>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gamebookers - opinie

mavionis 0

mavionis

Użytkownik
ostatnio strasznie schodzi na psy... zaniżają kursy, usunęli konto z polskiego banku, mają mniej spotkań... czyżby zaczęli się powoli pakować?
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
ostatnio strasznie schodzi na psy... zaniżają kursy, usunęli konto z polskiego banku, mają mniej spotkań... czyżby zaczęli się powoli pakować?


Chyba sobie jakoś źle lookasz, ja tam zaglądam codziennie i jest ok ???? Zobacz ze ostatanio dodali Unihoka a wkrótce dadza piłkę wodną (gra to ktos wogóle :? ???? Co do piłki nożnej to ma bardziej przejrzystą oraz lepsze typy (np Bw** nie ma ilości goli na II holenderską i Francuską, i na sporo innych lig tez nie ma) a GB... MA :!: ✅ :mrgreen: W dodatku w przypadku kreczu tenisisty to co masz w Bw**-płacz i zgrzytanie zębów a w GB... bardzo miły i grzeczny mail z przeprosinami że nie mogą tego meczu rozliczyć ✅ 8) ????
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Jak dla mnie tez jest super.Jak klega chciał załozyc konto to mowi ze bardzo przejzysta stronka i łtwo przyswajalna,Jednak sie musze zgodzic ze troche zanizaja kursy niestety.Nom ale nie mozna miec wszystkiego :zy3ou:
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Wziąłem z nudów porównałem kursy na Frąsuska Ligue 1 (której nielubię) ;) i co się okazało... sami zobaczcie... bo jeszcze może tenisa wkleję to tam widać bardziej różnice...


BAH-kursy


bet gun-kursy


Bwin-kursy

GB -kursy


Jak widać różnice są wręcz niewidoczne. Za kawałek wlepię kursy z tenisa (uwaga :!: kursy są brane o tej samej porze (różnica max 1 minuty)
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Tenis. Tutaj opłaca się grać u 2 buków (GB i Bet-Gun) to te buki robią zworty w przypadku kreczu, a Bwin i BAH----&gt; LOSER :!: Ale porównajmy kursy :



BAH


Bet-GUN

BWIN

GB



Chyba nie muszę mówić (bo to widać) że najlepsze kursy na tenisa ma... GB. Siatka, kosz, hokej sami sobie porównajcie ;) i polecam tego buka jak najbardziej (rejestrujcie się z linku forum ;PPPPPP niech i oni zarobią
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Faktycznie masz racje.Ale był taki okres w ktorym były faktycznie nizsze kurys bo patrzyłem.Nom ale mam nadzieje ze wracaja te wysokie kursy z czego jestem bardzo zadowolony ???? :mrgreen:
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Nom ale mam nadzieje ze wracaja te wysokie kursy z czego jestem bardzo zadowolony Very Happy

Może dodam że GB zawsze daje ilość goli w swojej ofercie (na każdą 1 ligę zawsze) a co dziś do pieca dał Bwin.. mecz AZ Alkmaar nie ma ilości goli ,a GB dał kurs 1,45 ???? Szukajcie a znajdziecie..... ;)


/Edit Krzysiek i co okazało się że GB dało się za free ograć na 45% zysku, bo over w meczu AZ Alkmaar był jak złoto. A inne buki nie chciały się dać w h** zrobić.. a szkoda bo ja mam zamiar kiedyś się odegrać na Bwinie :jezora: za te ich kanciarstwa
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Czemu porównujesz ofertę GB z badziewami typu Bwin, Bah czy też Betgun. Przeciez to są buki dla dzieci mające fatalne kursy. Może byś porównał tenis np z Fonbetem porównał.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Czemu porównujesz ofertę GB z badziewami typu Bwin, BAH czy też Betgun. Przeciez to są buki dla dzieci mające fatalne kursy. Może byś porównał tenis np z Fonbetem porównał.

Dobra Ragniz spoko jest, szafa gra. 8) A o tym buku co piszesz to szczerze powiem że nie słyszałem. Nie nabijajmy już postów bo po co... ale mnie dziwi czemu ludzie tak głosują na BAH ????
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
No musze przyznac ze ten gamebookers troche zaczyna zawodzic... Maja bardzo ubogą oferta kursowa..Chociazby na dzis:/ na bet home jest bardzo duzo meczy tenisowych a na game nie ma nic. Chyba bede musial zrezygnowac z ich uslug...
 
thomas707 0

thomas707

Użytkownik
Mój ulubiony bukmacher. Wpłaty i wypłaty bezproblemowe (do tego celu używam moneybookers) wszystko w paru sekundach. Jeżeli jest jakaś promocja to ja dostaniesz,a nie jak np. miałem na bwin że już po bo firma zdecydowała się wycofać ofertę :zy3ou:
kursy w granicach innych buków, szybkośc aktualizacji natychmiastowa. na bet-at-home nieraz czekałem parę godzin zanim mi dopisali wygraną do salda i przez co marnowałem parę ciekawych zakładów na amerykańską noc. tutaj jest wszystko po paru minutach.
Są to główne powody dla których jestem z GAMEBOOKERS
 
A 0

artix

Użytkownik
Jak dla mnie to Gameb jest jednym z ulubionych buków. Support szybko działa. Wypłaty też bez problemów do 1.5h na Moneyb (aż miło wypłacać ???? ). Miałem tam konto od 3 lat nigdy nie grałem, spytałem czy przy pierwszej wpłacie jakiś bonus mi dadzą, zaoferowali bonus. Potem akcja 2 bonusy na mecze Wimbledona. Naprawdę ma u mnie ✅y. Kursy nienajgorsze, na pewno zostawia Bah w przedbiegach pod tym względem.
W sumie to nie zauważyłem ⛔ów ????
 
fan_thc 10

fan_thc

Użytkownik
A dla mnie Gamebookers to shit a nie bukmacher. Pieniadze wplacilem i juz sie z nimi pozegnalem. Nie dopisano mi ich do konta gracza. Pisalem na wszystkie adresy jakie ma ta firma, na zaden nie odpisali, sa mistrzami w olewaniu... gralem juz u kilku bukmacherow uinternetowych ale Gamebookers przeszedl samego siebie, duzy minus.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
NAJLEPSZY BUK, NAJUCZCIWSZY, NAJMILSZY SUPPORT KTÓRY NIE BLOKUJE KONT, WYSOKIE KURSY
Z supportem się nie zgadzam zablokowali mi konto, do momentu kiedy do mnie zadzwonią i miałem im napisać w mailu kiedy mają zadzwonić. Napisałem, że ok. 18 i oczywiście telefonu nie ma. Support przez 48 h odpowiada ????
 
A 2

algorytm

Użytkownik
zenada w odpwoiedzi na meile a raczej jej braku. wyslalem meila z pytaniem w sprawie konta, nie gralem u nich z rok etc, na odpowiedz czekam do dzis i jej nie ma, rownie z nie ma owej automaycznej wiadomosci ktora zawsze wysylali.
 
Do góry Bottom