>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hokejowa Liga Mistrzów - Champions Hockey League 2023/2024

Status
Zamknięty.
sunxl 2M

sunxl

Typer
Trzyniec vs Aalborg: Kamil Wałęga strzeli gola @5.20 Fortuna

Na naszego rodaka fajny kurs na singla. Dzisiaj otrzymuje szansę gry w Lidze Mistrzów w 2. linku obok Hudacka oraz Nestrasila. Aalborg traci wiele bramek a Kamil Wałega prezentuje się coraz lepiej zarówno na farmie we Frydku Mistku, czy też w Ocelari. Polak zaliczył już trafienie w Hokejowej LM w starciu z Pelikanami w Lahti. Kamil musi takie szanse wykorzystywać, aby wywalczyć sobie pozycję w Trzyńcu i przy sporym icetime jest w stanie to dokonać.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 788,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś wraca CHL i to w wersji PO.
Będzie krótko. Koniec grania byle czego, w tej fazie już trzeba wyłozyc karty na stół i powiedziec sprawdzam. Ja dzis zagram trzy mecze. Bo myslę, że są szanse na powodzenie.
Lukko, Vaxio i Farjestad. Wszystki trzy ekipy sa faworytami i kazdej zalezy na awansie do nastepnej rundy a dzis dobry rezultat sie przyda i pomoże, teoretycznie najłatwiejszego rywala ma Lukko a najtrudniejszego Farjestad, ale to moga byc pozory, niemniej jednak licze ze ekipy ze Skandynawii poradza sobie na wyjazdach bo i graja solidniej w lidze i maja duzo wiecej potencjału i jakosci w rosterze. Ja próbuje takiego tripla.

Lukko RT + Vaxio RT + Farjestad RT kurs ako 5,18 fortuna ⛔ Ehh Lukko co wy odwaliliście

Pamiętajcie, że nie ma dogrywek i karnych
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1518
K 69,8K

krzepki89

Użytkownik
Mecz w Lahti przerwany ale nie bardzo wiem dlaczego, chyba coś z lodowiskiem. Kibicowsko coś słabo mało ludzi w Trzyńcu... coś Liga Misiów w hokejowym wydaniu nie idzie w dobra strone... ktoś wyjaśni dlaczego ? chociaż chyba znam odpowiedź.
 
sunxl 2M

sunxl

Typer
Ilves vs Pardubice: Lukas Radil punkt 1.80
Munchen vs Servette: Valtteri Filpulla punkt 2.00
AKO @3.60 Fortuna

Ilves vs Pardubice: w każdej tercji gol @1.61
Munchen vs Servette: w każdej tercji gol @1.59
AKO @2.56 Fortuna


Dzisiaj przed nami 2 mecze Hokejowej Ligi Mistrzów i zdecydowałem się na punkty kanadyjskie liderow gości oraz gole w każdej tercji. Z jednej strony mamy Lukasa Radila, który w czeskiej ekstraklasie należy do czołówki strzelców, ale też i asystentów. Ogólnie nie skreślałbym Dynama w rywalizacji z Ilves, bo Rysie mają wahania formy i warto to wykorzystać już w Tampere. Pardubice mają naprawdę ciekawy skład, który może powalczyć nawet o Hokejową LM i mam nadzieję, że Radil zagra dzisiaj pierwsze skrzypce.

Drugi typ to już fiński weteran. Servette po zdobyciu historycznego mistrzostwa cieniuje i zajmuje dalekie miejsce w szwajcarskiej National League. W LM przyjezdni prezentują się lepiej i myślę, że powalczą z Bykami. Monachium za chwilę przeprowadzi się do nowego obiektu i drużyna zdecydowanie jest w budowie pod przewodnictwem nowego trenera. Nie jest to taki dominator, jak był w poprzedniej kampanii, niemniej jednak jest spory potencjał. Valtteri wyjeżdża na lód w najważniejszych momentach spotkania i przed przerwą reprezentacyjna popisywał się świetną formą. Wraz ze swoimi rodakami może namieszać w stolicy Bawarii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
mark1973 788,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś rewanże w lidze mistrzów. Ja zufam ekipom ze Skandynawii
Tydzien temu w Tampere Ilves zagrało wyrównany pojedynek z Pardubicami, tam po prawdzie wynik mógł pojść w obie strony, jednak to Czesi byli skuteczniejsi a pozniej mądrze sie bronili. Jednak ekipa z Tampere jest zmotywowana by wygrac w delegacji i postarac sie awansowac, w ekipie jest bojowy nastrój i chęć rewanzu, na pewno nie bedzie łatwo bo Pardubice maja doswiadczonych grajków i własny lód ale ja ide w kierunku druzyny finskiej bo jak najbardziej widze szanse na wygraną.

