>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

I Liga - Dyskusja, Newsy, Zakłady Długoterminowe, Typy [Sezon 2020/2021]

Status
Zamknięty.
B 1,9K

bolo73

Użytkownik
zagrauem ZAGLEBIE SOSNOWIEC 2.39

u Puscza ostatnio wygriwali kazda druzyna,nawet Lks Lodz potrafic tan wygrac.

Zaglebie Sosnowiec jezeli koncze tak samo jak Belchatowie to zaglebie spadac do 2 liga , i ostatni dwa match zaglebie masz zagrac ze dwa druzyne kto graion dla play-off Leczna i Miedz i niewiadomo ile punkti potrafion robic. Belchatow u cebie ze Jastrebie powinni wygrac i ostatnia kolejka u Puscza tak samo i to znacze Belchatowie 29 puntki koncze

a dzis ZAGLEBIE masz 26 punkti i jezeli nie bede dzis wygrac duzo risikuje na spadac 2 liga
Cześć Italiano. Znamy się z forum Insider - stare czasy, ale miło Cię widzieć tutaj. Dalej mieszkasz w Lucchese? Zagłębie dobry typ. Potencjał drużyny nie oddaje tego co grają, ale to temat na dłuższą gadkę dlaczego. Generalnie te dwie drużyny mają raczej dobre stosunki bo często grają sparingi a poza tym swego czasu kilka lat temu w ostatniej kolejce zagrały na bezbramkowy remis w ostatniej kolejce w Sosnowcu co dało Zagłębiu awans do ekstraklasy a Puszczy utrzymanie w 1 lidze. Poza tym dobry typ tydzień temu na Milan w Bergamo. Szkoda tylko, że fuksiarze z Turynu awansowali do LM - dostali prezenta od Napoli. Juventus najbardziej fuksiarska ekipa tego sezonu.
 
Napoleone65 914

Napoleone65

Użytkownik
Cześć Italiano. Znamy się z forum Insider - stare czasy, ale miło Cię widzieć tutaj. Dalej mieszkasz w Lucchese? Zagłębie dobry typ. Potencjał drużyny nie oddaje tego co grają, ale to temat na dłuższą gadkę dlaczego. Generalnie te dwie drużyny mają raczej dobre stosunki bo często grają sparingi a poza tym swego czasu kilka lat temu w ostatniej kolejce zagrały na bezbramkowy remis w ostatniej kolejce w Sosnowcu co dało Zagłębiu awans do ekstraklasy a Puszczy utrzymanie w 1 lidze. Poza tym dobry typ tydzień temu na Milan w Bergamo. Szkoda tylko, że fuksiarze z Turynu awansowali do LM - dostali prezenta od Napoli. Juventus najbardziej fuksiarska ekipa tego sezonu.

czesc, tak zawsze mieskam tan

wiem zaglebie sosnowiec duzo fixed combinowali nawet na sparingi pamieta jescze ze Karpaty i wiem kto jest spolka banditi ale nie myslem kto wolon spadac do 2 liga

Milan niedzela miauem info 1 rzeka od pracownik atalanta kto mi muwi kto bedo grali u kapcie ten match

juventus wykupili 3 match ze udinese-sassulo i inter i tez mi skoda kto pozli do LM
Post automatycznie złączony:

a ja pamieta kto ty myauesz super typ na polski hockey :)

jezeli masz telegram mozeme wymiane info
 
B 1,9K

bolo73

Użytkownik
czesc, tak zawsze mieskam tan

wiem zaglebie sosnowiec duzo fixed combinowali nawet na sparingi pamieta jescze ze Karpaty i wiem kto jest spolka banditi ale nie myslem kto wolon spadac do 2 liga

Milan niedzela miauem info 1 rzeka od pracownik atalanta kto mi muwi kto bedo grali u kapcie ten match

juventus wykupili 3 match ze udinese-sassulo i inter i tez mi skoda kto pozli do LM
Post automatycznie złączony:

a ja pamieta kto ty myauesz super typ na polski hockey :)

jezeli masz telegram mozeme wymiane info
Wysłałem na priv
 
tenis_de_mesa 1,3M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Widzew Łódź - GKS Tychy
Typ: under 2.5 @1,71 ✅ (0:2)

Miedź Legnica - ŁKS Łódź
Typ: Miedź @3,00 ✅ (3:0)
lub
Typ: Miedź DNB @2,08 ✅ (3:0)

Korona Kielce - Arka Gdynia
Typ: Arka @2,03 ⛔ (3:3)

Radamiak Radom - Resovia Rzeszów
Typ: Radomiak @1,46 ✅ (3:1)
Typ: Radomiak -1.5 @2,43 ✅ (3:1)

Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec
Typ: Zagłębie @2,25 ✅ (0:4)


Ależ to był dobry weekend z pierwszą ligą.
Arka dogonila Koronę z 0:3 ale już brakło czasu wy zrobić coś więcej. Ja jeszcze grałem o czym pisałem w swoim temacie Górnik Łęczna dzisiaj, ale skończyło się zaledwie 1:1 i Górnik będzie miał duży problem by zdołać utrzymać 6 miejsce i zagrać w barażach.
Zostały dwie kolejki, następna mega ciekawa bo zaczynamy już w piątek meczem ŁKSu z Termalica, a przeciez w sobotę będzie pojedynek wagi ciężkiej czyli Arka - Radomiak no i Odra Opole vs GKS Tychy.

Do usłyszenia w tym temacie zapewne w czwartek lub piątek.

🖐
 
Otrzymane punkty reputacji: +529
tenis_de_mesa 1,3M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
czemu Lks Lodz bez treinera do koncza sezonu ? moze zaczynaion wygrac ?
Trener Ireneusz Mamrot wraca na ławkę trenerska Jagiellonii Białystok która zedycowala się wykupić go z Łódzkiego Klubu Sportowego.

Do końca sezonu zespół z Łodzi poprowadzi Marcin Pogorzała. Wg. mnie może to tylko dobrze wpłynąć na zespół, może w końcu ktoś im wytłumaczy, że na mecz wychodzi się po to żeby wygrać a nie po to żeby nie przegrać.
 
tenis_de_mesa 1,3M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
ŁKS Łódź - Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Typ: REMIS @3,04 ⛔ (3:2)

Edit: Karny na 3:2 w 98 minucie.

Mocnym uderzeniem zaczynamy 33 serie gier na zapleczu ekstraklasy. Piąty w tabeli ŁKS podejmować będzie lidera, zespół prowadzony przez Mariusza Lewandowskiego - Termalice.
Na dwie kolejki przed końcem sprawa wygląda tak, że łodzianie nie mają już szans na bezpośredni awans do ekstraklasy a walczą o jak najlepsze rozstawienie przed barazami (a nawet o przypieczetowanie ich bo teoretycznie jeszcze ich zapewnionych nie mają), natomiast Nieciecza potrzebuje jeszcze punktu by świętować powrót do elity. Duże zamieszanie w zespole dwukrotnego Mistrza Polski, w poniedziałek z klubem pożegnał się trener Ireneusz Mamrot którego do końca sezonu zastąpi Marcin Pogorzala, to już kolejna zmiana trenera w Łodzi, ciśnienie po stronie prezesa Salskiego jest duże tak samo jak parcie na awans bo już chodzą słuchy, że w przypadku braku awansu prezes opuści Łódzki Klub Sportowy.

Pytanie czy z takim nożem na gardle piłkarze są w stanie grać na miarę swoich oczekiwań? Jeszcze ja ich nieszczęście Termalica która mogła zapewnić sobie remisem tydzień temu awans, przegrała w Opolu i muszą zapunktować dzisiaj. Moim zdaniem szansa na podział punktów dzisiaj w Łodzi jest duża, bo oba zespoly lubią dzielić się punktami. ŁKS u siebie ma bilans 8-5-3 a Termalica na wyjazdach 8-6-2.

W drużynie gospodarzy nie zobaczymy znów Dąbrowskiego który musi pauzować dwa mecze.
Jesienią w Niecieczy miejscowa Termalica wygrała 2:0.

Dzisiaj szansa na remis w moim mniemaniu większą niż kiedykolwiek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +259
tenis_de_mesa 1,3M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Arka Gdynia - Radomiak Radom
Typ: REMIS @3,10 ⛔ (0:2)

Ależ emocji przyniósł wczorajszy mecz ŁKSu z Termalicą a dzisiaj kolejny mecz wagi ciężkiej tym razem w Gdyni. Czwarta w tabeli Arka mająca 57 punktów podejmować będzie jednego z głównych kandydatów do awansu - Radomiaka Radom który zgromadził jak dotąd 62 punkty i z tyloma plasuje się tuż za plecami Bruk-Betu.
Wczoraj do remisu w Łodzi zabrakło... No właśnie bramka na wagę trzech punktów ŁKS zdobył w 98 minucie, dzisiaj pachnie mi remisem nie mniej jak wczoraj.
Ciężko wskazać faworyta tego spotkania, Arka nadal z szansami na bezpośredni awans, a jeśli to się nie uda to walka trwa o zajęcie jak najwyższej lokaty tak by mecz(e) barazowe rozgrywać przed własną publicznością.
Oba zespoły bardzo lubią ze sobą remisować bowiem na 9 bezpośrednich meczów zobaczyliśmy aż 6 podziałów punktów, a w samej Gdyni Radomiak jeszcze nigdy nie wygrał.


Stomil Olsztyn - Miedź Legnica
Typ: Miedź @1,86 ⛔ (1:1)

Przyjemny kurs na Miedź która moim zdaniem przeskoczy ostatecznie w ligowej tabeli Górnika Łęczna i zajmie 6 miejsce dające prawo gry w barażach. Stomil 14 miejsce w tabeli, pewny utrzymania, mogą podchodzic do kolejnych meczów bez nerwów i ze spokojna głową, zupełnie inaczej na finishu jest w Legnicy, Miedź po mozolnym pościgu pierwszej szóstki jest na ostatniej prostej by wyprzedzić Górniaka który przestał punktować za 3 punkty i na dwie kolejki przed końcem rozgrywek Miedzianka traci zaledwie jeden punkt. By wskoczyć już dzisiaj na upragnione 6 miejsce Miedź musi ograc w Olsztynie miejscowy Stomil. Wielki żal byłoby nie wykorzystać tego co zrobili przed tygodniem gdy rozbili ŁKS aż 3:0.

Dodatkowo Stomil jest zła sytuacja kadrowa, z powodu kontuzji nie będą mogli dzisiaj zagrać Skiba, Byrtek, Szramka, Mosakowski, Spychała a za kartki pauzuje Ogrodowski.
Sam trener Stomilu Piotrek Klepczarek powiedział na konferencji przed meczowej, że jakakolwiek zdobycz punktowa w tym meczu będzie dla Stomilu sukcesem.

Nie widzę innej opcji jak ta, że 3 punkty pojadą razem z Miedzią do Legnicy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +246
Napoleone65 914

Napoleone65

Użytkownik
ostatnia kolejka Zaglebie Sosnowiec robili fixed match, ten spolka jest grupa bandyti

Lks Lodz po wejscze Mamrot wygrali a teraz robie czekawa na play-off
 
arass1 239,8K

arass1

Użytkownik
Polski Związek Piłki Nożnej podał terminy meczów barażowych o awans do Ekstraklasy.

Półfinały
3. miejsce w tabeli – 6. miejsce w tabeli - 16 czerwca (środa) godz. 18.00,
4. miejsce w tabeli – 5. miejsce w tabeli - 16 czerwca (środa) godz. 20.30.

Finał
20 czerwca (niedziela) godz. 20.40.
 
psychol32 445,9K

psychol32

Użytkownik
Łęczna - Sandecja remis 3.40 STS
DW 0:0 11.00 STS

Według mnie Łęczna skupi się bardziej na tym by tego meczu nie przegrać niż wygrać. Zapowiada nam się mega nudne widowisko.
 
D 378

DerbyGB

Użytkownik
Może Widzew w końcu wygra. Dziś jubileusz zdobycia tytułu, ma by jakś feta i sporo zaproszonych gości. Do klubu przychodzi inwestor, pewnie połowa składu będzie zmieniona, być może też trener. Ci co wyjdą powinni powalczyć dla siebie i swoich karier. Odra w okrojonym składzie i bez szans na baraże. Widzew ok 1.85
 
tenis_de_mesa 1,3M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
GKS Tychy - ŁKS Łódź
Typ: GKS Tychy @2,40 ⛔ (1:1)

Czekalem na skład łodzian i jest, najważniejszy piłkarze trenera Pogorzaly dzisiaj na ławce rezerwowych, tj. PIRULO, RICARDINHO, DOMINGUEZ czy MOROS. Brakuje również w kadrze meczowe Rozwandowicza. Wszystko spowodowane jest kartkami, a przed ŁKSem mecz środowy barazowy z Arka Gdynia.
Wśród zagrożonych taką przymusową pauzą znajdują się cały czas Michał Trąbka, Jan Sobociński i Maksymilian Rozwandowicz (7 żółtych kartek na koncie) oraz Antonio Dominguez, Przemysław Sajdak i Carlos Moros Gracia (3 żółte kartki).

Trzeba brać póki kursy nie pikuja w dół.
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,3M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Arka Gdynia - ŁKS Łódź
Typ: ŁKS awans @2,15 ✅ (0:1)

Podczas gdy wszyscy emocjonują się Mistrzostwami Europy na zapleczu Ekstraklasy w środę odbędą się półfinałowe mecze barażowe, jedno miejsce a czterech chętnych do gry w EX w przyszłym sezonie. Już wiemy, że jutro z tej walki odpadnie jeden z faworytów do awansu, bo zarówno Arka jak i ŁKS były faworytami wśród bukmacherów do bezpośredniego awansu, życie pokazało jednak, że ma inne plany i w najwyższej klasie rozgrywkowej jest już Termalica i Radomiak Radom. W środę o 20:30 szykuje nam się dobre meczycho, dwie uznane marki staną naprzeciw siebie, statystyki h2h meczów w Gdyni są miazdzace na korzyść Arki, łodzianie nie wygrali w Gdyni jeszcze nigdy a meczów rozgrywanych było aż 19 z czego 12x wygrywała Arka a siedmiokrotnie padał remis, w bramkach 29:5 dla żółto-niebieskich. W obu zespołach wszyscy gotowi do tej bitwy, łodzianie zagrali pół rezerwowym składem w Tychach i w końcówce udało się wyszarpać remis. Arka pewnie ograla w ostatniej kolejce Chrobrego w Głogowie. W tym sezonie w Gdyni padł bezbramkowy remis a w Łodzi Arka wygrała 2:1. Dlaczego więc idę w kierunku łódzkim? Liczę przede wszystkim na przełamanie w tak ważnym momencie tak niekorzystnej serii, ale nie tylko dlatego, mam wrażenie, że Arka mimo wszystko lepiej gra na wyjazdach a łodzianie w ostatnich tygodniach nabrali więcej wigoru, w Łodzi był bardzo słaby okres za kadencji trenera Mamrota, bardzo słaba atmosfera w szatni, podziały na obcokrajowców i Polaków, mam wrażenie, że wszystko to zmieniło się z momentem odejścia trenera Mamrota, łodzian znów zaczęła cieszyć gra, jest walka i jest ambicja, pokazał to charakterny mecz z Termalicą, trenerska posadę przejął młody Marcin Pogorzala i wygląda, że mentalnie ŁKS wystrzelił w górę.

To będzie bardzo ciekawy mecz moim zdaniem z sznasami podzielonymi 50/50 ale coś mi mówi, że na koniec to ŁKS będzie cieszył się z awansu do finału baraży a tam wydaje się, że czekać będzie już GKS Tychy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +96
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/1. Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Arka Gdynia vs ŁKS Łódź
Typ: Rzut karny w meczu
Kurs: 2.80
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Pomimo tego, że wiele osób żyje EURO 2020, to można zerknąć na nasze podwórko, gdzie odbędą się półfinały o awans do Ekstraklasy. Ja bliżej przyjrzałem się meczowi w Gdyni, gdzie dwaj spadkowicze pragną jak najszybciej wrócić do elity. Wydaje się, że nie ma tutaj wyraźnego faworyta, chociaż atut własnego obiektu może dać lekką przewagę Arce. Ja idę w stronę rzutu karnego. Szymon Marciniak, tego arbitra nie trzeba długo przedstawiać chętnie dyktuje 11. Bardzo często korzysta z VARu, który będzie obecny w Gdyni. Jestem zdania, że pojawi się sporo nerwów i emocji, również w polu karnym jednego z klubów i nasz sędzia eksportowy będzie miał okazję podyktowania 11. Kurs na to zdarzenie jest przyjemny.
 
tenis_de_mesa 1,3M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
ŁKS Łódź - Górnik Łęczna
Typ: ŁKS @1,95 ⛔ (0:1)
Typ: ŁKS (A) @1,48 ⛔ (0:1)

:mad:

A więc mamy final sezonu pierwszej ligi, a zarazem finał meczów barazowych. Jak ktoś oglądał mecze półfinałowe ten wie jak dużo szczęścia oba te zespoły miały by znaleźć się w tym wielkim finale. Najpierw Górnik który w Tychach przegrywał do 88 minuty, by pokonać miejscowy GKS po rzutach karnych, a później łodzianie którzy w Gdyni co by nie mówić zespołem słabszym, to Arka dominowała i kwestią czasu było strzelenie przez nią bramki, ale tak się nie stało, ŁKS wykorzystał jedna z dwóch swoich groźnych koronkowych akcji i wygrał w Gdyni poraz pierwszy w historii, taka właśnie jest piłka nożna.

Dzisiaj w Łodzi może być wielkie święto, bo to ŁKS jest dzisiaj gospodarzem gdyż zajęli wyższe miejsce w zasadniczej części sezonu.
Klub zadbał o to by na trybuny mogło wejść 50% kibiców a nie tak jak do tej pory 25%. Otworzyła się ogromna szansa dla podopiecznych Pogorzaly i to właśnie on dzisiaj może być noszony na rękach, bo gdy przejął zespół po trenerze Mamrocie wszystko wróciło na właściwe tory ale to też już opisywalem przy okazji meczu z Arka Gdynia.
Oba zespoły mierzyly się ze sobą w Łodzi miesiąc temu i wtedy ŁKS wygrał 3:1.

Górnik na pewno będzie odczuwał 120 min gry w Tychach, chociaż trzeba przyznać, że akurat przygotowaniem fizycznym imponowali w przeciwieństwie do Tyszan.

Mimo tego uważam, że ŁKS awansu już nie wypuści i myślę, że stanie się to w regulaminowym czasie gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +347
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
Dwie słabsze drużyny w finale i co tutaj zagrać? ŁKS gra u siebie mają lepszą grę do przodu a Łęczna ma Maka który może zrobić różnice i te akcje lewą stroną Leandro też wychodzą. Czuje że Śpiączka walnie bramę dzisiaj bo z Tychami był blisko dlatego coś w stylu bts
 
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
Czy Górnik Łęczna jest gotowy na Ekstraklasę? Coś tam czytałem, że chcą stabilizacji, a to raczej przeciwieństwo szaleństwa, czyli awansu po awansie. Czy to może być kolejnym argumentem za ŁKS'em? To zostawiam Wam do oceny. W każdym razie niech wygra ŁKS, tam miejsce takich marek.

edit

A jednak. Niezła historia.
 
Ostatnia edycja:
Napoleone65 914

Napoleone65

Użytkownik
Na koncu favorite druzyne na awans do ekstraklasa Arka Gdnyia i Lsk Lodz zoswawili 1 liga

Arka Gdnyia bylo wiadomo kto nie chieli awansowac, niewiem dlatego ale nie chieli, Lks Lodz wsysko mieli u jej reka po 1 runda ale na rewanz zaczynali boikotowac match a tak jest resultat.

Leczna ze Kieres do 2 liga do ekstraklasa ciagle 2 lata i nikogo moze pomyslec kto ten sezonu za taka kadra kto mozon awansowac, ale praca Kieres byla perfektyna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom