>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gołota vs. Adamek - Bokserska walka stulecia

Status
Zamknięty.
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Nie takie różnice bywały w boksie . Własnie patrze na foto z ważenia Andrzej naprawde robi wrażenie a Adamek z całym szacunkiem przy nim wygląda ...nie za ciekawie :p
Przy takim rozwoju spraw przegrana Andrzeja na poczatku przez KO jest najmniej prawdopodobna z wielu wariantów ogromna ściana a Adamek puncher&#39;em nie jest.
Oj jutro trzymam mocno kciuki , do boju ANDREW!
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Ta bodajże z Batesem ale niewierze , że olał treningi bo nigdy tego nie robił był przykładem przygotowania kondycyjnego wiec Colona przygotowal go specjalnie pod kątem masy.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Ta bodajże z Batesem ale niewierze , że olał treningi bo nigdy tego nie robił był przykładem przygotowania kondycyjnego wiec Colona przygotowal go specjalnie pod kątem masy.
Z tego co wiem to Gołota sam chcial troche przytyc przed walka z Adamkiem. Wiadomo ze szybkosciowo nie da rady wiec musi sie nastawic na mase ????
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Tzn narazie to z kim by Adamek nie walczyl to i tak bedzie szybszy raz , że walczył jeszcze dotychczas w innej lżejszej wadze dwa nawet tam uważany był a jednego z szybszych bokserów.
 
S 0

solarex

Użytkownik
Bukmacher TSW a Ty weź takiego speca nie zgrywaj, każdy wie, że Gołota to głąb i nic tego nie zmieni.W tym pojedynku będę za Adamkiem, ponieważ inteligencja wspiera inteligencje a debile debili i taka jest prawda, smutna prawda!!!!
 
bombelkszo 49

bombelkszo

Użytkownik
taki ciekawy cytat z sport.pl
&quot;Gros pieniędzy dla pięściarzy będzie pochodziła z reklam pokazywanych przez Polsat przed walką, w czasie jej trwania i po niej. Pięściarze otrzymają do podziału 66 proc. zysku z reklam. Z jednej strony cena jednego spotu uzależniona jest od oglądalności, z drugiej - kwota końcowa zależy od trwania pojedynku.&quot;
i dalej podtrzymuję swój typ że ta walka będzie miała wiele rund
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Ogladalem wywiad ostatnio z Leszkiem Samitowskim , który wiele lat pracuje z Andrzejem. Gdy wymieniał plusy minusy a przede wszystkim kontuzje Gołoty ja , ktory wydawalo mi sie , że wiem o nim wiele zaniemówiłem. Zerwane mięsnie uda, przywodziciel, lewy bark , lewy łokiec to tylko poważniejsze nie wymieniając tych mniej &#39; ważnych&quot;. Lecz stare powiedzenie dotyczace mistrzow swiata mówi &quot; Jesli budzisz sie rano i nic cie nie boli to znaczy , że nie żyjesz &quot; ???? . Sport a szczegolnie sporty walki to eksploatacyjne dziedziny i tak jest nie tylko z Andrew.
Szykuje sie dzis emocjonujacy wieczor według mnie Polast moze liczyc po cichu na rekord oglądalnosci , ktory mieli chyba w wypadku siatkarzy.
 
eloiemanko 0

eloiemanko

Użytkownik
tak analizując jakby był remis, to są same plusy, nikt z bokserów nie straci, a hajsu polsat nakosi z reklam i ogladalnosci sporo, plus jeszcze buki.
Ja wczoraj postawiłem 5złociszy na remis do wyjecia 140
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Znalazłem częśc wywiadu z Samitowskim jak juz wyżej wspominałem nie wygląda to różowo nie wiem ile w tym prawdy jest bo w relacji wideo nie wspominał , że Andrzej miewa problemy z wyprostowaniem ręki.

Samitowski:
- W porównaniu z tym, co było kiedyś jest zdecydowana poprawa, ale jego lewa ręka nigdy nie będzie w stu procentach zdrowa. Do niedawna jeszcze po treningach i sparingach na łokciu pojawiała się opuchlizna i były problemy z jego pełnym wyprostowaniem. Teraz oscyluje to w granicach 95 procent, czyli Andrzej praktycznie prostuje rękę - powiedział PAP Samitowski, który od kilku lat pomaga Gołocie.

W ostatniej walce przeciwko Rayowi Austinowi, stoczonej rok temu w Chinach, już w pierwszej rundzie Gołota doznał poważnej kontuzji lewej ręki. - Był odprysk w stawie łokciowym, poza tym wyczuwałem rękami urwany mięsień, a dwa inne naderwane. Pięć lat wcześniej w pojedynku z Chrisem Byrdem miał urwany biceps trójgłowy i jeszcze trochę naruszony triceps. Zniszczenia były więc duże - opowiadał Samitowski.

- Wierzę, że poradzi sobie z Adamkiem, choć trudno będzie mu zadawać ciosy lewą dłonią. Łokieć ucieka mu do góry, dlatego uderzenie jest słabsze. Nie ma pełnej kontroli w stawie ramiennym mięśnia, który powinien trzymać łokieć niżej. Z tego powodu jego &quot;dżaby&quot; (ciosy proste - PAP) są trochę wolniejsze. A bez lewego trudniej zadać prawy, więc musi częściej próbować. Kiedyś wyprowadzał takich ciosów 10-15 w rundzie, teraz zdecydowanie więcej i lepiej mu wychodzą - ocenił wykładowca masażu terapeutycznego i terapii manualnej na uniwersytecie w Chicago.

Do pierwszych spotkań Samitowskiego z Gołotą doszło wiele lat temu w Polsce. - Byłem zawodnikiem, a potem trenerem polskiej kadry karate kyokushin. Widywaliśmy się z Andrzejem na obozach, np. w Zakopanem. Obecnie jestem szkoleniowcem reprezentacji USA w karate full contact, mam do czynienia z kickboxingiem, boksem tajskim, dlatego pięściarstwo jest częścią mojej pracy i próbuję dorzucić swoje trzy grosze do treningu wydolnościowego Gołoty - stwierdził absolwent AWF w Krakowie, który prowadzi w Chicago szkołę karate.

wp.pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom