>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Grupa B - terminarz, tabela, prognozy i dyskusje

lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Grupa B :

Polska grupa B, przeciwnikami Polaków są współgospodarze Mistrzostw Europy Austriacy, nasi zachodni sąsiedzi Niemcy oraz Chorwacja. Bukmacherzy największą szansę na wyjście z grupy dają Niemcom kurs 1,1 ( śmiechu warte :spokodfhgfh: ) następnie Chorwacji kurs na nich jest 1,45 , na trzecim miejscu są Polacy za których buki płacą dość dobrze bo 2,5 no i na końcu jest Austria z kursem 4,7. Austriacy są zdecydowanie najsłabsi w naszej grupie i tutaj się zgodzę z bukmacherami, nie mają Oni jakich nadzwyczajnych zawodników, są w tym Euro chyba tylko przez to że są gospodarzami, czy wyjdą Oni z grupy ? Przed dzisiejszym meczem Szwajcarii myślałem że mają szanse ponieważ im mogą sędziowie pomagać, jednak się myliłem bo mecz otwarcia sędzia sędziował bardzo dobrze i sprawiedliwie więc wątpię że Austrii jakoś nadzwyczajnie pomogą chociaż mogę się mylić. Na temat Polaków można pisać dużo, ale czy warto ? Jestem patriotą i na pewno będę liczył na awans z grupy Polaków a czy mają szansę ? Moim zdaniem tak, bo powinni sobie spokojnie poradzić z Austrią, na pewno powalczą z Chorwatami no i wojna z Niemcami a tam może zdarzyć się wszystko. Niemcy wcale nie są tacy mocni jakby się wydawało, przegrali sparing z Białorusią, wprawdzie w pierwszej połowie kiedy grał Ballack, Podolski , Klose wszystko wyglądało nawet ok, lecz w drugiej połowie dno. Niemcy mają poważne problemy z defensywą i myślę że tutaj jest szansa Polaków ale to już odpiszę w analizie do meczu. Chorwacja, Chorwacja która straciła swojego lidera którym niewątpliwie był Eduardo, jednak będzie On na mistrzostwach jak to ich trener powiedział jako &quot;dobry Duch drużyny&quot; :] Osobiście chciałbym żeby z grupy wyszli Polacy z Chorwatami a jak będzie ? Zobaczymy ! :]
Układ grupy moimi oczami :
Niemcy
Polska
Chorwacja
Austria

pozdROWienia ????
__________________
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
No i jedno jest pewne z grupy z pierwszego miejsca wychodzi Chorwacja.
O drugie miejsce także premiowane awansem walczą trzy drużyny:
Austria, musi wygrac z Niemcami i liczyc że Polska przegra, zremisuję lub wygra jedną bramką z Chorwacją.
Polska musi wygrac z Chorwacją różnicą dwóch goli i liczyc że Austria pokona Niemców.
Niemcy wystarcza im remis w starciu z gospodarzami Austrią
Dziś się wszystko okaże
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
END

END

Dzisiaj dwa spotkanie w Polskiej grupie. Pewni awans są Chorwaci którzy w 2 kolejce pokonali Niemców 2:1. A o awans walczą ekipy Polski, Niemiec i Austrii. Największe szanse bukmacherzy dają Niemcom którzy dzisiaj będą podejmować Austriaków, jednak jak wiemy im nawet ściany pomagają więc może być różnie. Polacy zmierzą się z Chorwatami którzy wyjdą nieco rezerwowym składem, więc Polacy mają szanse na zwycięstwo i przy dużym szczęściu mogą jeszcze awansować z grupy, jednak jak będzie tego dowiemy się około godziny 22.35 kiedy zakończą się oba mecze !
pozdROWienia ????
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Nie będę pisał już o Polsce, ale śmiechem na sali jest to że Niemcy okrutnie się męczyli by wyjść z grupy, kto by pomyślał że w ostatnim meczu będą grać z inną drużyną która też miała szansa na awans, i pokonają ich po męczarniach może być tak że od ćwierćfinałów Niemcy mogą się odbudować i jechać jak zawsze ale wolałbym zobaczyć jakieś ośmieszające bramki na koncie dziadka Jensa już w meczu z Portugalią.
 
Do góry Bottom