>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Final Six Ligi Światowej 2016 [Kraków 13-17 lipca]

Status
Zamknięty.
D 13

damianp

Użytkownik
To jutro Polska out, pytanie czy Serbowie oleją mecz totalnie, czy będą walczyć o 2 sety żeby uniknąć Brazylii w półfinale bo w tamtej grupie Brazylia przecież 0-3 nie przegra z USA żeby miała jej nie wygrać.
 
C 235,1K

czary-mary

Użytkownik
Serbowie zgodnie z przewidywaniami ograli bez większych problemów Polaków. Inny cykl przygotowań, Serbowie zdecydowanie górowali. Kto wie, czy nie powalczą także z Francuzami. Na pewno nie są bez szans, świetne przygotowanie do turnieju
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Dla Serbów LŚ to priorytet. Na igrzyska nie jadą to zrobią wszystko by wygrać. Na pewno też nie chcą trafić w półfinale na Brazylię. Tak czy siak, wyczuwam 5-setowke. Buki jeszcze kursów na liczbę setów nie dają. Ale wydaję mi się, że będzie można iść w tą stronę. Ktoś popiera? A może ktoś coś doda ????
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Oglądałem na razie wszystkie mecze tego turnieju i raczej wpadł mi w oko bet na USA po kursie ok 4.00 (póki co).
Widać, że każda z drużyn, to na razie trochę sinusoida. Włochów wczoraj mógłbym co najwyżej zatrudnić do tarcia chrzanu, a dziś proszę. Nawet jeśli Juantorena i Lanza nie są w jakiejś wybitnej formie, to i tak zaprezentowali się dużo lepiej niż w starciu z Brazylijczykami.
USA nie wykorzystywało gry na kontrze, dużo własnych pomyłek, poza Andersonem rzadko razili zagrywką, za to sami mieli problemy z serwisem Gianelliego czy flotami Birarelliego.
Analogicznie do gry Włochów, jutro widzę szansę w grze USA. Brazylijczycy owszem zagrali narazie na najlepszym poziomie ze wszystkich reprezentacji, ale jutro z zaaklimatyzowanymi już zawodnikami z USA może nie być tak łatwo.
 
paulix 61

paulix

Użytkownik
Serbowie zgodnie z przewidywaniami ograli bez większych problemów Polaków. Inny cykl przygotowań, Serbowie zdecydowanie górowali. Kto wie, czy nie powalczą także z Francuzami. Na pewno nie są bez szans, świetne przygotowanie do turnieju
Serbowie nie zagrają trzech spotkań pod rząd jedną szóstką... To jest chyba bardziej niż pewne? Wczoraj zagrali, zostały dwa do wyboru - mecz o czapkę gruszek z Francją (przynajmniej po dwóch pierwszych wygranych setach) oraz półfinał. Wniosek jest prosty... Maksimum jakie będą dziś chcieli ugrać to dwa sety. Dodatkowy aspekt to myślę chęć wyrzucenia gospodarza z turnieju... Było parę starć czy ironii z naszej strony w kierunku zarówno Francji jak i Serbii.

Pobrałem Francję @ 2.00 Unibet...

Spadki w mojej subiektywnej opinii - GWARANTOWANE.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Serbowie nie zagrają trzech spotkań pod rząd jedną szóstką... To jest chyba bardziej niż pewne? Wczoraj zagrali, zostały dwa do wyboru - mecz o czapkę gruszek z Francją (przynajmniej po dwóch pierwszych wygranych setach) oraz półfinał. Wniosek jest prosty... Maksimum jakie będą dziś chcieli ugrać to dwa sety. Dodatkowy aspekt to myślę chęć wyrzucenia gospodarza z turnieju... Było parę starć czy ironii z naszej strony w kierunku zarówno Francji jak i Serbii.

Pobrałem Francję @ 2.00 Unibet...

Spadki w mojej subiektywnej opinii - GWARANTOWANE.
Poza pewnymi aspektami poza boiskowymi dodałbym, że przy lepszej grze Francji w obronie granie świeczek na skrzydła może Serbom niewiele dać. No i jeszcze ryzyko na zagrywce. Nasi bali się zagrywać mocniej, a Serbowie nie są tytanami przyjęcia. Myślę, że Francuzi odrzucą ich od siatki i mogą być kłopoty.
 
zielone-pionki 14

zielone-pionki

Użytkownik
Serbia- Francja
Serbowie zapewne popijają Rakiję świętując awans do dalszej części turnieju. Dla Francji mecz o dalszy byt w Krakowie, gdzie są najlepsze kluby oraz najfajniejsze dziewczyny: #Lili #Krk #roksa Warto jeszcze tutaj zostać.
Z tego miejsca pozdrawiam PussyHuntera.
Viva la France!
Francja wygra, kurs 1,65 zł STS ✅
#gramlegalnie
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Tak na szybko liczylem, to 3-1 dla USA daje awans właśnie Brazylii i Amerykanom. Ale możecie to jeszcze sprawdzić i potwierdzić lub wyprowadzić z błędu.
 
S 29K

sobolekk

Użytkownik
Hahaha nawet buki zdaja sobie sprawe ze mecz zostanie ustawiony i juz kursy na Francje po 1.40 XD Ja zagralem 3-2 dla Francji jak jeszcze kursy byly niebotyczne. Obie druzyny zagraja tak zeby sobie nie zrobic krzywdy. 3-2 dla Francji i Polska out a Serbia z pierwszego miejsca.Tak jak mowilem formula turnieju to ABSURD i wogole nie ma to nic wspolnego ze sportem, druzyna ktora nie gra ostatniego meczu ma juz powiedziane ze zeby awansowac to musi oba mecze wygrac a pozostale wiedza ze wystarczy im jeden a nawet uwaga... zero. Bo Francja z Polska nie wygrala a dzis wygra z powodu ustawki. I to nie sa tylko moje wymysly, bo chyba nikt powazny nie mysli ze kurs na Francje by byl 1.40 gdyby to byly bujdy....

Brazylia vs USA 2 3,75 BET365

Ludzie ciarki mi przeszly jak to zobaczylem. Przeciez Brazylia ma 1 wygrana i Wlochy tez wiec dzis wyrzucamy Wlochow z turnieju i krzywdy sobie nie robimy. Wczoraj zlapalem Wlochow po niebotycznych kursach i dzis to samo. Buki to niech sie lepiej siatkowka nie zajmuja. Bo nawet jakbym juz pominal fakt ustawek to i tak 3,75 na USA jest komicznym kursem
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
matiee 407

matiee

Użytkownik
Szczerze? Wczoraj sam to wierzyłem, że dzisiaj to będą &quot;ustawki&quot;. Ale po głębszych przemyśleniach nie chce mi się wierzyć, by w dzisiejszych spotkaniach drużyny grały tak, żeby wyrzucić z turnieju kolejno Polskę i Włochy. Jasne, może stać się tak w jednym przypadku, ale na pewno nie w dwóch. Miejmy to na uwadze. Równie dobrze, by nie było żadnych obiekcji, dzisiaj wygrają Serbowie i Brazylijczycy ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Hahaha nawet buki zdaja sobie sprawe ze mecz zostanie ustawiony i juz kursy na Francje po 1.40 XD Ja zagralem 3-2 dla Francji jak jeszcze kursy byly niebotyczne. Obie druzyny zagraja tak zeby sobie nie zrobic krzywdy. 3-2 dla Francji i Polska out a Serbia z pierwszego miejsca.Tak jak mowilem formula turnieju to ABSURD i wogole nie ma to nic wspolnego ze sportem, druzyna ktora nie gra ostatniego meczu ma juz powiedziane ze zeby awansowac to musi oba mecze wygrac a pozostale wiedza ze wystarczy im jeden a nawet uwaga... zero. Bo Francja z Polska nie wygrala a dzis wygra z powodu ustawki. I to nie sa tylko moje wymysly, bo chyba nikt powazny nie mysli ze kurs na Francje by byl 1.40 gdyby to byly bujdy....
Ja to się właśnie zastanawiam, dlaczego my dziś nie gramy meczu, przecież jako gospodarz mogliśmy ustawić sobie terminarz jak chcemy:zoltakartka:.
Chyba ktoś sobie założył, że na pewno wygramy oba mecze i zafundował nam wolne przed 1/2. A wszystko wskazuje, że dziś już się pożegnamy.
Serbia nawet jak zechce zająć 1. miejsce w grupie i najprawdopodobniej uniknąć Brazylii, to musi wygrać tylko 2 sety. Co może zmotywować Serbów, do zagrania dziś o zwycięstwo? Chęć pokonania mistrzów Europy, chyba tyle:razz:. Logika przemawia aby dziś odpuścili i ewentualnie zaklepali sobie 2 sety. Bo po pierwsze będą grać 4 mecze dzień po dniu, po drugie wywalenie gospodarza z imprezy trochę frajdy sprawia.
Nawet nasi siatkarze nie robią sobie złudnej nadziei na półfinał. Osobiście trzymam kciuki za Serbów i tyle.
Przyjmując, że jednak nie awansujemy, to trochę tych meczów może zabraknąć. Pojedziemy do Rio na fali przegranych spotkań. Jeszcze przed samym startem Igrzysk zagramy z Sada Cruzeiro dwa mecze.
Wkurza już mnie ta nasza niefrasobliwość w pierwszych setach meczów. Prawie zawsze inauguracyjna partia pada łupem przeciwnika. Odbiło to się czkawką na PŚ, gdzie tych kilka setów zabrakło, a taka gra ciągnie się za nami dalej.
 
S 29K

sobolekk

Użytkownik
Szczerze? Wczoraj sam to wierzyłem, że dzisiaj to będą &quot;ustawki&quot;. Ale po głębszych przemyśleniach nie chce mi się wierzyć, by w dzisiejszych spotkaniach drużyny grały tak, żeby wyrzucić z turnieju kolejno Polskę i Włochy. Jasne, może stać się tak w jednym przypadku, ale na pewno nie w dwóch. Miejmy to na uwadze. Równie dobrze, by nie było żadnych obiekcji, dzisiaj wygrają Serbowie i Brazylijczycy ????
Nawet przyjmując ze drużyny nie ustawia meczu żeby sobie krzywdy nie zrobić w co wątpię to Brazylia wygrywa seta i ma zapewnione 1 miejsce i gra niedosc ze o nic to jeszcze rezerwami z walczacymio życie Amerykanami.przecież w tych okolicznościach to 3.75 to chyba największe siatkarskie value roku
 
ksemen 0

ksemen

Użytkownik
Francja @ 1,44 Bet365

Sprawa jest oczywista Francja wygrywa i idzie dalej. Są technicznie i w ogóle potencjałem lepszą drużyną. Na pewno przeanalizowali mecz z Polską i zagrają skupieni , bo jeżeli są to mogą się jako nieliczni bić o najwyższe cele.
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Serbia - Polska
Serbia WYGRA pierwszy set i WYGRA cały mecz 3.75
Patrzę typy na dziś, co by się nie powtórzyć i dziwię się cholernie, że nikt nie typuje tu zwycięstwo Serbów i to po takim kursie?? Przecież to value ludzie!! My wygraliśmy z Francją, co wszyscy ale to wszyscy typowali praktycznie zwycięstwo Francji, a oni nawet prowadząc 2:0 nie potrafili wygrać, to chyba o czymś świadczy? Natomiast My co pokonaliśmy tych Francuzów ze stanu 0:2 nawet jak już zaznaczałem, ulegliśmy dość wyraźnie Serbii 1:3, która dziś zagra z tą Francją. Matematycznie wynik 3:2 dla Francjii daje awans Serbii z 1 miejsca w grupie a Francji z drugiego, ale nie wierze już w takie ustawki, dogadywania, nie na tym poziomie, każdy zagra na maxa itp, bo wiadomo jednak że pięć setów to dodatkowe obciążenia, a jutro półfinały. Serbia już awans ma z grupy, ale jest w cholernym gazie, grupową Ligę Światową wygrała, zajęła 1 miejsce, i widać że ewidentnie chce sobie odrobić na niej też to, że jako jedyna z sześciu drużyn z final six nie jedzie na igrzyska. Czemu Serbia ma to przegrać? Wygrała grupę &quot;eliminacyjną&quot; do final six, wygrała z Polakami za 3pkt, a Francja z nami przegrała (WYGRYWAJĄC 2:0!!). Tym bardziej dodatkowy aspekt(patryjotyczny), ale ten najmniej ważny w tej całej kwestii to taki, że jak Serbia dziś wygra to my gramy w półfinale, natomiast jeżeli wygra Francja, my w nim nie zagramy i już na etapie grup, pożegnamy się z Ligą Światową, rozgrywaną u siebie. Będzie to kolejny cios przed IO w Brazylii. Także i kurs zachęca niesamowicie, oraz od formy Serbów, po wyniki z nami na których się opieram i popieram typ, do tego, iż awans nasz również jest w rękach szalenie mocnych Serbów. Polecam!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ksemen 0

ksemen

Użytkownik
Serbia - Polska

Serbia WYGRA pierwszy set i WYGRA cały mecz 3.75

Patrzę typy na dziś, co by się nie powtórzyć i dziwię się cholernie, że nikt nie typuje tu zwycięstwo Serbów i to po takim kursie?? Przecież to value ludzie!! My wygraliśmy z Francją, co wszyscy ale to wszyscy typowali praktycznie zwycięstwo Francji, a oni nawet prowadząc 2:0 nie potrafili wygrać, to chyba o czymś świadczy? Natomiast My co pokonaliśmy tych Francuzów ze stanu 0:2 nawet jak już zaznaczałem, ulegliśmy dość wyraźnie Serbii 1:3, która dziś zagra z tą Francją. Matematycznie wynik 3:2 dla Francjii daje awans Serbii z 1 miejsca w grupie a Francji z drugiego, ale nie wierze już w takie ustawki, dogadywania, nie na tym poziomie, każdy zagra na maxa itp, bo wiadomo jednak że pięć setów to dodatkowe obciążenia, a jutro półfinały. Serbia już awans ma z grupy, ale jest w cholernym gazie, grupową Ligę Światową wygrała, zajęła 1 miejsce, i widać że ewidentnie chce sobie odrobić na niej też to, że jako jedyna z sześciu drużyn z final six nie jedzie na igrzyska. Czemu Serbia ma to przegrać? Wygrała grupę &quot;eliminacyjną&quot; do final six, wygrała z Polakami za 3pkt, a Francja z nami przegrała (WYGRYWAJĄC 2:0!!). Tym bardziej dodatkowy aspekt(patryjotyczny), ale ten najmniej ważny w tej całej kwestii to taki, że jak Serbia dziś wygra to my gramy w półfinale, natomiast jeżeli wygra Francja, my w nim nie zagramy i już na etapie grup, pożegnamy się z Ligą Światową, rozgrywaną u siebie. Będzie to kolejny cios przed IO w Brazylii. Także i kurs zachęca niesamowicie, oraz od formy Serbów, po wyniki z nami na których się opieram i popieram typ, do tego, iż awans nasz również jest w rękach szalenie mocnych Serbów. Polecam!!


Serbia wygrała grupę? Spójrz jeszcze raz zanim takie bzdury będziesz pisal. To Brazylia wygrała i to zdecydowanie! Francja jest lepsza drużyna i bardziej będzie im zależeć po tym jak dostali wciry od naszych abmicja weźmie górę. Zastanów się czasem nad psychologicznymi czynnikami a znajdziesz odpowiedź!
 
mateos17 33

mateos17

Użytkownik
Brazylia - USA | Wynik po 2 setach: 2:0 @ 2.05 ⛔
Brazylia jest w świetnej formie i jak dla mnie są głównym kandydatem do złotego medalu LŚ. Pokazali to w grupie głównej, gdzie ulegli tylko Serbii. Co prawda USA były tuż za nimi i również grali skuteczną siatkówkę. Uważam jednak, że w dzisiejszym meczu wygra Brazylia. Amerykanie z Włochami nie wyglądali dobrze, szczególnie na początku spotkania. Udało im się wygrać 1 seta, a w następnym znów zaczęli się gubić i nie byli skuteczni w ataku. Do tego nieregularna zagrywka i błędy własne. Wydaje mi się, że Amerykanie po prostu zgubili swoją formę. Nie rozumiem też, czemu w tym meczu miałaby być jakaś &quot;ustawka&quot;. Brazylijczycy i tak już zaleźli za skórę kibicom, szczególnie europejskim, a smaczku do tego dołożyła książka wydana przez Gibe, gdzie opisuje &quot;ustawiony&quot; mecz z Bułgarami. Rezende i jego drużyna będą chcieli wygrać te spotkanie i pokazać, że układy ich nie dotyczą i że są w idealnej formie.
Serbia - Francja | Francja wygra 1 set i wygra mecz @ 1.9 ✅
Bardzo ciekawie zapowiada się ten pojedynek. Francja chcąc wyjść z grupy zmuszona jest do wygrania meczu w dowolnym stosunku. Jednak wygrana 3:2 sprawi, że Francja wyjdzie z grupy z drugiego miejsca a Serbia z pierwszego. Francuzi na pewno mocno poddenerwowani przegraną z Polską, szczególnie że mogli ten mecz skończyć w 3 setach. Serbowie odwrotnie, wczoraj wygrali z Polakami 3:1 przez co wyjście z grupy mają już zapewnione. Tutaj zaczyna się kalkulacja, gdyż za równo Francja jak i Serbia mogą nie chcieć aby Polska wyszła z grupy. We wczorajszym meczu mocno iskrzyło pod siatką co daje całej sprawie trochę pikanterii, natomiast Francja wiadomo, chce i właściwie musi odegrać się za porażkę z Polakami. Dodatkowo za równo jedna jak i druga drużyna, po wyjściu z grupy, nie będą chciały trafić na Brazylię, bo na pewno zdają sobie sprawę z tego, że ma ogromne szanse na zajęcie 1 miejsca w swojej grupie, a 2 miejsce z &quot;naszej&quot; grupy grałoby właśnie z 1 miejscem grupy J, czyli prawdopodobnie Brazylią. Będzie to na pewno zacięty mecz o 1 miejsce w grupie, być może zakończony w tie breaku. Ostatecznie stawiam na ekipę Francji, bo jak dla mnie jej zwodnicy są zdecydowanie lepsi technicznie i przy dobrej zagrywce i skutecznej grze w obronie, którą potrafią dobrze wykorzystać, powinni wygrać z reprezentacją Serbii, która gra skuteczną, choć dość prostą siatkówkę, grając głównie na Luburicia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom