>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Futbol w Liczbach

irizar 82

irizar

Użytkownik
Zapraszam Was na mojego piłkarskiego bloga Futbolwliczbach.pl , który w dużej części poświęcony jest statystykom piłkarskich spotkań naszej rodzimej Ekstraklasy.
Znajdziecie tam:

Po pierwszych 8 kolejkach wiosny w Ekstraklasie algorytm obliczający prawdopodobieństwa zdarzeń wytypował poprawnie dokładnie połowę rozstrzygnięć (28 na 56 spotkań). Zapraszam do korzystania i dzielenia się swoimi uwagami.
Z innych ciekawostek znajdziecie tam:

W tym temacie postaram się aktualizować typy oraz statystyki skuteczności algorytmu.
Zapraszam serdecznie.
Ostatnio dodany tekst: Typy na 29 kolejkę Ekstraklasy
 
irizar 82

irizar

Użytkownik
Link do forum na blogu poprawiony. Miałem problem z zalogowaniem się na forum przez pewien czas. Ale już chyba po problemach technicznych
W nadchodzący weekend skupiam się nad I ligą. Ekstraklasa wydaje się nieco mniej obiecująca pod kątem potencjalnych wygranych.
W poprzedniej kolejce mój algorytm trafił poprawnie rozstrzygnięcia 5 spotkań I ligi na 8 możliwych. W tej fazie sezonu Ekstraklasa chyba będzie nie do przewidzenia i szkoda kasy. Ewentualnie na live po dokładnej analizie składów.
W I lidze obiecująco wyglądają typy na wygraną Pogoni Siedlce w Suwałkach :
gdzie algorytm widzi spore szanse Pogoni(31,05%) , a kurs w BET365 wynosi @4.0, a także remis w Bydgoszczy (prawdopodobieństwo ponad 50% ) gdzie Zawisza ma wiosną problemy z potwierdzaniem swoich aspiracji do awansu. Niedawno zgubił punkty po remisie z Olimpią. Bytovia ma spory budżet i niezłą kadrę i w mojej ocenie ciągle gra poniżej swoich możliwości. W ramach tych możliwości wydaje się remis w Bydgoszczy. Jeżeli Stomil wygra w Głogowie (42% szans) to przy kursie @4.5 BET365. Wydaje się, że warto tutaj poszukać grania za niewielką stawkę jako uzupełnienie pakietu typów na weekend. Chrobry faktycznie na większe szanse, ale kurs @4,5 na gości wydaje się wartościowy.
Algorytm nie stawia już w roli faworyta Zagłębia Sosnowiec grającego u siebie. Zapracowali sosnowiczanie na to, ale tak osobiście liczę na przełamanie z Sandecją. Często drużyny odpadające z Pucharu Polski , mogące skoncentrować się w 100% na lidze zaczynają konsekwentnie punktować.
Olimpia w mojej ocenie powalczy w Katowicach. Algorytm typuje gospodarzy, ale tylko na 47%. Osobiście liczę na remis, bo próbuję grać progresję na remis Olimpii. Olimpia jeszcze wiosną nie przegrała. Ostatnie 3 kolejki, to gonienie wyniku przez Olimpię. Potrafiła się podnieść u siebie z Chrobrym, w Bydgoszczy z Zawiszą i u siebie z Wisłą.
Być może warto rozważyć live jak ktoś ma czas i z premedytacją zaczekać aż Olimpia straci gola. Wtedy stawka za remis skoczy do poziomu @4,5 - @5 w zależności w jakiej to fazie spotkania będzie.
Zapraszam Was też na bloga:
http://www.futbolwliczbach.pl/2016/04/typy-na-26-kolejke-i-ligi-15-17.html
Typy na Ekstraklasę udostępniam także, ale ostrożnie z nimi. Zwłaszcza z grupą mistrzowską. Wartościowy może być typ na remis w Szczecinie Pogoni z Ruchem oraz remis Korony ze Śląskiem. Poza tym widzę tam więcej ryzyka niż pieniędzy do wygrania.
pozdrawiam
 
irizar 82

irizar

Użytkownik
Kolejka nr 31 w Ekstraklasie została wytypowana przez algorytm FutbolwLiczbach na Yield około 28%. Cztery trafione typy, w tym remisy w Szczecinie i Kielcach. wiecej o tym tutaj http://www.futbolwliczbach.pl/2016/04/podsumowanie-31-kolejki-ekstraklasy.html
Typy mojego algorytmu na dzisiejsze mecze znajdzie tutaj:
http://www.futbolwliczbach.pl/2016/04/zapowiedz-32-kolejki-ekstraklasy-walka_18.html
Najbardziej wartościowy okazałby się remis w Gdańsku gdyby rzeczywiście padł.
kurs Unibet @3,75

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin.
Lechia w tej fazie sezonu dysponuje już silną, zgraną kadrą, która w dodatku swoją pewność siebie podbudowała zwycięstwem z inną rewelacją wiosny - Zagłębiem.
Do Gdańska przyjeżdżają jednak mistrzowie remisów, więc o 3 punkty może nie być łatwo żadnej z ekip. Lechia z tak fajnym zespołem może wreszcie poważnie myśleć o rywalizacji w eliminacjach Ligi Europejskiej. Na drodze stają jednak mistrzowie remisów. Co z tego wyjdzie? Algorytm widzi tu jednak remis. Ja bym jednak postawił na gospodarzy. Tutaj podobnie jak w rywalizacji Cracovii z Zagłębiem oba zespoły mogą być z siebie zadowolone w perspektywie sezonu. Lechia jednak ma większe ciśnienie na puchary, bo 40-tysięcznik czeka z niecierpliwością aż zapełni się na wielkich meczach.
Dla graczy live warto jednak pamiętać, że Lechia wiosną często otwiera wynik meczu (częściej tylko Wisła i Legia). Siła ofensywy Lechii jest spora jak na warunki naszej Ekstraklasy. Dobrze, że ten zespół bierze udział w walce o puchary. Podnosi poziom rywalizacji.
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
19 kwietnia 2016 godzina 20:30
typ algorytmu FutbolwLiczbach 1-x-2: 32,28% - 49,64% - 18,07%

P.S. Wygrana Zagłębia w Krakowie prognozowana przez algortym FutbolwLiczbnach.pl &gt; Unibet - kurs @2,75
pozdrawiam
Typy na środę będą wkrótce dostępne tutaj
 
Do góry Bottom