Ilves RT kurs 3,1 fortuna 🍅

Drugi mecz i znów para czesko-finska. Nie pograły sobie Vitki z Pelikanami bo lód sie rozleciał i niestety , gospodarze dostali walkowera i trzeba odrabiac straty. Vitki troche mimo wszystko zawodza w lidze i nie jestem pewnien czy sa w optymalnej formie, Pelikany tez nie moga sie rozwinac , poczatek sezonu fatalny i mimo posiadanego potencjału nie sa tam gdzie powinni, ale licze ze na ten mecz sie zmobilizuja, bo jest chec awansu i widze tam wiecej wartosci dodanej

Pelikans RT kurs 2,42 fortuna🍅

Mysle tez ze u siebie poradzi sobie Skelleftea. Szwedzi zagrali dobry mecz w Werk Arena ale ostatecznie dali sobie na koniec wbic gola jak juz pachniało remisem. Wg Szwedzi to mimo wszystko bardziej zbilansowany zespoł od mistrza Czech. Kwestie awansu w tych wszystkich parach sa otwarte i wszystko jest mozliwe.

Skelleftea RT kurs 1,85 fortuna✅

Można zrobić ako z podpórkami to kurs z tego zdarzenia okolo 4 wychodzi.✅
Jezeli ktoś znajdzie oferte na gola do pustej bramki to w pierwszych dwóch meczach jak najbardziej do pogrania i to nawet w ako.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1156
sunxl 2M

sunxl

Typer
Vaxjo vs Ingolstadt: Vaxjo powyżej 3.5 gola 🔴
Mannheim vs Rapperswil: powyżej 4.5 gola 🔴
AKO @2.84 Superbet🔴


Dzisiaj odbędą się rewanże w fazie play-off Hokejowej Lidze Mistrzów i na tapet wezmę mecze niemieckich drużyn, które oglądam regularnie. O ile Mannheim u siebie jest w stanie powalczyć z Lakers, tak Ingolstadt jest skazane na pożarcie z Vaxjo. Szwedzka ekipa coraz lepiej prezentuje się w ofensywie, co pokazały niedawne ligowe starcia. Pantery przeplatają lepsze spotkania tymi gorszymi i na dodatek dzisiaj pomiędzy słupkami stanie bramkarz, który do tej pory w hokejowej LM bronił na poziomie 81.71%. Jest to beznadziejna statystyka i liczę, że faworyci nie zawiodą. Pojawi się być może empty net nawet, więc tym bardziej szanse na bramki gospodarzy wzrastają.

W Mannheim czeka nas w mojej opinii bardziej wyrównane starcie i Orły mają argumenty, aby odrobić straty z Rapperswil. Potrzebne są jednak szybko strzelone gole, najlepiej w 1. tercji. Obie ekipy mocno ofensywnie nastawione i 5 bramek jest w zasięgu, tym bardziej przy empty net.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +631
sunxl 2M

sunxl

Typer
Lukko vs Innsbruck: Sebastian Repo powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej @1.30 ✅
Servette vs Munchen: Valtteri Filppula powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej @1.70✅
AKO @2.21 Fortuna✅


Gospodarze zawiedli przed tygodniem w Austrii. Wydawało się, że Lukko już na tafli Innsbrucka zbuduje sobie przewagę przed rewanżem, ale nic bardziej mylnego. Pojawiło się dosyć szybko prowadzenie 2:0 i pierwszy link ataku nie zawiódł, ale im dłużej trwało tamto starcie, tym bardziej do głosu dochodzili przeciwnicy. Remis jest sprawiedliwym rezultatem i warto u siebie poszukać awansu. Lukko to ekipa, która pragnie namieszać w tym sezonie Liiga. Poprzednie lata nie były najlepszego w wykonaniu tej ekipy, a obecne rozgrywki napawają optymizmem. Widzimy tutaj kilku ciekawych zawodników, jak Brayden Burke, czy też Sebastian Repo, którzy w głównej mierze odpowiedzialni są za zdobywanie goli i asyst. Dzisiaj współpraca tego duetu będzie ważna w kontekście zameldowania się w kolejnej rundzie Hokejowej Ligi Mistrzów. Czy faworyci staną na wysokości zadania?

Po drugiej stronie barykady znajduje się Innsbruck, który radzi sobie naprawdę dobrze w tej edycji Hokejowej Ligi Mistrzów. Przyjezdni to drużyna, która na co dzień występuje w międzynarodowej lidze Ice Hockey League z przewagą austriackich zespołów i w poprzednim sezonie udało się awansować do ćwierćfinału. Niestety to Vienna okazała się być lepsza i cel na obecne rozgrywki to jest minimum półfinał. Goście na europejskich taflach byli w stanie pokonać taką ekipę jak Servette, ale to było w domowej hali. Na wyjazdach bilans Innsbrucka nie jest najlepszy, dlatego w Rauma trzeba będzie się mocno postarać, aby sprawić niespodziankę. Silną stroną przyjezdnych jest ofensywa, która zdobywa wiele goli. Czy outsider ma szanse z faworytem?

W Hokejowej Lidze Mistrzów padają niespodzianki, dlatego wolę skoncentrować się na statystykach i pobieram punkt jednego z liderów Lukko. Sebastian Repo to zawodnik, który często bierze ciężar gry na swoje barki. Szczególnie w PP jest to widoczne, gdzie oddaje wiele strzałów, ale potrafi też podać krążek do kolegi, który ma lepszą sytuację. W Innsbrucku napastnik ten popisał się bramką i asystą, dlatego jestem zdania, że na własnej tafli będzie łatwiej o trafienie, czy też kluczowe podanie. Spodziewam się 3-4 goli po stronie Lukko i wierzę, że współpraca Sebastiana Repo z Braydenem Burke będzie przebiegała jak najlepiej.

Przenosimy się do Genewy i miejscowe Servette podejmie Byków z Monachium. Gospodarze dzielnie walczyli w stolicy Bawarii przed tygodniem, aby powrócić do gry o awans. Pierwsza tercja była dominacją przeciwników i tak naprawdę Mistrz Szwajcarii nie miał wielu szans, aby zagrozić bramce strzeżonej przez Mathiasa Niederbergera. Nie pomagał Teemu Hartikainen, który co i raz lądował na ławce kar. Można było mieć jednak wrażenie, że Servette z każdą minutą łapało pewność siebie i tym samym skromna porażka to dobry rezultat, aby zaatakować awans na własnej tafli. Gospodarze w poprzednim sezonie sięgnęli po historyczne mistrzostwo, dlatego apetyty rosną w miarę jedzenia. Co w tę środę pokaże ekipa z Genewy?

Byki cały czas nie potrafią ustabilizować swojej formy. Przypomnijmy, że Mistrz DEL sięgnął po tytuł w kampanii 2022/2023 i ojciec sukcesów Don Jackson postanowił zakończyć trenerską karierę. Na jego miejsce sprowadzono byłego selekcjonera reprezentacji Niemiec Toniego Soderholma i jak na razie jest więcej negatywów niż pozytywów. Przede wszystkim szwankuje gra w defensywie i przyjezdni tracą dużą ilość goli. Dodatkowo są problemy z koncentracją, bo jak Byki wskakują na swój wysoki poziom od pierwszych minut, to potem z upływającym czasem, to rywale częściej dochodzą do głosu. Idealnym spotkaniem charakteryzującym gości był właśnie ten przed tygodniem z Servette. U Byków szwankują też rywalizacje rozgrywane na obcych taflach, bo tylko 4 wygrane pojawiły się w delegacji na 15 rozegranych meczów we wszystkich rozgrywkach. Czy negatywna passa pod tym względem zostanie przełamana?

Uważam, że to właśnie Servette będzie stroną dominującą na własnej tafli. Gospodarze mieli swoje problemy w Monachium, ale potrafili wrócić do gry i to pokazuje charakter Mistrza Szwajcarii. Tak jak wspomniałem wyżej, Byki nie najlepiej prezentują się w delegacjach w tym sezonie i warto to wykorzystać. Stawiam na punkt doświadczonego gracza ekipy z Genewy. Valtteri Filppula to gracz, który pomimo swoich 39 lat cały czas jest kluczowym zawodnikiem Servette. Swoją jakość udowadnia z każdym kolejnym tygodniem i w ostatniej rywalizacji z Biel popisał się golem i asystą. Jak to zazwyczaj center hokeista ten notuje o wiele więcej kluczowych podań niż bramek i wierzę w niego podczas dzisiejszej rywalizacji. Przy 2-3 spodziewanych trafieniach jest szansa na zdobycie minimum 1 punktu przez Fina.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1184
sunxl 2M

sunxl

Typer
Lukko vs Innsbruck:

Gabriel Fontaine punkt @2.10🔴
Gabriel Fontaine gol @4.40🔴
Fortuna


Czekałem trochę na składy i się doczekałem. Dzisiaj w barwach Lukko nie zagra Brayden Burke, co jest sporą stratą, ale i bez niego faworyci powinni poradzić sobie z outsiderem. Do pierwszego linku przesunięty został Gabriel Fontaine i zawsze szukam wtedy punktów czy też goli zawodnika. Zdecydowałem się na jego kanadyjkę oraz bramkę. Zdarzało mi się obserwować spotkania Lukko, czy to w tym, czy też w poprzednim sezonie i trzeba przyznać, że Kanadyjczyk to bardzo dobrze wyszkolony zawodnik. Miał ostatnio problemy zdrowotne, ale powrócił do regularnej gry. Jako, że będzie wyjeżdżał na lód razem z Sebastianem Repo, to zwiększają się szanse na poprawienie swoich statystyk. Z pewnością otrzyma więcej ice time i przy tak słabym przeciwniku gospodarze zdobędą zapewne 3-4 gole. To otwiera szanse na trafienie wysokich kursów związanych z tym zawodnikiem.
 
Ostatnia edycja:
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Lukko vs Innsbruck:

Gabriel Fontaine punkt @2.10
Gabriel Fontaine gol @4.40


Czekałem trochę na składy i się doczekałem. Dzisiaj w barwach Lukko nie zagra Brayden Burke, co jest sporą stratą, ale i bez niego faworyci powinni poradzić sobie z outsiderem. Do pierwszego linku przesunięty został Gabriel Fontaine i zawsze szukam wtedy punktów czy też goli zawodnika. Zdecydowałem się na jego kanadyjkę oraz bramkę. Zdarzało mi się obserwować spotkania Lukko, czy to w tym, czy też w poprzednim sezonie i trzeba przyznać, że Kanadyjczyk to bardzo dobrze wyszkolony zawodnik. Miał ostatnio problemy zdrowotne, ale powrócił do regularnej gry. Jako, że będzie wyjeżdżał na lód razem z Sebastianem Repo, to zwiększają się szanse na poprawienie swoich statystyk. Z pewnością otrzyma więcej ice time i przy tak słabym przeciwniku gospodarze zdobędą zapewne 3-4 gole. To otwiera szanse na trafienie wysokich kursów związanych z tym zawodnikiem.
Jaki buk ;l
 
K 69,8K

krzepki89

Użytkownik
ten mecz to jakiś żart 47 shots on goal i tylko 2 bramki w tym jedna po dogrywce, 0 wykorzystania powerplay , niestety Fointaine 3 on goal żadnej asysty , szkoda
 
K 69,8K

krzepki89

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Na lodzie - LIGA MISTRZÓW
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pardubice vs LUKKO
Typ: PARDUBICE RT + 3,5 gola w meczu
Kurs: 2,32
Bukmacher: FORTUNA
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...ampions-hockey-league-2023-2024.166046/page-5
Analiza:
jak zobaczyłem ze Pardubice grają z LUKKO , to stwierdziłem , ze napisze analize, widziałęm dwa mecze Lukko ostatnio , multum strzałów , i dopiero w dogrywce pokonali INNSBRUCK , ze znacznie słabszej liczbie Austriackiej, sa pod forma a w Fińskiej męczyli się z mega słabą SAIPA. ok fakt wygrali w sobote z TURKU ale Liga misiów to inna Bajka. Pardubice ( sympatyzuje im, potęzny sponsor to i grajków mają po NHL np SEDLAK ,dziś wygrali 1-5 w Trzyńcu strzelajć 5 bramek w dwóch tercjach i kontrolując mecz. generalnie do ako polecam czysta 1 ( nie ma dogrywek) dodatkowo daje bramki bo w lidze misiów jak jest power play to zawodnik nie schodzi i można strzelić dwie bramki grając w przewadze. Bardziej gram przeciw lukko niż za Pardubicom, tymbardziej ze potrzebuja sukcesu ( przegrali mistrzostwo na stuleciec bedac mistrzami w regular time) . jak ktoś chce bezpieczniej może próbować np Pardubice over 2,5 etc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +996
sunxl 2M

sunxl

Typer
Skellefteaaa vs Farjestads: powyżej 4.5 gola ✅
Servette vs Vaxjo: powyżej 4.5 gola✅
AKO 2.72 ComeOn✅


Dzisiaj czekają nas spore emocje w Hokejowej Lidze Mistrzów i postanowiłem skupić się na dwóch spotkaniach, które odbędą się w Szwecji i w Szwajcarii. Stawiam na gole. Można rzec, że Servette, Vaxjo. Skelle oraz Farjestads notowali wysokie wyniki w poprzedniej rundzie Hokejowej LM. Pamiętamy, że jest dwumecz, dlatego jestem zdania, że nikt nie będzie bronił wyniku, wręcz przeciwnie ujrzymy otwarte widowiska.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +793
mark1973 788,7K

mark1973

Znawca - Hokej
I mamy ćwiartki. Ja wale do Genewy. Gospodarze nie za bardzo imponują w tył sezonie ale i roster wg mnie ciut słabszy niż rok temu a sama liga też poszła w górę. Goszczą mistrza Szwecji i będzie to ciężki mecz dla Servette bo Lakers w formie i dziś chcą wygrać. Wg mnie jak najbardziej są w stanie i idę w ich kierunku.

Vaxio RT kurs 2,25 Fortuna
 
sunxl 2M

sunxl

Typer
Pardubice vs Lukko: Pardubice powyżej 3.5 gola @2.64 ComeOn✅

Udało się wczoraj trafić AKO na Hokejową Ligę Mistrzów, dzisiaj przed nami kolejne emocje w tych rozgrywkach i idę zdecydowanie w stronę Dynamo. Lukko kompletnie nie popisało się w dwumeczu z Rekinami z Innsbrucka. Wydawało się, że zespół, który na co dzień występuje przecież w fińskiej Liiga łatwo i przyjemnie poradzi sobie z outsiderem, a tutaj oglądaliśmy nawet dogrywkę. Dynamo jest w gazie, ma w ofensywie naprawdę ciekawych graczy jak Lukas Sedlak, Tomas Hyka, Lukas Radil, czy też Tomas Zohorna i wierzę, że na własnej tafli postarają się zbudować odpowiednią przewagę przed rewanżem. W ostatni weekend pojawiło się zwycięstwo aż 5:1 w Trzyńcu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1215
K 69,8K

krzepki89

Użytkownik
Pardubice jak dzieci we mgle, szkolne błedy w obronie , na takim poziomie dostawać 0-3 , a w strząłach 7-6 , 50 % skuteczności po 1 tercji a execpted goals ponizej 1 a Pardubice 1 :D no jajap.s mecz na polsat sport premium
 
mark1973 788,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis tylko typy ryzykowne ale i przemyslane a czy ktos zagra lub za ile musi przemyslec

Vaxio przegrało w Genewie ale ten wynik nie oddaje tego co na lodzie , nie był to mecz Larmiego, zdecydowanie, defensywa mogła zagrac lepiej ale to w ataku było najwiecej zmarnowanych rzeczy. Całość przełozyła sie na niespodziewany wynik, który trzeba odrobic u siebie. I mysle ze mistrza Szwecji stac na to by odrobic te trzy bramki, bo tyle potrzeba do dogrywki, wierze ze to bedzie inny mecz, własna hala tez zadziała na korzysc. Nie lekcewaze Genewy bo maja wielu swietnych grajków ale dla mie to Szwedzi sa faworytem z tej pary i nic sie w tej kwestii nie zmieniło

Vaxio awans kurs 4 STS

Patrze jeszcze na pare Lukko-Pardubice. Mysle ze Finowie wykorzystali zadyszke Pardubic bo i w lidze ostatnio i w CHL jednak graja ponizej tego co w rosterze. W pierwszym meczu kompletnie ich nie było w pierwszej tercji pozniej ze stanu 2-6 doszli do 4-6 i mysle ze bedzie ciekawie rowniez w kwestii awansu. Bo wsrod grajków Pardubic jest wielu takich co to z niejednego pieca chleb jedli, sporo doswiadczenia i umiejetnosci i tu tez bym zaryzykował awans czeskiego zespołu. Nie bedzie łatwo bo Lukko bedzie grozne u siebie ale nikt nie odpusci

Pardubice awans kurs 4 STS

Typy ryzykowne ale kursy tego warte, osobisnie nie darowałbym sobie przejscia obok nich a kto nie czuje odpuszcza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1140
sunxl 2M

sunxl

Typer
Ciekawe te propozycje od mark1973 mark1973 warto się na nie skusić. U mnie taki dubel na dzisiaj:

Vaxjo vs Servette: Vaxjo powyżej 2.5 gola ✅
Lukko vs Pardubice: powyżej 4.5 gola ✅
AKO @2.34 ComeOn✅



Do skromnego AKO atakuje 5 goli w Raumie i 3 trafienia Vaxjo. Lukko i Dynamo popisują się świetną ofensywą i kto wie, może powtórzyć się wynik z Pardubic. Co do szwedzkiej ekipy, to u siebie powinno być łatwiej z Servette, bo przyjezdni w Genewie czują się jak ryba w wodzie, ale już na wyjazdach jest nieco gorzej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1260
sunxl 2M

sunxl

Typer
Vitkovice vs Skelleftea: Dominik Lakatos punkt @1.70✅
Servette vs Lukko: Sakari Manninen punkt @1.65🟥
AKO @2.81 Fortuna🟥

Dominik Lakatos gol @2.90✅
Tanner Richard gol @5.50 🟥
Dla wariatów AKO ze strzelców @15.95🟥
Fortuna


Ostatnio dobrze mi tu szło, zobaczymy dzisiaj. Miałem dzisiaj sprytny plan, aby na półfinały hokejowej LM zagrać kanadyjkę dwóch najlepszych punktujących w tej edycji tego turnieju, ale niestety nie mogę doprosić się punktu Tannera Richarda. Łatwo będzie odróżnić tych hokeistów od pozostałych, bo noszą specjalny plastron Topscorera. Szkoda, może to jest odznaka, żeby iść w gola Richarda? Nie jest to bramkostrzelny napastnik, ale w tym sezonie CHL idzie mu naprawdę świetnie i uważam, że są spore szanse na asystę bądź bramkę. Ekipa z Genewy jest dla mnie faworytem w parze z Lukko i trzeba u siebie szukać dobrego rezultatu. Pójdę w takim razie w punkt Manninena. Jest to jeden z moich ulubionych zawodników. Moja sympatia zaczęła się w KHL, gdzie występował w jednym linku z Hartikainenem i Omarkiem w Ufie. Jest to ważna postać gospodarzy, bo wyjeżdża na lód w najistotniejszych chwilach Servette, żarówki broni w PK, jak i stara się zdobyć gola w PP. Jest w formie stać go na punkt.

Klub z Ostrawy to najsłabszy zespół spośród wszystkich półfinalistów, ale czy nie powalczy u siebie? Myślę, że ze Skellą może się wynik zakręcić koło remisu. Zdecydowałem się na punkt najlepszego punktującego CHL, a więc Lakatosa. Myślałem o Barince, który świetnie odnalazł się po przygodzie w DEL, ale jednak idzie kapitan. Mam nadzieję, że Dominik stanie na wysokości zadania, szczególnie w PP.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +481
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom