>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

I edycja World Football & NBA - Grupa B

marjol 102

marjol

Użytkownik
Numer kuponu: #8
Data i godzina: 12.05.2010 r. godzina 17:00
Spotkanie: Czarni Żagań - Lechia Zielona Góra
Liga:polska, II Zachodnia
Typ: X2
Kurs: 1,74
Bukmacher: Tobet
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Numer kuponu: #10
Data i godzina: 12.05.2010 r. godzina 19:00
Spotkanie: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań
Liga: I liga polska
Typ: over 2,5
Kurs: 1,95
Bukmacher: Tobet

i tym typem kończe udział w pierwszej, mam nadzieje że nie ostatniej fazie turnieju ????
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Widzę w tabeli błąd 2 typy wytypowałem poprawnie, zaś 2 błędnie. Powinienem mieć -29 pkt ;) Proszę o poprawienie. Moje pkt i Kochas23 są źle podliczone ;p
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Spotkanie; Cleveland Cavaliers- Boston Celtics
TyP; Kevin Garnett over 24,5 (punkty+ zbiórki)
Kurs; 1,76
Buk; Tobet
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
Widzę w tabeli błąd 2 typy wytypowałem poprawnie, zaś 2 błędnie. Powinienem mieć -29 pkt ;) Proszę o poprawienie. Moje pkt i Kochas23 są źle podliczone ;p
Po pierwsze, ok zaraz sprawdze czy jest błąd, a po drugie Rambo jak nie bedziesz podawał typów zgodnie z regulaminem to dostaniesz -100 za niestosowanie sie do zasad, i ja mam teraz szukac dzien po dniu w wynikach czy masz trafiony wynik?:zoltakartka:

Spotkanie; Cleveland Cavaliers- Boston Celtics
TyP; Kevin Garnett over 24,5 (punkty+ zbiórki)
Kurs; 1,76
Buk; Tobet
ten typ miał być do meczu cavs vs boston zakonczonego juz wynikiem 88:120?

Sprawdziłem wyniki i masz -205, podaj linki do meczów bo ja błędu nie widze, masz 1/4 trafione
sprawdzam wyniki na nba.com, tam czas jest do tyłu więc podając mecz u nas na 08.05 tam jest 07.05, amare zdobył wtedy 7 pkt, czyli -100
kolejny mecz, jamison over 16,5 - punktow 14, pozniej amare over 22,5 tuttaj miales racje ale kolejny mecz, deron over 21,5 sam zaznaczyles ze zle wiec kolejne -100 czyli razem -205, a kochasia nie podliczylem jednego meczu narazie
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Masz rację, po prostu źle spojrzałem. Sorry ;) Odnośnie Garnetta to tak chodziło mi o ostatni mecz.
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
Masz rację, po prostu źle spojrzałem. Sorry ;) Odnośnie Garnetta to tak chodziło mi o ostatni mecz.
to i tak bym nie zaliczył bo mecz z tego co pamiętam rozpoczął się ok godziny 23 a ty podałeś po północy, oj Rambo, jeszcze jeden głupi bład i bedzie wykluczenie :zoltakartka::zoltakartka:

Copa Libertadores

Cruzeiro- San Paulo

typ; over 2,5

Kurs;2,00

Buk;Bet365
No znowu!! Nie podałeś dnia ani godziny, kolego co mam z tobą zrobić?! ostatnia szansa
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
PRZYPOMINAM ŻE NIE WOLNO JUŻ PODAWAĆ TYPÓW NA 14 MAJA, DZIŚ JEST OSTATNI DZIEN PIERWSZEJ RUNDY&gt; CI CO AWANSOWALI DO PÓŁFINAŁÓW ZOSTANA POWIADOMIENI PRZEZ PW.
 
Do góry Bottom