>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

HEY POKER -specjalny turniej z pula 1500$ 29.03.09

Status
Zamknięty.
rafal08 0

rafal08

Użytkownik
www.heypoker.com


Pokeroom z sieci ongame

W szybkim czasie nastapily tam spore zmiany i z tego co wiem w ciagu najblizszych tygodni nastapia kolejne .Takie jak : strona po Polsku ,Polski support ,specjalne turniej tylko dla polskich graczy i rozne dodatkowe promocje dla graczy z Polski

Na dzien dzisiejszy zapraszam do gry we freerollu z pula 1500$

29.03.09
20:30
pula 1500$
buy-in :free
max players :1000 osob

obecnie zarejestrowanych 249 osob wiec lepiej sie pospieszyc

Za okolo tydzien max 2 tygodnie bedzie pierwszy ( z calej serii) turniej tylko dla Polakow . Mam juz obiecane tez kilka turniej tylko z niskim buy-in i pula added .

O szczegołach napisze gdy turnieje beda juz w lobby
 
rafal08 0

rafal08

Użytkownik
Oczywiscie,ze ref a chcesz potem grac w marnych turniejach z pula 50$ czy lepiej z 200- 300$ .Ref musi byc by bylo wiadomo ile osob ze strony sie zarejestrowało i potem od tego bedzie zalezec ile bedzie kasy dodanej do turniej .Nie pasuje ci to sobie wpisz w przegladarke heypoker
 
M 0

marcinxxx

Użytkownik
Na forum zabrania się:.....
2. Umieszczania linków referencyjnych, czyli reklamowanie własnych linków do programów partnerskich. Zakaz obowiązuje bezpośrednio na forum oraz jako prywatne wiadomości
więc złamałeś regulamin ????
 
rafal08 0

rafal08

Użytkownik
t-shirt+bluza
Teraz jeszcze promocja dla wszystkich nowych osob .

Zakładajac konto i dokonujac pierwszego depozytu,mozecie poza bonusem otrzymac tez bluze + t-shirt.Normalnie zeby je dostac trzeba zdobyc 2000 punktow pokerowych ,ale jest latwiejszy sposob :grin:

Przy rejestracji trzeba wybrac nazwe uzytkownika z nazwa HEY np HEYrafal,HEYshark i wtedy wystarczy ugrac tylko 1000 punktow czyli połowe . Jest na to 60 dni .
Po zdobyciu 1000 punktow wysyłacie e-mail na adres [email protected]
W tresci podajecie username ,imie i nazwisko ,rozmiar i adres na jaki maja byc wysłane .
Rzeczy sa naprawde bardzo dobrej jakosci,kto był na USOP to widział ????

 
rafal08 0

rafal08

Użytkownik
Ustalilismy z supportem wczoraj,ze bedzie jeszcze jedna dodatkowa atrakcja w tym turnieju .Co nia bedzie napisze dopiero o 20:00 zeby nie roznioslo sie to szczegolnie po zagranicznych forach .

Pozdrawiam i zapraszam do gry :spokodfhgfh:
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
Ustalilismy z supportem wczoraj,ze bedzie jeszcze jedna dodatkowa atrakcja w tym turnieju .Co nia bedzie napisze dopiero o 20:00 zeby nie roznioslo sie to szczegolnie po zagranicznych forach .

Pozdrawiam i zapraszam do gry :spokodfhgfh:
Niespodzianka tylko dla zarejestrowanych z twojego linku?
 
rafal08 0

rafal08

Użytkownik
Zarejestrowałem się z linku, loguje się, i każe mi wpisać poker alias. Wpisuje różne i ciągle pisze że zajęty... Nie wiem co mam zrobic :/
W normalny dzien to jest to w 5 minut do zalatwienia ,ale dzis przestawiciele raczej nie pracuja .Nie wiem czemu tak masz bo rejestracja niczym sie nie rozni od kazdego ongame i nikt nie pisal nigdzie o takim problemie .

Co do punktow i stawek to wszystko jest tak samo jak w kazdym pokeroomie ongame
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
Jeżeli ugra się coś większego, to można od razu zlecać wypłatę, czy trzeba zbierać pkty/robić depozyt? Dzisiaj założyłem u nich konto, dlatego pytam.
 
rafal08 0

rafal08

Użytkownik
Dodatkowa atrakcja w dzisiejszym turnieju jest bounty 20$ za kazdego graczy supportu HEY POKER .Są oni oznaczeni złotą gwiazdka (HeyFredric,HeyMarcin,HeyOscar,HeyTeddy) .
O bounty nie pisano nigdzie stad znacznie wieksze szanse naszych graczy na jego zdobycie.

Jesli Wam sie to uda nalezy wysłac e-meila do supportu HEY POKER wpisujac w nazwie bounty a w tresci swoj nickname i kogo udało sie Nam pokonac.

Powodzenia :spokodfhgfh:
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
a ja skonczylem na 126. lokacie, mialem KK (wiedzialem, ze to bedzie to rozdanie :|) ale wbrew sobie wszedlem, agent dal all in, drugi tez to i ja... okazalo sie, ze pierwszy mial 99, drugi KK tak samo jak ja... we flopie wyplulo 9 i tak odpadlem, nc ????
 
rafal08 0

rafal08

Użytkownik
Jeżeli ugra się coś większego, to można od razu zlecać wypłatę, czy trzeba zbierać pkty/robić depozyt? Dzisiaj założyłem u nich konto, dlatego pytam.
Trzeba zrobic depozyt tylko zeby odblokowac kanal wyplaty
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom