>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Grupa E: Hiszpania, Kostaryka, Niemcy, Japonia [23.11-01.12.2022] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
neutralny 475,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Japonia - Hiszpania
Hiszpania poniżej 72.5 % posiadania piłki @2.15 STS

Ktoś może uznać, że zwariowałem, bo gram posiadanie przeciwko Hiszpanom, którzy jak wiemy nie są zwyczajni nie mieć piłki przy nodze. Tyle tylko, że linia ustawiona bardzo wysoko, a Hiszpanie nie będą czekać na oklaski, tylko będą atakować. Aby Wam uzmysłowić, jaki jest to poziom posiadania - mniej więcej taki, jaki wczoraj miała Argentyna z Polakami. Tyle, że my poza graniem do bramkarza tej piłki nie mieliśmy, a Japończycy lubią mieć piłkę, bo nie są fizolami i po prostu granie ziemią to ich jedyna szansa. Dla mnie linia strasznie przestrzelona, a akurat posiadanie na tych mistrzostwach wychodzi mi dobrze. Przy takim kursie pobieram to bez namysłu.

Kostaryka - Niemcy
Kostaryka +2.5 @1.89 STS

Widzę tu podobny mecz do naszego. Niemcy będą prowadzić najpewniej dwoma golami i to im wystarczy, nie będą wielce ryzykować, ani tym bardziej nie zdecydują się na wymianę ciosów, więc wydaje mi się, że to fajna opcja do grania. Nasi zachodni sąsiedzi uciekli spod topora, a raczej wyciągnęła ich spod niego właśnie Kostaryka, tym bardziej nie stawiałbym tu na jakiś pogrom, bo po prostu będzie to wygodny wynik dla Niemiec, a dla Kostaryki nie będzie wstydu. Od początku było jasne, kto z tej grupy awansuje i myślę, że dziś drużyny z Europy postawią pieczątki.
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Japonia - Hiszpania
typ: Japonia strzeli gola
@ 1.86 FORTUNA

Czy Hiszpania podłoży się Japonii i przegra aby wyeliminować Niemców z Mundialu i nie grać w drabince z Brazylią i żeby w 1/8 finału nie grać z Chorwacją tylko z Maroko? Bardzo prawdopodobne ale tylko przy niedużym prowadzeniu Niemców z Kostaryką. Stawiam, że Hiszpanie będą na bieżąco kalkulować i patrzeć na drugi mecz w swojej grupie. Wiadomo jak czasem takie kalkulacje się kończą. Tak czy siak stawiam, że Japonia zagra na 200% i strzeli minimum jednego Hiszpanii. Reprezentacji Niemiec Japończycy potrafili zaaplikować dwie bramki, także dziś jedna bramka nie będzie niczym nadzwyczajnym. Japonia nie może sobie pozwolić na kalkulację i grę na remis, bowiem przy zwycięstwie Niemiec minimum dwoma golami to Nasi zachodni sąsiedzi awansują na drugie miejsce w grupie i wywalczą awans do dalszej fazy. Czeka nas więc dziś bardzo ciekawe widowisko.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +351
M 156,4K

mexes200

Użytkownik
20:00 Niemcy : Kostaryka
Typ: Sane strzeli gola tak
Kurs: 2.0
STS
Sprawa jest prosta Niemcy muszą dziś wygrać i to najlepiej wysoko. Hiszpania ograła Kostarykę 7:0 więc Niemcy jak już strzela gole moga posypać się kolejne. Stawiam że Sane strzeli bo ktoś te bramki strzelać musi. Wychodzi w pierwszym składzie i myślę że napastnik Bayernu gdzie w bundeslidze wpisuje się bardzo często na listę strzelców tak będzie i dziś dla reprezentacji. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
B 81,5K

bukibuk

Użytkownik
Japonia - Hiszpania

Ja spróbuję tutaj pograć po tych wysokich kursach w stronę Japonii licząc oczywiście na nie do końca czyste podejście do spotkania przez Hiszpanów, którzy jednak powinni chcieć wejść na tą łatwiejszą ścieżkę i jeśli to będzie możliwe to wydaje mi się, że tutaj mogą pozwolić JApończyką na zwycięstwo, oczywiście mając pod kontrolą to co będzie się działo w drugim spotkaniu. Kursy są na tyle wysokie, że próba wydaje się być wskazana. Poza tym będą próbował może pod koniec live na Japonię, gdy będzie utrzymywał się remis, a niemcy nie będa wysoko prowadzić.

Japonia i BTS @15
Japonia @7
Japonia jednym golem @9,2

Kostaryka - Niemcy

Tutaj chyba nie ma innej opcji jak wysoka wygrana Niemców, Kostaryce udało się z Japonią, ale tu już powinna byc dominacja, w sumie tak jak Niemcy to robili z Japonią tylko brakło skuteczności i potem się skonczyło jak wszyscy wiedzą. DZiś musza grać o wysoką wygraną i liczyć na to, że Hiszpanie się nie podłożą.

Niemcy -3,5 @2,6
Niemcy -1.5 w 1P @2,43
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +862
G 0

grzedym

Użytkownik
Japonia - Hiszpania 1 drużyna liczba fauli 13,5+ 1,60
Kostaryka - Niemcy Niemcy liczba bramek 2,5+ 1,57
Kostaryka - Niemcy Liczba fauli 20,5+ 1,32
AKO: 3,32
Kursy: Fortuna


Japonia w dwóch pierwszych meczach faulowała średnio po 18 razy. W dzisiejszym meczu grając o awans raczej się to nie zmieni.

Niemcy muszą wygrać jak najwyżej. Są o 2 jak nie 3 klasy lepszą drużyną niż Kostaryka więc powinni strzelić min. 3 bramki.

Co do fauli: Kostaryka średnio 10,5 fauli na mecz, Niemcy 8,5 co daje nam 19. Walcząc o awans tak jedni jak i drudzy powinni pokryć tą linię
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Rzecz jasna jak już grać Japonię to należy do tego dobić Niemcy -1.5

Myślę że dopóki Niemcy nie będą miały bezpiecznego prowadzenia dopóty Hiszpania Się nie podłoży. Zawsze istnieje obawa że skoro wy nam tak to my wam tak i dwie europejskie odpadną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +351
M 156,4K

mexes200

Użytkownik
20:00 Hiszpania : Japonia
Typ: Morata strzeli gola tak
Kurs: 2.3
Fortuna
Hiszpanie nie bardzo mogą sobie pozwolić na kalkulacje i analizowanie na kogo lepiej trafić czy na Maroko czy Chorwatów.. wychodzą dziś w silnym składzie i ich hiszpańska tiki taka powinna doprowadzić do zwycięstwa a napewno do klarownych sytuacji strzeleckich. Stawiam tu na gol Moraty. Wydaje się że 30 letni napastnik Atletico jest w formie strzelił gola Kostaryce i asystował jak i Niemcom. Jest szansa zgarnąć coś więcej niż satysfakcje z pojedynczych trafień a powalczenie o statuetkę króla strzelców, szansa jest bo po cichu liczę na dojście Hiszpanów do finału. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +549
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
]
Niemcy - Kostaryka @ Niemcy over 8.5 fauli (1.49) Fortuna

Co to za linia :oops: no bez jaj to piłka nożna, byle podstawienie nogi, przytrzymanie,zagranie ręką i mamy faul, tutaj linia jakaś komiczna, Niemcy grają o wszystko mają ostatnie miejsce w grupie, będą gryźli trawe i na pewno przytrafi im sie kilka fauli z frustracji na kostarykańczykach, linia jest mikroskopijna, nie widziałem tak małej na tych mistrzostwach, zobaczymy ale dla mnie pewniak to jest
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom