>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gr C : Hiszpania - Chorwacja & Włochy - Irlandia [18.06.2012]

Status
Zamknięty.
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Gol Balotelliego cudo,najładniejsza bramka w turnieju jak do tej pory.Mozna mieć do niego pretensje o wiele przedziwnych zachowań ale jak już ma huknąć to huknie porządnie.Jako joker spisał sie świetnie.Szacunek dla Włochów że po tym wszystkim otrząsneli sie i grają teraz swoje.Przeważnie maksimum formy wybucha u nich po meczach grupowych więc ja o ćwierćfinał jestem spokojny.Za to Hiszpanie kolejny raz pokazali że z taką grą i skutecznością nie zasługują na gre w finale.Naraziie zagrali tylko jeden dobry mecz,z Irlandią gdzie zadanie mieli ogromnie ułatwione.
 
G 7

garrincha

Użytkownik
Z Irlandczykami nie gra sie łatwo. Wiec tak naprawdę nikt łatwo z nimi nie wygrał. Musiał troche pozostawić zdrowia na boisku. Sa walczakami, graja do konca nawet jak wynik nie jest po ich mysli. Brakuje im tylko paru bardzo dobrych ofensywnych graczy z dobra technika a szczególnie w lini ataku.
 
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
Balotelli po prostu przywalił z pięciu metrów w środek bramki, dodatkowo nie wiem czemu O&#39;Shea nie był w ogóle zainteresowany zablokowaniem strzału tylko darciem za koszulkę - nawet nogi nie ruszył tylko do samego końca skupiał się na powaleniu Balotellego.
Wg mnie dużo ładniejsza była bramka chociażby Kuby, a nawet bardzo rzadkiej urody gol Wellbeck&#39;a. Kuba ładnie pocisnął po długim z dystansu a gol Wellbeck&#39;a to majstersztyk - strzelić z takiej pozycji piętą to dopiero szacun.
Jednakże zgodzę się co do stwierdzenia, że Włosi teraz mogą być coraz groźniejsi. To jest drużyna turniejowa, jak Niemcy i z meczu na mecz powinni grać coraz lepiej. Poza tym mają niezłą mieszankę doświadczenia i młodości. Jednak ćwierćfinał będzie bardzo ciężki, wg mnie gorsza będzie Francja ale pewnie wyjdą z 1-go, a Anglików Włosi powinni pocisnąć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom