>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa D: Anglia, Chorwacja, Szkocja, Czechy [13-22.06.2021] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
psychol32 441,5K

psychol32

Użytkownik
Ja Angli nie widze na tych mistrzostwach, graja sobie na Wembley i nic ponad przecietnosc nie pokazali z gasnacymi Chorwatami i przecietnymi Szkotami , coz oni maja do zaoferowania z przodu czlapiacy Kane, ktory tylko slabiakom wali gole w reprezentacji i goniacy na glupa Sterling,ktory czesto za szybko biega na swoj rozum i nie nadaza z mysleniem, jak trafia na naprawde mocna druzyne poleca odrazu.
Według mnie się mylisz. Widać że od pierwszego meczu kombinują jak stracić punkty tak by nikt o to ich nie podejrzewał. Z tej grupy nie opłaca się wyjść z pierwszego miejsca i każdy powinien to wiedzieć.
 
N 375,8K

niewierny-janek

Użytkownik
Według mnie się mylisz. Widać że od pierwszego meczu kombinują jak stracić punkty tak by nikt o to ich nie podejrzewał. Z tej grupy nie opłaca się wyjść z pierwszego miejsca i każdy powinien to wiedzieć.
Opłaca się czy nie opłaca... ?

D2 gra w ćwierćfinale z F1, D1 gra w 1/8 finału z F2

Co za różnica czy odpadną w 1/8 finału z Portugalią/Niemcami czy w ćwierćfinale z Francją ?
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Według mnie się mylisz. Widać że od pierwszego meczu kombinują jak stracić punkty tak by nikt o to ich nie podejrzewał. Z tej grupy nie opłaca się wyjść z pierwszego miejsca i każdy powinien to wiedzieć.
Niewazne, chodzi mi o to, ze brakuje im duzo pod wzgledem kultury gry do najlepszych Pickford z obrona ta druzyne trzymaja im dalej w przod tym wieksza przecietnosc , dzis mogli to rownie dobrze przewalic obronca z pustaka wybil pod koniec, maja jakies zrywy, ale to kilka minut i jalowe,nudne granie co juz bylo widac w meczu z Polska i Chorwacja.
 
psychol32 441,5K

psychol32

Użytkownik
To że dalej zajdą nie ma znaczenia. gra się o mistrzostwo. Widać nie potrafisz merytorycznie argumentować.
To żeś powiedział: Gra się o mistrzostwo a że się dalej zajdzie to nie ma znaczenia. Przypadkiem jedno drugiego nie wyklucza?

Główny argument jest taki że robią wszystko by mieć jak najłatwiejszą drogę do mistrzostwa. Chyba normalne że lepiej mieć na początek łatwiejszego rywala niż od razu trafić mocnego. Poza tym istnieje jeszcze jedna opcja. Zajmując trzecie miejsce można trafić na Holandię, a w ćwierćfinale na Danię, Rosję, Finlandię, Szwajcarię bądź Walię. Jednak zależy to od tego z których grup zespoły wyjdą z trzecich miejsc.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Po tym co zobaczylem w trzech ostatnich meczach Angli, ktore ogladalem, to predzej juz my z grupy wyjdziemy niz oni ME wygraja, maja mloda druzyne i napewno wejda na wyzszy poziom,ale jeszcze nie w tym turnieju.
 
N 375,8K

niewierny-janek

Użytkownik
To żeś powiedział: Gra się o mistrzostwo a że się dalej zajdzie to nie ma znaczenia. Przypadkiem jedno drugiego nie wyklucza?

Główny argument jest taki że robią wszystko by mieć jak najłatwiejszą drogę do mistrzostwa. Chyba normalne że lepiej mieć na początek łatwiejszego rywala niż od razu trafić mocnego. Poza tym istnieje jeszcze jedna opcja. Zajmując trzecie miejsce można trafić na Holandię, a w ćwierćfinale na Danię, Rosję, Finlandię, Szwajcarię bądź Walię. Jednak zależy to od tego z których grup zespoły wyjdą z trzecich miejsc.
Przy takiej grze to ich nawet Holandia może śmiało pokonać. Poza tym jak sam piszesz, zależy jakie drużyny wyjdą z 3 miejsca, a to już cięzko przewidzieć.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Ciekaw jestem meczu Anglia - Czechy. Ten kto zajmie 1 miejsce to wpada na 2 miejsce z grupy smierci PT,FR lub DE.

Ogólnie remis między nimi pozostawi obecny układ w tabeli czyli CZ 1 miejsce GB 2 miejsce. I lipa bo czekam na Anglia - Czechy 1 i jeszcze jeden na fajne ako.

EDIT: w sumie wyżej o tym piszecie, najpierw napisałem, później doczytałem. sorki
 
psychol32 441,5K

psychol32

Użytkownik
Ciekaw jestem meczu Anglia - Czechy. Ten kto zajmie 1 miejsce to wpada na 2 miejsce z grupy smierci PT,FR lub DE.

Ogólnie remis między nimi pozostawi obecny układ w tabeli czyli CZ 1 miejsce GB 2 miejsce. I lipa bo czekam na Anglia - Czechy 1 i jeszcze jeden na fajne ako.
Trzeba też brać pod uwagę fakt że 2 miejsce w tej grupie może dać mecz z Hiszpanią w 1/8 finału. Ja bym czekał na rozwój wydarzeń bo 3 miejsce też może być korzystne. Poza tym Anglia może wyjść rezerwami i ten mecz przegrać a i tak prawdopodobnie zajmie drugie, a w najgorszym wypadku 3 miejsce.
 
paga 35,3K

paga

Użytkownik
Reasumując wchodzić warto w brak przegranej Czechów i dla mnie po tym co wczoraj widziałem jedyna słuszna droga.
Kto oglądał to widział co sie działo, nawet nie skoczyli do sędziego po faulu na Sterlingu w 85 minucie meczu w polu karnym.
Anglicy to starzy oszuści i tyle.

Zresztą to będzie zajebisty mecz, bo Czesi pewnie beda mieli podobny plan by zająć drugie miejsce.
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Żeby ich tylko Chorwaci lub Szkoci nie wyruchali wygrywając wysoko swój mecz :)
Bo Szkoci wygrywając np 3:0 wyprzedzają Anglie, Chorwacja wygrywając 3:0 mija Czechy. Wiem mało prawdopodobne ale jednak możliwe.
 
paga 35,3K

paga

Użytkownik
Zibi ma rację, dlatego wychodzi na remis gdzie nikt nie zagraża ani Czechom ani Anglikom. Ciekawy to będzie mecz. Kursy w trakcie wczorajszego spotkania na remis oscylowaly w granicach 3.9 po meczu spadki na 2.95, teraz widzę 3.25. Powodzenia.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Żeby ich tylko Chorwaci lub Szkoci nie wyruchali wygrywając wysoko swój mecz :)
Bo Szkoci wygrywając np 3:0 wyprzedzają Anglie, Chorwacja wygrywając 3:0 mija Czechy. Wiem mało prawdopodobne ale jednak możliwe.
Mecze są o jedne porze i jestem pewien, że sztaby będą miały rękę na pulsie i "reagowały" w zależności do meczu: Chorwacja vs Szkocja
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Zeby sie tylko nie skonczylo tak jak slynny mecz hokejowy niedawno Niemcy-Lotwa, gdzie remis mial byc gwarantowany,i ludzie mase kasy stracili poza tym jezeli spekulujecie,ze lepiej zajac 2 miejsce to dlaczego Czesi mieli by chetni na wygranie grupy? przeciez tez wiedza z kim moga grac
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom