>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa G - Niemcy, Ghana, USA, Portugalia

R 50

radeknic

Użytkownik
Pisałem w tym temacie, że Ghana nie wyjdzie z grupy, bo jest słaba. Muszę się teraz uderzyć w pierś, bo z Niemcami pokazali dużą klasę. Moim zdaniem nie będzie tu potrzebny żaden układ między Niemcami i USA. Ghana zabiega Portugalię, która gra słabiutko. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że po dzisiejszym meczu Portugalczycy nie będą odczuwać skutków grania w tropikach.
Mecz zapowiada się przednio i moim zdaniem dużo bardziej warto obejrzeć ten mecz niż pojedynek o 1 miejsce. Sam będę grał tam rzuty rożne, bo w tej grupie każdy zespół pasuje stylem do nabijania kornerów, szczególnie Ghana i Portugalia.
Hahaha chyba nawet ze mną wtedy sie sprzeczałeś ???? Nie ma co lekceważyć Ghany od początku mówiłem. Jeszcze chyba na 1 stronie :p. Jeżeli zagrają tak jak z Niemcami, mówimy papa Portgualii i USA co pewnie tak będzie. Zawodnicy Ghany są świetnie przygotowani! Ich taktyka, dokładność, wysoki pressing, przygotowanie techniczne jest na wysokim poziomie!

A pisanie że Niemcy z USA się dogadają to... ???? Tak samo mogli się dogadać z Ghaną bo bracia Boateng hahaha....

Niemcy -1,5 1,95 @bet365
Ghana win 3.30 (BYŁO 5,50) @bet365
Ghana -1,5 5,75 @ bet365

Powodzenia i wysokich wygranych! W meczu Niemców można jeszcze cornery pograć jakieś +9,5 myślę że wejdzie spokojnie
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
A pisanie że Niemcy z USA się dogadają to... Tak samo mogli się dogadać z Ghaną bo bracia Boateng hahaha....
Inna sytuacja, bo nie ostatni mecz, wiec co komu miała dac dogadywanka w tym momencie ? Teraz jest wszystko jasne i klarowne i dodatkowo trenerem USA jest Klinsman legenda niemieckiej piłki. Nie twierdzę, że tak jest na 100% i że już dawno sie dogadali, ale nie jest to jakies totalne science fiction. Gdyby nie to, że Klinsman jest tam trenerem to w ogóle by tematu nie było.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Na tym etapie i MŚ nie przypuszczam żeby komukolwiek przyszła do głowy taka myśl, a już szczególnie Amerykanom. To nie jest liga włoska albo hiszpańska. Z kolei kompletnie to nie leży też w mentalności Niemców. A kursy ? Łebki pomyślały jak wy, zaczęli ostro na to grać, a buki swoją drogą pompują balonik pod nazwą &quot;remis&quot;. Zaniżają kurs dając sygnał, że coś może być, coraz większość napaleńców w to zaczyna wierzyć, grają, a w razie rzeczywistego remisu (czego nie można wykluczyć) niwelują ryzyko z 4,00 do 2,50.
Tak sportowo to nie wiem czy Niemcy nie woleli by Ghany lub Portugalii dalej od USA, a co samego spotkania to moim zdaniem Niemcy wygrają bo USA jest totalnie zmachane po wczorajszym. Remis też może być, ale nie ustawka tylko wynikający z gry.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Co wy gadacie, to nie 82r. Ten mecz bedzie ogladal caly swiat, jak zrobia ustawke to sie sponsorzy wkurza i poleca po pensjach. Niemcy tez nie beda kalkulowac zadnej porazki 1 bramka zeby ominac sobie Francje bo po pierwsze jeszcze Ghana walnie Portugalii 4 bramki ( co jest mozliwe ) i Niemcy wracaja do domu a po drugie jak ktos napisal mentalnosc Niemcow nie pozwoli na takie cos. Ta druzyna na pewno nic nie bedzie kalulowac bo oni sie nie bawia w matematyke tylko graja w pilke i podejrzewam ze sa zbyt penwi siebie zeby sie bac Francuzow. Kursy na Niemcow to po prostu darmowy zysk i trzeba z tego korzystac.
Tak samo Ghana. Portugalia jest w tym roku slaba, Cristiano nie istnieje na boisku, po meczu w Manaus tym bardziej nie beda istniec. Bylo widac jayc byli zniecheceni po tym remisie z USA, oni juz wiedza ze jada do domu a biorac to pod uwage i to ze narod portugalski nie jest zbyt ambitny to wychodzi nam spory wynik Ghany o ile zagraja chociaz tak jak z USA tylko z nieco lepsza celnoscia.
 
americano96 209

americano96

Użytkownik
Na tym etapie i MŚ nie przypuszczam żeby komukolwiek przyszła do głowy taka myśl, a już szczególnie Amerykanom. To nie jest liga włoska albo hiszpańska. Z kolei kompletnie to nie leży też w mentalności Niemców.
A wiesz, że to właśnie przez Niemców mecze w ostatniej kolejce fazy grupowej rozgrywane są o tej samej porze?

Zapewne nie, skoro twierdzisz, że to nie leży w ich mentalności. To poczytaj:
http://wspieramyklub.pl/home/aktualnosci/36071,mundialowe-historie-najbardziej-haniebny-mecz-w-dziejach-mistrzostw.html
 
keyst 149

keyst

Użytkownik
Ghana - Portugalia
DNB 1 @ 2.3 Rivalo
Niemcy - USA
Niemcy powyżej 1,5 bramek @ 1.86 Comeon

Ja tak to widzę na koniec dla mnie dwa bardzo pewne typy. USA straconą bramką w ostatnich sekundach w meczu z Portugalią mogą mieć duże problemy z awansem do następnej rundy. Niemcy w ostatnim spotkaniu moim zdaniem nie odpuszczą i nie będzie żadnego grania na remis, a wtedy to wymęczonej drużynie Amerykanów po spotkaniu z Portugalczykami bez problemu strzelą kilka goli. Niby Stany dobrze grają w defensywie, ale jak na razie średnia straconych bramek przez nich to 1,5 na mecz dla mnie to słaby wynik w starciu z ofensywną reprezentacją Niemiec może to się jeszcze pogorszyć.
Co do meczu Ghany to drużyna z Afryki po pierwsze lepiej wygląda na tym turnieju piłkarsko od Portugalczyków. Po drugie Ronaldo nie jest sobą - kontuzje. Po trzecie zmęczenie , każdy wie jak skończyły się spotkania rozgrywane przez drużyny zaraz po graniu na Manaus.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ty uważasz, że ustawkę można zrobić tylko tak, żeby to było widoczne ? Może byc ustawiony remis a mecz być świetnym widowiskiem. Jedno nie ma zwiazku z drugim.
i z góry zaznaczam - nie mam pojęcia czy tu będzie fix czy nie. Żadnej opcji nie przesądzam.
 
S 17

szypul

Użytkownik
Co wy gadacie, to nie 82r. Ten mecz bedzie ogladal caly swiat, jak zrobia ustawke to sie sponsorzy wkurza i poleca po pensjach.
A niby za co? Regulamin mistrzostw nakreslony przez FIFE jest taki ze aby grać w 1/8 trzeba zajac 1 lub 2 miejsce w grupie. Remis obu ekipom daje awans i w dodatku faworytom czyli Niemcom daje 1 miejsce w grupie. Amerykanie byli by debilami gdyby nie chcieli sie umowic na remis. Nie piszczcie prosze ze w sporcie chodzi o to zeby wygrac kazdy mecz. W sporcie chodzi o to by wygrac trofeum ktore mozna wygrac tylko jesli najpierw dojdzie sie do 1/8.
A co atrakcyjnosci meczu to przypomnijcie sobie euro 2004 bodajze gdzie Szwedzi grali z Dania i sie skonczylo 2-2 po zajebistym meczu. Pamietajcie ze awans do 1/8 to wchuj kasy dla obu federacji itp. Sponsorzy sie tez uciesza z remisu bo beda mieli &quot;swoich&quot; w najlepszej 16 turnieju.

USA - Niemcy X 2,5 bet365
 
W 26

wpotrzasku

Użytkownik
logiczne jest to ze sie dogadaja ale tylko dlatego ze trenerem USA jest szanowany byly niemiecki super snajper klinsmann. Po co Niemcy maja ryzykowac i grac na calego(kontzuje ,zmeczenie ) a tak sobie zagraja na remisik i beda wypoczeci na 1/8 . Szkoda ze kurs juz tak spadl ale nie widze innej opcji tutaj jak remis. JEST TO PEWNE NA 99 PROCENT.
 
S 17

szypul

Użytkownik
Dokladnie ja bym byl na ich miejscu jeszcze taki bezczelny i zrobil remis 10:10 i zagral na nosie fifie. No i taki Muller czy inny juz by mial krola strzelcow.
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Według mnie to sztucznie pompowana bańka by ludzie popłynęli po pieniądzach oglądając mecz USA z Portugalią to oni pozwalają rozgrywać piłkę rywalowi, niech tak robią to Niemcy im pokażą co to futbol. Piszecie tak o tym trenerze na prawdę... Według mnie to jest tylko pompowana bańka. Co Niemcom z tego że USA przejdzie dalej a niech przechodzą bo to Niemiec prowadzi tą drużynę. Nie pamiętam czy to było euro czy MŚ kilka lat temu tez tak było i co? Sztucznie pompowane a 1,75 na Niemcy jest super stawką (ewidentnie za wysoką) Przed mundialem kurs był 1,3 i co bo trener to kurs 1,75 ? ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Równie dobrze w tym meczu może paść remis zupełnie sportowy, a sędzia pokazać czerwoną kartkę, niesłuszny karny czy pomylić się przy spalonym. Może nie być żadnej zmowy, a obraz meczu może nam mówić, że się dogadali. Jak będzie? Tego nikt nie jest w stanie przewidzieć.
Remis premiuje oba zespoły, w takim przypadku jest to najbardziej prawdopodobny wynik tego meczu, dlatego też kursy spadają. Tak było, jest i będzie zawsze. Już nie róbcie z tych Niemców takich faworytów, bo mieli Ghanę wciągnąć nosem, a zremisowali tylko 2:2.
Nie wiem czy 1,75 na Niemcy to taka &quot;promocja&quot; skoro na USA (czyt. JU ES EJ) jest ponad 10-15. Nikt przecież w tym meczu nie będzie wypruwał sobie flaków na boisku i grał na 100%. Takie matematyczne ustawki czasami wchodzą, czasami nie, a świetnym przykładem jest właśnie wyżej wspomniany wynik 2:2 Szwecji i bodajże Danii z przed lat.
Skoro ma być ustawka i ktoś ma strzelić gola to Niemcy przecież mają:
- Klose - Wystarczy mu jedna bramka by stać się najlepszym strzelecem mistrzostw świata
- Muller - Młody chłopak, a ma na swoim koncie już kilka bramek z dwóch mundiali. Tylko po ostatnim meczu ktoś wie jak z jego zdrowiem? Podobno rozciął sobie pod koniec meczu łuk brwiowy.
Warto też poczekać na składy jakie wyjdą w tym meczu. Nie wiem czemu tak umniejszacie sukces Amerykanów, oni od zawsze świetnie są przygotowani fizycznie na mundial i grają dobry soccer.
 
W 26

wpotrzasku

Użytkownik
przestancie biadolic. trenerem Usa jest kumpel Loewa to chyba powinno wam rozwiac wszelkie watpilowsci. Poza tym mozna nawet w to wmieszac polityke bo na pewno niemcy krzywdy amerykanom nie beda chcieli zrobic. Wiadomo ze jakby byla sytuacja ze niemcy musza wygrac by zajac 1wsze miejsce to logiczne ze nie byloby kalkulacji ale w takiej syutacji to nawet wzgledy polityczne maja sens. Ja sie pytam wam po co Niemcy maja grac na maksa w tym meczU?? po co maja ryzkowac? Usa pokazalo ze jak zagra na maksa to moze im przy odrobine szczecia krzwyde zrobic. Nie ma tu absolutnie zadnych argumetow za tym by niemcy zagraly na maksa. 1 pkt daje im 1wsze miejsce w grupie,cel zostaje osiagniety i w 3 meczu niskim nakladem sil ????
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Ja dodam jeszcze mecz sprzed 4 lat który też miał być &quot;fixed&quot;.
http://www.livesports.pl/mecz/dvZ7dQ1i/#szczegoly-meczu

Wszyscy mówili że tam pewnie remis będzie, że nie mają o co drużyny grać na niektórych portalach płacili po 1,80 na remis.

Dodam że Ghana specyficzny styl gry ma i oni dobrze grają(lepiej niż USA, szkoda mi że przegrali mecz bo lepiej grali), wysoka 2 linia. USA takiej wysokiej linii nie posiada. Według mnie AKA SHAKAL to na prawdę dobry kurs. Nie mówię że to 100 %grać po prostu jest ogromne value na ten mecz bo jeszcze przed mś był 1,3 kurs

Edit.

Poza tym mozna nawet w to wmieszac polityke bo na pewno niemcy krzywdy amerykanom nie beda chcieli zrobic.
Przepraszam muszę się do tego odnieść ???? . To mnie rozśmieszyło ???? A USA było przeciwko Niemcom w 1944... Proszę Cię nie mieszaj polityki jeszcze do tego. USA bardziej zwraca uwagę na baseball i futbol Amerykański niżeli na piłkę. Na pewno Obama weźmie pod uwagę to że pozwolili im zagrać w 1/8 ???? Śmiech na sali ???? :browar565::browar565::browar565:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 26

wpotrzasku

Użytkownik
Ja dodam jeszcze mecz sprzed 4 lat który też miał być &quot;fixed&quot;.
http://www.livesports.pl/mecz/dvZ7dQ1i/#szczegoly-meczu
Wszyscy mówili że tam pewnie remis będzie, że nie mają o co drużyny grać na niektórych portalach płacili po 1,80 na remis.
Dodam że Ghana specyficzny styl gry ma i oni dobrze grają(lepiej niż USA, szkoda mi że przegrali mecz bo lepiej grali), wysoka 2 linia. USA takiej wysokiej linii nie posiada. Według mnie AKA SHAKAL to na prawdę dobry kurs. Nie mówię że to 100 %grać po prostu jest ogromne value na ten mecz bo jeszcze przed mś był 1,3 kurs
haha co ty gosciu dajesz za przyklad do porownania? urugwaj zeby spac na 2 miejsce w tym meczu musialby przegrac 2 golami a czuli sie na tyle silnym zespolem ze nie museili sie dogadywac a po drugie to urugwaj meksyk ma w dupie ,tutaj przewage robi jedna osoba Jurgen Klinsmann i to jest jedyny powod dzieki ktoremu wiadomo ze tu bedze remis.
 
R 50

radeknic

Użytkownik
haha co ty gosciu dajesz za przyklad do porownania? urugwaj zeby spac na 2 miejsce w tym meczu musialby przegrac 2 golami a byli na tyle silnym zespolem ze czuli sie i nie museili sie dogadywac a po drugie to urugwaj meksyk ma w dupie ,tutaj przewage robi jedna osoba Jurgen Klinsmann i to jest jedyny powod dzieki ktoremu wiadomo ze tu bedze remis.
Koleś naucz się analizować tabelę, ile meczy rozegranych, i co dawało 1 miejsce. Różnica była taka że 1 miejsce miało drużynę z Korei a 2 miejsce Argentynę i było o co walczyć.
 
W 26

wpotrzasku

Użytkownik
Koleś naucz się analizować tabelę, ile meczy rozegranych, i co dawało 1 miejsce. Różnica była taka że 1 miejsce miało drużynę z Korei a 2 miejsce Argentynę i było o co walczyć.
o czym ty czlowieku piszesz w tej grupie nie ma ani korei ani argentyny haha.
naprawde wierzysz w to ze loew bedzie chcial zrobic krzywde kumplowi? niemiecki narod tez sie ucieszy jak klinsmann awansuje. Jedyna niewiadomo to taka czy w klinsmanna naturze lezy dogadywanie sie. Jezeli nie jest czlowiekem ktory lubi kalkulowac to mecz bedzie otwarty .Jednak mysle ze awans Usa do 1/8 na pewno w jakims stopniu podniesie popularnosc tego sportu,ktorego i tak tam jest znikoma ale czemu by nie sprobowac. Nalezy jeszcze dodac ze w przypadku awansu USA w 1/8 moga nawet powalczyc z belgia i cwiercfinal bedzie.
 
R 50

radeknic

Użytkownik
o czym ty czlowieku piszesz w tej grupie nie ma ani korei ani argentyny haha.
naprawde wierzysz w to ze loew bedzie chcial zrobic krzywde kumplowi? niemiecki narod tez sie ucieszy jak klinsmann awansuje. Jedyna niewiadomo to taka czy w klinsmanna naturze lezy dogadywanie sie. Jezeli nie jest czlowiekem ktory lubi kalkulowac to mecz bedzie otwarty .Jednak mysle ze awans Usa do 1/8 na pewno w jakims stopniu podniesie popularnosc tego sportu,ktory i tak tam jest znikoma ale czemu by nie sprobowac
Skończ już... do 1/8 gamoniu. Widać że młody jesteś. Trener Urugwaju i trener Meksyku też byli znajomymi ???? wręcz poszli po meczu na kawę ????
Nie mówię że 100% Niemcy wygrają, ale tu jest sztuczna bańka pompowana + value w kursie.
 
W 26

wpotrzasku

Użytkownik
Skończ już... do 1/8 gamoniu. Widać że młody jesteś. Trener Urugwaju i trener Meksyku też byli znajomymi ???? wręcz poszli po meczu na kawę ????

Nie mówię że 100% Niemcy wygrają, ale tu jest sztuczna bańka pompowana + value w kursie.
no to sam sobie zaprzeczasz haaha piszesz ze powinni sie dogadac a pozniej wyskakujesz ze 2 miejsce zmierzyloby sie z argetyna haha no to po co mieliby kalkulowac?? nikt nie chcial wpasc na argentyne i zagrali bez ustawki. Osmieszyles sie w tym momencie haha sytuacja z niemcami jest zupelnie inna .Remis im zadnej krzywdy nie zrobi a jeszcze moga pomoc koledze.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Wesoło tu widzę ???? Dobrze, że nie mam zupełnie czasu na śledzenie forum ostatnio bo bym się udławił ze śmiechu ???? Widzę, że wszyscy już rozmawiali z Jogim i Jurgenem, dokładnie wiedzą jakie są relacje pomiędzy nimi, zwłaszcza po mś 2006. Nic, tylko stawiać dom na remis.
 
Do góry Bottom