 spotkaniach oglądała 7, 3, 1, 4, 1 kartek
Pierwsze starcie tych klubów w tej kampanii skończyło się 8 upomnieniami. Wierzę, że sędzia Albert Różycki stanie na wysokości zadania. Jego liczby z 2. Ligi to 2, 3, 4, 5, 7, 5, 9, 10, 7, 7. Dzisiaj będzie miał okazję po raz pierwszy w tym sezonie prowadzić mecz w 1. Lidze. Być może nie poradzi sobie z presją nakładaną przez zawodników.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2175
tenis_de_mesa 1,3M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Chojniczanka Chojnice - Termalica Nieciecza
Typ: Chojniczanka over 2.5 żk @1,95 (fortuna) (3)

Gospodarze na dnie ligowej tabeli, za to w czubie jeśli chodzi o zbierane kartoniki, u siebie blisko trzy żółtka na mecz, a frustracja będzie tylko rosnąć. Do Chojnic przyjezdza Termalica, zespół walczący o bezpośredni awans, przeciwstawić się można walka o każdy centymetr boiska, liga jest jeszcze do uratowania, ale trzeba zacząć punktować. Po ostatnim meczu w Łodzi, oberwało się słownie piłkarzom od kibiców, więc myślę, że dzisiaj będą chcieli pokazać, że im zależy. Sędzia Rasmus ma średnia prawie 5 żk na mecz w tym sezonie, myślę, że dzisiaj minimum trzy żółtka dla gospodarzy bardzo dobra opcja.

Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz
Typ: over 5.5 żk @2,00 (fortuna) (5)

Wlasciwie wszystko fajnie opisał sunxl sunxl, Sandecja to zespół który zbiera najwięcej kartek w lidze - 84 w 24 kolejkach, natomiast Chrobry na wiosne to zupełnie inna drużyna niż na jesień, często faulujaca i zbierajaca sporo kartek, żółtych ale i czerwonych, frustracja bo wyniki bardzo słabe. Sędzia Różycki ze średnia ponad 5 kartek na mecz. Na jesień 8 żółtek. Powinno być dobrze pod tym względem również dzisiaj.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2420
tenis_de_mesa 1,3M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Zdrowych oraz radosnych Świąt Wielkanocnych dla wszystkich! 🐣

Puszcza Niepołomice - Wisła Kraków
Typ: 1X @1,87 (unibet) (2:1)

Pewnie wiele osób spodziewało się typów pod Białą Gwiazdę, ale ja jednak dzisiaj na przekór.
To będzie na prawdę Wielka Sobota w Niepołomicach, wielkie święto na które czeka całe miasto.
Puszcza bowiem dzisiaj świętować będzie 100lecie istnienia klubu, o tym, że tym meczem żyją całe Niepołomice niech świadczy chociażby to, że miejscowy proboszcz przełożył mszę rezurekcyjną na godzienie 20:30 tak żeby nie kolidowała ona z meczem, a same wejściówki w liczbie 2000 bardzo szybko znalazły swoich nabywców.
Jeśli chodzi o sam mecz to sytuację obu klubów - Puszcza nadal liczy się w walce o awans do Ekstraklasy bowiem zajmuje 5. miejsce, Wiślacy natomiast są na miejscu nr. 3 z pięciopunktową przewagą nad dzisiejszym rywalem. Uważam natomiast, że to jest ten moment w którym podopieczni Sobolewskiego w końcu stracą jakieś punkty, Wisła do tej pory wygrała wszystkie mecze na wiosnę więc prawdopodobieństwo, że w końcu się potkną rośnie z meczu na mecz. W Niepołomicach jest bardzo specyficzne boisko, jest ono węższe niż pozostałe obiekty w lidze, o tym jak pomoga to miejscowym "Żubrom" niech świadczy fakt, że Puszcza na własnym terenie w obenym sezonie przegrała tylko raz a bilans wynosi 7-4-1. Wisła zdecydowanie lepiej radzi sobie w Krakowie, w delegacjach wygrała 50% rozgrywanych spotkań. W Puszczy nie zagra Łukasz Sołowiej za czerwoną kartkę, w Wiśle sytuacja raczej stabilna, względem ostatnich spotkań bowiem nadal niezdolni do gry są Uryga, Starzyński a do treningów dopiero wraca Basha.
Wg. mnie dzisiaj Wisła straci pierwsze punkty na wiosnę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1902
tenis_de_mesa 1,3M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Górnik Łeczna - ŁKS Łódź
Typ: ŁKS @2,20 (unibet) (1:1)

Dzisiaj na zakończenie 26. serii gier w Łęcznej miejscowy Górnik podejmować będzie Łódzki Klub Sportowy. Górnik mimo, że w lidze radzi sobie mocno średnio, to mimo tego potrafil dotrzeć do półfinału PP za co należą im się ogromne brawa. W lidze tak jak wspomniałem nie wygląda to tak dobrze, 13. miejsce, a uważam, że to zespół spokojnie na TOP10, dzisiaj zadanie Górników niełatwe, niedość, że przyjeżdza lider to jeszcze bardzo poważne ubytki w składzie, nie zagra podstawowa para środkowych obrońców de Amo oraz Biernat, wątpliwy występ również najlepszego strzelca Krykuna który nabawił się urazu oka w pucharowym meczu z Rakowem, ale tutaj stawiam znak zapytania bo to czy Krykun zagra okaże się po podaniu składów, a więc na pewno niedługo. ŁKS ma szansę zrobić milowy krok do ekstraklasy bowiem punty w tej kolejce straciła Termalica, Ruch oraz Wisła. Do tego do składu wraca jeden z liderów łodzian - Kowalczyk. W związku z powyższym uważam, że kurs 2,20 jest do przyjęcia i stawiam na wygraną dzisiejszych gości.
 
Ostatnia edycja:
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Wisła Kraków - Stal Rzeszów
Typ 1 @ 1.65 // Fortuna

Wisła po serii wygranych pojedynków przegrała przed tygodniem można powiedzieć dosyć niespodziewanie z Puszczą Niepołomice 2-1. Chociaż trzeba dodać, że piłkarze Białej Gwiazdy byli znacznie lepszym zespołem od sowich przeciwników. W każdym elemencie byli mocniejszym zespołem od swoich rywali.

Podopieczni Sobolewskiego w tym starciu będą chcieli zrewanżować się za ostatni pojedynek i wywalczyć trzy punkty. Tym bardziej, że cały czas walczą o bezpośredni awans do Ekstraklasy. A strata do drugiego Ruchu wynosi zaledwie dwa punkty, dodatkowo Niebiescy w ostatnich tygodniach radzą sobie przeciętnie.

Stal warto jest dodać, że jest mocnym zespołem, ale na własnym obiekcie. Na wyjazdach wygląda to słabo, gdzie zdobycie punktów przychodzi im z trudem, a bilans potyczek 2-5-6 jest tego najlepszym dowodem. Dla przeciwieństwa Wisla regularnie wygrywa u siebie swoje mecze i robiąc to w całkiem ładnym stylu. Na przestrzeni ostatnich meczy udawało im się w dodatku strzelać co najmniej po dwa gole.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1386
tenis_de_mesa 1,3M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Resovia Rzeszów - Chrobry Głogów
Typ: Resovia @2,18 (fortuna)/@2,00 (unibet) (1:1)

27 serie gier rozpoczynać będziemy w Rzeszowie, Resovia na stadionie Stali podejmować będzie Chrogrego Głogów.
Gospodarze w dobrej formie, potwierdziła to ostatnia kolejka Resovia ograła Skre Częstochowa aż 5:0 i można lekko odetchnąć bowiem zrobiło się 6 punktów przewagi nad strefą spadkową. Chrobry skończył się dla mnie wraz z rozpoczęciem się rundy rewanżowej, w ostatnich 5 kolejach Chrobry zrobił 2pkt a bilans bramek to (1:12) nie wygląda to dobrze. Na wyjazdach tracą mnóstwo goli z Wisłą 1:4, Chojniczanka 3:3, PBB 1:6, ŁKS 2:5. Nie zagra Dawid Hanc za czerwoną kartkę. Uważam, że każde kursy powyżej podwojenia są opłacalne by postawić w kierunku Resovii.
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,3M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Wisła Kraków - Stal Rzeszów
Typ: over 11.5 RR @1,96 (unibet) (8:2)
Typ: over 12.5 RR @2,55 (unibet) (8:2)

Czekałem na ten mecz, ze względu na rzuty różne. Zgadzam się z kolegą wyżej, że punkty powinny zostać w Krakowie, ale kursy w okolicy 1,60 dla mnie nie do przyjęcia. Skupiam się jak już wcześniej mówiłem na RR. Spotykają się dwie drużyny które biją najwięcej rogów w lidze. Wisła u siebie wykonała już 96 cornerów w 13 meczach co daje średnia 7.38 na mecz, z drugiej strony Stal ktora ma najwięcej w lidze rzutów różnych na wyjazdach, wykonała ich 97 w 13 spotkaniach - średnia 7.46 na mecz. Jak jeszcze dodamy, że na jesień w Rzeszowie było 13 rzutów różnych to wyglada to na papierze kapitalnie.
 
Ostatnia edycja:
typerskoki 422,3K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Wisła Kraków - Stal Rzeszów 1 @ 1,65 @ Betfan
Powielę typ kolegów wyżej, ale moim zdaniem kurs na takie spotkanie jest calkiem dobry. Oczywiście nie do gry do singla, ale już do dubla w tym meczu to super okazja. Kurs powinien być ok. 1.40. Wisła po przerwie zimowej idzie jak burza i poza ostatnim meczem w zasadzie wygrywa wszystko jak leci, więc pewność siebie i morale znakomite. Przez słabą jesień sytuacja w tabeli jest taka, że nadal trzeba wygrywać, żeby pewnie awansować. Więc u siebie Wisła nie powinna mieć problemów z żadnym rywalem (może poza ŁKSem). Stal też słaba nie jest - stąd pewnie dobre kursy. Jednak patrząc na to jak sobie radzą na wyjeździe to są dopiero na 15 miejscu mając słabą serię. Nie sądzę, by ta słaba seria meczów wyjazdowych została przerwana przy Reymonta. Fajny typ do dubla lub na podbicie AKO
1681460875267.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +1195
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Wisła Kraków - Stal Rzeszów 3:1 (8:2 rożne)

powyżej 2,5 + powyżej 9,5 rzutów rożnych
2,35

Przed nami dwie drużyny, które są w czołówce jeśli chodzi o bramki. Średnia goli Wisły Kraków to 2,8 na mecz natomiast Stali Rzeszów jest to 3,1 gola na mecz. Ostatnio Stal Rzeszów wręcz zdemolował Zagłębie Sosnowiec aż 6:0 a dwa wcześniejsze mecze to 2:2 Podbeskidzie BB i 2:2 z Bruk Bet Termalica.
Wisła Kraków w ostatni weekend przegrała po raz pierwszy w tej rundzie 1:2 z Puszczą Niepołomice. Ogólnie Wisła w tej rundzie wygrała 7 meczów pod rząd z czego w 5 meczach tracili gola. Liczę na co najmniej 3 bramki w tym meczu.
Jeśli chodzi o rzuty rożne to te drużyny także są w czołówce. Wisła Kraków zdobywa bardzo dużą ilość rożnych Stal również. W poprzednim meczu obu drużyn gdzie to Stal Rzeszów wygrała 2:1 z Wisłą Kraków padło aż 13 rzutów rożnych.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1315
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom