>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Finlandia SM Liiga 2011/2012

Status
Zamknięty.
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Po wyżej wymieniony meczu spojrzałem na tabele i zauważyłem, że jutro dojdzie do bardzo ciekawego spotkania. HIFK Hockey jedzie na mecz do Jyväskylä.
Spotkanie: JYP Jyväskylä - HIFK Hockey (17:30)
Typ: JYP Jyväskylä
Bukmacher: Bet-at-home
Kurs: 2,15
Analiza: HIFK dzisiaj rozegrał dobre spotkanie z Blues, które ostatecznie wygrali 2:0. Od trzech spotkań pozostają nie pokonani, ale jutro ciężki mecz z Jyp. Granie dzień po dniu i to na wyjeździe, sprzyja temu aby ten typ miał szanse powodzenia. Gospodarze wciąż walczą o miejsce gwarantujące grę w play-off, aktualna szósta pozycja to gwarantuje. Niestety tylko jeden punkt do JYP traci Karpat, a co więcej ma dwa mecze zaległe więc, jeśli drużyna z Jyväskylä chce nadal myśleć o awansie bezpośrednim musi ten mecz wygrać. Dla odważniejszych można spróbować jakiegoś handicapa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Spotkanie: Espoo Blues - Kärpät Oulu
Typ: Espoo Blues (-1)
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Analiza: Espoo po dwóch porażkach z rzędu mierzyć się będzie z Kärpät, faworytem według bukmacherów są gospodarze ja również podzielam to zdanie. Blues jest w ostatniej kolejce przegrali na wyjeździe z HIFk, a jeszcze wcześniej u siebie z Ilves, było to bardzo dziwne spotkanie, gospodarze prowadzili 2:0 do połowy trzeciej tercji by ostatecznie przegrać mecz po rzutach karnych. Dzisiaj z pewność będą chcieli zrehabilitować się za tamtą porażkę przed własną publicznością. Tym bardziej, że Espoo ostatnie zwycięstwo na własnym lodowisku odnieśli dopiero 29 grudnia. Goście zajmują 7 pozycje w lidze tuż przed dzisiejszymi rywalami. Wczoraj grali na u siebie z Tapparą, będąc wyraźnym faworytem ulegli 1:2. Espoo to zespół wyraźnie własnego lodowiska, tylko 6 porażek u siebie z czego dwie w ostatnich kolejkach to pokazuje jak wielkim atutem jest dla nich własna hala.
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Spotkanie: Kärpät Oulu - JYP Jyväskylä
Typ: Kärpät Oulu
Bukmacher: Bet-at-home
Kurs: 2,10
Analiza: Nie wierzyłem, że Karpat będzie w stanie wygrać z Espoo, wystarczy zresztą popatrzeć wyżej, a jednak niespodzianka wynik 6-1, widać że Blues znajdują się w koszmarnym dołku, ale nie o nich, a o Karpat. Gdy obserwowałem statystyki z tamtego meczu byłem w lekkim szoku, jak to goście potrafili skrupulatnie wykorzystać grę w przewadze. Co więcej, przy tak skutecznej grze w ataku, potrafili się dobrze bronić, przy wykluczeniach swoich zawodników. Nie stracili ani jednej bramki przy grze w osłabieniu na lodowisku rywala. Karpat odnieśli aż 6 zwycięstw w ostatnich 8 meczach. Warto dodać, że jest to spotkanie między bezpośrednimi rywalami do bezpośredniego awansu do Play-off. JYP aktualnie wyprzedza rywali o 4 punkty, ale ma o dwa mecze rozegrane więcej. Oulu gra dobrze u siebie 12 zwycięstw, dobry bilans bramkowy. Na koniec dodam, że goście ostatni mecz rozegrali na wyjeździe w Hämeenlinnie, a teraz czeka ich kolejny wyjazd do Oulu.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Jokerit Helsinki - Espoo Blues 1 (-1.5) @ 2.00 Sportingbet
Jokerit złapał ostatnio doskonałą formę. Trzy zwicęstwa z rzędu i 14 strzelonych bramek, to jasny sygnał, że stołeczni zamierzaja walczyć o jak najlepszą lokatę po sezonie zasadniczym. Dzisiaj przed gospodarzami kolejna, doskonała szansa na powiększenie dorobku o 3 punkty. Rywalem będzie bowiem Espoo Blues, które na wyjazdach spisuje sie bardzo słabo (3W 2OTW 2 OTL 12L; bramki: 37-52). Co wiecej ostatnie występy gości pozostawiają wiele do życzenia, gdyż przegrali aż pięć spośród ostatnich sześciu meczy. Na przełamanie złej passy nie zanosi się również dzisiaj. W szeregach przyjezdnych nie ujrzymy bowiem żadnego z dwóch podstawowych bramkarzy. Koivisto i Galbraith są kontuzjowani i będzie musiał ich zastąpić Antti Ore znany, głównie z występów w drugiej lidze Mestis oraz norweskim Stavanger Oilers. Ponadto nie wystąpi świetny strzelec Lammassaari oraz pożyteczni Hannula i Ramstedt. Dlatego też liczę na pewną i wysoką wygraną gospodarzy, za którymi przemawia lepsza forma oraz zdecydoanie silniejsza kadra.
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Espoo mnie coraz bardziej zadziwia. Dzisiaj spodziewałem się ich zwycięstwa ( patrz Typy Dnia), miałem nadzieje, że poprawią swoją grę w osłabieniu. Wszystko pięknie, ładnie do trzeciej tercji, na pięć minut przed końcem prowadząc różnicą dwóch bramek, byłem pewny że wyciągną wnioski z poprzednich meczy i dowiozą wynik do końca, niestety myliłem się i w przeciągu minuty Teemu Pulkkinen strzelił dwie bramki gościom i nici z moich marzeń. Tak się zastanawiam na co ten zespół stać przed play-offami. Z taką koncentracją w ostatnich minutach może być problem nawet z awansem do pre-play-off. Espoo, TPS, Lukko i Tappara walczą o trzy miejsca. Ostatni z tych zespołów ma teraz najłatwiejszego rywala Ilves, TPS i Lukko grają między sobą, a Blues zagra z Karpat, w przypadku kolejnej porażki może być gorąco, kurs 3,50 na Espoo kusi, może się w końcu otrząsną.
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Na początek chciałbym przedstawić kilka nowych informacji z Finlandii. TPS Turku zakontraktowało nowego zawodnika Juraja Mikusa, to słowacki hokeista, ostatnio występujący w lidze KHL w barwach Lev Poprad. Wyróżnił się tam zdobyciem 12 bramek i 15 asyst.

Wygląda na to, że może być to całkiem dobry zawodnik, powinnen otrzymać szanse debiutu już w najbliższym meczu.
Timo Lehkonen w poniedziałek objął funkcje trenera drużyny HPK Hämeenlinna. Kontrakt z dotychczasowym trenerem Harrim Rindellem został rozwiązany. Nowy trener ma prowadzić zespół do końca sezonu. O dalszej przyszłości zespół poinformuje później.

W Ilves Tampere doszło również do rozwiązania kontraktu, ale nie z trenerem a z zawodnikiem. Mark Lee nie jest już zawodnikiem tej drużyny. Oficjalnym powodem zwolnienia jest rozczarowanie wynikami hokeisty, podobno spodziewano się po nim więcej. Mark Lee w tym sezonie zdobył 6 bramek i zaliczył 12 asyst. Warto dodać, że Lee był czwartym zawodnikiem Ilves, jeśli chodzi o ilość zdobytych punktów.

Spotkanie: Ilves Tampere - Rauma Lukko
Typ: Rauma Lukko
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:Walka o play-off zaczyna nabierać rumieńców, Lukko musi zdobywać punkty, ponieważ za ich plecami czeka już na potknięcie Tappara. Jutro dobra okazja, mecz z Ilves, który ostatnimi czasy radzi sobie przeciętnie. Jedno zwycięstwo w czterech ostatnich meczach. Do tego dochodzi jeszcze osłabienie, o którym pisałem wcześniej, brak Marka Lee według mnie może mieć jakiś wpływ na postawę gospodarzy. Lukko co prawda także nie gra wybitnie, ale ostatnie zwycięstwo z bezpośrednim rywalem do play-off TPS zrobiło na mnie dobre wrażenie. Gospodarze wyróżniają się tym, że nie dysponują dobrą obroną, 135 bramek straconych przewodzą w tej nie chlubnej klasyfikacji, do tego także slaby wynik obrony na własnym lodowisku (58)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Spotkanie: Ilves Tampere - Tappara Tampere
Typ: Tappara Tampere
Kurs: 2,45
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Tappara to zespół, który gra nie przewidywalne, potrafi wygrać z zespołami z czołówki, ale stać ich także na głupie porażki. Jutro jest spora szansa by goście przybliżyli się do play-off. Ostatni mecz rozpoczęli bardzo dobrze, od wykorzystania Powerplay, a następnie kontrolowali w miarę spotkanie. Niestety w trzeciej tercji złapali dwie kary i ich gra się rozsypała przegrywając trzecią tercje 0:3, a całe spotkanie 1:3. Mimo tego mam nadzieje na jutrzejsze zwycięstwo, dzisiaj podpisano kontrakty z trzema zawodnikami w tym młodym bardzo utalentowanym Barkowem, to powinno wpłynąć pozytywnie na tych zawodników. U gospodarzy sytuacja jest odwrotna, pożegnali się z Markiem Lee, potem przegrali spotkanie na własnym lodowisku z Lukko to nie wróży dobrze przed następnymi spotkaniami. Do tego dochodzi, to że wciąż grają słabo w obronie na własnym lodowisku, w ostatnich sześciu meczach stracili aż 19 bramek.


Spotkanie: Turku PS - Kalpa Hockey
Typ: Turku PS
Kurs: 2,90
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:Kalpa po trzech zwycięstwach z rzędu, doznała w końcu porażki z Assat i to aż 3:8. Zaprezentowali się bardzo słabo w obronie. Turku również nie błyszczało, dwie porażki co prawda obie na wyjazdach. Jutro okazja na podreperowanie zdobyczy punktowej, tym bardziej, że punkty teraz są im potrzebne wciąż walczą z Lukko o najwyższą pozycje. Do zespołu TPS dołączył nie dawno utalentowany Mikus, co prawda w ostatnim meczu nie zdobył żadnego punktu, ale zebrał pozytywne recenzję. Sądzę, że przy pomocy własnych kibiców powinien już jutro zaprezentować pełnie swoich umiejętności. Gościom, którzy są liderem w tabeli z przewagą 6 punktów nic chwilowo nie grozi, nie spodziewam się wielkiej mobilizacji na ten mecz z ich strony.
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Rozpocznę od kilku informacji transferowych, Miikka Tuomainen nie jest już zawodnikiem HIFK. W tym sezonie zdobył dwie bramki i zaliczył dwie asysty. Nowym klubem tego zawodnika będzie TPS Turku.
Również lider - Kalpa wzmacnia się, ich nowym obrońcą został Kanadyjczyk Ryan Glenn, były zawodnik Ilves. Ten 31 - letni hokeista w tym sezonie ma na swoim koncie 14 punktów.

Nie dawno pisałem o losie Marka Lee, z którym to Ilves wcześniej rozwiązało kontrakt. Dzisiaj okazało się, że Kanadyjczyk zasili zespół Ässät Pori. Były zawodnik ostatniego zespołu w lidze, do tej pory zdobył 18 punktów w 36 meczach.

Ciężko jest wybrać jakieś dzisiejsze spotkanie do analizy, jednie to zagranie na Lukko może być zachęcające. Niestety ale są także minusy, u gospodarzy prawdopodobnie zabraknie kilku zawodników: Mikko Kuukan, Teemu Nurmen i Teemu Aalto. Natomiast do gry wracają: John Pesonen i Thomas Huhtanen. Lukko wciąż jest w niepewnej sytuacji w tabeli, tylko 2 punkty dzielą ich od 9 miejsca, który już nie daje gry w play-off. Gospodarze koniecznie muszą wygrać kolejne spotkanie.
Lukko, 2,50, Bet-at-home
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Spotkanie: HPK Hämeenlinna - Turku PS
Typ: Turku PS
Kurs: 2,45
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Gospodarze wczoraj grali ważny mecz z SaiPa na wyjezdzie, który przegrali 2:4. Wyraźnie to gospodarze tamtego meczu dyktowali tempo, oddali aż 51 strzałów, przy czym HPK 38. TPS natomiast ma trzy porażki z rzędu, ostatnio wygrali 21 stycznia z Lukko. Ich słabsza seria sprawiła, że zajmują ósme miejsce w lidze, a za ich plecami ze stratą dwóch punktów jest już Tappara, w takim przypadku Turku może sobie pozwolić na kolejne porażki. W ostatnim czasie poczynili wzmocnienia, zakontraktowany został napastnik Juraj Mikus, na razie w dwóch meczach pozostaje bez punktu, ale jego potencjał jest spory. Ponadto do zespołu dołączył Mikka Tuomainen. W dzisiejszym meczu trener gości nie będzie mógł skorzystać jedynie z usług Micah Huczkowskiego i Timo Salo. Obaj Ci zawodnicy jednak do tej pory nie stanowili o sile TPS.
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Spotkanie: Ilves Tampere - HPK Hämeenlinna
Typ: Ilves Tampere
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Tak jak przewidywałem, HPK rozegrało przeciętny mecz z TPS, oddając 32 strzały na bramkę rywali zdobyli dwie bramki. Rywale byli znacznie bardziej aktywni, 55 strzałów i przełożyło się to na zwycięstwo. Hämeenlinna na cztery gry w osłabieniu w tamtym meczu straciła dwie bramki, sama wykorzystując zaledwie jedną z trzech okazji gry w przewadze. Ilves natomiast trochę więcej napsuło krwi Jokerit, ale podobnie jak jutrzejsi rywali i tak przegrali, 5:6 po dogrywce. Warto zauważyć, że dobrze wykorzystali powerplay w tamtym meczu, zdobyli trzy bramki grając pięć razy w przewadze. &quot;Rysie&quot; wzmocniły się podisując kontrakt z Samuli Kivimäki, nie jest może to jakiś błyskotliwy zawodnik, ale solidny który w trakcie 102 występów w Lukko zdobył 28 punktów. Dzisiaj władze Ilves podały wiadomość, że od nowego sezonu trenerem zespołu zostanie Raimo Helminen, mam nadzieje, że wszyscy gracze będą chcieli dobrze zaprezentować się przed człowiekiem z którym będą pracować w przyszłym sezonie. No własnie, przyszły sezon, jeśli Ilves nie zacznie wygrywać może w przyszłym sezonie nie grać w SM-Liga, aktualnie zajmują ostatnie miejsce ze stratą 2 punktów do HPK, które zajmuje bezpieczne miejsce. &quot;Rysie&quot; od czterech meczy pozostają bez zwycięstwa, mecz u siebie jest okazją do przełamania tej serii. Hämeenlinna jest na pierwszym miejscu w tabeli jeśli chodzi o... gre na wyjezdzie. Tylko 4 zwycięstwa i zaledwie 33 bramki w 21 meczach
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Spotkanie:Turku PS - Ilves Tampere
Typ: Turku PS
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Ilves w ostatnim meczu, zresztą opisanym wyżej miało walczyć o utrzymanie, byłem przekonany, że grając u siebie będą w stanie wygrać z głównym rywalem. Patrząc na to co działo się w tamtym meczu jestem przekonany, że Ilves jest na idealnej drodze do niższej ligi. &quot;Rysie&quot; grając dwa razy w przewadze nie dość, że potrafili ich wykorzystać to na dodatek w tym czasie tracili bramki. Gospodarze tamtego meczu nie zdołali wykorzystać ani jednej z pięciu okazji gry w przewadze liczebnej. Jeśli nie udało się wygrać w Tampere, czemu ma udać się w Turku? Tamtejszy TPS - wzmocniony ostatnimi czasy bardzo mocno, staje się coraz silniejszym zespołem. Przedwczoraj zespół wzmocnił Pasi Hirvonen z drugiej ligi. Wcześniej zakupiony Mikus w końcu zdobył pierwszą bramkę, wszystko zaczyna funkcjonować jak należy, jutro idealna okazja do polepszenia humorów, Ilves jest słabym zespołem pod względem gry na wyjeździe. Można tu spróbować zagrać nawet z jakimś handicapem.
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Spotkanie: Jokerit Helsinki - Turku PS
Typ: Turku PS
Kurs: 4,90
Bukmacher: Bet365
Analiza: Jokerit w ostatnim czasie gra bardzo często mecze, ostatnie dwa rozegrane 25 i 24 stycznia, takie mocne tempo może dać złe efekty. Mimo tego, że zespół z Helsinek pięć ostatnich meczy wygrał, to już widać lekką zadyszkę, ponieważ trzy z nich kończył w serii rzutów karnych w tym te dwa ostatnie. Jeśli chodzi o Turku, to ich forma pozwala mieć nadzieje na udział w play-off, zwycięstwo z Kalpą a następnie z HPK, daje prawo sądzić, że mogą jeszcze w tym sezonie powalczyć. Jeśli dzisiaj odniosą zwycięstwo to gra w pre-play-off stanie się faktem. Wszyscy w Turku liczą na doświadczonego Vahalahti, to zawodnik który od początku kariery związany jest z tym klubem, w barwach którego zdobył aż 185 bramek. Hattunen i Tuomainen wracają do gry.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Ilves Tampere - Jyp Jyväskylä
Typ: 2
Kurs: 1.60
Na pierwszy rzut oka @1.60 na wyjazdowe zwycięstwo w SM-Liidze nie rozpieszcza. Jednakże z drugiej strony podkreślenia wymaga, że gospodarze są zdecydowanie najsłabszą drużyna w lidze i mają już tylko czysto matematyczne szanse na opuszczenie ostatniego miejsca przed zakończeniem sezonu zasadniczego. Dlatego też dla Ilves Tampere najbliższe dni upłyną pod znakiem jak najlepszego przygotowania to walki o pozostanie w lidze. Z kolei Jyp Jyväskylä po słabszym początku sezonu znalazło właściwy dla siebie rytm i obecnie zajmuje 5 pozycję w tabeli. Mimo to ich pozycja w top-6 nie jest wcale pewna, gdyż mocno naciskają rywale: Karpat Oulu jest szóste i traci punkt, zaś Jokerit Helsinki jest siódme z zaledwie dwoma punktami straty. Dlatego też tym ważniejsze jest aby zbierać niezbędne punkty w takich spotkaniach, jak to dzisiejsze. Jyp Jyväskylä ma bardzo dobry bilans bezpośrednich starć z Ilves: wygrali siediem ostatnich pojedynków, zaś cztery z pięciu poprzednich starć w Tampere kończyły sie zwycięstwami przyjezdnych. Ponadto goscie legitymują się najlepszą obrona w lidze (tylko 105 straconych bramek), podczas gdy defensywa gospodarzy jest najgorsza w całej lidze (aż 179 straconych bramek). Dlatego też z pełnym przekonaniem stawiam na Jyp Jyväskylä, które w przededniu trudnych starć z Lahti Pelicans i IFK Helsinki powinno powiększyć dorobek punktowy.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Hämeenlinna - Pelicans
Typ: Pelicans @ 1,60
Bukmacher: Pinnacle

Dzisiejszy dzień zaczynamy wyjątkowo od hokeja, gdzie druga najsłabsza drużyna ligi podejmie u siebie 2 drużynę w tabeli. Faworytem tego spotkania według mnie bez wątpienia są hokeiści z Lahti, mimo, że udział w play-offach mają zapewniony. Są to jakby derby, gdyż oba miasta położone blisko siebie i ten mecz ma lepszy smaczek. Co do drużyny gospodarzy, to raczej na pewno się utrzymają w lidze, gdyż mają 12 punktów przewagi nad ostatnim zespołem, choć różnie może być, gdyż ich ostatnie 5 meczy to porażki z czego 3 naprawdę dotkliwe i sądzę, że dziś może być podobnie. W h2h w roku 2011 przeważają Pelikany, gdzie aż 5 razy triumfowali bez straty punktów. Kurs myślę, że dobry i warty grania.
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Ässät Pori - Jokerit Helsinki
Typ: 1
Kurs: 2.20
Assat jest zespołem, który jeszcze przed kilkoma tygodniami zajmował znacznie wyższą pozycje i wydawało się, że może sporo namieszać w play-off. Jednak od pewnego czasu ich wyniki są lekko mówiąc - złe. Wszystko rozpoczęło się od porażki z Karpat 2:3, od tego czasu wygrali zaledwie jedno spotkanie z Kalpą i to dopiero po karnych. Dzisiaj jednak gospodarze są pod ścianą, ich aktualna 7 pozycja w lidze nie daje im na tą chwile pewnej gry w PO. Strata punktowa do strefy premiującej awansem jest nie wielka - 1 pkt. Co więcej do dzisiejszego rywala tracą 2 więc jest o co grać. Jokerit wczoraj grał z Karpat, co prawda wygrał to spotkanie dość łatwo 4:1, ale zmęczenie i droga do pokonania między miastami (244km) te czynniki mogą się przełożyć na znacznie słabszą dyspozycje gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
psm 921

psm

Użytkownik
VS

Cz 2012-03-15 17:30
JYP - Kärpät
typ under 5,5✅✅✅
kurs 1,45
expekt
JYP to najlepsza obrona w calej lidze,traca srednio u siebie tylko 1,76br/mecz,w ich spotkaniach na wlasnym lodowisku pada 4,6br/m,a ponad 63% meczy konczy sie underem 5,5.Jeszcze lepiej to wyglada w przypadku wyjazdowych gier Karpat.Maja niezla(4miejsce) defensywe,ale gorzej ze skutecznoscia,stad w ich wyjazdowych spotkaniach pada tylko 5,1 br/m a az 76% meczy konczy sie zdobycza mniejsza lub rowna 5 goli.Do tego dochodzi pierwsze spotkanie ktorego gospodarzem bylo JYP zakonczone wynikiem 2-1.teraz kiedy sezon zasadniczy dobiega konca,a Karpat musi walczyc z Jokerit o 6 lokate i bezposredni awans do p-o spotkanie zapowiada sie na zaciete i underek ma wieksze szanse wejscia.
 
psm 921

psm

Użytkownik
VS

Cz 2012-03-22 17:30
Pelicans - Kärpät
typ 1✅✅✅(5-0)
kurs 1,85
Dzis poczatek play-off w Finlandii.Jednym z faworytow do koncowego sukcesu sa hokeisci Pelicans Lahti,którzy na początek rywalizacji podejmą u siebie Karpat Oulu.Goście grę w fazie p-o musieli sobie zapewniać poprzez baraże,w których łatwo pokonali Turku w 2 meczach.Tymczasem Pelikany czekając na przeciwnika odpoczywały te pare dni dłużej i dziś na pewno będą zespołem bardziej świeżym.Sezon zasadniczy Pelicans zakonczyli na wysokiej drugiej pozycji,a w bezposrednich starciach w tym sezonie z Karpat maja wynik 2-2,tak więc rywalizacja zapowiada się ciekawie,moim zdaniem to gospodarze będą dziś górą i po takim kursie chętnie zaryzykuję.
VS

KalPa - Blues
typ- under 4,5✅✅✅(3-1)
kurs 1,95
expekt
I drugie spotkanie ktore chcialem szybko opisac to pojedynek lidera po sezonie zasadniczym,z ostatnim zespolem ktoremu udalo sie zalapac do p-o czyli Espoo Blues.Oba zespoly naleza bardziej do tych,ktore opieraja sile zespolu na defensywie.Kalpa podczas sezonu regularnego mialo druga w lidze defensywe,u siebie tracili srednio 2 gole na mecz a 67% ich spotkan konczylo sie wynikiem ponizej 5,5 bramki.Goscie to siodma defensywa w meczach na wyjazdach,a 73,3% meczy konczylo sie underem 5,5.Pomiedzy soba oba zespoly zagraly 6 spotkan,5 z nich konczylo sie ponizej 5,5,a 4 ponizej 4,5 gola.Dzis,jako ze to juz poczatek fazy play-off walka bedzie jeszcze bardziej zacieta i sadze ze mecz obfitowal w gole nie bedzie.​
 
psm 921

psm

Użytkownik
VS

Pt 2012-03-30 17:30
KalPa - Blues

typ 1
kurs 1,60 (6/10)
typ- under 5,5
kurs 1,40 (7/10)
expekt
Analiza do typu underowego w zasadzie jest juz powyzej,takze nie ma sie co rozpisywac,mozna jedynie dodac ze od 22.03 oba zespoly rozegraly 4 spotkania w serii play-off i w kazdym z nich nie zostala przekroczona granica 6 goli.Dzis troche spuszczam z tonu,poniewaz Blues nie maja juz nic do stracenia,przegrywaja w serii 3-1 i musza sie troche odslonic i bardziej zdecydowanie zaatakowac,dlatego proponuje pewniejsze 5,5.
Co do typu na KalPa to troche obawialem sie na poczatku serii ale gospodarze dzisiejszej potyczki rozwiali te watpliwosci,pokazali ze na wlasnym lodowisku radza sobie swietnie i sadze ze dzis dopelnia formalnosci i awansuja do kolejnej rundy stosunkiem 4-1.​
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Pelicans - Karpat 2 3,75

Mega ciekawe spotkanie i ogromne emocje. Karpat sam sobie winien, prowadził 3:1 miał spotkanie u siebie i zamiast pewnego awansu mamy 7me spotkanie. W ostatnim meczu w Lahti sporo krwi gościom napsuł Latvala, w meczu nr 6 Karpat prowadził 2:0 i miał jedną tercję od półfinału. Siła ataku Pelikanów robi duże wrażenie, jako jedyni strzelili ponad 200 goli w rundzie zasadniczej. Lasch i Hodgman kontra Huml i Haataja. Pelicans to jednak nie jest zespół moim zdaniem na półfinał. Pamiętajmy że w zeszłym sezonie ledwo się utrzymali w lidze, sezon wcześniej też słabiutko, a Karpat to jednak zespół klasowy, mający przestoje ale przyzwyczajony do zwycięstw. Wszak to oni w ostatnich 10 latach 4 razy zdobyli tytuł. 3,75 wystawione przez Bet365 kusi, tym bardziej że na papierze obie ekipy wyglądają ale doświadczenie stoi po stronie gości. Gospodarze to stosunkowo młody zespół, trudno powiedzieć jak zareagują na ciśnienie, jakie będzie towarzyszyć temu meczowi.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Pelicans - Karpat 2 3,75
Mega ciekawe spotkanie i ogromne emocje. Karpat sam sobie winien, prowadził 3:1 miał spotkanie u siebie i zamiast pewnego awansu mamy 7me spotkanie. W ostatnim meczu w Lahti sporo krwi gościom napsuł Latvala, w meczu nr 6 Karpat prowadził 2:0 i miał jedną tercję od półfinału. Siła ataku Pelikanów robi duże wrażenie, jako jedyni strzelili ponad 200 goli w rundzie zasadniczej. Lasch i Hodgman kontra Huml i Haataja. Pelicans to jednak nie jest zespół moim zdaniem na półfinał. Pamiętajmy że w zeszłym sezonie ledwo się utrzymali w lidze, sezon wcześniej też słabiutko, a Karpat to jednak zespół klasowy, mający przestoje ale przyzwyczajony do zwycięstw. Wszak to oni w ostatnich 10 latach 4 razy zdobyli tytuł. 3,75 wystawione przez Bet365 kusi, tym bardziej że na papierze obie ekipy wyglądają ale doświadczenie stoi po stronie gości. Gospodarze to stosunkowo młody zespół, trudno powiedzieć jak zareagują na ciśnienie, jakie będzie towarzyszyć temu meczowi.
Mimo wszystko trzeba zwrócić uwagę na to że Pelikany w tym sezonie bardzo dobrze sobie radziły i drugie miejsce na koniec sezonu jest tego potwierdzeniem. Oczywiście zgadzam się że w 7 meczu wydarzyć może się tak naprawdę wszystko jednak po takim come back&#39;u jaki się przydarzył jutrzejszym(dzisiejszym) gospodarzom wydaje mi się że mogą płynąć na fali wznoszącej. Podobnie sprawa się ma w drugim spotkaniu gdzie KalPa będzie walczyła o awans z Espoo, tu jeszcze większe zaskoczenie ponieważ KalPa ze stanu 3:0, przegrała kolejne trzy spotkania. Ciekawie zapowiada się ten poniedziałek, w moim odczuciu to jednak gospodarze będą górą, mimo wszystko wydaje mi się że atut własnego terenu może być tu kluczem do zwycięstwa.
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom