>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

full tilt poker

D 0

denas

Użytkownik
Witam
Mam nastepujace pytanie-otrzymalem od pewnej firmy sposnsorship,a raczej bonus do Full Tilt Poker w wysokosci 35 dolarow. (za pomoca transferu pieniedzy do innego gracza).Wyrobilem odpowiednia ilosc punktow,moge jzu wyplacic bonus,lacznie mam 172 dolary na koncie
Czy moge skorzystac z opcji transferu pieniedzy na czyjes konto?Czy musze dokonac jakiegos udanego depozytu przed czyms takim?

Oraz czy po wykonaniu transferu,pieniadze pojawiaja sie blyskawicznie na koncie osoby do ktorej przelewam?
Aha,zalezy mi na odpowiedzi na pytanie o konieczny depozyt,przed mozliwoscia przelanai funduszy-jesli taki depozyt nie jest konieczny,to mam te 172 dolary-lacznie 370 PLN.
Srzedam je za 320 PLN na moneybookers-tak wiec zarabiasz 50 PLN
Od razu uprzedzam glupie pytania-mam wyrobione wymagane punkty,a czemu nie wyplace?Poneiwaz musialbym najpierw wplacic za pomoca moneybookers,potem czekac kilka dni na wyplate,a zalezy mi zeby miec fundusze na moneybookers,przed niedzielnymi derbami Krakowa ???? Chce zagrac ostro,i potrzebuje srodkow na koncie bukmacherskim
Takze jesli ktos zainteresowany wymiana- 4147763,albo pw
172 dolary-na konto full tilt poker
za 320 PLN na konto moneybookers
TYLKO wtedy,jesli mozliwe jest dokonanie takiego transferu,przez osoba ktora nie dokonywala nigdy zadnego depozytu w ftp,w innym przypadku,nie bede mial mozliwosci przetransferowania srodkow...
 
Do góry Bottom