>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gamebookers - opinie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Działa,
Ten temat brzmi &quot;wasze opinie o tej firmie&quot;. Wszystkie inne problemy proszę umieszczać w nowych lub innych tematach
 
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
plus dla GB

widzę, że wprowadzili oprócz zwykłej gotówki wymienianej z punktów lojalnościowych również Bonus gotówkowy.

Bonus będzie natychmiast dostępny na Twoim koncie. Może on zostać wykorzystany tylko w zakładach sportowych. Aby wypłacić pieniądze, musisz postawić zakłady za 5-krotną wartość bonusu przy kursie 2.0 lub wyższym. Na spełnienie wszystkich wymagań masz 180 dni. Wymagania te wyświetlają sie po dokonaniu zakupu, pod zakładką &quot;Bonus&quot;.
fakt, trzeba go obrócić, ale z tym nie będzie problemu, oczywiscie odpowiednio mnie punktów trzeba zdobyć dla tej samej ilości $, także całkiem fajna sprawa dla tego kto tam gra.
 
B 0

barti

Użytkownik
co masz zbiniu30 na mysli piszac o duzych sumach? ja wlasnie gdzies chce wejsc z grubym kapitalem i nie wiem czy to nie bedzie bwin, do GB nie mam do konca zaufania (nie lubie, gdy trzeba podawac tel. stacjonarny przy rejestracji)
 
Z 10

zbiniu30

Użytkownik
co masz zbiniu30 na mysli piszac o duzych sumach? ja wlasnie gdzies chce wejsc z grubym kapitalem i nie wiem czy to nie bedzie bwin, do GB nie mam do konca zaufania (nie lubie, gdy trzeba podawac tel. stacjonarny przy rejestracji)
Moze troszke przesadzilem z tymi duzymi sumami( dla niektórych 3000 to powiedzmy duza suma )ja osobiscie wplacalem do Gb 1000zl po miesiacu wyplacilem 6000zl) i na tym zakonczylem swoja przygode z Gb.Z wiekszym kapitalem udalbym sie do pinnacle,betfair to sprawdzone firmy a telefonu stacjonarnego nie musisz podawac u kazdego buka.Do Bwin z wiekszym kapitalem jak 200 raczej niepróbowalbym wchodzic:-D
 
B 0

barti

Użytkownik
Wiem, ze stacjonarnego nie musze podawac u kazdego buka i dlatego preferuje tych, gdzie tego robic nie musze. Specjalnie pod buka nie bede zakładał stacjonarnego, mimo ze mogę (jestem właścicielem mieszkania itp...). Dlaczego do bwin nie wchodzic z wieksza kasa? Masz jakies zle doswiadczenia? W pinnacle dziwnie gra się akumulatory, a ja nie gram singli.
 
P 1

premi

Użytkownik
Ja podałem komórkę (dzisiaj zadzwonili by zweryfikować wypłatę).
Co do kursów to nie jest źle - kilka ako zdarzyło się zagrać w zeszłym miesiącu i były grane głównie w gamebookers bo mieli najlepszy kurs.
 
J 0

jager

Użytkownik
Ja tylko mogę pochwalić firmę gamebookers:

Nigdy, ale to nigdy nie było problemu z wpłatą/wypłatą pieniędzy. A wpłacałem/wypłacałem już niejednokrotnie po kilka tysięcy złotych. (żadnych telefonów, żadnych skanów dowodów, paszportów, DNA, itepe)

Jeżeli zdarzą się pomyłki w zaliczaniu wyników, zawsze po zgłoszeniu jest bardzo szybka korekta. Dodam, że firma raz pomyliła się na moją korzyść i mi tego nie cofnęła, a zakład był na kilkaset złotych ????

Kontakt w języku angielskim - expres, nie wiem jak to wygląda w języku polskim.

Kursy na dyscypliny które obstawiam dość wysokie, ale widziałem u wielu firm jeszcze lepsze. (czasem nawet o 0.05 w przypadku AH na NBA, MLB, NFL)

Całkiem niezły program partnerski... dodatkowe kilkaset złotych rocznie.

Jedyna wada jest taka, że kursy na akademicką koszykówkę i inne egzotyczne dyscypliny pojawiają się późno i czasem trzeba czekać do 23, żeby móc obstawić mecz , które są o np. 6 nad ranem :/

Moja ocena to 9/10. Pozdrawiam.
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
GB to solidna firma, mają dużo zakładów dodatkowych nawet na niższe ligi piłkarskie i egzotyki.. Ode mnie tez nie chcieli żadnych skanów itp, a wypłaciłem w ciagu 2 miesiecy kilkanaście tys (niestety mniej wiecej tyle tez wpłaciłem). Jedyny minus to brak konta w polskim banku- przelew zagraniczny jest bardzo niekorzytsny traci sie nawet do 10% sumy. Plusem są szybkie wypłaty na MB przez 24h na dobę (czeka sie do 2-3 h)
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Dzisiaj gamebookers błędnie rozliczyło mecz siatkówki, napisałem do nich maila w tej sprawie, odpowiedź dostałem po 3 minutach, a po 5 wynik został poprawiony w systemie. Brawo!
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Poprawili się z odpisywaniem. Kiedyś trzeba było czekać 2-3 dni... a czasami w ogóle nie odpisali. Najlepiej było do nich dzwonić.
Ja pisałem do nich ostatnio i odpowiedź dostałem z pozytywnie załatwioną sprawą w ciągu 15 minut ????
Tak przy okazji. Zobaczcie czy nie dali Wam bonusu reload. Ja dostałem 100% do 100 USD czyli ok. 325 zł.
 
A 0

antoniotcz

Użytkownik
Niestety nie mam dobrego zdania o tym buku. Po rejestracji i złożeniu depozytu nie przyznali mi 100% bonusu z powodu niby błędu technicznego. Napisałem maila i dostałem odpowiedź że to wina linku aktywacyjnego i przyznają mi bonus z ograniczeniem wydania!!!( 8 krotny obrót tylko depozytem - 60 dni - kurs min. 2,0). Napisałem że nie tego oczekiwałem rejestrując się. W odpowiedzi uznali że link z bonusem gwarantował właśnie taki bonus co było NIE PRAWDĄ. Wysłałem im link odpowiedzi nie ma do dziś. Na szczęście udało mi się trochę ugrać i wypłata w drodze.
NIE POLECAM!!!!!!!!!!!
 
A 0

antoniotcz

Użytkownik
Na dodatek dodam że wypłata doszła NIE KOMPLETNA. Mało tego nie mogę skontaktować się z pomocą bo co chwilę mój adres pocztowy traci weryfikacje. Jawna kpina z użytkowników. Jedyny buk którego radzę omijać szerokim łukiem
 
Do góry Bottom