>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Handball Bundesliga 2014/2015

Status
Zamknięty.
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP


Handball Bundesliga 2014/2015
W tym roku Bundesliga składa się z 19 zespołów, z ligi zdegradowane zostaną na koniec sezonu 4 zespoły. Tytułu mistrza Niemiec broni THV Kiel. Beniaminkowie to: Fiesenheim, Bietigheim-Metterzimmern i Erlangen.
Oficjalna strona rozgrywek:
http://www.dkb-handball-bundesliga.de/home
Zespoły i składy:
http://www.dkb-handball-bundesliga.de/dkb-hbl/dkb-handball-bundesliga/teams
Tabela:
http://www.dkb-handball-bundesliga.de/dkb-hbl/dkb-handball-bundesliga/table
Livescore:
http://www.dkb-handball-bundesliga.de/live/matches
Terminarz spotkań:
http://www.dkb-handball-bundesliga.de/dkb-hbl/dkb-handball-bundesliga/schedule
Transfery:
http://www.dkb-handball-bundesliga.de/news/41233

Zdarzenie: Friesenheim - Goppingen⛔(23:29)
Typ: Friesenheim
Kurs: 4,16
Stawka: 4j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 29.08.2014 godz. 19:45
W ostatnich latach beniaminkowie byli głównymi kandydatami do spadku, ale Friesenheim wygląda dosyć dobrze. Według mnie zdecydowanie lepiej niż pozostałe nowe kluby w Bundeslidze. Rok temu gospodarze zbudowali dobry zespół z doświadczonymi piłkarzami. W tym roku 3 niezłe trasfery: Budel, Tesch and Criciotoiu. Ogólnie mają duże szanse na utrzymanie (Bergischer, Balingen, Bietigheim-Metterzimmern i Erlangen są dla mnie słabsze). Goppingen to dobry zespół, ale dużo traci na wyjazdach. W ostatnich latach znacznie się osłabił. W tym roku nawet niezłe transfery: Nyokas, Sesum, ale sprzedali Rnicia do Melsungen. Po zawieszeniu do gry wraca Kraus. Gośćie mają trochę szerszy skład, prawdopodobnie lepszą parę bramkarzy, ale mecz na wyjeździe powinien to niwelować. Według mnie zdecydowanie zawyżony kurs na Freisenheim. Tutaj spodziewałem się wyrównanych kursów, na gospodarzy wystawiłbym 2,00.
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
HSG Wetzlar ₋ TBV Lemgo 2 @ 3.10
Nie rozumiem tak dużego kursu na gości. Lemgo pierwszy mecz wygrało z Kiel, w tamtym roku wygrali wszystkie trzy pojedynki z Wetzlar na dodatek u gospodarzy nie zobaczymy kapitana Jensa Tiedtke oraz Adnana Harmandica. Lemgo skład ma praktycznie taki sam jak rok temu. Mecz za 5min ja próbuje w strone gości.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Magdeburg-Flensburg
24-09-2014 20:15

Typ: Flensburg 1.84 PaddyPower
Magdeburg, mimo że gra u siebie, jest w dołku i będzie im niesamowicie ciężko o zwycięstwo. Ostatnio nie imponują formą. Flensburg mimo meczu w LM, o którym na pewno będą myśleli, powinien tutaj wygrać, gdyż jest znacznie lepszym zespołem. Nie będzie wysokiej wygranej, lecz spodziewać się wiktorii triumfatorów ostatniej edycji klubowego europejskiego czempionatu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP


Zdarzenie: Friesenheim - Wetzlar⛔(23:29)
Typ: Friesenheim+1Ah
Kurs: 2,04
Stawka: 4j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 12.11.2014 godz. 19:00

Gospodarzy opisałem w pierwszym poście. Do tej pory tylko dwa zwycięstwa, ale też mają za sobą trudne mecze. Skład w miarę dobry, u siebie powinni walczyć ze średniakami ligi. Wetzlar wyglądał na początku sezonu bardzo dobrze, ale trafili na serię kontuzji. Nieobecni są Tonnessen, Holst, Laudt. Tuż po kontuzji jest Klesniks. W ostatnich dniach zakupiono leworęcznego Lipovinę. Według mnie gospodarze powinni powalczyć tutaj o wygraną.


Zdarzenie: Lemgo - Goppingen✅(22:26)
Typ: Goppingen
Kurs: 1,98
Stawka: 4j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 12.11.2014 godz. 19:00

Lemgo potrafi zaskoczyć, ale drużyna wygląda dosyć słabo. Mała szerokość składu, słaba obrona. Niewiadomą jest występ bardzo ważnego Hermanna i Hertha. Goppingen przed sezonem bardzo dobre transfery: Nyokas i Sesum. Dzisiaj nie zagra rozgrywający Kraus. Goppingen ma większą szerokość składu, lepszych jakościowo graczy, dobrą obronę. Według mnie Goppingen powinno wygrać.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP


Zdarzenie: Wetzlar - Bergischer✅(25:18)
Typ: Wetzlar-2,5
Kurs: 1,96
Stawka: 6j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 15.11.2014 godz. 19:00

Wetzlar nadal bez Tonnessena, Holsta, Laudta, ale reszta wygląda bardzo dobrze. Gospodarze silni w domu, niezła obrona, wzmocniona powrotem po kontuzji Klesniksa. Goście wyżej w rankingu, ale wyglądają gorzej. Po poprzednim sezonie osłabili się odejściem kilku ważnych graczy, a nikt poważniejszy nie przybył. Dzisiaj nieobecny jest najważniejszy gracz Szilagiy. Ja wystawiłbym tutaj handicap -3,5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP


Zdarzenie: Friesenheim - Bietigheim✅(26:20)
Typ: Friesenheim-1,5
Kurs: 2,26
Stawka: 6j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 19.11.2014 godz. 20:15

Spotkanie dwóch beniaminków. Dla mnie zdecydowanie mocniejsi wydają się gospodarze. Utrzymany skład z poprzedniego sezonu, do tego delikatnie wzmocniony na początku tego sezonu. Goście w ostatnim czasie dokonali kilku wzmocnień: Praznik, Kirveliavičius,gk Stanić. Oczywiście Stanić robi ogromne wrażenie, ale mają też kilku kontuzjowanych. Długotrwale kontuzjowani są: Christian Heuberger, Paco Barthe i Mihailo Radovanovic. Swieżo po kontuzji są: Praznik i Scholz. Niewiadomą jest występ: Kulhanka i Hallera. Skład gości szeroki, ale to są głównie gracze na środek tabeli 2. Bundesligi. Wystawiłbym tutaj handicap -2,5.


Zdarzenie: Erlangen - Melsungen ✅(28:31)
Typ: Melsungen-1,5
Kurs: 2,21
Stawka: 6j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 19.11.2014 godz. 19:00

Erlangen to trzeci beniaminek, który w tym sezonie radzi sobie dosyć dobrze. W ostatnim czasie bardzo dobre wyniki, ale też rywale z problemami (Lemgo, Wetzlar). Dzisiaj niewiadomą jest występ bardzo ważnego gracza Preißa. Melsungen wygląda tutaj zdecydowanie lepiej. Na tym poziomie skład bardzo dobry. W ostatnich latacg zawsze bardzo dobre transfery. Ogólnie dobra obrona, dobry atak, bardzo wszechstronni gracze. Wystawiłbym tutaj handicap -2Ah 1,85.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Balingen - Wetzlar✅(22:24)
Typ: Wetzlar
Kurs: 2,27
Stawka: 6j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 23.11.2014 godz. 15:00

Balingen przed sezonem bardzo mocno się osłabił. Teraz mają kilku kontuzjowanych: Wilke, Polydore, Tubic, Vasilakis. Wątpliwy jest powrót po kontuzji Bohma. W ostatnich dniach problemy zdrowotne miał defensywny Ilitsch. Balingen niespodziewanie zaczął sezon bardzo udanie, ale ostatnio dużo gorsze wyniki. Spodziewam się dalszego spadku. Ogólnie skład słaby, w związku z kontuzjami bardzo duży problem z prawą stroną. Dopiero niedawno pozyskano leworęcznego Vrazalicia. Według mnie Wetzlar już po kryzysie związanym z kontuzjami. Nieobecni są tylko Holst i Tonnessen. Skład bardzo dobry, świetnie gra Fath, niezła forma w ostatnich meczach bramkarza Wolfa. Według mnie wyraźna tendencja wzrostowa. Wystawiłbym kurs 1,95 na gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP


Zdarzenie: Wetzlar - Hannover✅(29:27)
Typ: Over 52,5
Kurs: 1,98
Stawka: 6j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 28.11.2014 godz. 19:45

Styl gospodarzy powoli się zmienia. Wcześniej grali bardzo defensywnie, mieli bardzo dobrą parę bramkarzy. Teraz skład jest bardziej zbalansowany, bramkarze słabsi. Cały czas kontuzjowany jest bardzo ważny strzelec Tonnessen, ale Lipovina i Klesniks powinni go zastąpić. Wetzlar jest po kilku meczach z niskimi wynikami, ale tam oni albo przeciwnicy mieli problemy z ofensywnymi zawodnikami. Hannover gra ofensywnie. Po kontuzjach z początku sezonu grają już normalnie Christophersen i Karason. Bramkarz Ziemer lubi szybkie kontry ze skrzydłowymi. Zawodnicy wszechstronni, bez częstych zmian z obrony do ataku. Wystawiłbym linię 54Ah.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
vs

Flensburg vs THW Kiel
26-22
THW Kiel 1.83 Pinnacle---

THW-1 2.06 MarathonBet---
Zapowiedź meczu:
http://satkurier.pl/news/109761/2012-bundesliga-flensburg-handewitt-thw-kiel.html
Korzystam z tekstu zamieszczonego na innej stronie i tylko dodam kilka słów od siebie. Ostatnio do składu Zebr powrócił Jicha, co zwiększa pole manewru Gisalssonowi. U Wikingów wypadł Jakobsson, a Heinl wrócił dopiero do lekkich treningów i będzie mógł zagrać tylko kilak minut. Przez te kłopoty Ljubo Vranjes ma do dyspozycji tylko jednego prawego rozgrywającego(Glandorf) i jednego kołowego(Zacharriasson). Brak Heinla widać już było w Wetzlar, gdzie szczęśliwie Flensburg zremisował. Oprócz tego, widzę różnicę w potencjale i umiejętnościach obu ekip, oczywiście na korzyć gości.
Hopkirk propsuję typ na Wetzlar, sam dałem w dziale ze swoimi kuponami DNB po 2.08 bodajże.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Lemgo - Wetzlar⛔(26:26)
Typ: Wetzlar
Kurs: 2,29
Stawka: 6j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 20.12.2014 godz. 19:00

Lemgo po wygranej z Hamburgiem, z nowym trenerem Florianem Kehrmannem, ale nadal dla mnie jest dużo słabszy niż Wetzlar. Skład wąski, słaba obrona, wielu zawodników po kontuzjach. Nieobecny jest bardzo ważny rozgrywający Schneider ora skrzydłowy Haenen. Cały czas problemy z kolanem ma podstawowy kołowy Pekeler. Gospodarze w strefie spadkowej, grając pod większą presją wyglądają dużo słabiej. Wetzlar przeprowadził dobre transfery przed sezonem i w trakcie. Po kontuzji wrócili ważni gracze szczególnie Tonnessen. Skład dużo szerszy, lepszy jakościowo. Wystawiłbym na Wetzlar kurs 1,85


Zdarzenie: Minden - Lubbecke✅(29:27)
Typ: Minden(0)
Kurs: 2,27
Stawka: 6j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 20.12.2014 godz. 19:00

Derby. Minden bez bardzo ważnych: Biblija, Sudmeier, Kozlina i prawdopodobnie Rambo. Minden jest mocne u siebie i głównie tutaj zdobywa punkty. SKład niezły na czele z rozgrywającym Doderem. Lubbecke bez bardzo ważnych: Pajović, Klimek, Dissinger i niewiadomą jest występ Schöngartha. Lubbecke lepiej sobie radzi w lidze, ale skład podobny do Minden. W ostatnich latach tendencja spadkowa, skład się mocno osłabia. Dla mnie tutaj własna hala jest bardzo dużą przewagą. Ogólnie Minden ma za sobą wyniki gorsze niż poziom drużyny i myślę, że po takim kursie można zagrać. Wystawiłbym na handicap (0) kurs 1,75.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Ostatnia kolejka Bundes przed świętami, wszystkie ekipy grają tego samego dnia i mamy szeroką ofertę do wyboru. Osobiście skupiłem się na trzech spotkaniach i ze zdarzeń pochodzących z tych spotkań złożyłem trebla.
Magdeburg 1.133+++
Wetzlar 1.25+++
Flensburg 1.533---
Ako: 2.172

MarathonBet
Magdeburg w świetnej formie w tym sezonie. U siebie ogrywają większość Bundes, potrafili nawet pokonać Flensburg. Z zespołami z dołu spokojnie sobie radzą tak na własnym parkiecie, jak i na wyjeździe.
Wetzlar ostatnio notuje dobre występy. Razem z formą zespołu występuje bardzo dobra forma Wolfa w bramce. Oprócz tego mocna paczka w polu, która daje wiele opcji w ataku. Obrona funkcjonuje na odpowiednim poziomie.
Flensburg, czyli typ, na którym praktycznie opiera się cały trebel. Wikingowie notują ostatnio dobre występy, pisałem już o ich dobrej formie. Przypuszczałem, że szczęśliwy remis w Wetzlar to początek złego okresu, jednak mecz z Kiel pokazał, że się myliłem. Ekipa Vranjesa trzyma dyspozycję i gra bardzo dobrze, tak w ataku, jak i w obronie. W bramce Andersson dalej imponuje genialną formą, zaś w ataku Mogensen robi mega robotę, dzięki czemu zespół ma wiele okazji rzutowych, a przy tym zachowuje dobrą skuteczność. Powoli do składu powinien wracać Heinl, dzięki czemu możliwe, że ostatnio zapracowany i poobijany Zachariassen dostanie kilka minut odpoczynku.
Na Flensburg już 1.75 w Marathonie, a to jest już bardzo dobre pod singla. Można się jednak wstrzymać, kurs cały czas rośnie, więc możliwe, że będzie można złapać jeszcze lepszą wartość.
1.82 i dalej rośnie.
Kolejne notowanie 1.87, ciekawie się robi.
Kurs zaczyna spadać, teraz jest 1.78 i je łapię na singla.
Kolejny wzrost, do 1.96, kurs zachowuje się jak kobieta...
Słaba dyspozycja Mogensena, brak wielkiego pomysłu w ataku, podkręcenia tempa dopiero w końcówce, no i z tego mamy tylko remis :/
Szacun dla Zachariassena i Anderssona, no i dla Lasse Svana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
Ja wchodze w over w meczu Flensburga

Gospodarze mocni u siebie, sporo rzucaja kolejno: 40, 35, 28, 31, 33 - do tego nie maja jakiejs super obrony
Goscie jezeli chca powalczyc swoje beda musieli swoje dorzucic, a na wyjazdach rzucaja: 22, 30, 31, 33


over 55 @ 1.88 Pinn
 
K 0

konradc79

Użytkownik
Dobra passa Melsungen trwa, a mecze rozegrane nie tak dawno z bezpośrednimi rywalami odpowiednio goppingen i gummersbach to wygrana melsungen i to na wyjezdzie +6 i + 5 bramek. Flensburg jeden mecz mniej rozegrany no i brak glandorfa, ktory niestety wyleguje sie w szpitalu z kontuzja achillesa prawej nogi. Wzrost kursu na gospodarzy wg. mnie calkiem uzasadniony mimo koncertowej gry u siebie z zebrami...
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
mialem przyjemnosc ogladac cale spotkanie Flensburga z Kiel i byla jedna sytuacja gdzie Glanddorf zderzyl sie oddajac rzut z jednym z zawodnikow z Kiel . Upadl i grymasil z bolu ale pozniej graj dalej ( pewnie adrenalina dzialala ) ale widocznie po meczu okazalo sie ze cos jest nie tak .
co do samego spotkania to Flensburg nie zagral niczego nadzwyczajnego . wygrna moga zawdzieczac Anderssonowi bo to co ten koles bronil to mistrzostwo swiata . tak broniacego bramkarza w meczu ktory mialem ogladac to sobie nie przypominam . bronil karne , akcje sam na sam itp . sam Flensburg trafial to co mial trafiac . bramkarz Kiel obronil max z 5 groznych rzutow a reszta ladowala w siatce . ogolnie to slaba postawa tego bramkarza jak i calej Kilonii w mojej ocenie, choc gdyby nie niesamowity Andersson na bramce Flensburga to Kilonia by to spokojnie by to wygrala z +3 wiec to daje jakies odzwierciedlenie jak dla mnie . . .
wiec jesli tutaj zabraknie faktycznie Glandorfa to slabo to widze . Melsungen na pewno powalczy , przegrali tylko -3 z RNL , ogolnie dobrze punktuja w ataku . dla mnie to taki no bet bo jesli Andersson znow tak zagra to moze byc roznie .
ja proponuje w tym meczu zagrac na X dla zabawy .
a od siebie polecam -4.5 na Magdeburg . u siebie &quot; miotą&quot; a Bergischer na wyjazdach nie istnieje
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Flensburg bez Glandorfa. Drugi leworęczny Jakobsson wraca po kotuzji i za wiele nie zagra. Cały czas nie ma Gottfridssona.
Melsungen w lidze tuż za czołówką. Swietny bramkarz Appelgren. Ogólnie skład bardzo dobry, ale wąski. Piłkarze na wysokim poziomie, szczególnie M. Muller i Momir Rnić. Na najwyższym poziomie często gospodarze mają jednak długie przestoje bez zdobytego gola. Przy dobrym ataku spokojnie mogą pokonać każdego w lidze.
Z drugiej strony para: Melsungen -Flensburg jest zdecydowanie na korzyść Flensburga.

Zdarzenie: Fuchse Berlin - Goppingen⛔(24:22)
Typ: Fuchse Berlin-3Ah
Kurs: 2,32
Stawka: 6j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 23.12.2014 godz. 19:00

Fuchse jest dużo słabsze niż w poprzednich latach, ale mieli ostatnio wiele kontuzji. Jaszka, Horak długo wracali po urazach. W ostatnich meczach nie było Igropulo, ale dzisiaj ma wrócić. Obecnie kontuzjowani są tylko: Spoljarić i Loffler. Berlin jest po słabych meczach, ale nadal mają bardzo dobrych graczy. Skład szeroki, dobry jakościowo, świetny trener, bardzo dobra para bramkarzy, dobre wsparcie kibiców. Dla mnie gospodarze są bardzo nisko w tabeli w porównaniu z poziomem drużyny. Berlin rzadko wygrywa większą przewagą, ale dzisiaj jest bardzo dobra okazja. Goppingen dla mnie zdecydowanie za wysoko w tabeli. Teraz mają dużo kontuzji: Kraus, Fontain, Nyokas, Pevnov. Skład zrobił się dosyć wąski. Goście to drużyna dużo słabsza na wyjazdach. Do tego są podatni na słabsze okresy w sezonie. Goppingen zaczęli rozgrywki bardzo dobrze, ale teraz wygląda na kryzys. Wystawiłbym handicap -3Ah z kursem 1,80.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Na razie podam bety, z których coś wybiorę do gry na ostatnią w tym roku kolejkę Bundes.
Wetzlar+7.5 1.95
Magdeburg DNB 1.98
RNL 1.40
Hannover 1.29

Lemgo+1 1.90
Było nie było udany weekend ????
Jeśli coś wybiorę, to podam tutaj wraz z jakimiś słowami wyjaśnienia.
Na piątek:
Magdeburg DNB 1.98 MarathonBet 1/10+++
Magdeburg+0.5 1.71 bet365 1/10+++

Dubel na Sobotę:
RNL-1.5 1.52 minimalizm zniszczył ten typ!
Hannover 1.25+++++
1.90 bet365 4/10-----

Hamburg pokazał, że przy brakach kadrowych stanowi bardzo słabą ekipę, bez większych pomysłów w ataku pozycyjnym. Flohr na prawej połówce gwarantuje jedynie dobre rozegranie akcji z jego zbiegiem na drugie koło. Poza tym nie ma innej dobrej opcji rozegrania. Brak większego manewru jest widoczny, a i podstawowi Hens oraz Mahe nie grają ostatnio większej rewelacji. W RNL standardowo, mocna bramka z Landinem, dwa najlepsze skrzydła z Groetzkim i Uwe, które dają jakość tak w kontrze, jak i w pozycyjnym. Dalej rozegrania, jak i koło, gdzie Lwy mają większe pole manewru. Ogólnie widzę w gościach wyraźnych faworytów, więc gram na nich handi -1.5.
Hannover to mocna ekipa, tym bardziej na własnym parkiecie. Skończyli niedawno maraton spotkań z ciężkimi rywalami i powinni zacząć wreszcie zdobywać punkty. Okazję mają bardzo dobrą i moim zdaniem zgarną pełną pulę.
No i na tę kolejkę rzucam tasiemkę:
TASIEMKA NA PLUS!


A co myślicie o dziesiejszym meczu Hamburg - Rhein-Neckar ? Jest bardzo dobry kurs na gości, którzy nie powinni mieć większych problemów z pokonaniem słabo spisującego się w tym sezonie Hamburga
Coś tam na górze do tego napisałem ^
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Gummersbach - Fuchse Berlin⛔(27:26)
Fuchse Berlin
Pinnacle 2.46
6/10

Gummersbach bardzo wysoko w tabeli w porownaniu z poziomem pilkarzy. Gospodarze zanotowali kilka dobrych wynikow, ale poziom druzyny jest tylko sredni. Maja w skladzie kilku dobrych graczy: Lichlein, Santos, Schindler, ale wedlug mnie to za malo na Berlin. Goscie wedlug mnie sa duzo mocniejsi, najlepsi gracze wrocili po kontuzji. Duza mobilacja na ten mecz. W poprzedniej kolejce wydaje mi sie, ze troche pospieszylem sie, ale dzisiaj spodziewam sie dobrego meczu Berlina. Wystawilbym na ich zwyciestwo kurs 2.00.
 
Z 708,3K

Darko Stanić oficjalnie związał się dwuletnim kontraktem z Rhein-Neckar Löwen. Doświadczony serbski golkiper zastąpi w ekipie Lwów odchodzącego z klubu Niklasa Landina.

36-letni Stanić zasili szeregi ekipy z Mannheim po zakończeniu obecnych rozgrywek DKB Handball Bundesligi. Serb, który sezon 2014/15 rozpoczynał w barwach Metalurga Skopje (opuścił klub ze względu na problemy finansowe), od listopada jest zawodnikiem czerwonej latarni niemieckiej elity, SG BBM Bietigheim.

Sportowe fakty
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Minden - Bergischer⛔(28:30)
Typ: Minden-2Ah
Kurs: 1,97
Stawka: 6j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 21.02.2015 godz. 19:00

Ważny mecz na dole tabeli. Minden u siebie mocne. Skład dosyć dobry, wielu bardzo doświadczonych graczy. Bardzo dobry rozgrywający Doder, na tym poziomie świetni obrońcy: Kozlina, Jernemyr, aktywni skrzydłowi. Minden bardzo nisko w tabeli w porównaniu z jakością składu. Problemem są fatalne mecze wyjazdowe, ale u siebie są groźni dla każdego. Po bardzo długiej kontuzji wraca Nenad Biblija, ale nie spodziewam się nic nadzwyczajnego po nim. Niewiadomą jest gra Marco Oneto. Bergischer ma bardzo dobrą pozycję w tabeli. Według mnie zdecydowanie za dobrą w porównaniu ze składem. Skład słabszy niż w poprzednim sezonie. Goście bardzo uzależnienieni są od Szilagiego. Po małych problemach wraca bramkarz Gustavsson, niewiadomą jest występ Hoße. Wystawiłbym linię -3Ah 1,90
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP


Zdarzenie: Lemgo - Lowen✅(28:39)
Typ: Lowen-5Ah
Kurs: 1,94
Stawka: 6j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 25.03.2014 godz. 20:15

Lemgo w tym sezonie wygląda bardzo słabo. Bez przerwy duże problemy z kontuzjami. Dzisiaj nieobecni są bardzo ważni piłkarze: Schneider i Pekeler. Wcześniej kontuzjowani byli Bechtloff i Lemke, szczególnie Lemke wygląda dużo słabiej niż przed urazem. Skład dosyć wąski, kiepska obrona. Defensywa wmocniona Kasperem Nielsenem, ale to mało. Lowen odpadło z LM, ale tam przeciwnik był bardzo mocny. Skład gości zdecydowanie szerszy, lepszy jakościowo. Ogólnie bardzo solidni zawodnicy w ataku i obronie. Lemgo jest zawsze groźne, pierwszy mecz bardzo wyrównany, więc koncentracja powinna być odpowiednia u gości. Wystawiłbym handicap -6,5 1,90.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom