>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gr D, Francja - Anglia & Ukraina - Szwecja [11.06.2012]

Status
Zamknięty.
S 35

sokker

Użytkownik
Francja - Anglia

do tej pory żaden z faworytów nie pokazał nic wielkiego. no pomijając oczywiście zwycięstwo rosjan które wszędzie jest demonizowane. rosjanie stają się nagle wielkim faworytem turnieju bo ograli nic zupełnie nie grających czechów... ale nie o tym. myślę, że anglicy tego meczu nie przegrają. paradoksalnie kontuzje, które wyeliminowały lamparda czy barry&#39;ego mogą im wyjść na dobre bo w ich miejsce zagrają młodzi i nieobliczalni gracze. myślę, że to spowoduję że zobaczymy trochę inną reprezentację anglii niż ta, do której się przyzwyczailiśmy. szkoda tylko, że w takim meczu zabraknie rooneya, który dodał by z pewnością kolorytu... a tak zapewne zobaczymy drewnianego carrolla. ale w tym paradoksalnie upatruję szansy na jeden z typów. mianowicie over rzutów rożnych dla anglików. branie pod uwagę statystyk nie ma tutaj sensu. pierwszy mecz w turnieju dla obu drużyn, ciężko przewidzieć scenariusz. stawiam na szybki mecz i dużo sytuacji podbramkowych. pomimo tego, że obie potęgi w fazie zmian i w nieprzewidywalnej dyspozycji to myślę, że obejrzymy bardzo dobre spotkanie... dodatkowo dwa również całkiem prawdopodobne moim zdaniem typy.

suma anglia rzuty rożne
over 6 @ 4,40 ⛔
WilliamHill

suma bramek w meczu
over 2,5 @ 3,00 ⛔
WilliamHill

suma punktów za kartki
over 55 @ 2,70 ⛔
WilliamHill

i dodatkowo:

Ukraina - Szwecja
suma szwecja rzuty rożne
over 6 @ 4,00 ⛔
WilliamHill
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Francja - Anglia
Typ: 1
Kurs: 2.63
Bukmacher: Pinnaclesports
Anglicy do tegorocznych Mistrzostw Europy nie przystępują w najlepszych nastrojach. Sporo bowiem działa się już po tym jak Anglicy z pierwszego miejsca awansowali do Euro na Polsce i Ukrainie w kadrze reprezentacji Anglii i to niekoniecznie działy się rzeczy dobre. Najpierw Fabio Capello zrezygnował z prowadzenia reprezentacji po tym jak awansował z nią na mistrzostwa, jego następcą został Roy Hodgson, choć wielu specjalistów na wyspach spodziewał się zupełnie kogo innego. Kolejny problem pojawił się przy podawaniu kadry na Euro gdy pominięty został Rio Ferdinand, by wzmocnić pozycję w drużynie Johna Terry&#39;ego, oprócz niego w kadrze nie znaleźli się również Michael Carrick i Jack Wilshere (kontuzja). Następnie już po powołaniu kadry, ta zaczęła się kruszyć w efekcie czego ubyło z niej trzech dość istotnych zawodników jak Frank Lampard, Gareth Barry i Gary Cahill, będąc już w Krakowie Jermain Defoe dowiedział się o śmierci ojca i wrócić do kraju, nie wiadomo czy będzie dostępny na dzisiejszy mecz z Francją a przy braku zawieszonego na dwa mecze Wayne Rooneya nie jest to najlepsza wiadomość. Tak oto wyglądała sytuacja Anglii przed Euro 2012.
We Francji również nie obyło się bez problemów bo kontuzji doznali Yann M&#39;Vila i Blaise Matuidi wcześniej natomiast wiadomo było, że na Euro nie pojadą Eric Abidal, Bacary Sagna czy Loic Remy. Wydaj się jednak, że Laurent Blanc potrafi poukładać swoją drużynę i szczególnie w przodzie z tercetem Frank Ribery, Samir Nasri i Karim Benzema ta drużyna wygląda bardzo dobrze. Co zresztą pokazała w meczach kontrolnych wygrywając z 3-2 z Islandią, 2-0 z Serbią i 4-0 z Estonią.
Warto zwrócić uwagę również na to, że w ostatnim czasie Francuzi raczej regularnie wygrywali z ekipą Anglii. W większości były to co prawda tylko mecze towarzyskie ale faktem jest, że Anglia nie potrafi wygrać z Les Bleus od 1982 roku! W tym czasie zagrali ze sobą 6 meczów 4 wygrała ekipa Francji (w tym na Euro 2004) i 2 razy mieliśmy remis. Patrząc na to co działa się w ostatnim czasie w ekipie Anglii śmiem twierdzić, że dzisiaj raczej tej passy nie przerwą i to &quot;Trójkolorowi&quot; będą przeważać w tym meczu i ostatecznie zainkasują komplet punktów.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Spotkanie: Francja - Anglia
Typ: Strzelec gola - Andy Carroll
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Śmieszą mnie już naprawdę komentarze typu Carroll to drewno, jest słaby, nie potrafi kopnąć piłki itp. Każdy kto tak piszę jest weekendowym kibicem który widział Carrolla dwa razy na oczy, a trzy mecz PL i teraz jest wielkim ekspertem od angielskiego futbolu. Zgadzam się że po przyjściu do Liverpool&#39;u Carroll GRAŁ (czas przeszły) bardzo słabo, a wręcz do d***. Po przyjściu z Newcastle gdzie grał naprawdę dobrze, a w połowie sezonu był w czółowce ligi pod wględem goli i miał ich bodaj 12, po prostu nie potrafił się odnaleźć. Długo zajeło mu żeby odzyskąć formę kiedy grał jeszcze w Newcastle, cały czas ciążyła na nim presja tego że kosztował 35mln funtów i nic nie strzela, a chyba każdy piłkarz musi się zgrać z nowymi kolegami z drużyny, a przez tą presję ceny po prostu nie mógł grać normalnie w piłkę i grał jak grał. W końcówce sezonu wreszcie zaczął grać na naprawdę wysokim poziomie, a pokazał to wyraźnie finał FA CUP, gdzie Carroll wszedł z ławki i bez żadnego stresu zagrał świetny mecz strzelając gola, a do drugiego zabrakło mu dosłownie centymetrów. Nie można też zapominać o tym że Carroll ma dopiero 23 lata, a mimo to w pierwszym sezonie w PL miał już w połowie sezonu 12 goli, nie grając w topowej drużynie, a to wyraźnie pokazuję że Carroll to naprawdę dobry zawodnik. Odblokował się w Liverpoolu i gra naprawdę dobrze, w głosowaniu na najlepszego zawodnika maja, na LFC.pl miał 95% głosów co o czymś świadczy. W pierwszych dwóch meczach nie będzie grał Rooney, więc Carroll będzie musiał się w tych dóch meczach pokazać z jak najlepszej strony żeby utrzymać miejsce w pierwszym składzie. Myślę więc że po takim kursie warto zagrać że Andy strzeli gola bo jest to naprawdę dobry zawodnik i po cichu liczę że zostanie królem strzelców EURO. ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Mam dokładnie takie samo zdanie odnośnie Carolla. Pograłem go z resztą w wielu przedturniejowych zakładach. Jak dla mnie jest to znakomity piłkarz, który w odpowiednim systemie gry, może być równie efektywny jak np. taki Gomez.
Zresztą w ogóle podoba mi się ta tegoroczna Anglia. Praktycznie brak wielkich gwiazd, bo ci najbardziej znani piłkarze są już poza swoim apogeum, ale paradoksalnie uważam to za ich atut. Oni sami wiedzą że nie mają wielkiego talentu, więc będą grali z kontry. A mają do tego kto wie czy nie najlepszych zawodników. Według mnie będą grali prostą piłkę. Agresywnie w odbiorze, dużo kontr skrzydłami i ostre dośrodkowania. Typowy angielski futbol. Mają też trenera, który zamiast pięknej gry, preferuje właśnie taką grę. Sądzę, że będą groźni dla każdego, ale swoją wartość tak naprawdę pokażą dopiero w fazie pucharowej. W grupie wątpię by wygrywali pięknie i gładko, ale ograć ich będzie sztuką. Natomiast dziś ich problemem będzie rywal, który IMO ma największy potencjał ludzki ze wszystkich zespołów na EURO. Znakomita formacja pomocy, dobry atak. Niesamowita głębia składu. Dobre zgranie, wyniki i podobno świetna atmosfera. Mają wszystko, by osiągnąć wielki sukces na tym turnieju. Tak na dobrą sprawę jak prześledzić jedenastki to niemal każdy Francuz grałby w podstawowym składzie Anglii, natomiast odwrotnie wygląda to słabo. Ale potencjał potencjałem, a ograć Anglików nie jest nigdy łatwo. Według mnie jako, że jest to pierwszy mecz w grupie, to bardzo prawdopodobny jest remis i sam właśnie tak typuje.

Remis @ 3.10 w MyBet ✅ ✅
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
VS.

Ukraina – Szwecja

Współgospodarze są jedyną drużyną na tym turnieju, która debiutuje w Mistrzostwach Europy. Razem z ich pierwszymi rywalami nie są stawiani jako faworyci do wyjścia z grupy. Przy problemach Anglików mogą jednak spróbować zamieszać, a będzie w stanie to zrobić jedynie ta drużyna, która zwycięży w pierwszym spotkaniu.
Ukrainę do tego turnieju przygotowywało aż trzech trenerów. Szukanie optymalnego zestawienia trwało do ostatnich spotkań towarzyskich. Problemem u naszych wschodnich sąsiadów jest przede wszystkim obsada bramki, gdzie wypadło aż trzech bramkarzy, którzy byli przewidywani do szerokiego składu, czyli Rybka, Dykań i Szowkowski, który przegrał walkę z kontuzją barku i musiał poddać się operacji. Brakuje również lidera obrony – Czyhrynskiego. Skład oparty jest na piłkarzach rodzimej ligi wzmocnionych przez Tymoszczuka i Woronina. Styl gry Ukraińców to przede wszystkim kontratak. Na skrzydłach bardzo zdolna i przebojowa młodzież – Jarmolenko i Konoplanka. Z przodu najprawdopodobniej Milewski wspomagany wspomnianym Woroninem. Role jokera może pełnić ikona ukraińskiej piłki – Szewczenko.
Pierwszym sukcesem Erika Hamrena po objęciu reprezentacji Trzech Koron było przekonanie do powrotu do reprezentacji największej gwiazdy – Zlatana Ibrahimovicia. Król strzelców Serie A to bezsprzecznie lider drużyny, od którego wiele zależy. Nie musi on jednak grać wysuniętego napastnika, gdyż Hamren często ustawia go za plecami Elmandera. Mocna stroną Szwedów jest środek pola, gdzie rządzą i dzielą Kallstroem i Svensson. W obronie problemem jest brak Majstorovicia, który od lat był podstawowym wyborem na środek linii defensywnej. Na bramce solidny Isakson, którego wygryzł ze składy PSV Przemek Tytoń.
Spro problemów w reprezentacji Ukrainy to szansa ich rywali. Ostatnio również słychać było o problemach zdrowotnych sporej części piłkarzy współgospodarza. Nie wiadomo jednak ile w tym prawdy a ile próby oszukania rywali. Mimo to i tak zdziwiłem się patrząc na kursy. Oprócz atutu własnego boiska nie widzę większych argumentów po stronie podopiecznych Błochina. Problemy z bramkarzami i brak mocnego punktu w obronie jakim był Czyhrynski oraz styl gry obu ekip pozwalają sądzić, iż zobaczymy kilka bramek. Wskazują na to także mecze już rozegrane na EURO, iż faworyci grają w miarę zachowawczo, drużyny chcące sprawdzić niespodziankę nie boją się zaatakować.

Moje typy:
Szwecja wygra 2,80 ⛔ Betsson
Over 2,5 2,25 ✅ Betsson
Pierwsza bramka Szwecji: I połowa 2,28 ⛔ Betsson
 
W 49

wojti1830

Użytkownik
Ukraina – Szwecja over 2,5 ok 2,3 expekt✅
Ukraina w ostatnich 10 meczach tylko 2x kończyła mecz w którym padło mniej niż 3 gole. i aż 6x padało więcej niż 4 gole. Wydaje się, że ukraincy na papierze są najsłabszą ekipą. Szczególnie w obronie nie mają, żadnych atutów.
Szwedzi wyjdą dziś bardzo zmotywowani na mecz. Jeśli myślą o wyjściu z grupy muszą ten mecz wygrać. Bo francja wydaje się poza zasięgiem, ale już Anglię są w stanie pokonać. i awansować dalej. W eliminacjach szwedzi tylko w jednym na 10 meczów kończyli mecz underem. a w 6 przypadkach padało 5 goli i więcej! potancjał w ataku jest ogromny z głównym żądłem w osobie Imbramowic&#39;a. w obronie jednakże nie wyglądają tak różowo jak w ofensywie i możliwe jest, że ukraincom uda się raz skontrować i strzelić gola. Szwedzi w ostatnich 10 meczach aż 7x tracili gola. nie potrafili ich pokanać tylko zawodnicy z kataru, kataru u23 i bahrajnu czyli zespoły raczej dużo gorsze niż Ukraina. Myślę, że mecz będzie otwarty obie drużyny zdają sobie sprawę, że jeśli marzą o awansie muszą dziś wygrać, co spowoduje dużą ilość sytuacji bramkowych.
mój typ 1-3
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO 2012
Spotkanie: Ukraina - Szwecja
Typ: Szwecja powyżej 1,5 goli
Kurs: 3,00
Buk: Bet365
Analiza: Ciekawy kurs, ciekawy... Nie powiem, że nie... Współgospodarz Euro2012 rozegra pierwszy mecz ze Szwecją. Tutaj stawiam zdecydowanie na Szwedów... Ukraina gra piach. Dosłownie - oglądałem ich ostatnie dwa spotkania z Austria i Turcja i niestety nie grali nic specjalnego. Nie biorę pod uwagę marnego spotkania z Estonia, które wygrali 4:0, bo Estonie pokonać to nie jest problem. Szwecja natomiast od czterech spotkań nie przegrała. Pokonując po kolei Bahrajn, Chorwacje, Islandie i Serbie. Strzelając przy tym 10 bramek. Średnio 2,5 bramki na mecz, no ale wcale mnie to nie dziwi... Bo skład mają na prawdę niezły. W Ataku wiadomo rozgrywający sezon życia - Zlatan Ibrahimović. W pomocy Toivonen, który strzela i asystuje jak na zawołanie. Jest także Sebastian Larsson - piłkarz Sunderlandu. Nie będę ukrywał, że bardzo go lubię - bo w &quot;Czarnych Kotach&quot; odwala kawał dobrej roboty. Nie mówię już o tym jak wzorowo bije rzuty wolne... Czapki z głów dla tego Pana! Ukraina hmmm... No niestety, ale z grupy to raczej wyjść nie powinna... Jest to przykre, ale cóż poradzić. Niby będą mieć za sobą tysiące kibiców, ale to nie wszystko. Szwedzcy piłkarze przerastają ich przynajmniej o klasę, a niektórzy nawet o kilka... Mecz będzie zacięty, ale wygrają goście na tegorocznych Mistrzostwach. Przy czym strzelą przynajmniej dwie bramki - kurs 3,00! Miód!
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
analizujac gre ANG w sparingach wnioskuje jedno ze RH (trener) - będzie bazował na taktyce 1-4-3-1 i kontratakach z szybkimi skrzydlami - w srodku oddaje gre rywalom i skupia sie jego zespol na odbiorze pilki i szybkim ataku skrzydlami, Francja na pewno bedzie prowadzila gra a kurs 1,45 na posiadanie to bardzo fajny typ - nie jest to lokata ale warto mocniej pograc - jeszcze ciekawiej wygla posiadanie do przerwy na FRA - ale kurs 1,35 - to mozna nazwac Lokatą - jedyne co moze pokrzyzowac typ to szybko strzelony gol przez FRA - ale tego nie przewiduje - nikt nie bedzie za bardzo ryzykowal - podobnie jak w meczu ITA-SPA bedzie tzw badanie sil na poczatku meczu - a do przerwy zapewne 0-0. Tak to jest niestety w tych pierwszych meczach nikt nie rusza do frontalnych atakow bo za duzo do stracenia...Anglia w meczach towarzyskich oddawala gre rywalom i to jakim Norwegi i Belgi notujac z nimi po 40-45% posiadania - juz nie wspomne o meczu z Hiszpania gdzie zanotowali 29% ..a w towarzyskim meczu z FRANCJA W 2011 gdzie prawie przez caly mecz przegrywali i powinni prowadzic gre mieli zaledwie 42% posiadania - Frncja lubi grac piłką i nie traci jej głupio - ma w srodku pola Nasriego ktory lubi przetrzymac pilke... Ogolnie typ baaardzo ciekawy a i kurs fajny - trzeba korzystac bo granie 1x2 w tych mistrzostwach ciezko idzie zwlaszcza w 1 rundzie;
W końcu ktos kto gra cos innego niz strzelanki wynikow.. Posiadanie i faule to bardzo fajna opcja na mecze, bo jest to typ statystyczny i przewidywalny. Oczywiscie nie zawsze mozna przewidziec dokladnego scenariusza i szybka bramka dla ktorejs z druzyn zmniejsza badz zwieksza nasze szanse na typ. Jednak grajac od roku tego rodzaju zaklady w LM 2011/2012 skutecznosc zakladow na posiadanie wyniosla okolo 80% co jest wynikiem rewelacyjnym i porownywalnym do biegow z ktorych slyne (;)).
Przechodzac do typu to w zupelnosci sie zgadzam. Francja nie jest reprezentacja ktora lubi utrzymywac sie przy pilce jednak zdecydowanie czesciej ja trzyma niz Angole. Jednak w 1,30 wole sie nie bawic a zaryzykowac troche mniej bezpieczna opcje.
Francja over 53,5% ✅ 60-40 lokata
1,85

expekt
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Śmieszą mnie już naprawdę komentarze typu Carroll to drewno, jest słaby, nie potrafi kopnąć piłki itp. Każdy kto tak piszę jest weekendowym kibicem który widział Carrolla dwa razy na oczy, a trzy mecz PL i teraz jest wielkim ekspertem od angielskiego futbolu.
Nie jestem weekendowym kibicem, nie widziałem go dwa razy na oczy i oglądam bardzo dużo spotkań PL - za eksperta się nie uważam. Ale nie oszukujmy się... Już lepszy od niego jest Welbeck z United, czy Defoe z Tottenhamu. Nie mówię już o Holcie z Norwich, albo Grahamie z Swansea ???? IMO. Carroll nie zasłużył w żadnym stopniu na wyjazd na EURO...
Swoją drogą, ktoś kto nie ogląda zbyt często Premier League... Jeśli chciał go zobaczyć dwa razy na oczy (przy dobrej grze) musiałby na prawdę mega trafić ????
 
M 59

mixon

Użytkownik
Znalazłem ciekawy typ dla typerów, którzy mocno wierzą w dzisiejszą wygraną Szwecji nad gospodarzami czyli Ukrainą.
Ukraina - Szwecja
Goście wygrają obie połowy - 15,00 - Unibet

Według mnie kurs wręcz kosmiczny i warto za drobne spróbować, co też sam uczyniłem. Dla porównania sprawdzałem w dwóch innych bukach i kursy oscylowały wokół 10,00, więc można powiedzieć, że Unibet wyszedł z promocją ????
Do tego u tego samego buka kurs na 2/2, a więc typ w dużym stopniu się pokrywający z podanym przeze mnie, wynosi 4,70. Według mnie są duże szanse, że jeśli Szwedzi wygrają pierwszą połowę te 1:0 to w drugiej dobiją rywala, który będzie musiał się odsłonić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Nie jestem weekendowym kibicem, nie widziałem go dwa razy na oczy i oglądam bardzo dużo spotkań PL - za eksperta się nie uważam. Ale nie oszukujmy się... Już lepszy od niego jest Welbeck z United, czy Defoe z Tottenhamu. Nie mówię już o Holcie z Norwich, albo Grahamie z Swansea ???? IMO. Carroll nie zasłużył w żadnym stopniu na wyjazd na EURO...

Swoją drogą, ktoś kto nie ogląda zbyt często Premier League... Jeśli chciał go zobaczyć dwa razy na oczy (przy dobrej grze) musiałby na prawdę mega trafić ????
Oglądałeś mecze Liverpoolu w maju? Zapewne nie, więc nie wiesz w jakiej jest formie, i nie oszukujmy się Welbeck czy Holt mogą mu buty czyścić, a za parę lat będzie lepszy nawet może i od Rooney&#39;a bo potencjał ma ogromny. Mam nadzieję że dzisiaj wreszcie pokaże na co tak naprawdę go stać. ;)
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
bo potencjał ma ogromny.
Nigdzie przyjacielu nie napisałem, że go nie ma ;)
Na chwilę obecną, według mnie nie zasłużył i tyle. Z tego co wiem, powinno się brać pod uwagę osoby, które dobrze grają i ciężko pracują przez cały sezon... Zdecydowanie Holt czy Graham takimi zawodnikami byli... Carroll niczym specjalnym się nie wyróżniał. Fakt, faktem pewnie będzie jeszcze dobry albo nawet wybitny ;) - bo w Newcastle swoje już pokazał ???? (Na co go stać)
 
beb 95

beb

Użytkownik
Data: 11/06 18:00
Wydarzenie: EURO 2012
Spotkanie: Francja - Anglia
Typ: 1
Kurs: 2.50
Stawka: 200 PLN
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nie należy grać tego meczu za duże pieniądze ponieważ jest to ten z serii wszystko się może zdarzyć. Wydaję mi się osobiście, że Anglia tak jak wczoraj Irlandia polegnie w tym meczu. Brak Rooneya, liczne kontuzje, wymiana trenera zaraz przed Euro 2012, powołanie przez obecnego trenera śmiesznych zawodników których nie powinno być w kadrze (Caroll, Henderson). Te wszystkie rzeczy zsumowane razem powinny przeistoczyć się w szybkie zwycięstwo Francji. Frank Ribery na pewno da z siebei dzisiaj wszystko. Francja od końca 2010 roku jest drużyną niepokonaną, pokonała w międzyczasie Brazylie (1:0), Anglie (2:1) i Niemców. Wreszcie Francuzi dorośli do tego Euro i dzisiaj to pokażą. Niespodzianką dla mnie będzie inny wynik.
PS. Uprzedzając ataki w moją strone na temat słabych piłkarzy angli (Caroll i Henderson). Uważam po prostu że nie zasłużyli na bycie w kadrze, jeżeli dzisiaj pokazą coś pięknego to wtedy ukłonie się szczerze w waszą stronę na razie będę bronił swojego zdania.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Francja - Anglia over 2,5
WilliamHill 3.00

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek Mistrzostw Europy grupy D w którym to zmierzą się reprezentację Francji z Anglią. Francja jest przed tym spotkanie faworyzowana z racji problemów w kadrze Anglii które oczywiście są lecz osobiście nie skreślałbym tutaj szans wyspiarzy. Są oni osłabieni w linii ataku po przez brak Rooney`a i tak do końca nie wiadomo czy zagra dzisiaj Defoe z powodu śmierci ojca, oczywiście do tego dochodzi brak Lamparda. Warto jednak wspomnieć o Andrew Carroll który nie miał może najlepszego sezonu w barwach Liverpoolu lecz według mnie jest to bardzo groźny napastnik a w parze np. z Theo Walcott`e który miał udany sezon w Arsenalu mogą stworzyć groźny duet. Powracając do samego spotkania wydaje mi się, że Francja nie jest tak do końca faworytem a ten mecz nie będzie dla nich łatwą przeprawa a osobiście pobieram tutaj over 2,5 bramki gdyż wydaje mi się, że powinniśmy zobaczyć tutaj 3 bądź więcej bramek po bardzo dobrym kursie.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja gram ryzykowny typ. Uważam, że Anglia nie zdobędzie gola w meczu z Francją. Anglia mnie nie przekonuje. Trener stara się na siłę zrobić z tego drugi Liverpool. Ktoś powie, że ta drużyna potrzebuje właśnie takich solidnych graczy, a nie wypalonych gwiazd. Pytanie tylko czy ci zawodnicy faktycznie są tacy solidni.
Mam dokładnie takie samo zdanie odnośnie Carolla. Pograłem go z resztą w wielu przedturniejowych zakładach. Jak dla mnie jest to znakomity piłkarz, który w odpowiednim systemie gry, może być równie efektywny jak np. taki Gomez.
Caroll to jeden z najbardziej przepłaconych piłkarzy w historii piłki nożnej. Absolutnie mnie nie przekonuje. Potrafi marnować dogodne sytuacje na potęgę, a Ty przytoczyłeś tezę, że dobrze, że Anglia nastawi się na kontry. Pytanie tylko czy w takiej sytuacji nie potrzeba tu szybkich i przede wszystkim SKUTECZNYCH zawodników. Gra z kontry cechuje się tym, że można mieć jedną okazję w meczu i trzeba ją wykorzystać by taka gra miała sens. Ja już widzę jak Caroll dostaje prostopadłe podanie i wychodzi sam na sam z bramkarzem. W takiej sytuacji obrońca go prędzej dogoni albo minie bramkarza i strzałem &quot;aka torres&quot; spartoli okazję.
Boje się, że w Anglii zabraknie jakości. Francja prezentuje wysoki poziom. Druga ważna cecha tej drużyny to równowaga pomiędzy obroną a ofensywą. Nie ma tak, że atak jest super, a obrona beznadziejna. Tam wszystko dobrze funkcjonuje. Po tej klapie w RPA widać, że sporo w tej drużynie się zmieniło. Ktoś tam pisał o dobrej atmosferze w drużynie i ja pod tym się podpisuje. Widać chemię w drużynie i nie ma niepotrzebnych spięć.
Skład Anglii mnie nie przekonuje. Uważam, że Francuzi to obecnie dużo lepsza drużyna, która jest w dużo lepszej sytuacji kadrowej. Nie wiem czy nie popełniono błędu wybierając Hodgsona na szkoleniowca.
Francja czyste konto 2,25 Bet365
W drugim meczu Ukraina zagra ze Szwecją. Sporo osób typuje Szwedów jako czarnego konia mistrzostw, a Ukraińców kompletnie ignoruje. Fakt faktem Szwedzi to spory kolektyw. Najwięcej mówi się tam o Ibrze, ale moim zdaniem to nie on świadczy o sile tego zespołu. Absorbuje często uwagę rywali, ale drużyny międzynarodowe cechują się ustaleniem pewnej hierarchii, a tu Ibra jest w czubie tej klasyfikacji. Szwecja to przede wszystkim kolektyw. Jest przecież Toivonen, Elmander, Kaellstroem o takich zawodnikach zapominać nie można. Uważam jednak, że biorąc pod uwagę, że to jednak Ukraina &quot;gra u siebie&quot; to ciężko tu wskazać faworyta. Ja spróbuję chyba zagrać czysty remis albo nawet dw. Ukraina ma wielu doświadczonych zawodników w swoim zespole, ale nie jestem do końca przekonany czy to jest jakość która pozwoli ugrać coś więcej na tym turnieju. Grunt to takiego meczu nie przegrać.
Ukraina - Szwecja
Remis 3,25
DW 1:1 6,00 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Oglądałeś mecze Liverpoolu w maju? Zapewne nie, więc nie wiesz w jakiej jest formie, i nie oszukujmy się Welbeck czy Holt mogą mu buty czyścić, a za parę lat będzie lepszy nawet może i od Rooney&#39;a bo potencjał ma ogromny. Mam nadzieję że dzisiaj wreszcie pokaże na co tak naprawdę go stać. ;)
Wiecej po obiedzie tutaj nie wchodze... Leze i pekam. Rooney w jego wieku to juz przezywal 1 kryzys formy (tzw. wypalenie materialu) po swietnych - wrecz rewelacyjnych sezonach w United i reprze - a Andy nawet do polowy mu jeszcze nie dorosl... A co do tego miesiaca maja to jakos rewelacji tam nie widze - 1 bramka przeciwko Chelsea w FA CUP. W kwietniu tez 2 gole i 1 w FA Cup a drugi w EPL przeciwko Blackburn - bezdyskusyjnie szczyt formy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 10

kamil11a

Użytkownik
Znamy już składy


Carrol nawet nie zagra w podstawowym składzie.
Do meczu godzina , nie ma co się rozpisywać , wszystko co miało wskazywać za a nawet przeciw którejś drużynie zostało napisane ???? .
Francja ma pełny skład , świetni piłkarze , a w razie jakby coś nie szło na ławce siedzi Giroud. Ostatnie mecze idą im dobrze.
W drużynie Anglii sporo kontuzji ,brak wielu ważnych piłkarzy i wiele kontrowersji.
Francja powinna sobie poradzić ale znowu aż tak łatwo nie będzie.
Francja 2,50 w Bet365
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
Ukraina-Szwecja
Mój typ:2
Ostatnie 3 mecze Szwedów:
Szwecja - Serbia 2-1
Szwecja - Islandia 3-2
Chorwacja - Szwecja 1-3
Strzelają aż miło z Ibrą w składzie.Przeciwko nim gospodarze turniej z legendą Ukrainy Shevchenko.
Kurs wysoki a faworyzowanie gospodarza przesadne biorąc pod uwage potencjał żółto-niebieskich.Sadze że ten mecz Szwecja wygra i włączy się o walke do awansu do dalszej fazy a ukraincy no cóż raczej się pożegnają z turniejem
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
A propos Szwecji i ich trenera, bo widzę ostrzą sobie wszyscy zęby na ten mecz.

Są dwa rodzaje trenerskiej filozofii: albo zależy nam na tym, by strzelić gola jako pierwsi, albo by jako pierwsi go nie stracić.

Znamienne słowa Erika Hamréna ;)

W związku z tym, nie liczył bym tu szczególnie na popisy szwedzkiej kadry. Notabene nie mają dobrych napastników: Ibrahimović ok klasa światowa ale w klubie, w reprezentacji... pamiętacie Messiego z RPA, Zlatan gra podobnie. Mają jeszcze przeciętniaka Rosenberga, Toivonena można kojarzyć jak się ktoś interesuję holenderską ale Elmander, Hysén - znacie w ogóle takie nazwiska :?:


Ukraińcy maja Szewczenko, Woronina i Tymoszczuka, grają u siebie i na samej motywacji mogą pociągnąć. Polacy wytrzymali 45&#39;, Ukraina na pewno jest lepiej przygotowana... Może czegoś nie wiem ale dla mnie to Ukraina jest faworytem :razz:.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Francja-Anglia
over 4,5 kartek ????
wloch chyba naćpał sie przed meczem i nie gwizdnal z 10 fauli z ktorych z 2-3 nadawaly sie na kartki...
2,05

bet365
Sedzia meczu bedzie Rizzoli ktory slynie z dawania sporej ilosci zoltek we Wloszech. Dzisiaj Angole czyli wiadomo jaki styl gry preferuja i sedzia moze nie ogarnac tego systemu i dawac kartki na lewo i prawo.
Nie chce mi sie wypisywac meczy i kartek jakie pokazal a skopiowac ze strony sie rowniez nie da wiec napisze w skrocie. W meczach podwyzszonego ryzyka Milan-Inter czy Roma-Napoli pokazal po 7 zoltek. Reszta : 5,3,5,5,6,5,7,3,8 i czerwona, 5 i czerowna, 7 i czerwona, 1 i 6.
Nie bylo meczu zeby nie pokazal zoltka a wiekszosc to 5 lub wiecej !! Dzisiaj powinien byc mecz walki i kartki sie posypac.
W meczu towarzyskim w 2010 tylko 1 zolta ale nie porownujmy tego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom