>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Nie, nawet nie wiedzialem o istnieniu tego Fp.
Miło że autorzy tak obszernie wspominają skąd go mają :jezora:

Nawet stawkowanie jakby znajome ????
 
1golxx 105

1golxx

Użytkownik
Gram tym samym systemem co Hanka założył temat . Prowadzę także fanpage i podaje tam swoje typy na dzień w których gram. Zainteresowanie jest dość duże , nie będę wrzucal tutaj link z racji tego że przekroczenie regulamin forum. Ale zapraszam do mnie na prywatną wiadomość i podam fanpage.
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
1golXX nie mam konta na fb i pewnie nie mam dostępu do wszystkiego co tam wystawiasz, ale nie widziałem ani słowa o tym skąd pochodzi ten system ani kto założył ten temat jest to delikatnie mówiąc niegrzeczne przy pisywać sobie czyjeś pomysły.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
1golXX nie mam konta na fb i pewnie nie mam dostępu do wszystkiego co tam wystawiasz, ale nie widziałem ani słowa o tym skąd pochodzi ten system ani kto założył ten temat jest to delikatnie mówiąc niegrzeczne przy pisywać sobie czyjeś pomysły.
Juz kiedys tu byla dyskusja na temat autorstwa tego systemu i nic dobrego z tego nie bylo.
Wiec lepiej to przemilczmy bo to ŚMIERDZĄCY TEMAT. Skupmy sie lepiej na trafnych typach.
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Chyba mnie w tym czasie nie było na forum :razz:
edit
ale Anglia jest słaba dobrze, że mnie nie podkusiło grać do 2,3,4 bramki bo taki był plan, ale te ich akcje rodziły się w takich bólach, że sobie odpuściłem po pierwszej bramce.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Juz kiedys tu byla dyskusja na temat autorstwa tego systemu i nic dobrego z tego nie bylo.
Wiec lepiej to przemilczmy bo to ŚMIERDZĄCY TEMAT. Skupmy sie lepiej na trafnych typach.
No jak dobrze pamietam to byles jedyny który mial jakies watpliwosci :spokodfhgfh:

1golXX życzę powodzenia, tantiem się nie spodziewałem ????
Natomiast grzecznościowo wypada zwykle wspomnieć skąd coś bierzesz ;)

Fajnie że temat wrócił do życia i że większość ✅
tak 3mać
 
S 0

szffagier

Użytkownik
Pytanko do was, przede wszystkim do Ciebie Hank. Da rade zagrac tak w koncowce meczu, by zminimalizowac straty? powiedzmy jest 80min i jestesmy w plery, a wyglada na to, ze gol nie padnie. Jest jakis sposob by przy odpowiednim kursie skontrowac i tym samym zamknac mecz z mniejsza strata?
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
No jak dobrze pamietam to byles jedyny który mial jakies watpliwosci :spokodfhgfh:
Byłem jedynym ktory mial odwage o tym powiedziec bo nie tylko ja tak o tym sądzę / sądziłem :p

No ale wystarczy juz o tym, nie ma sensu tego rozstrzasac.

Fajnie że temat wrócił do życia i że większość ✅
Ciekawe na jak dlugo bo niestety nie ma juz tej starej dobrej ekipy co kiedys byla ;/
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
18.00
Finlandia-Chorwacja ✅ (piękna zakładka)
Walia-Gruzja ✅
i 125zł do przodu :grin:
19.00
Tunezja-Guinea ✅
+ 47,50zł :grin: długo kazali czekać na tego gola
20.45
Albania-Hiszpania ✅
Macedonia-Włochy ✅
Dobra, wszystko ładnie siadło to czas do spania, rano do roboty trzeba wstać ;)
Ogólnie bardzo udany dzień :grin:
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
Mam fajny program zrobiony przeze mnie w exelu, gdzie mamy 9 progów i wpisujemy stawkę i kurs na każdym progu i automatycznie pokazuje nam ile zarobimy na czysto po strzeleniu gola. Również można stawką regulować żeby np. z każdego gola mieć np. 30zł zysku.
Kiedyś szukałem takiego programu ale nigdzie nie było więc sam zrobiłem ;)
Bardzo często go używam zwłaszcza jak są niskie kursy tak żeby nie wyjść na minusie.
Jak ktoś ma chęć to udostępnię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom