>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

GameBookers- Stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
GameBooker

Jest to jeden z ciekawych bukmacherów proponujący dosyc atrakcuja ilość zakładów szkoda że nie polskojezyczny ale dosyć prosty w obsłudze i rejestracji. Grę zaczynamy od stawki 1 euro- minimum wpłaty to TYLKO 5 euro (20 zł) !
W GameBookers mozesz zagrac tez kursy, ktore wystawili inni gracze a takze wystawic swoje wlasne kursy.Otrzymasz takze natychmiastowy zwrot 20% wartosci swojego pierwszego zakladu do sumy 10 Euro bez wzgledu oczywiscie na jego wynik
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
tu wam wskaże jak przeprowdzic prawidłową rejestracje :

1.USER NAME - wpisz tu swój login (nick) jaki bedziesz uzywal do zalogowania sie w GameBookers
2. PASSWORD - haslo do tego nicku(loginu), który wczesniej wpisales
3. CONFIRM PASSWORD - jeszcze raz TO SAMO HASLO co powyzej
4. TITLE - wybierz Mr.(Pan) albo Mrs.(Pani)
5. FIRST NAME - wpisz tu swoje IMIE
6. LAST NAME - wpisz tu swoje NAZWISKO
7. EMAIL - wpisz swoj PRAWIDLOWY I AKTUALNY ADRES e-mail
8. CONFIRM EMAIL - jeszcze raz wpisz ten sam adres e-mail co powyzej
9. MOBILE NUMBER FOR SMS- Wybierz: +48 Poland i jak chcesz WPISZ SWOJ NUMER TELEFONU, to bedziesz mogl dostawac ZA DARMO SMS-y o wynikach, kuponach itp.
10. PHONE NUMBER-telefon domowy
11. ADRESS 1 - wpisz nazwe swojej ulicy, numer domu / numer mieszkania
12. ADRESS 2 - pozostaw PUSTE
13. CITY / TOWN - wpisz nazwe swojej miejscowosci, miasta
14. Postal Code - wpisz swoj KOD POCZTOWY
15. COUNTRY - wybierz POLAND
16. DATE OF BIRTH - wpisz date swojego urodzenia =&gt; dzien/miesiac/rok
17. Betting Currency - wybierz walute, ktorej chcesz uzywac, najlepiej EURO
18.Zaznacz pole ponizej i kliknij na &quot;SUBMIT&quot;

==========================================================

WPŁATA PIENIĘDZY DO GameBookers

Credit Card - NAJLEPSZY, NAJSZYBSZY i NAJTAŃSZY SPOSÓB: karta kredytowa: Visa, Euro/Card MasterCard, Diners Club, Visa Electron, eKarta - BEZ DODATKOWYCH PROWIZJI i OPŁAT, pieniądze od razu po wpłacie są dostępne na koncie w GameBookers! POLECAM!

----------------------------------------------------------------------------

Bank Transfer - przelew bankowy, pieniądze na koncie powinny być od 2 do 5 dni. Przy wpłacaniu przez przelew bankowy MUSISZ podać w &quot;Tytule:&quot; przelewy swój NICK w GameBookers i numer ID: np: MatroX / 238860
Potrzebne DANE:

Odbiorca: Gamebookers Ltd.
Bank: NatWest
Nr KONTA: 63696975
SWIFT: NWBKGB
IBAN: GB16NWBK56001863696975
Adres: 2 Eastcheap St., London EC3M 1AH, United Kingdom

Author :Matrox
 
L 45

laha

Forum VIP
Promocje u Bukamchera Gamebookers

Bukmacher ten oferuje szereg promocji. Pierwsza z nich to 15% od depozytu GRATIS . Kolejna to zwrot do 15% stawki przy combosach. Dla grających w kasynach gamebookers ma nawet do 100 Euro GRATIS. Dodatkowo w każdy weekend możemy zagrać zakłady 100%.
 
nuno100 0

nuno100

Użytkownik
Obiło mi się o uszy że u tego buka przy wypłacie kay nie trzeba pokazywać skana dowodu osobistego ?? Czy to prawda ?? Prosze o odp.

PzDr
 
G 0

goleo

Użytkownik
Obiło mi się o uszy że u tego buka przy wypłacie kay nie trzeba pokazywać skana dowodu osobistego ?? Czy to prawda ?? Prosze o odp.

PzDr
Tak ja wyplacalem z tego buka kase bez skana dowodu, ale wyplacalem na MB a z MB na moje konto.
 
portowiec 4

portowiec

Użytkownik
A jak w buku jestem zarejestrowany na brata a w moneybookers na siebie to mogę wypłacać na moje konto w moneybookers? Pozdro!
 
M 0

mk89

Użytkownik
Chyba można. Bo przy wpłacaniu na MB wpisujesz tylko swój mail i hasło a reszta się zrobi sama ????
 
P 0

poznan2

Użytkownik
małe korekty :
minimalna stawka to 50 groszy!
minimalna wpłata 7.73 PLN (2 euro po aktualnym kursie)
Limit wypłaty - 25 PLN
 
B 0

berbec

Użytkownik
pytanie:
czy jeśli założyłem sobie konto bankowe a nie mam jeszcze 18 lat i zarejestruję się w gamebookers, to będę mógł grać w tym buku, skoro na ich stronie jest napisane, że muszę mieć 18 lat?

proponujecie, żebym założył konto na rodzica, czy może trzeba dać jakiś dowód, że mama mi pozwala grać?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
A ciekawe, czy by przeszło ściema, że dowodu jeszcze nie masz, i paszportu również :p Ja musze jakimś sposobem zeskanować paszport, bo mi chyba z BAW nie przeleją kasy ????
 
madridreal 0

madridreal

Użytkownik
Co śadzicie o gambookers? Ja już gram od miesiącą i jest OK. Wysokie kursy wszytsko sprawnie, nawet serwis live, a w dodatku teraz ta promocja, czyli podwajanie wpłaty. Jak ktoś chce się zarejestrować to tu podaję link:
http://www.gamebookers.com/cgi-bin/intro.cgi?*******

Wam nic to nie szkodzi, a ja za Waszą rejestracje mogę dostać jakąś kasę na konto, więc chyba nie ma w tym nic złego. Z góry dzięki! Jakby ktoś coś chciał się zapytać to piszcie na gg

Edit: Nie umieszczamy tego typu linki w postach // Marcin
 
eddy.wawa 0

eddy.wawa

Użytkownik
[glow=blue:1f4144cc5d]Mam takie pytanko czy jest możliwość aby mi zakiegowali wpłate na podstawie print screen-a tak jak to jest w BAH ?? puściłem im właśnie pierwszy przelew i zależy mi na czasie aby szybko został zaksięgowany[/glow:1f4144cc5d]
 
K 0

kaczmi

Użytkownik
Czy cały czas jest u nich podwojenie depozytu, orientuje się ktoś? Nie moge znależć tej informacji na ich stronie...
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Zarejstruj się i nic nie rób , nie wpłacaj pieniędzy. Po tygodniu dostaniesz emaila z promocja podwojenia depozytu ;-) Ale będziesz musiał wpłacić w ciągu 10 dni ...
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Moim zdaniem jest to najlepszy buk. Zero problemu przy wypłacie(szybko i sprawnie). Duza ilość zakładów i mała minimalna kwota wpłaty. Polecam
 
M 0

mario-koz

Użytkownik
A jest możliwośc obstawiania w PLN czy tylko w Euro

EDIT: Mam jeszcze dwa pytania może ktoś wie
1.Czy jak ja posiadam konto na GameBookers i chce wypłacić pieniądze moge podać konto brata czy musi to być moje konto ?
2.I czy wtedy żądają skanu dowodu ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom